[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2006/2007, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza 34 Płońsk 30 71 22 5 3 70-20 13 2 0 44-9 9 3 3 26-11
2.  Mazowsze Płock 30 68 22 2 6 77-26 13 1 1 40-12 9 1 5 37-14
3.  Kasztelan Sierpc 30 53 15 8 7 54-38 7 5 3 29-18 8 3 4 25-20
4.  Podlasie Sokołów Podlaski 30 51 15 6 9 61-39 9 3 3 35-15 6 3 6 26-24
5.  Huragan Wołomin 30 50 15 5 10 56-47 9 2 4 34-22 6 3 6 22-25
6.  Naprzód Zielonki 30 48 14 6 10 73-41 9 3 3 51-18 5 3 7 22-23
7.  Pogoń Siedlce 30 45 13 6 11 57-41 6 4 5 31-20 7 2 6 26-21
8.  Amator Maszewo 30 42 12 6 12 48-64 7 3 5 31-29 5 3 7 17-35 2 4 1 1 0 2-0
9.  Wkra Żuromin 30 42 12 6 12 38-41 8 5 2 23-15 4 1 10 15-26 2 1 0 1 1 0-2
10.  MKS Ciechanów 30 39 11 6 13 48-61 8 3 4 34-24 3 3 9 14-37
11.  Kryształ Glinojeck 30 38 9 11 10 47-50 8 2 5 26-21 1 9 5 21-29
12.  Błękitni Gąbin 30 33 9 6 15 42-60 6 4 5 24-23 3 2 10 18-37
13.  Victoria Sulejówek 30 27 8 3 19 49-55 5 1 9 27-24 3 2 10 22-31
14.  Orzeł Goleszyn 30 26 8 2 20 47-108 5 1 9 25-40 3 1 11 22-68
15.  Iskra Krasne 30 24 7 3 20 37-75 5 1 9 23-33 2 2 11 14-42
16.  Orkan Sochaczew 30 20 5 5 20 24-62 2 3 10 6-22 3 2 10 18-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Tęcza 34 Płońsk    2-0 3-1 5-2 4-0 2-0 1-0 3-0 2-1 2-0 2-2 6-0 2-0 6-3 4-0 0-0 
 2 Mazowsze Płock2-1     4-0 2-1 2-1 0-0 2-0 6-0 1-0 5-2 4-2 3-0 2-1 5-0 2-1 0-3 
 3 Kasztelan Sierpc0-1 0-3     2-2 0-2 2-2 3-3 3-1 1-1 2-0 1-1 3-0 1-0 4-2 5-0 2-0 
 4 Podlasie Sokołów Podlaski1-3 0-2 1-1     3-1 1-0 1-2 8-0 2-0 3-0 0-0 2-2 3-2 2-1 6-1 2-0 
 5 Huragan Wołomin0-0 2-0 0-2 2-4     0-1 3-2 0-0 0-3 4-2 4-2 1-0 3-1 6-1 2-1 7-3 
 6 Naprzód Zielonki1-2 0-3 1-1 2-0 4-1     2-1 1-1 2-0 7-1 5-1 3-2 2-2 17-0 1-3 3-0 
 7 Pogoń Siedlce1-3 1-2 0-2 4-0 1-1 3-1     1-2 5-0 1-1 0-0 5-3 1-3 6-1 0-0 2-1 
 8 Amator Maszewo1-1 1-0 3-2 1-2 0-3 1-5 3-0     2-0 2-3 2-1 2-0 3-3 6-3 3-3 1-3 
 9 Wkra Żuromin1-0 2-1 0-1 2-2 4-1 2-1 3-1 0-0     0-0 1-1 2-1 1-0 0-3* 2-0 3-3 
 10 MKS Ciechanów1-3 2-2 1-1 1-3 2-0 4-3 1-3 4-1 3-2     1-1 3-1 2-0 3-1 1-2 5-1 
 11 Kryształ Glinojeck1-1 2-1 2-3 1-0 1-1 4-0 1-4 0-3 1-0 0-1     4-2 2-1 0-2 3-1 4-1 
 12 Błękitni Gąbin2-1 0-4 1-2 0-0 1-2 0-2 0-0 1-2 2-1 2-1 3-3     3-1 2-2 4-1 3-1 
 13 Victoria Sulejówek0-4 0-3* 1-3 0-5 0-2 0-2 0-1 3-0 0-1 5-0 1-1 0-1     7-1 4-0 6-0 
 14 Orzeł Goleszyn0-3 1-6 1-4 1-3 2-2 2-4 0-4 0-3 1-3 3-0 3-0 3-5 3-2     4-1 1-0 
 15 Iskra Krasne0-2 1-6 2-1 0-2 1-2 1-0 1-4 5-3 3-1 1-3 2-2 0-1 2-4 3-0*     1-2 
 16 Orkan Sochaczew0-1 0-4 0-1 1-0 0-3 1-1 0-1 0-1 1-2 0-0 0-4 0-0 1-2 1-2 1-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Tęcza 34 Płońsk 3-1 Kasztelan Sierpc 12 sierpnia, 17:00
Huragan Wołomin 0-1 Naprzód Zielonki 12 sierpnia, 17:00
Kryształ Glinojeck 2-1 Mazowsze Płock 12 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski 12 sierpnia, 17:00
Victoria Sulejówek 0-1 Błękitni Gąbin 13 sierpnia, 17:00
Amator Maszewo 2-0 Wkra Żuromin 12 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce 2-1 Orkan Sochaczew 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Goleszyn 4-1 Iskra Krasne 12 sierpnia

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Kasztelan Sierpc 5-0 Iskra Krasne 15 sierpnia, 17:00
Orkan Sochaczew 1-2 Orzeł Goleszyn 15 sierpnia, 15:00
Wkra Żuromin 3-1 Pogoń Siedlce 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Gąbin 1-2 Amator Maszewo 15 sierpnia, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-2 Victoria Sulejówek 15 sierpnia, 17:00
Mazowsze Płock 5-2 MKS Ciechanów 30 sierpnia, 17:00
przełożony z powodu udziału Mazowsza w rozgrywkach Pucharu Polski
Naprzód Zielonki 5-1 Kryształ Glinojeck 15 sierpnia, 15:00
Tęcza 34 Płońsk 4-0 Huragan Wołomin 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Huragan Wołomin 0-2 Kasztelan Sierpc 19 sierpnia, 17:00
Kryształ Glinojeck 1-1 Tęcza 34 Płońsk 19 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 4-3 Naprzód Zielonki 19 sierpnia, 17:00
Victoria Sulejówek 0-3 Mazowsze Płock 19 sierpnia, 17:00
(wo)
Amator Maszewo 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce 5-3 Błękitni Gąbin 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Goleszyn 1-3 Wkra Żuromin 20 sierpnia, 11:00
w Płocku
Iskra Krasne 1-2 Orkan Sochaczew 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-27 sierpnia

Kasztelan Sierpc 2-0 Orkan Sochaczew 26 sierpnia, 17:00
Wkra Żuromin 2-0 Iskra Krasne 26 sierpnia, 15:00
Błękitni Gąbin 2-2 Orzeł Goleszyn 27 sierpnia, 16:00
na stadionie Wisły Płock
Podlasie Sokołów Podlaski 1-2 Pogoń Siedlce 26 sierpnia, 17:00
Mazowsze Płock 6-0 Amator Maszewo 26 sierpnia, 16:00
Naprzód Zielonki 2-2 Victoria Sulejówek 26 sierpnia, 14:00
Tęcza 34 Płońsk 2-0 MKS Ciechanów 25 sierpnia, 17:00
Huragan Wołomin 4-2 Kryształ Glinojeck

Kolejka 5 - 2-3 września

Kryształ Glinojeck 2-3 Kasztelan Sierpc 2 września, 17:00
MKS Ciechanów 2-0 Huragan Wołomin 3 września, 16:00
Victoria Sulejówek 0-4 Tęcza 34 Płońsk 2 września, 17:00
Amator Maszewo 1-5 Naprzód Zielonki 3 września, 17:00
Pogoń Siedlce 1-2 Mazowsze Płock 2 września, 16:00
Orzeł Goleszyn 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski 3 września, 11:00
Iskra Krasne 0-1 Błękitni Gąbin 3 września, 15:00
Orkan Sochaczew 1-2 Wkra Żuromin 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 9-10 września

Kasztelan Sierpc 1-1 Wkra Żuromin 9 września, 17:00
Błękitni Gąbin 3-1 Orkan Sochaczew 9 września, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 6-1 Iskra Krasne 9 września, 17:00
Mazowsze Płock 5-0 Orzeł Goleszyn 10 września, 16:00
Naprzód Zielonki 2-1 Pogoń Siedlce 9 września, 16:00
Tęcza 34 Płońsk 3-0 Amator Maszewo 9 września, 16:00
Huragan Wołomin 3-1 Victoria Sulejówek 9 września, 13:30
Kryształ Glinojeck 0-1 MKS Ciechanów 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 16-17 września

MKS Ciechanów 1-1 Kasztelan Sierpc 16 września, 16:00
Victoria Sulejówek 1-1 Kryształ Glinojeck 17 września, 13:00
Amator Maszewo 0-3 Huragan Wołomin 16 września, 16:00
Pogoń Siedlce 1-3 Tęcza 34 Płońsk 16 września, 16:00
Orzeł Goleszyn 2-4 Naprzód Zielonki 16 września, 14:00
Iskra Krasne 1-6 Mazowsze Płock 17 września, 16:00
Orkan Sochaczew 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 16 września, 14:00
Wkra Żuromin 2-1 Błękitni Gąbin 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września

Kasztelan Sierpc 3-0 Błękitni Gąbin 23 września, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Wkra Żuromin 23 września, 16:00
Mazowsze Płock 0-3 Orkan Sochaczew 24 września, 16:00
Naprzód Zielonki 1-3 Iskra Krasne 23 września, 14:00
Tęcza 34 Płońsk 6-3 Orzeł Goleszyn 23 września, 15:00
Huragan Wołomin 3-2 Pogoń Siedlce 23 września, 13:00
Kryształ Glinojeck 0-3 Amator Maszewo 23 września, 11:00
MKS Ciechanów 2-0 Victoria Sulejówek 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Victoria Sulejówek 1-3 Kasztelan Sierpc 30 września, 15:00
Amator Maszewo 2-3 MKS Ciechanów 30 września, 15:00
Pogoń Siedlce 0-0 Kryształ Glinojeck 30 września, 15:00
Orzeł Goleszyn 2-2 Huragan Wołomin 30 września, 15:00
Iskra Krasne 0-2 Tęcza 34 Płońsk 1 października, 14:00
Orkan Sochaczew 1-1 Naprzód Zielonki 30 września, 15:00
Wkra Żuromin 2-1 Mazowsze Płock 30 września, 15:00
Błękitni Gąbin 0-0 Podlasie Sokołów Podlaski 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Kasztelan Sierpc 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 7 października, 14:00
Mazowsze Płock 3-0 Błękitni Gąbin 7 października, 15:30
Naprzód Zielonki 2-0 Wkra Żuromin 7 października, 12:00
Tęcza 34 Płońsk 0-0 Orkan Sochaczew 7 października, 15:00
Huragan Wołomin 2-1 Iskra Krasne 7 października, 15:00
Kryształ Glinojeck 0-2 Orzeł Goleszyn 7 października, 15:00
MKS Ciechanów 1-3 Pogoń Siedlce 7 października, 15:00
Victoria Sulejówek 3-0 Amator Maszewo 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Amator Maszewo 3-2 Kasztelan Sierpc 14 października, 15:00
Pogoń Siedlce 1-3 Victoria Sulejówek 14 października, 14:00
Orzeł Goleszyn 3-0 MKS Ciechanów 14 października, 15:00
Iskra Krasne 2-2 Kryształ Glinojeck 15 października, 13:00
Orkan Sochaczew 0-3 Huragan Wołomin 14 października, 14:00
Wkra Żuromin 1-0 Tęcza 34 Płońsk 14 października, 14:00
Błękitni Gąbin 0-2 Naprzód Zielonki 14 października, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-2 Mazowsze Płock 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Kasztelan Sierpc 0-3 Mazowsze Płock 21 października, 15:00
Naprzód Zielonki 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski 21 października, 11:00
Tęcza 34 Płońsk 6-0 Błękitni Gąbin 21 października, 14:00
Huragan Wołomin 0-3 Wkra Żuromin 21 października, 15:00
Kryształ Glinojeck 4-1 Orkan Sochaczew 21 października, 15:00
MKS Ciechanów 1-2 Iskra Krasne 21 października, 15:00
Victoria Sulejówek 7-1 Orzeł Goleszyn 21 października, 15:00
Amator Maszewo 3-0 Pogoń Siedlce 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 października

Pogoń Siedlce 0-2 Kasztelan Sierpc 28 października, 13:00
Orzeł Goleszyn 0-3 Amator Maszewo 28 października, 15:00
Iskra Krasne 2-4 Victoria Sulejówek 29 października, 13:00
Orkan Sochaczew 0-0 MKS Ciechanów 28 października, 13:00
Wkra Żuromin 1-1 Kryształ Glinojeck 28 października, 14:00
Błękitni Gąbin 1-2 Huragan Wołomin 28 października, 14:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-3 Tęcza 34 Płońsk 29 października, 13:00
Mazowsze Płock 0-0 Naprzód Zielonki 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Kasztelan Sierpc 2-2 Naprzód Zielonki 4 listopada, 13:00
Tęcza 34 Płońsk 2-0 Mazowsze Płock 4 listopada, 13:00
Huragan Wołomin 2-4 Podlasie Sokołów Podlaski 4 listopada, 13:30
Kryształ Glinojeck 4-2 Błękitni Gąbin 4 listopada, 13:30
MKS Ciechanów 3-2 Wkra Żuromin 4 listopada, 14:00
Victoria Sulejówek 6-0 Orkan Sochaczew 4 listopada, 13:00
Amator Maszewo 3-3 Iskra Krasne 4 listopada, 13:00
Pogoń Siedlce 6-1 Orzeł Goleszyn 4 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Orzeł Goleszyn 1-4 Kasztelan Sierpc 12 listopada, 11:00
Iskra Krasne 1-4 Pogoń Siedlce 12 listopada, 12:00
Orkan Sochaczew 0-1 Amator Maszewo 11 listopada, 13:00
Wkra Żuromin 1-0 Victoria Sulejówek 11 listopada, 13:00
Błękitni Gąbin 2-1 MKS Ciechanów 11 listopada, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Kryształ Glinojeck 12 listopada, 13:00
Mazowsze Płock 2-1 Huragan Wołomin 12 listopada, 13:00
Naprzód Zielonki 1-2 Tęcza 34 Płońsk 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Kasztelan Sierpc 0-1 Tęcza 34 Płońsk 17 marca, 15:00
Naprzód Zielonki 4-1 Huragan Wołomin 17 marca, 14:00
Mazowsze Płock 4-2 Kryształ Glinojeck 18 marca, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 MKS Ciechanów 17 marca, 13:00
Błękitni Gąbin 3-1 Victoria Sulejówek 17 marca, 14:00
Wkra Żuromin 0-0 Amator Maszewo 17 marca, 14:00
Orkan Sochaczew 0-1 Pogoń Siedlce 17 marca, 15:00
Iskra Krasne 3-0 Orzeł Goleszyn 17 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-5

Kolejka 17 - 24-25 marca

Iskra Krasne 2-1 Kasztelan Sierpc 25 marca, 14:00
lub 12:00
Orzeł Goleszyn 1-0 Orkan Sochaczew 25 marca, 11:00
w Płocku
Pogoń Siedlce 5-0 Wkra Żuromin 24 marca, 15:00
Amator Maszewo 2-0 Błękitni Gąbin 24 marca, 14:00
Victoria Sulejówek 0-5 Podlasie Sokołów Podlaski 24 marca, 15:00
MKS Ciechanów 2-2 Mazowsze Płock 24 marca, 15:00
Kryształ Glinojeck 4-0 Naprzód Zielonki 24 marca, 13:00
Huragan Wołomin 0-0 Tęcza 34 Płońsk 24 marca, 12:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Kasztelan Sierpc 0-2 Huragan Wołomin 31 marca, 15:00
Tęcza 34 Płońsk 2-2 Kryształ Glinojeck 31 marca, 14:00
Naprzód Zielonki 7-1 MKS Ciechanów 31 marca, 14:00
Mazowsze Płock 2-1 Victoria Sulejówek 31 marca, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 8-0 Amator Maszewo 31 marca, 14:00
Błękitni Gąbin 0-0 Pogoń Siedlce 31 marca, 15:00
Wkra Żuromin 0-3 Orzeł Goleszyn 31 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-0
Orkan Sochaczew 1-0 Iskra Krasne 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Orkan Sochaczew 0-1 Kasztelan Sierpc 7 kwietnia, 14:00
Iskra Krasne 3-1 Wkra Żuromin 7 kwietnia, 14:00
Orzeł Goleszyn 3-5 Błękitni Gąbin 7 kwietnia, 14:00
Pogoń Siedlce 4-0 Podlasie Sokołów Podlaski 5 kwietnia, 15:00
Amator Maszewo 1-0 Mazowsze Płock 6 kwietnia, 15:00
Victoria Sulejówek 0-2 Naprzód Zielonki 6 kwietnia, 16:00
MKS Ciechanów 1-3 Tęcza 34 Płońsk 5 kwietnia, 16:00
Kryształ Glinojeck 1-1 Huragan Wołomin 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Kasztelan Sierpc 1-1 Kryształ Glinojeck 14 kwietnia, 15:00
Huragan Wołomin 4-2 MKS Ciechanów 14 kwietnia, 13:30
Tęcza 34 Płońsk 2-0 Victoria Sulejówek 14 kwietnia, 16:00
Naprzód Zielonki 1-1 Amator Maszewo 14 kwietnia, 15:00
mecz w Maszewie
Mazowsze Płock 2-0 Pogoń Siedlce 14 kwietnia, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Orzeł Goleszyn 15 kwietnia, 15:00
Błękitni Gąbin 4-1 Iskra Krasne 14 kwietnia, 16:00
Wkra Żuromin 3-3 Orkan Sochaczew 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Wkra Żuromin 0-1 Kasztelan Sierpc 21 kwietnia, 16:00
Orkan Sochaczew 0-0 Błękitni Gąbin 21 kwietnia, 16:00
Iskra Krasne 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 22 kwietnia, 12:00
Orzeł Goleszyn 1-6 Mazowsze Płock 21 kwietnia, 15:30
Pogoń Siedlce 3-1 Naprzód Zielonki 21 kwietnia, 15:00
Amator Maszewo 1-1 Tęcza 34 Płońsk 21 kwietnia, 15:00
Victoria Sulejówek 0-2 Huragan Wołomin 21 kwietnia, 16:00
MKS Ciechanów 1-1 Kryształ Glinojeck 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Kasztelan Sierpc 2-0 MKS Ciechanów 28 kwietnia, 16:00
Kryształ Glinojeck 2-1 Victoria Sulejówek 28 kwietnia, 16:00
Huragan Wołomin 0-0 Amator Maszewo 28 kwietnia, 13:30
Tęcza 34 Płońsk 1-0 Pogoń Siedlce 29 kwietnia, 17:00
Naprzód Zielonki 17-0 Orzeł Goleszyn 28 kwietnia, 15:00
Mazowsze Płock 2-1 Iskra Krasne 28 kwietnia, 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Orkan Sochaczew 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Gąbin 2-1 Wkra Żuromin 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Błękitni Gąbin 1-2 Kasztelan Sierpc 2 maja, 17:00
Wkra Żuromin 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 1 maja, 17:00
Orkan Sochaczew 0-4 Mazowsze Płock 3 maja, 11:00
Iskra Krasne 1-0 Naprzód Zielonki 2 maja, 14:00
Orzeł Goleszyn 0-3 Tęcza 34 Płońsk 1 maja, 15:30
Pogoń Siedlce 1-1 Huragan Wołomin 2 maja, 17:00
Amator Maszewo 2-1 Kryształ Glinojeck 1 maja, 15:00
Victoria Sulejówek 5-0 MKS Ciechanów 1 maja, 13:30

Kolejka 24 - 5-6 maja

Kasztelan Sierpc 1-0 Victoria Sulejówek 5 maja, 17:00
MKS Ciechanów 4-1 Amator Maszewo 5 maja, 16:00
Kryształ Glinojeck 1-4 Pogoń Siedlce 5 maja, 17:00
Huragan Wołomin 6-1 Orzeł Goleszyn 5 maja, 14:00
Tęcza 34 Płońsk 4-0 Iskra Krasne 5 maja, 16:00
Naprzód Zielonki 3-0 Orkan Sochaczew 5 maja, 16:00
Mazowsze Płock 1-0 Wkra Żuromin 6 maja, 16:30
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Błękitni Gąbin 5 maja, 16:30

Kolejka 25 - 12-13 maja

Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Kasztelan Sierpc 12 maja, 17:00
Błękitni Gąbin 0-4 Mazowsze Płock 12 maja, 17:00
Wkra Żuromin 2-1 Naprzód Zielonki 12 maja, 17:00
Orkan Sochaczew 0-1 Tęcza 34 Płońsk 12 maja, 14:00
Iskra Krasne 1-2 Huragan Wołomin 12 maja, 14:00
Orzeł Goleszyn 3-0 Kryształ Glinojeck 12 maja, 15:00
Pogoń Siedlce 1-1 MKS Ciechanów 13 maja, 15:00
Amator Maszewo 3-3 Victoria Sulejówek 12 maja, 11:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Kasztelan Sierpc 3-1 Amator Maszewo 19 maja, 17:30
Victoria Sulejówek 0-1 Pogoń Siedlce 19 maja, 17:00
MKS Ciechanów 3-1 Orzeł Goleszyn 19 maja, 16:00
Kryształ Glinojeck 3-1 Iskra Krasne 19 maja, 17:00
Huragan Wołomin 7-3 Orkan Sochaczew 19 maja, 14:00
Tęcza 34 Płońsk 2-1 Wkra Żuromin 19 maja, 17:00
Naprzód Zielonki 3-2 Błękitni Gąbin 19 maja, 12:00
Mazowsze Płock 2-1 Podlasie Sokołów Podlaski 20 maja, 16:30

Kolejka 27 - 26-27 maja

Mazowsze Płock 4-0 Kasztelan Sierpc 26 maja, 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Naprzód Zielonki 26 maja, 17:00
Błękitni Gąbin 2-1 Tęcza 34 Płońsk 26 maja, 17:00
Wkra Żuromin 4-1 Huragan Wołomin 26 maja, 17:00
Orkan Sochaczew 0-4 Kryształ Glinojeck 27 maja, 11:00
Iskra Krasne 1-3 MKS Ciechanów 27 maja, 13:00
Orzeł Goleszyn 3-2 Victoria Sulejówek 26 maja, 15:30
Pogoń Siedlce 1-2 Amator Maszewo 26 maja, 15:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Kasztelan Sierpc 3-3 Pogoń Siedlce 2 czerwca, 17:00
Amator Maszewo 6-3 Orzeł Goleszyn 3 czerwca, 16:00
Victoria Sulejówek 4-0 Iskra Krasne 2 czerwca, 17:00
MKS Ciechanów 5-1 Orkan Sochaczew 2 czerwca, 16:00
Kryształ Glinojeck 1-0 Wkra Żuromin 2 czerwca, 17:00
Huragan Wołomin 1-0 Błękitni Gąbin 2 czerwca, 15:00
Tęcza 34 Płońsk 5-2 Podlasie Sokołów Podlaski 2 czerwca, 17:00
Naprzód Zielonki 0-3 Mazowsze Płock 2 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Naprzód Zielonki 1-1 Kasztelan Sierpc 9 czerwca, 13:00
Mazowsze Płock 2-1 Tęcza 34 Płońsk 9 czerwca, 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-1 Huragan Wołomin 9 czerwca, 17:00
Błękitni Gąbin 3-3 Kryształ Glinojeck 10 czerwca, 16:00
we Włocławku
Wkra Żuromin 0-0 MKS Ciechanów 9 czerwca, 17:00
Orkan Sochaczew 1-2 Victoria Sulejówek 9 czerwca, 17:00
Iskra Krasne 5-3 Amator Maszewo 10 czerwca, 15:00
lub 16:00
Orzeł Goleszyn 0-4 Pogoń Siedlce 9 czerwca, 15:30

Kolejka 30 - 16-17 czerwca

Kasztelan Sierpc 4-2 Orzeł Goleszyn 16 czerwca, 17:00
Pogoń Siedlce 0-0 Iskra Krasne 16 czerwca, 17:00
Amator Maszewo 1-3 Orkan Sochaczew 16 czerwca, 17:00
Victoria Sulejówek 0-1 Wkra Żuromin 16 czerwca, 17:00
MKS Ciechanów 3-1 Błękitni Gąbin 16 czerwca, 17:00
Kryształ Glinojeck 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 16 czerwca, 17:00
Huragan Wołomin 2-0 Mazowsze Płock 16 czerwca, 17:00
Tęcza 34 Płońsk 2-0 Naprzód Zielonki 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w V lidze (mazowiecka)

IV liga 2006/2007 (mazowiecka)

V liga 2006/2007 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2006/2007 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Płock)
Liga okręgowa 2006/2007 (Siedlce)
Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas