[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2006/2007, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Przytyk 30 60 18 6 6 49-22 10 1 4 27-12 8 5 2 22-10
2.  Sadownik Błędów 30 55 16 7 7 54-34 11 2 2 27-10 5 5 5 27-24
3.  Proch Pionki 30 51 15 6 9 49-32 10 4 1 30-10 5 2 8 19-22
4.  Zodiak Sucha 30 50 15 5 10 49-36 10 3 2 32-12 5 2 8 17-24
5.  Oskar Przysucha 30 45 13 6 11 56-53 7 4 4 27-24 6 2 7 29-29
6.  Plon Garbatka-Letnisko 30 41 11 8 11 47-32 7 4 4 31-15 4 4 7 16-17
7.  Mogielanka Mogielnica 30 40 10 10 10 34-35 6 5 4 18-13 4 5 6 16-22 2 3 1 0 1 2-2
8.  Iłżanka Kazanów 30 40 11 7 12 60-51 5 4 6 37-21 6 3 6 23-30 2 3 1 0 1 2-2
9.  LZS Magnuszew 30 39 10 9 11 47-46 6 6 3 28-20 4 3 8 19-26 2 3 1 0 1 4-3
10.  Polonia Iłża 30 39 11 6 13 35-41 8 4 3 27-19 3 2 10 8-22 2 3 1 0 1 3-4
11.  Oronka Orońsko 30 38 10 8 12 33-40 8 5 2 20-9 2 3 10 13-31 2 4 1 1 0 4-1
12.  Mazowsze II Grójec 30 38 11 5 14 44-57 8 0 7 25-27 3 5 7 19-30 2 1 0 1 1 1-4
13.  Radomiak II Radom 30 37 11 4 15 38-64 8 0 7 24-21 3 4 8 14-43
14.  Orzeł Wierzbica 30 35 10 5 15 36-62 5 4 6 17-26 5 1 9 19-36
15.  KS Potworów 30 31 9 4 17 46-59 4 2 9 26-32 5 2 8 20-27
16.  Zawisza Sienno 30 29 7 8 15 40-53 4 4 7 21-29 3 4 8 19-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Przytyk    0-1 3-0* 1-2 2-3 1-0 3-0 1-1 2-0 1-0 2-0 1-0 3-1 3-1 2-3 2-0 
 2 Sadownik Błędów1-1     2-0 0-1 3-2 0-0 2-1 1-2 1-0 3-0 2-1 1-0 4-1 3-0* 1-0 3-1 
 3 Proch Pionki0-0 5-0     2-1 2-2 4-1 3-0 1-1 2-0 2-0 1-0 0-3 3-1 1-1 2-0 2-0 
 4 Zodiak Sucha0-0 2-1 1-0     3-2 1-0 1-1 3-1 0-0 4-0 3-1 4-0 5-1 1-2 2-3 2-0 
 5 Oskar Przysucha2-1 1-5 2-2 2-1     1-2 2-2 2-0 2-3 1-0 2-2 3-0 0-0 5-3 2-0 0-3 
 6 Plon Garbatka-Letnisko1-0 1-1 0-0 3-1 1-1     0-1 6-2 3-4 2-0 2-0 5-0 0-2 5-0 1-2 1-1 
 7 Mogielanka Mogielnica0-1 0-3* 2-1 2-0 5-0 1-0     0-1 0-1 0-0 0-0 3-3 0-0 2-1 2-2 1-0 
 8 Iłżanka Kazanów1-4 2-2 0-2 1-1 2-0 2-3 1-2     1-3 0-2 4-0 0-0 14-0 4-0 3-0 2-2 
 9 LZS Magnuszew1-2 1-1 1-0 1-1 3-2 0-0 6-1 0-4     3-1 5-1 1-1 1-1 1-2 2-1 2-2 
 10 Polonia Iłża2-2 3-2 2-0 1-2 0-3 3-1 1-1 1-3 2-1     4-1 4-2 1-0 2-0 1-1 0-0 
 11 Oronka Orońsko2-2 1-1 3-0 1-4 2-0 0-0 0-0 2-0 1-0 0-1     0-0 3-0 2-1 1-0 2-0 
 12 Mazowsze II Grójec0-2 2-1 0-5 3-0 2-1 2-0 0-3 3-1 1-0 2-0 1-4     4-0 2-3 2-3 1-4 
 13 Radomiak II Radom0-1 3-0 4-2 1-0 2-3 2-1 1-0 1-2 3-1 2-1 0-1 1-4     3-0 1-2 0-3 
 14 Orzeł Wierzbica0-2 1-4 1-3 2-1 0-3 0-3* 1-0 1-1 2-2 0-0 3-1 0-2 1-1     3-2 2-1 
 15 KS Potworów0-1 1-1 1-2 0-2 1-4 0-5 0-3 7-0 3-1 0-2 1-1 5-2 1-2 2-4     4-2 
 16 Zawisza Sienno0-3 1-4 0-2 4-0 1-3 0-0 1-1 1-4 3-3 2-1 1-0 2-2 3-4 0-1 2-1     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Sadownik Błędów 2-1 Mogielanka Mogielnica
Mazowsze II Grójec 0-5 Proch Pionki
Zawisza Sienno 2-1 Polonia Iłża
LZS Magnuszew 1-1 Radomiak II Radom
Oskar Przysucha 2-0 KS Potworów
Plon Garbatka-Letnisko 5-0 Orzeł Wierzbica
Zodiak Sucha 3-1 Iłżanka Kazanów
Sokół Przytyk 2-0 Oronka Orońsko

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Oronka Orońsko 1-1 Sadownik Błędów
Iłżanka Kazanów 1-4 Sokół Przytyk
Orzeł Wierzbica 2-1 Zodiak Sucha
KS Potworów 0-5 Plon Garbatka-Letnisko
Radomiak II Radom 2-3 Oskar Przysucha
Polonia Iłża 2-1 LZS Magnuszew 15 sierpnia
Proch Pionki 2-0 Zawisza Sienno
Mogielanka Mogielnica 3-3 Mazowsze II Grójec

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Sadownik Błędów 1-0 Mazowsze II Grójec
Zawisza Sienno 1-1 Mogielanka Mogielnica
LZS Magnuszew 1-0 Proch Pionki
Oskar Przysucha 1-0 Polonia Iłża
Plon Garbatka-Letnisko 0-2 Radomiak II Radom
Zodiak Sucha 2-3 KS Potworów
Sokół Przytyk 3-1 Orzeł Wierzbica
Oronka Orońsko 2-0 Iłżanka Kazanów

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Orzeł Wierzbica 3-1 Oronka Orońsko
Radomiak II Radom 1-0 Zodiak Sucha
Polonia Iłża 3-1 Plon Garbatka-Letnisko
Proch Pionki 2-2 Oskar Przysucha
Mogielanka Mogielnica 0-1 LZS Magnuszew
Mazowsze II Grójec 1-4 Zawisza Sienno
Sadownik Błędów 1-2 Iłżanka Kazanów
Sokół Przytyk 2-3 KS Potworów

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Oskar Przysucha 2-2 Mogielanka Mogielnica
Plon Garbatka-Letnisko 0-0 Proch Pionki
Zodiak Sucha 4-0 Polonia Iłża
Sokół Przytyk 3-1 Radomiak II Radom
Oronka Orońsko 1-0 KS Potworów
Iłżanka Kazanów 4-0 Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno 1-4 Sadownik Błędów
Mazowsze II Grójec 1-0 LZS Magnuszew

Kolejka 6 - 2-3 września

KS Potworów 7-0 Iłżanka Kazanów
Radomiak II Radom 0-1 Oronka Orońsko
Polonia Iłża 2-2 Sokół Przytyk
Proch Pionki 2-1 Zodiak Sucha
Mogielanka Mogielnica 1-0 Plon Garbatka-Letnisko
Mazowsze II Grójec 2-1 Oskar Przysucha
Zawisza Sienno 3-3 LZS Magnuszew
Sadownik Błędów 3-0 Orzeł Wierzbica
(wo)
goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz

Kolejka 7 - 9-10 września

Oskar Przysucha 0-3 Zawisza Sienno
Plon Garbatka-Letnisko 5-0 Mazowsze II Grójec
Zodiak Sucha 1-1 Mogielanka Mogielnica
Sokół Przytyk 3-0 Proch Pionki
(wo)
mecz przerwany przy stanie 2-0 - kibice Prochu wtargnęli na boisko
Oronka Orońsko 0-1 Polonia Iłża
Iłżanka Kazanów 14-0 Radomiak II Radom
w Zwoleniu
Orzeł Wierzbica 3-2 KS Potworów
LZS Magnuszew 1-1 Sadownik Błędów
w Kozienicach

Kolejka 8 - 16-17 września

Radomiak II Radom 3-0 Orzeł Wierzbica
Polonia Iłża 1-3 Iłżanka Kazanów
Proch Pionki 1-0 Oronka Orońsko
Mazowsze II Grójec 3-0 Zodiak Sucha
Zawisza Sienno 0-0 Plon Garbatka-Letnisko
LZS Magnuszew 3-2 Oskar Przysucha
Sadownik Błędów 1-0 KS Potworów
Sokół Przytyk 3-0 Mogielanka Mogielnica

Kolejka 9 - 23-24 września

Sadownik Błędów 3-2 Oskar Przysucha
Plon Garbatka-Letnisko 3-4 LZS Magnuszew
Zodiak Sucha 2-0 Zawisza Sienno
Sokół Przytyk 1-0 Mazowsze II Grójec
Oronka Orońsko 0-0 Mogielanka Mogielnica
Iłżanka Kazanów 0-2 Proch Pionki
w Zwoleniu
Orzeł Wierzbica 0-0 Polonia Iłża
KS Potworów 1-2 Radomiak II Radom

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Polonia Iłża 1-1 KS Potworów
Proch Pionki 1-1 Orzeł Wierzbica
Mogielanka Mogielnica 0-1 Iłżanka Kazanów
Mazowsze II Grójec 1-4 Oronka Orońsko
Zawisza Sienno 0-3 Sokół Przytyk
LZS Magnuszew 1-1 Zodiak Sucha
Oskar Przysucha 1-2 Plon Garbatka-Letnisko
Sadownik Błędów 4-1 Radomiak II Radom

Kolejka 11 - 7-8 października

Sadownik Błędów 0-0 Plon Garbatka-Letnisko
Zodiak Sucha 3-2 Oskar Przysucha
Sokół Przytyk 2-0 LZS Magnuszew
Oronka Orońsko 2-0 Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów 0-0 Mazowsze II Grójec
Orzeł Wierzbica 1-0 Mogielanka Mogielnica
KS Potworów 1-2 Proch Pionki
Radomiak II Radom 2-1 Polonia Iłża

Kolejka 12 - 14-15 października

Proch Pionki 3-1 Radomiak II Radom
Mogielanka Mogielnica 2-2 KS Potworów
Mazowsze II Grójec 2-3 Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno 1-4 Iłżanka Kazanów
LZS Magnuszew 5-1 Oronka Orońsko
Oskar Przysucha 2-1 Sokół Przytyk
Plon Garbatka-Letnisko 3-1 Zodiak Sucha
Sadownik Błędów 3-0 Polonia Iłża

Kolejka 13 - 21-22 października

Sokół Przytyk 1-0 Plon Garbatka-Letnisko
Oronka Orońsko 2-0 Oskar Przysucha
Iłżanka Kazanów 1-3 LZS Magnuszew
Orzeł Wierzbica 2-1 Zawisza Sienno
KS Potworów 5-2 Mazowsze II Grójec
Radomiak II Radom 1-0 Mogielanka Mogielnica
Polonia Iłża 2-0 Proch Pionki
Zodiak Sucha 2-1 Sadownik Błędów

Kolejka 14 - 28-29 października

Mogielanka Mogielnica 0-0 Polonia Iłża
Mazowsze II Grójec 4-0 Radomiak II Radom
Zawisza Sienno 2-1 KS Potworów
LZS Magnuszew 1-2 Orzeł Wierzbica
Oskar Przysucha 2-0 Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka-Letnisko 2-0 Oronka Orońsko
Zodiak Sucha 0-0 Sokół Przytyk
Sadownik Błędów 2-0 Proch Pionki

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Oronka Orońsko 1-4 Zodiak Sucha 5 listopada, 13:00
Iłżanka Kazanów 2-3 Plon Garbatka-Letnisko 4 listopada, 13:00
Orzeł Wierzbica 0-3 Oskar Przysucha 11 listopada, 13:00
KS Potworów 3-1 LZS Magnuszew 11 listopada, 13:00
Radomiak II Radom 0-3 Zawisza Sienno 4 listopada, 13:00
Polonia Iłża 4-2 Mazowsze II Grójec 5 listopada, 13:00
Proch Pionki 3-0 Mogielanka Mogielnica 5 listopada, 13:00
Sokół Przytyk 0-1 Sadownik Błędów 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Mogielanka Mogielnica 0-3 Sadownik Błędów 18 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-1 - w drużynie Mogielanki zagrał nieuprawniony zawodnik
Proch Pionki 0-3 Mazowsze II Grójec 18 marca, 15:00
Polonia Iłża 0-0 Zawisza Sienno 18 marca, 14:00
Radomiak II Radom 3-1 LZS Magnuszew 17 marca, 13:00
w Magnuszewie; Radomiak II gospodarzem
KS Potworów 1-4 Oskar Przysucha 18 marca, 15:00
Orzeł Wierzbica 0-3 Plon Garbatka-Letnisko 18 marca, 14:00
(wo)
mecz nie odbył się
Iłżanka Kazanów 1-1 Zodiak Sucha 17 marca, 11:00
Oronka Orońsko 2-2 Sokół Przytyk 18 marca, 14:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Sadownik Błędów 2-1 Oronka Orońsko 25 marca, 14:00
Sokół Przytyk 1-1 Iłżanka Kazanów 25 marca, 15:00
Zodiak Sucha 1-2 Orzeł Wierzbica 25 marca, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-2 KS Potworów 25 marca, 15:00
w Potworowie
Oskar Przysucha 0-0 Radomiak II Radom 24 marca, 15:30
LZS Magnuszew 3-1 Polonia Iłża 25 marca, 14:00
Zawisza Sienno 0-2 Proch Pionki 25 marca, 15:00
Mazowsze II Grójec 0-3 Mogielanka Mogielnica 24 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Mazowsze II Grójec 2-1 Sadownik Błędów 31 marca, 15:00
w Błędowie
Mogielanka Mogielnica 1-0 Zawisza Sienno 1 kwietnia, 15:00
Proch Pionki 2-0 LZS Magnuszew 1 kwietnia, 16:00 (500)
Polonia Iłża 0-3 Oskar Przysucha 31 marca, 15:00
Radomiak II Radom 2-1 Plon Garbatka-Letnisko 31 marca, 13:00
KS Potworów 0-2 Zodiak Sucha 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Wierzbica 0-2 Sokół Przytyk 1 kwietnia, 15:00
Iłżanka Kazanów 4-0 Oronka Orońsko 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Iłżanka Kazanów 2-2 Sadownik Błędów 7 kwietnia, 12:00
KS Potworów 0-1 Sokół Przytyk 7 kwietnia, 13:00
w Przytyku?
Oronka Orońsko 2-1 Orzeł Wierzbica 7 kwietnia, 15:00
Zodiak Sucha 5-1 Radomiak II Radom 7 kwietnia, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-0 Polonia Iłża 7 kwietnia, 15:00
Oskar Przysucha 2-2 Proch Pionki 7 kwietnia, 13:00
LZS Magnuszew 6-1 Mogielanka Mogielnica 7 kwietnia, 14:00
Zawisza Sienno 2-2 Mazowsze II Grójec 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Sadownik Błędów 3-1 Zawisza Sienno 15 kwietnia, 15:00
LZS Magnuszew 1-1 Mazowsze II Grójec 15 kwietnia, 12:00
w Grójcu?
Mogielanka Mogielnica 5-0 Oskar Przysucha 15 kwietnia, 15:00
Proch Pionki 4-1 Plon Garbatka-Letnisko 15 kwietnia, 16:00
Polonia Iłża 1-2 Zodiak Sucha 15 kwietnia, 16:00
Radomiak II Radom 0-1 Sokół Przytyk 14 kwietnia, 13:00
KS Potworów 1-1 Oronka Orońsko 15 kwietnia, 16:00
Orzeł Wierzbica 1-1 Iłżanka Kazanów 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Orzeł Wierzbica 1-4 Sadownik Błędów
Iłżanka Kazanów 3-0 KS Potworów
Oronka Orońsko 3-0 Radomiak II Radom
Sokół Przytyk 1-0 Polonia Iłża
Zodiak Sucha 1-0 Proch Pionki
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Mogielanka Mogielnica
Oskar Przysucha 3-0 Mazowsze II Grójec
LZS Magnuszew 2-2 Zawisza Sienno

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Sadownik Błędów 1-0 LZS Magnuszew
Zawisza Sienno 1-3 Oskar Przysucha
Mazowsze II Grójec 2-0 Plon Garbatka-Letnisko
Mogielanka Mogielnica 2-0 Zodiak Sucha
Proch Pionki 0-0 Sokół Przytyk
Polonia Iłża 4-1 Oronka Orońsko
Radomiak II Radom 1-2 Iłżanka Kazanów
KS Potworów 2-4 Orzeł Wierzbica

Kolejka 23 - 3 maja

KS Potworów 1-1 Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica 0-1 Sokół Przytyk
w Przytyku?
Orzeł Wierzbica 1-1 Radomiak II Radom
Iłżanka Kazanów 0-2 Polonia Iłża
Oronka Orońsko 3-0 Proch Pionki
Zodiak Sucha 4-0 Mazowsze II Grójec
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Zawisza Sienno
Oskar Przysucha 2-3 LZS Magnuszew

Kolejka 24 - 5-6 maja

Oskar Przysucha 1-5 Sadownik Błędów
w Błędowie?
LZS Magnuszew 0-0 Plon Garbatka-Letnisko
Zawisza Sienno 4-0 Zodiak Sucha
Mazowsze II Grójec 0-2 Sokół Przytyk
Mogielanka Mogielnica 0-0 Oronka Orońsko
Proch Pionki 1-1 Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża 2-0 Orzeł Wierzbica
Radomiak II Radom 1-2 KS Potworów

Kolejka 25 - 12-13 maja

Radomiak II Radom 3-0 Sadownik Błędów
KS Potworów 0-2 Polonia Iłża
Orzeł Wierzbica 1-3 Proch Pionki
Iłżanka Kazanów 1-2 Mogielanka Mogielnica
Oronka Orońsko 0-0 Mazowsze II Grójec
Sokół Przytyk 2-0 Zawisza Sienno
Zodiak Sucha 0-0 LZS Magnuszew
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Oskar Przysucha

Kolejka 26 - 19-20 maja

Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Sadownik Błędów
w Błędowie
Oskar Przysucha 2-1 Zodiak Sucha
LZS Magnuszew 1-2 Sokół Przytyk
Zawisza Sienno 1-0 Oronka Orońsko
Mazowsze II Grójec 3-1 Iłżanka Kazanów
Mogielanka Mogielnica 2-1 Orzeł Wierzbica
Proch Pionki 2-0 KS Potworów
Polonia Iłża 1-0 Radomiak II Radom

Kolejka 27 - 23 maja

Polonia Iłża 3-2 Sadownik Błędów
Radomiak II Radom 4-2 Proch Pionki
KS Potworów 0-3 Mogielanka Mogielnica
Orzeł Wierzbica 0-2 Mazowsze II Grójec
Iłżanka Kazanów 2-2 Zawisza Sienno
Oronka Orońsko 1-0 LZS Magnuszew
Sokół Przytyk 2-3 Oskar Przysucha
Zodiak Sucha 1-0 Plon Garbatka-Letnisko

Kolejka 28 - 26-27 maja

Sadownik Błędów 0-1 Zodiak Sucha
Plon Garbatka-Letnisko 1-0 Sokół Przytyk
Oskar Przysucha 2-2 Oronka Orońsko
LZS Magnuszew 0-4 Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno 0-1 Orzeł Wierzbica
Mazowsze II Grójec 2-3 KS Potworów
Mogielanka Mogielnica 0-0 Radomiak II Radom
Proch Pionki 2-0 Polonia Iłża

Kolejka 29 - 3 czerwca

Proch Pionki 5-0 Sadownik Błędów 3 czerwca, 17:00
Polonia Iłża 1-1 Mogielanka Mogielnica 3 czerwca, 17:00
Radomiak II Radom 1-4 Mazowsze II Grójec 3 czerwca, 17:00
KS Potworów 4-2 Zawisza Sienno 3 czerwca, 17:00
Orzeł Wierzbica 2-2 LZS Magnuszew 3 czerwca, 17:00
Iłżanka Kazanów 2-0 Oskar Przysucha 3 czerwca, 17:00
Oronka Orońsko 0-0 Plon Garbatka-Letnisko 3 czerwca, 17:00
Sokół Przytyk 1-2 Zodiak Sucha 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 9-10 czerwca

Sadownik Błędów 1-1 Sokół Przytyk 10 czerwca, 17:00
Zodiak Sucha 3-1 Oronka Orońsko 10 czerwca, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 6-2 Iłżanka Kazanów 10 czerwca, 17:00
Oskar Przysucha 5-3 Orzeł Wierzbica 10 czerwca, 17:00
LZS Magnuszew 2-1 KS Potworów 10 czerwca, 17:00
Zawisza Sienno 3-4 Radomiak II Radom 10 czerwca, 17:00
Mazowsze II Grójec 2-0 Polonia Iłża 10 czerwca, 11:00
Mogielanka Mogielnica 2-1 Proch Pionki 9 czerwca, 11:00

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w V lidze (mazowiecka)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Radom)

V liga 2006/2007 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2006/2007 (Warszawa II)

Klasa A 2006/2007 (Radom I)
Klasa A 2006/2007 (Radom II)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas