[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazur Radzymin 30 72 23 3 4 64-21 13 0 2 41-11 10 3 2 23-10
2.  Marcovia 2000 Marki 30 67 20 7 3 56-27 11 2 2 26-13 9 5 1 30-14
3.  Białołęka Warszawa 30 54 15 9 6 77-39 9 4 2 42-17 6 5 4 35-22 2 4 1 1 0 4-2
4.  GKP Targówek (Warszawa) 30 54 17 3 10 78-48 9 3 3 44-21 8 0 7 34-27 2 1 0 1 1 2-4
5.  Sokół Serock 30 51 17 0 13 74-55 9 0 6 43-32 8 0 7 31-23 2 3 1 0 1 4-1
6.  NTP Wyszków 30 51 15 6 9 69-43 10 1 4 47-19 5 5 5 22-24 2 3 1 0 1 1-4
7.  Wicher Kobyłka 30 45 14 3 13 55-41 7 2 6 31-16 7 1 7 24-25
8.  Marymont Warszawa 30 44 13 5 12 62-41 7 3 5 31-17 6 2 7 31-24
9.  Dolcan II Ząbki 30 41 12 5 13 63-78 7 4 4 35-31 5 1 9 28-47
10.  KS Falenica (Warszawa) 30 34 9 7 14 44-55 5 4 6 23-22 4 3 8 21-33 2 4 1 1 0 3-1
11.  Bóbr Tłuszcz 30 34 10 4 16 37-57 5 2 8 24-31 5 2 8 13-26 2 1 0 1 1 1-3
12.  Legionovia II Legionowo 30 32 8 8 14 53-68 7 5 3 36-25 1 3 11 17-43
13.  Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 31 9 4 17 48-78 7 0 8 26-27 2 4 9 22-51
14.  PUG Bielany (Warszawa) 30 27 7 6 17 42-80 3 3 9 20-36 4 3 8 22-44
15.  KS Wesoła (Warszawa) 30 24 7 3 20 43-92 4 3 8 23-41 3 0 12 20-51
16.  Wkra Pomiechówek 30 21 6 3 21 34-76 3 2 10 16-32 3 1 11 18-44
Marymont Warszawa wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Mazur Radzymin    2-0 3-1 2-1 1-0 0-1 0-1 3-0 4-1 2-0 3-0* 3-1 4-1 4-0 6-2 4-2 
 2 Marcovia 2000 Marki0-1     2-1 0-3* 2-1 0-0 2-0 2-1 3-0 1-1 1-0 2-0 3-2 3-2 2-1 3-0 
 3 Białołęka Warszawa1-2 1-1     3-1 0-2 1-1 1-0 3-3 5-0 2-1 5-0 5-1 1-0 8-1 2-0 4-4 
 4 GKP Targówek (Warszawa)0-0 1-2 1-1     4-1 3-5 3-2 2-1 1-2 4-2 3-0 4-0 3-3 4-2 1-0 10-0 
 5 Sokół Serock0-3 0-3* 5-4 3-2     4-0 1-2 1-5 5-4 3-2 1-2 6-1 7-0 2-0 2-4 3-0* 
 6 NTP Wyszków1-2 1-2 0-0 0-4 1-0     3-1 2-1 4-1 7-2 2-1 1-2 4-0 8-1 10-2 3-0* 
 7 Wicher Kobyłka0-1 0-0 1-2 1-2 2-3 2-0     0-1 2-0 0-1 3-1 3-2 8-2 1-1 5-0 3-0 
 8 Marymont Warszawa2-0 1-1 1-1 5-0 0-1 1-1 5-2     2-3 2-0 0-2 4-1 3-4 0-1 2-0 3-0 
 9 Dolcan II Ząbki2-2 0-3 2-1 2-4 0-4* 2-2 2-2 3-1     5-1 2-0 0-0 3-5 6-3 4-2 2-1 
 10 KS Falenica (Warszawa)1-1 0-1 1-2 1-0 1-2 1-2 2-1 1-1 2-3     1-1 2-1 3-3 1-2 3-2 3-0 
 11 Bóbr Tłuszcz0-2 0-0 1-2 3-2 3-2 2-0 0-2 2-6 5-5 0-2     2-0 3-0 1-3 1-2 1-3 
 12 Legionovia II Legionowo0-2 5-5 2-2 2-5 4-2 0-0 2-1 1-0 3-0* 1-1 3-1     6-0 1-1 5-1 1-4 
 13 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki0-2 1-2 1-4 0-2 3-0 0-3 0-3* 0-5 3-0 5-1 0-1 4-2     2-1 5-0 2-1 
 14 PUG Bielany (Warszawa)0-4 1-2 2-2 0-2 1-4 4-3 1-2 2-3 3-2 0-3* 0-0 3-2 1-1     1-3 1-3 
 15 KS Wesoła (Warszawa)3-0* 0-6 0-7 4-3 1-6 2-3 0-1 2-0 3-4 0-3* 1-2 2-2 1-1 3-3     1-0 
 16 Wkra Pomiechówek0-1 1-2 0-5 1-3 0-3 2-1 3-4 0-3* 2-3 1-1 1-2 2-2 1-0 0-1 2-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Sokół Serock
PUG Bielany (Warszawa) 2-2 Białołęka Warszawa
NTP Wyszków 4-1 Dolcan II Ząbki
KS Wesoła (Warszawa) 0-1 Wicher Kobyłka
w Kobyłce; KS Wesoła gospodarzem
Mazur Radzymin 2-0 KS Falenica (Warszawa)
GKP Targówek (Warszawa) 3-0 Bóbr Tłuszcz
Legionovia II Legionowo 1-0 Marymont Warszawa
Wkra Pomiechówek 1-2 Marcovia 2000 Marki

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Sokół Serock 0-3 Marcovia 2000 Marki
(wo)
na boisku 2-1, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Marymont Warszawa 3-0 Wkra Pomiechówek
Bóbr Tłuszcz 2-0 Legionovia II Legionowo
KS Falenica (Warszawa) 1-0 GKP Targówek (Warszawa)
Wicher Kobyłka 0-1 Mazur Radzymin
Dolcan II Ząbki 4-2 KS Wesoła (Warszawa)
Białołęka Warszawa 1-1 NTP Wyszków
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 PUG Bielany (Warszawa)

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

PUG Bielany (Warszawa) 1-4 Sokół Serock
NTP Wyszków 4-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wesoła (Warszawa) 0-7 Białołęka Warszawa
mecz na stadionie Białołęki, gospodarzem KS Wesoła
Mazur Radzymin 4-1 Dolcan II Ząbki
GKP Targówek (Warszawa) 3-2 Wicher Kobyłka
Legionovia II Legionowo 1-1 KS Falenica (Warszawa)
Wkra Pomiechówek 1-2 Bóbr Tłuszcz
Marcovia 2000 Marki 2-1 Marymont Warszawa
przełożony

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Sokół Serock 1-5 Marymont Warszawa
Bóbr Tłuszcz 0-0 Marcovia 2000 Marki
KS Falenica (Warszawa) 3-0 Wkra Pomiechówek
Wicher Kobyłka 3-2 Legionovia II Legionowo
Dolcan II Ząbki 2-4 GKP Targówek (Warszawa)
Białołęka Warszawa 1-2 Mazur Radzymin
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 KS Wesoła (Warszawa)
PUG Bielany (Warszawa) 4-3 NTP Wyszków

Kolejka 5 - 2-3 września

NTP Wyszków 1-0 Sokół Serock 13 września
KS Wesoła (Warszawa) 3-3 PUG Bielany (Warszawa)
Mazur Radzymin 4-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
GKP Targówek (Warszawa) 1-1 Białołęka Warszawa
Legionovia II Legionowo 3-0 Dolcan II Ząbki
(wo)
Na boisku 1-1; W zespole gości wystąpił nie uprawniony zawodnik
Wkra Pomiechówek 3-4 Wicher Kobyłka
w Kobyłce; Wkra gospodarzem
Marcovia 2000 Marki 1-1 KS Falenica (Warszawa)
Marymont Warszawa 0-2 Bóbr Tłuszcz 20 września, 16:30

Kolejka 6 - 9-10 września

Sokół Serock 1-2 Bóbr Tłuszcz
KS Falenica (Warszawa) 1-1 Marymont Warszawa
Wicher Kobyłka 0-0 Marcovia 2000 Marki
Dolcan II Ząbki 2-1 Wkra Pomiechówek
Białołęka Warszawa 5-1 Legionovia II Legionowo
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 GKP Targówek (Warszawa)
PUG Bielany (Warszawa) 0-4 Mazur Radzymin
NTP Wyszków 10-2 KS Wesoła (Warszawa)

Kolejka 7 - 16-17 września

KS Wesoła (Warszawa) 1-6 Sokół Serock
Mazur Radzymin 0-1 NTP Wyszków
GKP Targówek (Warszawa) 4-2 PUG Bielany (Warszawa)
Legionovia II Legionowo 6-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Marcovia 2000 Marki 3-0 Dolcan II Ząbki
Marymont Warszawa 5-2 Wicher Kobyłka
Bóbr Tłuszcz 0-2 KS Falenica (Warszawa)
Białołęka Warszawa 4-4 Wkra Pomiechówek

Kolejka 8 - 23-24 września

Sokół Serock 3-2 KS Falenica (Warszawa)
Wicher Kobyłka 3-1 Bóbr Tłuszcz
Dolcan II Ząbki 3-1 Marymont Warszawa
Białołęka Warszawa 1-1 Marcovia 2000 Marki
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Wkra Pomiechówek
PUG Bielany (Warszawa) 3-2 Legionovia II Legionowo
NTP Wyszków 0-4 GKP Targówek (Warszawa)
KS Wesoła (Warszawa) 3-0 Mazur Radzymin
(wo)
na boisku 0-4, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Mazur Radzymin 1-0 Sokół Serock
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 KS Wesoła (Warszawa) 18-19 listopada
Legionovia II Legionowo 0-0 NTP Wyszków
Wkra Pomiechówek 0-1 PUG Bielany (Warszawa)
Marcovia 2000 Marki 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Marymont Warszawa 1-1 Białołęka Warszawa
Bóbr Tłuszcz 5-5 Dolcan II Ząbki
KS Falenica (Warszawa) 2-1 Wicher Kobyłka

Kolejka 10 - 7-8 października

Sokół Serock 1-2 Wicher Kobyłka
Dolcan II Ząbki 5-1 KS Falenica (Warszawa)
Białołęka Warszawa 5-0 Bóbr Tłuszcz
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-5 Marymont Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) 1-2 Marcovia 2000 Marki
NTP Wyszków 3-0 Wkra Pomiechówek
(wo)
goście nie stawili się na mecz
KS Wesoła (Warszawa) 2-2 Legionovia II Legionowo 26 listopada
Mazur Radzymin 2-1 GKP Targówek (Warszawa)

Kolejka 11 - 14-15 października

GKP Targówek (Warszawa) 4-1 Sokół Serock
Legionovia II Legionowo 0-2 Mazur Radzymin
Wkra Pomiechówek 2-1 KS Wesoła (Warszawa) 10 marca
pierwotnie przyznano walkower dla gospodarzy, ostatecznie mecz przełożono
Marcovia 2000 Marki 0-0 NTP Wyszków
Marymont Warszawa 0-1 PUG Bielany (Warszawa)
Bóbr Tłuszcz 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
KS Falenica (Warszawa) 1-2 Białołęka Warszawa
Wicher Kobyłka 2-0 Dolcan II Ząbki

Kolejka 12 - 21-22 października

Sokół Serock 5-4 Dolcan II Ząbki
Białołęka Warszawa 1-0 Wicher Kobyłka
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5-1 KS Falenica (Warszawa)
PUG Bielany (Warszawa) 0-0 Bóbr Tłuszcz
NTP Wyszków 2-1 Marymont Warszawa
KS Wesoła (Warszawa) 0-6 Marcovia 2000 Marki
Mazur Radzymin 4-2 Wkra Pomiechówek
GKP Targówek (Warszawa) 4-0 Legionovia II Legionowo

Kolejka 13 - 28-29 października

Legionovia II Legionowo 4-2 Sokół Serock
Wkra Pomiechówek 1-3 GKP Targówek (Warszawa)
Marcovia 2000 Marki 0-1 Mazur Radzymin
Marymont Warszawa 2-0 KS Wesoła (Warszawa) 14 marca, 14:30
pierwotnie przyznano walkower dla gospodarzy, ostatecznie mecz przełożono
Bóbr Tłuszcz 2-0 NTP Wyszków
KS Falenica (Warszawa) 1-2 PUG Bielany (Warszawa)
Wicher Kobyłka 8-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Dolcan II Ząbki 2-1 Białołęka Warszawa

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Sokół Serock 5-4 Białołęka Warszawa 18 listopada, 13:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Dolcan II Ząbki
PUG Bielany (Warszawa) 1-2 Wicher Kobyłka 22 listopada, 13:00
NTP Wyszków 7-2 KS Falenica (Warszawa)
KS Wesoła (Warszawa) 1-2 Bóbr Tłuszcz
Mazur Radzymin 3-0 Marymont Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) 1-2 Marcovia 2000 Marki
Legionovia II Legionowo 1-4 Wkra Pomiechówek 19 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Wkra Pomiechówek 0-3 Sokół Serock
Marcovia 2000 Marki 2-0 Legionovia II Legionowo
Marymont Warszawa 5-0 GKP Targówek (Warszawa)
Bóbr Tłuszcz 0-2 Mazur Radzymin
KS Falenica (Warszawa) 3-2 KS Wesoła (Warszawa)
Wicher Kobyłka 2-0 NTP Wyszków
Dolcan II Ząbki 6-3 PUG Bielany (Warszawa)
Białołęka Warszawa 1-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 16 - 17-18 marca

Sokół Serock 7-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Białołęka Warszawa 8-1 PUG Bielany (Warszawa)
Dolcan II Ząbki 2-2 NTP Wyszków
Wicher Kobyłka 5-0 KS Wesoła (Warszawa)
KS Falenica (Warszawa) 1-1 Mazur Radzymin
Bóbr Tłuszcz 3-2 GKP Targówek (Warszawa)
Marymont Warszawa 4-1 Legionovia II Legionowo
Marcovia 2000 Marki 3-0 Wkra Pomiechówek

Kolejka 17 - 24-25 marca

Marcovia 2000 Marki 2-1 Sokół Serock
Wkra Pomiechówek 0-3 Marymont Warszawa
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie gospodarzy występował nieuprawniony zawodnik
Legionovia II Legionowo 3-1 Bóbr Tłuszcz
GKP Targówek (Warszawa) 4-2 KS Falenica (Warszawa)
Mazur Radzymin 0-1 Wicher Kobyłka
KS Wesoła (Warszawa) 3-4 Dolcan II Ząbki
NTP Wyszków 0-0 Białołęka Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) 1-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Sokół Serock 2-0 PUG Bielany (Warszawa)
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 NTP Wyszków
Białołęka Warszawa 2-0 KS Wesoła (Warszawa)
Dolcan II Ząbki 2-2 Mazur Radzymin
Wicher Kobyłka 1-2 GKP Targówek (Warszawa)
KS Falenica (Warszawa) 2-1 Legionovia II Legionowo
Bóbr Tłuszcz 1-3 Wkra Pomiechówek
Marymont Warszawa 1-1 Marcovia 2000 Marki

Kolejka 19 - 5 kwietnia

Marymont Warszawa 0-1 Sokół Serock
Marcovia 2000 Marki 1-0 Bóbr Tłuszcz
Wkra Pomiechówek 1-1 KS Falenica (Warszawa)
Legionovia II Legionowo 2-1 Wicher Kobyłka
GKP Targówek (Warszawa) 1-2 Dolcan II Ząbki
Mazur Radzymin 3-1 Białołęka Warszawa
KS Wesoła (Warszawa) 1-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
NTP Wyszków 8-1 PUG Bielany (Warszawa)

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Sokół Serock 4-0 NTP Wyszków 14 kwietnia, 16:00
PUG Bielany (Warszawa) 1-3 KS Wesoła (Warszawa) 15 kwietnia, 14:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Mazur Radzymin 15 kwietnia, 11:00
Białołęka Warszawa 3-1 GKP Targówek (Warszawa) 14 kwietnia, 11:00 (50)
Dolcan II Ząbki 0-0 Legionovia II Legionowo 15 kwietnia, 11:00
Wicher Kobyłka 3-0 Wkra Pomiechówek 14 kwietnia, 16:00
KS Falenica (Warszawa) 0-1 Marcovia 2000 Marki 14 kwietnia, 15:00
Bóbr Tłuszcz 2-6 Marymont Warszawa 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Bóbr Tłuszcz 3-2 Sokół Serock 21 kwietnia, 16:00
Marymont Warszawa 2-0 KS Falenica (Warszawa) 21 kwietnia, 11:00
Marcovia 2000 Marki 2-0 Wicher Kobyłka 21 kwietnia, 16:00
Wkra Pomiechówek 2-3 Dolcan II Ząbki 21 kwietnia, 16:30
Legionovia II Legionowo 2-2 Białołęka Warszawa 22 kwietnia, 16:30
GKP Targówek (Warszawa) 3-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 22 kwietnia, 11:00
Mazur Radzymin 4-0 PUG Bielany (Warszawa) 21 kwietnia, 14:30
KS Wesoła (Warszawa) 2-3 NTP Wyszków 21 kwietnia, 14:30

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Wkra Pomiechówek 0-5 Białołęka Warszawa 28 kwietnia, 13:30
Sokół Serock 2-4 KS Wesoła (Warszawa) 28 kwietnia, 16:30
NTP Wyszków 1-2 Mazur Radzymin 28 kwietnia, 16:00
PUG Bielany (Warszawa) 0-2 GKP Targówek (Warszawa) 29 kwietnia, 14:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-2 Legionovia II Legionowo 29 kwietnia, 11:00
Dolcan II Ząbki 0-3 Marcovia 2000 Marki 29 kwietnia, 11:00
Wicher Kobyłka 0-1 Marymont Warszawa 28 kwietnia, 16:30
KS Falenica (Warszawa) 1-1 Bóbr Tłuszcz 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

KS Falenica (Warszawa) 1-2 Sokół Serock 1 maja, 11:00
Bóbr Tłuszcz 0-2 Wicher Kobyłka 1 maja, 13:00
Marymont Warszawa 2-3 Dolcan II Ząbki 1 maja, 11:00
Marcovia 2000 Marki 2-1 Białołęka Warszawa 2 maja, 17:00
Wkra Pomiechówek 1-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9 maja
Legionovia II Legionowo 1-1 PUG Bielany (Warszawa) 3 maja, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 3-5 NTP Wyszków 1 maja, 11:00
Mazur Radzymin 6-2 KS Wesoła (Warszawa) 1 maja, 14:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Sokół Serock 0-3 Mazur Radzymin 5 maja, 11:00
KS Wesoła (Warszawa) 4-3 GKP Targówek (Warszawa) 6 maja, 16:00
NTP Wyszków 1-2 Legionovia II Legionowo 5 maja, 17:00
PUG Bielany (Warszawa) 1-3 Wkra Pomiechówek 6 maja, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Marcovia 2000 Marki 5 maja, 11:00
Białołęka Warszawa 3-3 Marymont Warszawa 5 maja, 15:00
Dolcan II Ząbki 2-0 Bóbr Tłuszcz 6 maja, 11:00
Wicher Kobyłka 0-1 KS Falenica (Warszawa) 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Wicher Kobyłka 2-3 Sokół Serock 11 maja, 18:00
KS Falenica (Warszawa) 2-3 Dolcan II Ząbki 12 maja, 12:00
Bóbr Tłuszcz 1-2 Białołęka Warszawa 12 maja, 16:30
Marymont Warszawa 3-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 12 maja, 11:00
Marcovia 2000 Marki 3-2 PUG Bielany (Warszawa) 12 maja, 17:00
Wkra Pomiechówek 2-1 NTP Wyszków 13 maja, 17:00
Legionovia II Legionowo 5-1 KS Wesoła (Warszawa) 13 maja, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 0-0 Mazur Radzymin 13 maja, 11:00

Kolejka 26 - 16 maja

Sokół Serock 3-2 GKP Targówek (Warszawa) 16 maja, 17:30
Mazur Radzymin 3-1 Legionovia II Legionowo 16 maja, 17:30
KS Wesoła (Warszawa) 1-0 Wkra Pomiechówek 16 maja, 17:30
NTP Wyszków 1-2 Marcovia 2000 Marki 16 maja, 17:00
PUG Bielany (Warszawa) 2-3 Marymont Warszawa 16 maja, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Bóbr Tłuszcz 16 maja, 16:30
Białołęka Warszawa 2-1 KS Falenica (Warszawa) 16 maja, 17:30
Dolcan II Ząbki 2-2 Wicher Kobyłka 16 maja, 18:15

Kolejka 27 - 19-20 maja

Dolcan II Ząbki 0-4 Sokół Serock 20 maja, 10:00
(wo)
na boisku 6-4, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wicher Kobyłka 1-2 Białołęka Warszawa 19 maja, 17:00
KS Falenica (Warszawa) 3-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 19 maja, 13:00
Bóbr Tłuszcz 1-3 PUG Bielany (Warszawa) 19 maja, 16:30
Marymont Warszawa 1-1 NTP Wyszków 19 maja, 11:00
Marcovia 2000 Marki 2-1 KS Wesoła (Warszawa) 19 maja, 15:00
Wkra Pomiechówek 0-1 Mazur Radzymin 19 maja, 15:00
Legionovia II Legionowo 2-5 GKP Targówek (Warszawa) 22 maja
termin prawdopodobny

Kolejka 28 - 26-27 maja

Sokół Serock 6-1 Legionovia II Legionowo 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKP Targówek (Warszawa) 10-0 Wkra Pomiechówek 27 maja, 11:00
Mazur Radzymin 2-0 Marcovia 2000 Marki 26 maja, 16:00
KS Wesoła (Warszawa) 2-0 Marymont Warszawa 26 maja, 15:00
NTP Wyszków 2-1 Bóbr Tłuszcz 26 maja, 17:00
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 KS Falenica (Warszawa) 27 maja, 11:00
(wo)
na boisku 5-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Wicher Kobyłka 26 maja, 11:00
(wo)
na boisku 5-0, w zespole gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik
Białołęka Warszawa 5-0 Dolcan II Ząbki 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Białołęka Warszawa 0-2 Sokół Serock 2 czerwca, 16:00
Dolcan II Ząbki 3-5 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 czerwca, 11:00
Wicher Kobyłka 1-1 PUG Bielany (Warszawa) 2 czerwca, 17:00
KS Falenica (Warszawa) 1-2 NTP Wyszków 2 czerwca, 17:00
Bóbr Tłuszcz 1-2 KS Wesoła (Warszawa) 2 czerwca, 17:00
Marymont Warszawa 2-0 Mazur Radzymin 2 czerwca, 11:00
Marcovia 2000 Marki 0-3 GKP Targówek (Warszawa) 2 czerwca, 15:00
(wo)
przerwany w 65. minucie przy wyniku 2-3
Wkra Pomiechówek 2-2 Legionovia II Legionowo 2 czerwca, 10:00

Kolejka 30 - 9-10 czerwca

Sokół Serock 3-0 Wkra Pomiechówek 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Legionovia II Legionowo 5-5 Marcovia 2000 Marki 9 czerwca, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Marymont Warszawa 9 czerwca, 17:00
Mazur Radzymin 3-0 Bóbr Tłuszcz 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Wesoła (Warszawa) 0-3 KS Falenica (Warszawa) 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-2, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
NTP Wyszków 3-1 Wicher Kobyłka 8 czerwca, 18:00
PUG Bielany (Warszawa) 3-2 Dolcan II Ząbki 9 czerwca, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 Białołęka Warszawa 9 czerwca, 17:00

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w V lidze (mazowiecka)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

V liga 2006/2007 (mazowiecka (południe))
V liga 2006/2007 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2006/2007 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2006/2007 (Płock)
Liga okręgowa 2006/2007 (Radom)
Liga okręgowa 2006/2007 (Siedlce)
Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa I)

Klasa A 2006/2007 (Warszawa I)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa II)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa III)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas