[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legion Głowaczów 26 63 20 3 3 80-23 11 1 1 47-12 9 2 2 33-11
2.  Skaryszewianka Skaryszew 26 57 17 6 3 75-25 8 4 1 44-10 9 2 2 31-15
3.  Akcja I Jastrzębia 26 55 17 4 5 76-32 8 2 3 36-15 9 2 2 40-17
4.  Jodła Jedlnia-Letnisko 26 48 14 6 6 51-47 6 4 3 27-20 8 2 3 24-27
5.  GKS Chynów 26 41 12 5 9 46-38 6 3 4 22-14 6 2 5 24-24
6.  KS Janików 26 39 11 6 9 59-34 6 3 4 28-14 5 3 5 31-20
7.  Centrum Radom 26 38 12 2 12 61-43 7 0 6 41-21 5 2 6 20-22 2 3 1 0 1 10-3
8.  Strażak Stanisławice 26 38 11 5 10 36-46 8 2 3 20-15 3 3 7 16-31 2 3 1 0 1 3-10
9.  Gracja Tczów 26 32 8 8 10 32-38 6 3 4 20-15 2 5 6 12-23
10.  Gryf Policzna 26 28 8 4 14 38-60 4 3 6 27-24 4 1 8 11-36
11.  WKS Zajezierze 26 23 6 5 15 38-68 6 2 5 28-20 0 3 10 10-48
12.  GKS Sieciechów 26 19 5 4 17 40-97 5 2 6 28-44 0 2 11 12-53
13.  Kraska Jasieniec 26 16 5 1 20 35-74 3 1 9 22-36 2 0 11 13-38
14.  Mirax Bierwce 26 18 5 3 18 21-63 3 1 9 12-26 2 2 9 9-37
Do rozgrywek przystąpił po półrocznej przerwie Mirax Bierwce (wycofany z rozgrywek V ligi), ale wycofał się w trakcie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Legion Głowaczów    1-1 3-2 6-1 5-2 3-1 1-0 0-2 3-1 6-0 7-0 6-1 2-0 4-1 
 2 Skaryszewianka Skaryszew1-3     1-1 3-0 1-1 2-2 0-0 3-0 6-0 3-0* 9-2 8-0 4-1 3-0 
 3 Akcja I Jastrzębia1-1 5-3     1-3 4-0 2-5 2-0 2-1 1-1 0-1 3-0 8-0 2-0 5-0 
 4 Jodła Jedlnia-Letnisko1-1 1-3 2-8     2-1 2-1 0-1 2-2 0-0 5-0 1-1 2-1 8-1 1-0 
 5 GKS Chynów0-2 2-3 2-0 0-1     4-0 0-0 2-2 2-1 0-0 2-1 5-2 2-0 1-2 
 6 KS Janików0-1 0-2 3-3 0-1 1-1     0-1 2-0 1-1 9-1 3-2 4-1 2-0 3-0* 
 7 Centrum Radom2-4 2-3 0-4 9-0 1-2 0-3     8-0 1-0 4-0 4-0 5-1 2-4 3-0 
 8 Strażak Stanisławice1-0 1-0 0-5 0-2 2-0 1-0 3-2     1-2 3-0 1-1 1-1 3-2 3-0* 
 9 Gracja Tczów1-4 0-1 0-1 1-1 3-0 1-1 1-2 1-0     2-1 3-0 4-2 1-0 2-2 
 10 Gryf Policzna1-3 2-3 3-5 0-2 0-2 1-1 3-1 2-1 2-2     5-0 1-1 1-2 6-1 
 11 WKS Zajezierze2-0 0-2 1-3 2-3 2-3 3-1 3-2 2-2 3-0* 1-2     2-0 6-1 1-1 
 12 GKS Sieciechów0-7 0-6 1-4 2-2 0-6 0-5 6-4 3-5 2-2 1-0 6-1     3-2 4-0 
 13 Kraska Jasieniec1-4 1-1 0-1 3-5 3-4 1-7 2-4 0-1 1-0 1-3 4-2 4-2     1-2 
 14 Mirax Bierwce0-3* 0-3 1-3 0-3* 0-2 0-4 1-3 4-0 0-2 1-3 0-0 3-0* 2-0     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Akcja I Jastrzębia 5-0 Mirax Bierwce
GKS Sieciechów 0-7 Legion Głowaczów
Kraska Jasieniec 1-7 KS Janików
Gryf Policzna 0-2 Jodła Jedlnia-Letnisko
GKS Chynów 0-0 Centrum Radom
Gracja Tczów 3-0 WKS Zajezierze
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 Strażak Stanisławice

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Strażak Stanisławice 0-5 Akcja I Jastrzębia
WKS Zajezierze 0-2 Skaryszewianka Skaryszew
Centrum Radom 1-0 Gracja Tczów
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 GKS Chynów
KS Janików 9-1 Gryf Policzna
Legion Głowaczów 2-0 Kraska Jasieniec
Mirax Bierwce 3-0 GKS Sieciechów
(wo)

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Kraska Jasieniec 1-2 Mirax Bierwce
Gryf Policzna 1-3 Legion Głowaczów
GKS Chynów 4-0 KS Janików
Gracja Tczów 1-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
GKS Sieciechów 1-4 Akcja I Jastrzębia
Centrum Radom 2-3 Skaryszewianka Skaryszew
WKS Zajezierze 2-2 Strażak Stanisławice

Kolejka 4 - 2-3 września

WKS Zajezierze 1-3 Akcja I Jastrzębia
Centrum Radom 8-0 Strażak Stanisławice
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-3 Skaryszewianka Skaryszew
KS Janików 1-1 Gracja Tczów
Mirax Bierwce 1-3 Gryf Policzna
GKS Sieciechów 3-2 Kraska Jasieniec
GKS Chynów 0-2 Legion Głowaczów

Kolejka 5 - 9-10 września

Gryf Policzna 1-1 GKS Sieciechów
GKS Chynów 1-2 Mirax Bierwce
Gracja Tczów 1-4 Legion Głowaczów
Skaryszewianka Skaryszew 2-2 KS Janików
Strażak Stanisławice 0-2 Jodła Jedlnia-Letnisko
WKS Zajezierze 3-2 Centrum Radom
Kraska Jasieniec 0-1 Akcja I Jastrzębia

Kolejka 6 - 16-17 września

Centrum Radom 0-4 Akcja I Jastrzębia
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 WKS Zajezierze
KS Janików 2-0 Strażak Stanisławice
Mirax Bierwce 0-2 Gracja Tczów
GKS Sieciechów 0-6 GKS Chynów
Kraska Jasieniec 1-3 Gryf Policzna
Skaryszewianka Skaryszew 1-3 Legion Głowaczów

Kolejka 7 - 23-24 września

GKS Chynów 2-0 Kraska Jasieniec
Gracja Tczów 4-2 GKS Sieciechów
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 Mirax Bierwce
Strażak Stanisławice 1-0 Legion Głowaczów
WKS Zajezierze 3-1 KS Janików
Centrum Radom 9-0 Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna 3-5 Akcja I Jastrzębia

Kolejka 8 - 30 września-1 października

KS Janików 0-1 Centrum Radom
Mirax Bierwce 4-0 Strażak Stanisławice
GKS Sieciechów 0-6 Skaryszewianka Skaryszew
Kraska Jasieniec 1-0 Gracja Tczów
Gryf Policzna 0-2 GKS Chynów
Akcja I Jastrzębia 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
WKS Zajezierze 2-0 Legion Głowaczów

Kolejka 9 - 7-8 października

Gracja Tczów 2-1 Gryf Policzna
Skaryszewianka Skaryszew 4-1 Kraska Jasieniec
Strażak Stanisławice 1-1 GKS Sieciechów
WKS Zajezierze 1-1 Mirax Bierwce
Centrum Radom 2-4 Legion Głowaczów
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 KS Janików
GKS Chynów 2-0 Akcja I Jastrzębia

Kolejka 10 - 14-15 października

Legion Głowaczów 6-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
Mirax Bierwce 1-3 Centrum Radom
GKS Sieciechów 6-1 WKS Zajezierze
Kraska Jasieniec 0-1 Strażak Stanisławice
Gryf Policzna 2-3 Skaryszewianka Skaryszew
GKS Chynów 2-1 Gracja Tczów
Akcja I Jastrzębia 2-5 KS Janików

Kolejka 11 - 21-22 października

Skaryszewianka Skaryszew 1-1 GKS Chynów
Strażak Stanisławice 3-0 Gryf Policzna
WKS Zajezierze 6-1 Kraska Jasieniec
Centrum Radom 5-1 GKS Sieciechów
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Mirax Bierwce
KS Janików 0-1 Legion Głowaczów
Gracja Tczów 0-1 Akcja I Jastrzębia

Kolejka 12 - 28-29 października

Mirax Bierwce 0-4 KS Janików
GKS Sieciechów 2-2 Jodła Jedlnia-Letnisko
Kraska Jasieniec 2-4 Centrum Radom
Gryf Policzna 5-0 WKS Zajezierze
GKS Chynów 2-2 Strażak Stanisławice
Gracja Tczów 0-1 Skaryszewianka Skaryszew
Akcja I Jastrzębia 1-1 Legion Głowaczów

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Strażak Stanisławice 1-2 Gracja Tczów
WKS Zajezierze 2-3 GKS Chynów
Centrum Radom 4-0 Gryf Policzna
Jodła Jedlnia-Letnisko 8-1 Kraska Jasieniec
KS Janików 4-1 GKS Sieciechów
Legion Głowaczów 4-1 Mirax Bierwce
Skaryszewianka Skaryszew 1-1 Akcja I Jastrzębia

Kolejka 14 - 24-25 marca

Mirax Bierwce 1-3 Akcja I Jastrzębia
Legion Głowaczów 6-1 GKS Sieciechów
KS Janików 2-0 Kraska Jasieniec
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-0 Gryf Policzna
Centrum Radom 1-2 GKS Chynów
WKS Zajezierze 3-0 Gracja Tczów
(wo)
na boisku 1-2, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Strażak Stanisławice 1-0 Skaryszewianka Skaryszew

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Akcja I Jastrzębia 2-1 Strażak Stanisławice
Skaryszewianka Skaryszew 9-2 WKS Zajezierze
Gracja Tczów 1-2 Centrum Radom
GKS Chynów 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna 1-1 KS Janików
Kraska Jasieniec 1-4 Legion Głowaczów
GKS Sieciechów 4-0 Mirax Bierwce

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Akcja I Jastrzębia 8-0 GKS Sieciechów
Skaryszewianka Skaryszew 0-0 Centrum Radom
Strażak Stanisławice 1-1 WKS Zajezierze
Mirax Bierwce 2-0 Kraska Jasieniec
Legion Głowaczów 6-0 Gryf Policzna
KS Janików 1-1 GKS Chynów
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-0 Gracja Tczów

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Legion Głowaczów 5-2 GKS Chynów
Akcja I Jastrzębia 3-0 WKS Zajezierze
Strażak Stanisławice 3-2 Centrum Radom
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko
Gracja Tczów 1-1 KS Janików
Gryf Policzna 6-1 Mirax Bierwce
Kraska Jasieniec 4-2 GKS Sieciechów

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Akcja I Jastrzębia 2-0 Kraska Jasieniec
GKS Sieciechów 1-0 Gryf Policzna
Mirax Bierwce 0-2 GKS Chynów
Legion Głowaczów 3-1 Gracja Tczów
KS Janików 0-2 Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 Strażak Stanisławice
Centrum Radom 4-0 WKS Zajezierze

Kolejka 19 - 3 maja

Legion Głowaczów 1-1 Skaryszewianka Skaryszew
Akcja I Jastrzębia 2-0 Centrum Radom
WKS Zajezierze 2-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
Strażak Stanisławice 1-0 KS Janików
Gracja Tczów 2-2 Mirax Bierwce
GKS Chynów 5-2 GKS Sieciechów
Gryf Policzna 1-2 Kraska Jasieniec

Kolejka 20 - 5-6 maja

Akcja I Jastrzębia 0-1 Gryf Policzna
Kraska Jasieniec 3-4 GKS Chynów
GKS Sieciechów 2-2 Gracja Tczów
Mirax Bierwce 0-3 Skaryszewianka Skaryszew
Legion Głowaczów 0-2 Strażak Stanisławice
KS Janików 3-2 WKS Zajezierze
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 Centrum Radom

Kolejka 21 - 12-13 maja

Jodła Jedlnia-Letnisko 2-8 Akcja I Jastrzębia
Legion Głowaczów 7-0 WKS Zajezierze
Centrum Radom 0-3 KS Janików
Strażak Stanisławice 3-0 Mirax Bierwce
(wo)
goście nie dojechali
Skaryszewianka Skaryszew 8-0 GKS Sieciechów
Gracja Tczów 1-0 Kraska Jasieniec
GKS Chynów 0-0 Gryf Policzna

Kolejka 22 - 19-20 maja

Akcja I Jastrzębia 4-0 GKS Chynów
Gryf Policzna 2-2 Gracja Tczów
Kraska Jasieniec 1-1 Skaryszewianka Skaryszew
GKS Sieciechów 3-5 Strażak Stanisławice
Mirax Bierwce 0-0 WKS Zajezierze
Legion Głowaczów 1-0 Centrum Radom
KS Janików 0-1 Jodła Jedlnia-Letnisko

Kolejka 23 - 26-27 maja

KS Janików 3-3 Akcja I Jastrzębia
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 Legion Głowaczów
Centrum Radom 3-0 Mirax Bierwce
WKS Zajezierze 2-0 GKS Sieciechów
Strażak Stanisławice 3-2 Kraska Jasieniec
Skaryszewianka Skaryszew 3-0 Gryf Policzna
(wo)
goście nie dojechali
Gracja Tczów 3-0 GKS Chynów

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Akcja I Jastrzębia 1-1 Gracja Tczów
GKS Chynów 2-3 Skaryszewianka Skaryszew
Gryf Policzna 2-1 Strażak Stanisławice
Kraska Jasieniec 4-2 WKS Zajezierze
GKS Sieciechów 6-4 Centrum Radom
Mirax Bierwce 0-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
(wo)
Legion Głowaczów 3-1 KS Janików

Kolejka 25 - 10 czerwca

Legion Głowaczów 3-2 Akcja I Jastrzębia
KS Janików 3-0 Mirax Bierwce
(wo)
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 GKS Sieciechów
Centrum Radom 2-4 Kraska Jasieniec
WKS Zajezierze 1-2 Gryf Policzna
Strażak Stanisławice 2-0 GKS Chynów
Skaryszewianka Skaryszew 6-0 Gracja Tczów

Kolejka 26 - 17 czerwca

Akcja I Jastrzębia 5-3 Skaryszewianka Skaryszew
Gracja Tczów 1-0 Strażak Stanisławice
GKS Chynów 2-1 WKS Zajezierze
Gryf Policzna 3-1 Centrum Radom
Kraska Jasieniec 3-5 Jodła Jedlnia-Letnisko
GKS Sieciechów 0-5 KS Janików
Mirax Bierwce 0-3 Legion Głowaczów
(wo)

Baraże o udział w lidze okręgowej (Radom)
Baraże o udział w klasie A (Radom)

Liga okręgowa 2006/2007 (Radom)

Klasa A 2006/2007 (Radom I)

Klasa B 2006/2007 (Radom I)
Klasa B 2006/2007 (Radom II)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas