[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Warszawa IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start II Otwock 26 69 22 3 1 112-28 11 2 0 65-10 11 1 1 47-18
2.  UKS Siekierki (Warszawa) 26 61 19 4 3 106-33 10 1 2 53-16 9 3 1 53-17
3.  Okęcie II Warszawa 25 55 17 4 4 108-60 10 1 2 60-28 7 3 2 48-32
4.  KS II Raszyn 26 51 16 3 7 61-35 9 2 2 34-11 7 1 5 27-24
5.  KS II Łomianki 26 42 13 3 10 59-55 7 2 4 33-22 6 1 6 26-33
6.  PKS II Radość (Warszawa) 26 36 11 3 12 52-51 6 3 4 31-25 5 0 8 21-26
7.  BKP Warszawa 26 35 11 2 13 86-72 4 1 8 46-47 7 1 5 40-25
8.  Orzeł Warszawa 25 34 9 7 9 46-34 5 1 6 27-18 4 6 3 19-16 2 3 1 0 1 1-1
9.  KS II Wesoła (Warszawa) 26 34 11 1 14 45-62 6 1 6 26-26 5 0 8 19-36 2 3 1 0 1 1-1
10.  PUG II Bielany (Warszawa) 26 28 9 1 16 51-82 6 0 7 30-38 3 1 9 21-44
11.  KS II Falenica (Warszawa) 26 27 8 3 15 41-79 3 2 8 18-42 5 1 7 23-37
12.  AON II Rembertów (Warszawa) 26 22 7 1 18 49-129 5 1 7 29-43 2 0 11 20-86
13.  Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 26 15 4 3 19 35-77 1 2 10 12-38 3 1 9 23-39
14.  Omega Warszawa 26 14 4 2 20 33-87 3 1 9 18-38 1 1 11 15-49
Gwardia II Warszawa wycofała się przed sezonem.
Energetyk Warszawa został wycofany z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
BKP Warszawa wycofał się z rozgrywek po 25. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Start II Otwock    2-2 4-2 5-0 3-2 1-0 5-0 1-1 7-0 9-2 4-0 16-0 5-0 3-1 
 2 UKS Siekierki (Warszawa)3-2     3-3 2-1 5-1 0-3* 0-1 3-0 4-0 6-3 4-2 5-0 8-0 10-0 
 3 Okęcie II Warszawa3-8 3-0*     5-1 7-2 4-0 2-9 2-2 3-0* 6-0 6-0 9-1 5-4 5-1 
 4 KS II Raszyn2-2 1-2 1-3     4-0 2-1 3-0* 1-1 4-0 6-2 3-0* 3-0* 2-0 2-0 
 5 KS II Łomianki1-3 0-3 7-3 0-2     4-0 1-1 1-2 3-2 2-2 4-0 5-2 4-2 1-0 
 6 PKS II Radość (Warszawa)0-3* 1-6 0-0 1-2 4-4     2-0 2-1 5-1 3-0* 2-2 2-3 4-1 5-2 
 7 BKP Warszawa5-7 0-10 6-8 3-0 2-3 3-1     1-1 3-4 0-3* 2-4 17-2 0-3* 4-1 
 8 Orzeł Warszawa2-3 3-3 2-3 1-0 6-1 3-0*     0-1 0-3* 0-2 6-1 0-1 4-0 
 9 KS II Wesoła (Warszawa)1-3 0-2 1-1 0-2 2-0 0-3* 2-11 0-1     3-2 3-0* 7-1 2-0 5-0 
 10 PUG II Bielany (Warszawa)0-2 2-6 4-5 3-1 2-3 3-1 3-2 1-0 0-2     3-5 6-3 0-7 3-1 
 11 KS II Falenica (Warszawa)0-3 0-7 2-4 1-4 0-2 0-3* 0-6 2-2 4-3 1-3     3-1 2-1 3-3 
 12 AON II Rembertów (Warszawa)1-3 1-6 2-6 0-5 2-5 0-3* 2-5 2-2 2-1 4-1 5-2     5-2 3-2 
 13 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)0-6 1-1 1-5 2-2 0-2 1-5 1-3 0-1 0-3* 2-0 1-3 2-3     1-4 
 14 Omega Warszawa0-2 3-5 1-8 0-4 1-2 2-0 1-2 0-5 1-2 2-0 0-3 5-3 2-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock).
 
AON II Rembertów (Warszawa) 2-2 Orzeł Warszawa 6 września
KS II Łomianki 4-0 KS II Falenica (Warszawa)
UKS Siekierki (Warszawa) 4-0 KS II Wesoła (Warszawa) 12 października
PKS II Radość (Warszawa) 5-2 Omega Warszawa
Okęcie II Warszawa 3-8 Start II Otwock
BKP Warszawa - Energetyk Warszawa
było 15-1, anulowany
PUG II Bielany (Warszawa) 3-1 KS II Raszyn 20 września

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Orzeł Warszawa 2-3 KS II Raszyn 13 września
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-0 PUG II Bielany (Warszawa)
Start II Otwock 5-0 BKP Warszawa
Omega Warszawa 1-8 Okęcie II Warszawa
KS II Wesoła (Warszawa) 0-3 PKS II Radość (Warszawa)
(wo)
KS II Falenica (Warszawa) 0-7 UKS Siekierki (Warszawa)
AON II Rembertów (Warszawa) 2-5 KS II Łomianki

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Pauza: Start II Otwock.
 
KS II Łomianki 1-2 Orzeł Warszawa
UKS Siekierki (Warszawa) 5-0 AON II Rembertów (Warszawa)
w Rembertowie?
PKS II Radość (Warszawa) 2-2 KS II Falenica (Warszawa)
Okęcie II Warszawa 3-0 KS II Wesoła (Warszawa)
(wo)
BKP Warszawa 4-1 Omega Warszawa
PUG II Bielany (Warszawa) - Energetyk Warszawa
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
KS II Raszyn 2-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Pauza: Omega Warszawa.
 
Orzeł Warszawa 0-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Energetyk Warszawa - KS II Raszyn
było 2-7, anulowany
Start II Otwock 9-2 PUG II Bielany (Warszawa)
KS II Wesoła (Warszawa) 2-11 BKP Warszawa
KS II Falenica (Warszawa) 2-4 Okęcie II Warszawa
AON II Rembertów (Warszawa) 0-3 PKS II Radość (Warszawa)
(wo)
KS II Łomianki 0-3 UKS Siekierki (Warszawa)

Kolejka 5 - 2-3 września

Pauza: KS II Wesoła (Warszawa).
 
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Orzeł Warszawa
na boisku 1-0
PKS II Radość (Warszawa) 4-4 KS II Łomianki
Okęcie II Warszawa 9-1 AON II Rembertów (Warszawa)
BKP Warszawa 2-4 KS II Falenica (Warszawa)
PUG II Bielany (Warszawa) 3-1 Omega Warszawa
KS II Raszyn 2-2 Start II Otwock
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - Energetyk Warszawa
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 6 - 9-10 września

Pauza: KS II Falenica (Warszawa).
 
Orzeł Warszawa - Energetyk Warszawa
było 7-1, anulowany
Start II Otwock 5-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Omega Warszawa 0-4 KS II Raszyn
KS II Wesoła (Warszawa) 3-2 PUG II Bielany (Warszawa)
AON II Rembertów (Warszawa) 2-5 BKP Warszawa
KS II Łomianki 7-3 Okęcie II Warszawa
UKS Siekierki (Warszawa) 0-3 PKS II Radość (Warszawa)
(wo)

Kolejka 7 - 16-17 września

Pauza: AON II Rembertów (Warszawa).
 
PKS II Radość (Warszawa) 2-1 Orzeł Warszawa
Okęcie II Warszawa 3-0 UKS Siekierki (Warszawa)
(wo)
na boisku 2-7
BKP Warszawa 2-3 KS II Łomianki
PUG II Bielany (Warszawa) 3-5 KS II Falenica (Warszawa)
KS II Raszyn 4-0 KS II Wesoła (Warszawa)
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-4 Omega Warszawa
Energetyk Warszawa - Start II Otwock
było 1-2, anulowany

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: KS II Łomianki.
 
Orzeł Warszawa 2-3 Start II Otwock
Omega Warszawa - Energetyk Warszawa
było 3-2, anulowany
KS II Wesoła (Warszawa) 2-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
KS II Falenica (Warszawa) 1-4 KS II Raszyn
AON II Rembertów (Warszawa) 4-1 PUG II Bielany (Warszawa)
UKS Siekierki (Warszawa) 0-1 BKP Warszawa
PKS II Radość (Warszawa) 0-0 Okęcie II Warszawa

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pauza: UKS Siekierki (Warszawa).
 
Okęcie II Warszawa 2-2 Orzeł Warszawa
BKP Warszawa 3-1 PKS II Radość (Warszawa)
PUG II Bielany (Warszawa) 2-3 KS II Łomianki
KS II Raszyn 3-0 AON II Rembertów (Warszawa)
(wo)
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-3 KS II Falenica (Warszawa)
Energetyk Warszawa - KS II Wesoła (Warszawa)
było 2-0, anulowany
Start II Otwock 3-1 Omega Warszawa

Kolejka 10 - 7-8 października

Pauza: PKS II Radość (Warszawa).
 
Orzeł Warszawa 4-0 Omega Warszawa
KS II Wesoła (Warszawa) 1-3 Start II Otwock
KS II Falenica (Warszawa) - Energetyk Warszawa
było 4-3, anulowany
AON II Rembertów (Warszawa) 5-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
KS II Łomianki 0-2 KS II Raszyn
UKS Siekierki (Warszawa) 6-3 PUG II Bielany (Warszawa)
Okęcie II Warszawa 2-9 BKP Warszawa

Kolejka 11 - 14-15 października

Pauza: Okęcie II Warszawa.
 
BKP Warszawa 1-1 Orzeł Warszawa
PUG II Bielany (Warszawa) 3-1 PKS II Radość (Warszawa)
KS II Raszyn 1-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-2 KS II Łomianki
Energetyk Warszawa - AON II Rembertów (Warszawa)
było 4-3, anulowany
Start II Otwock 4-0 KS II Falenica (Warszawa)
Omega Warszawa 1-2 KS II Wesoła (Warszawa)

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: BKP Warszawa.
 
Orzeł Warszawa 0-1 KS II Wesoła (Warszawa)
KS II Falenica (Warszawa) 3-3 Omega Warszawa
AON II Rembertów (Warszawa) 1-3 Start II Otwock
KS II Łomianki - Energetyk Warszawa
było 6-2, anulowany
UKS Siekierki (Warszawa) 8-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
PKS II Radość (Warszawa) 1-2 KS II Raszyn
Okęcie II Warszawa 6-0 PUG II Bielany (Warszawa)

Kolejka 13 - 28-29 października

Pauza: Orzeł Warszawa.
 
PUG II Bielany (Warszawa) 3-2 BKP Warszawa
KS II Raszyn 1-3 Okęcie II Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-5 PKS II Radość (Warszawa)
Energetyk Warszawa - UKS Siekierki (Warszawa)
było 0-5, anulowany
Start II Otwock 3-2 KS II Łomianki
Omega Warszawa 5-3 AON II Rembertów (Warszawa)
KS II Wesoła (Warszawa) 3-0 KS II Falenica (Warszawa)
(wo)
w pierwotnym terminie mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 1-0 z powodu zapadających ciemności

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pauza: PUG II Bielany (Warszawa).
 
Orzeł Warszawa 0-2 KS II Falenica (Warszawa) 18 listopada, 13:00
AON II Rembertów (Warszawa) 2-1 KS II Wesoła (Warszawa) 18 listopada, 13:00
KS II Łomianki 1-0 Omega Warszawa
UKS Siekierki (Warszawa) 3-2 Start II Otwock
PKS II Radość (Warszawa) - Energetyk Warszawa 18 listopada, 12:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Okęcie II Warszawa 5-4 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 19 listopada, 11:00
BKP Warszawa 3-0 KS II Raszyn

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pauza: KS II Raszyn.
 
PUG II Bielany (Warszawa) 1-0 Orzeł Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-3 BKP Warszawa
Energetyk Warszawa - Okęcie II Warszawa
było 3-0, anulowany
Start II Otwock 1-0 PKS II Radość (Warszawa)
Omega Warszawa 3-5 UKS Siekierki (Warszawa)
KS II Wesoła (Warszawa) 2-0 KS II Łomianki
KS II Falenica (Warszawa) 3-1 AON II Rembertów (Warszawa)

Kolejka 16 - 24-25 marca

Pauza: Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), BKP Warszawa.
 
Orzeł Warszawa 6-1 AON II Rembertów (Warszawa)
KS II Falenica (Warszawa) 0-2 KS II Łomianki
KS II Wesoła (Warszawa) 0-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Omega Warszawa 2-0 PKS II Radość (Warszawa)
Start II Otwock 4-2 Okęcie II Warszawa
KS II Raszyn 6-2 PUG II Bielany (Warszawa)

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

KS II Raszyn 1-1 Orzeł Warszawa
PUG II Bielany (Warszawa) 0-7 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
BKP Warszawa 5-7 Start II Otwock
Okęcie II Warszawa 5-1 Omega Warszawa
PKS II Radość (Warszawa) 5-1 KS II Wesoła (Warszawa)
UKS Siekierki (Warszawa) 4-2 KS II Falenica (Warszawa)
w Falenicy
KS II Łomianki 5-2 AON II Rembertów (Warszawa)

Kolejka 18 - 5 kwietnia

Pauza: Start II Otwock, PUG II Bielany (Warszawa).
 
Orzeł Warszawa 1-0 KS II Łomianki
AON II Rembertów (Warszawa) 1-6 UKS Siekierki (Warszawa)
KS II Falenica (Warszawa) 0-3 PKS II Radość (Warszawa)
(wo)
na boisku 4-1, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS II Wesoła (Warszawa) 1-1 Okęcie II Warszawa
Omega Warszawa 1-2 BKP Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-2 KS II Raszyn

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Pauza: Omega Warszawa, KS II Raszyn.
 
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-1 Orzeł Warszawa
PUG II Bielany (Warszawa) 0-2 Start II Otwock
BKP Warszawa 3-4 KS II Wesoła (Warszawa)
Okęcie II Warszawa 6-0 KS II Falenica (Warszawa)
PKS II Radość (Warszawa) 2-3 AON II Rembertów (Warszawa)
UKS Siekierki (Warszawa) 5-1 KS II Łomianki

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Pauza: Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock), KS II Wesoła (Warszawa).
 
Orzeł Warszawa 3-3 UKS Siekierki (Warszawa)
na stadionie UKS Siekierki?
KS II Łomianki 4-0 PKS II Radość (Warszawa)
AON II Rembertów (Warszawa) 2-6 Okęcie II Warszawa
KS II Falenica (Warszawa) 0-6 BKP Warszawa
na stadionie BKP?
Omega Warszawa 2-0 PUG II Bielany (Warszawa)
Start II Otwock 5-0 KS II Raszyn

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Pauza: Orzeł Warszawa, KS II Falenica (Warszawa).
 
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-6 Start II Otwock
KS II Raszyn 2-0 Omega Warszawa
PUG II Bielany (Warszawa) 0-2 KS II Wesoła (Warszawa)
BKP Warszawa 17-2 AON II Rembertów (Warszawa)
Okęcie II Warszawa 7-2 KS II Łomianki
PKS II Radość (Warszawa) 1-6 UKS Siekierki (Warszawa)

Kolejka 22 - 1-3 maja

Pauza: AON II Rembertów (Warszawa), Start II Otwock.
 
Orzeł Warszawa 6-1 PKS II Radość (Warszawa)
UKS Siekierki (Warszawa) 3-3 Okęcie II Warszawa 23 maja, 17:30
KS II Łomianki 1-1 BKP Warszawa
lub 2-1
KS II Falenica (Warszawa) 1-3 PUG II Bielany (Warszawa)
KS II Wesoła (Warszawa) 0-2 KS II Raszyn
Omega Warszawa 2-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 23 - 5-6 maja

Pauza: Omega Warszawa, KS II Łomianki.
 
Start II Otwock 1-1 Orzeł Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-3 KS II Wesoła (Warszawa)
(wo)
gospodarze nie poinformowali gości o zmianie terminu meczu
KS II Raszyn 3-0 KS II Falenica (Warszawa)
(wo)
nie odbył się
PUG II Bielany (Warszawa) 6-3 AON II Rembertów (Warszawa)
BKP Warszawa 0-10 UKS Siekierki (Warszawa)
Okęcie II Warszawa 4-0 PKS II Radość (Warszawa)

Kolejka 24 - 12-13 maja

Pauza: UKS Siekierki (Warszawa), KS II Wesoła (Warszawa).
 
Orzeł Warszawa - Okęcie II Warszawa
mecz przerwany w II połowie przy stanie 1-0 z powodu bójki zawodników i kibiców
PKS II Radość (Warszawa) 2-0 BKP Warszawa
KS II Łomianki 2-2 PUG II Bielany (Warszawa)
AON II Rembertów (Warszawa) 0-5 KS II Raszyn
KS II Falenica (Warszawa) 2-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Omega Warszawa 0-2 Start II Otwock

Kolejka 25 - 16 maja

Pauza: PKS II Radość (Warszawa), KS II Falenica (Warszawa).
 
Omega Warszawa 0-5 Orzeł Warszawa
Start II Otwock 7-0 KS II Wesoła (Warszawa)
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-3 AON II Rembertów (Warszawa)
KS II Raszyn 4-0 KS II Łomianki
przełożony?
PUG II Bielany (Warszawa) 2-6 UKS Siekierki (Warszawa)
BKP Warszawa 6-8 Okęcie II Warszawa

Kolejka 26 - 19-20 maja

Pauza: AON II Rembertów (Warszawa), Okęcie II Warszawa.
 
Orzeł Warszawa 3-0 BKP Warszawa
(wo)
PKS II Radość (Warszawa) 3-0 PUG II Bielany (Warszawa)
(wo)
goście nie dojechali
UKS Siekierki (Warszawa) 2-1 KS II Raszyn
KS II Łomianki 4-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
KS II Falenica (Warszawa) 0-3 Start II Otwock
KS II Wesoła (Warszawa) 5-0 Omega Warszawa

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pauza: BKP Warszawa, KS II Łomianki.
 
KS II Wesoła (Warszawa) 0-1 Orzeł Warszawa
Omega Warszawa 0-3 KS II Falenica (Warszawa)
Start II Otwock 16-0 AON II Rembertów (Warszawa)
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-1 UKS Siekierki (Warszawa)
KS II Raszyn 2-1 PKS II Radość (Warszawa)
PUG II Bielany (Warszawa) 4-5 Okęcie II Warszawa

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Pauza: UKS Siekierki (Warszawa), Orzeł Warszawa.
 
BKP Warszawa 0-3 PUG II Bielany (Warszawa)
(wo)
Okęcie II Warszawa 5-1 KS II Raszyn
PKS II Radość (Warszawa) 4-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
KS II Łomianki 1-3 Start II Otwock
AON II Rembertów (Warszawa) 3-2 Omega Warszawa
KS II Falenica (Warszawa) 4-3 KS II Wesoła (Warszawa)

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Pauza: PKS II Radość (Warszawa), PUG II Bielany (Warszawa).
 
KS II Falenica (Warszawa) 2-2 Orzeł Warszawa
KS II Wesoła (Warszawa) 7-1 AON II Rembertów (Warszawa)
Omega Warszawa 1-2 KS II Łomianki
Start II Otwock 2-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-5 Okęcie II Warszawa
KS II Raszyn 3-0 BKP Warszawa
(wo)

Kolejka 30 - 17 czerwca

Pauza: Okęcie II Warszawa, KS II Raszyn.
 
Orzeł Warszawa 0-3 PUG II Bielany (Warszawa)
(wo)
BKP Warszawa 0-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
(wo)
PKS II Radość (Warszawa) 0-3 Start II Otwock
(wo)
przerwany w 81. minucie przy stanie 1-1 - zawodnik gospodarzy opluł sędziego
UKS Siekierki (Warszawa) 10-0 Omega Warszawa
KS II Łomianki 3-2 KS II Wesoła (Warszawa)
AON II Rembertów (Warszawa) 5-2 KS II Falenica (Warszawa)

Klasa A 2006/2007 (Warszawa I)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa II)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa III)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa IV)

Klasa B 2006/2007 (Warszawa I)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa II)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas