[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2006/2007, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wicher II Kobyłka 20 48 15 3 2 64-19 8 1 1 32-10 7 2 1 32-9
2.  Mewa Krubin 20 45 14 3 3 50-27 7 1 2 28-15 7 2 1 22-12
3.  Żbik II Nasielsk 20 43 13 4 3 49-24 7 2 1 25-7 6 2 2 24-17
4.  Salos Legionowo 20 31 9 4 7 38-25 6 1 3 21-10 3 3 4 17-15
5.  Korona Jadów 20 28 8 4 8 44-33 5 4 1 31-10 3 0 7 13-23
6.  WKS Rząśnik 20 25 8 1 11 47-61 5 1 4 31-31 3 0 7 16-30 2 3 1 0 1 6-5
7.  Płomień Nuna 20 25 7 4 9 28-38 4 2 4 12-11 3 2 5 16-27 2 3 1 0 1 5-6
8.  Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 20 21 6 3 11 23-40 2 1 7 12-25 4 2 4 11-15
9.  Impet Łajski 20 19 5 4 11 32-56 2 3 5 19-24 3 1 6 13-32
10.  Polonia Kuligów 20 17 5 2 13 31-39 4 0 6 20-18 1 2 7 11-21
11.  Wisła Zakroczym 20 10 2 4 14 22-66 2 2 6 11-25 0 2 8 11-41
Lotos Jabłonna, KS Wólka Radzymińska i Białołęka II Warszawa wycofały się z rozgrywek przed sezonem, zaś Wisła Jabłonna została przesunięta do klasy A.
Mazowsze Zegrze wycofało się po 17. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Żbik II Nasielsk wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Wicher II Kobyłka    2-1 0-3 2-1 3-0* 2-0 6-2 2-2 7-0 2-0 6-1 
 2 Mewa Krubin2-2     3-2 1-0 4-2 4-5 1-3 2-0 5-0 2-1 4-0 
 3 Żbik II Nasielsk0-0 1-1     5-1 2-0 4-1 2-0 0-3 3-0 2-1 6-0 
 4 Salos Legionowo1-2 1-2 0-1     3-0 3-1 1-1 3-0 4-2 2-1 3-0* 
 5 Korona Jadów0-2 1-1 1-1 1-1     4-0 5-1 4-0 5-0 7-1 3-3 
 6 WKS Rząśnik2-9 1-4 7-4 1-4 4-1     5-2 1-3 5-2 0-0 5-2 
 7 Płomień Nuna1-0 1-2 1-2 1-1 1-0 3-1     0-1 1-3 0-0 3-1 
 8 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)0-4 2-4 1-2 0-0 0-3 3-1 1-2     0-3 0-5 5-1 
 9 Impet Łajski2-5 1-3 2-5 2-0 2-3 2-3 1-1 1-1     3-0 3-3 
 10 Polonia Kuligów1-5 0-1 0-2 2-3 4-1 5-1 2-3 2-0 1-2     3-0 
 11 Wisła Zakroczym0-3 2-3 2-2 0-6 0-3 0-3* 3-1 0-1 1-1 3-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: Płomień Nuna, Wisła Zakroczym.
 
Wicher II Kobyłka - Mazowsze Zegrze
było 9-0, anulowany
Korona Jadów 5-0 Impet Łajski 4 października
Żbik II Nasielsk 1-1 Mewa Krubin 15 sierpnia, 11:00
WKS Rząśnik 0-0 Polonia Kuligów
Salos Legionowo 3-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 9 listopada, 18:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Pauza: Salos Legionowo, Wisła Zakroczym, Polonia Kuligów, Żbik II Nasielsk.
 
Mazowsze Zegrze - Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
było 4-0, anulowany
Mewa Krubin 4-5 WKS Rząśnik
mecz w Rząśniku; Mewa gospodarzem
Impet Łajski 1-1 Płomień Nuna
Wicher II Kobyłka 3-0 Korona Jadów
(wo)

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Pauza: Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki), Salos Legionowo, WKS Rząśnik, Mewa Krubin.
 
Korona Jadów - Mazowsze Zegrze
było 4-0, anulowany
Płomień Nuna 1-0 Wicher II Kobyłka
Żbik II Nasielsk 3-0 Impet Łajski
Wisła Zakroczym 3-2 Polonia Kuligów

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Pauza: Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki).
 
Polonia Kuligów 2-3 Salos Legionowo
Mewa Krubin 4-0 Wisła Zakroczym
Impet Łajski 2-3 WKS Rząśnik 7 października
przełożony ze względu na zły stan boiska
Wicher II Kobyłka 0-3 Żbik II Nasielsk
Korona Jadów 5-1 Płomień Nuna

Kolejka 5 - 2-3 września

Pauza: Wisła Zakroczym, Impet Łajski.
 
Płomień Nuna - Mazowsze Zegrze
było 3-0, anulowany
Żbik II Nasielsk 2-0 Korona Jadów
WKS Rząśnik 2-9 Wicher II Kobyłka
Salos Legionowo 1-2 Mewa Krubin
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-5 Polonia Kuligów
mecz w Kazuniu

Kolejka 6 - 9-10 września

Pauza: Salos Legionowo, Polonia Kuligów, Wicher II Kobyłka.
 
Mewa Krubin 2-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Impet Łajski 3-3 Wisła Zakroczym
Korona Jadów 4-0 WKS Rząśnik
Płomień Nuna 1-2 Żbik II Nasielsk

Kolejka 7 - 16-17 września

Pauza: Korona Jadów, Mewa Krubin, Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki), Polonia Kuligów.
 
Żbik II Nasielsk - Mazowsze Zegrze
było 9-0, anulowany
WKS Rząśnik 5-2 Płomień Nuna
Wisła Zakroczym 0-3 Wicher II Kobyłka
Salos Legionowo 4-2 Impet Łajski 29 października

Kolejka 8 - 23-24 września

Pauza: Płomień Nuna, Mewa Krubin.
 
Mazowsze Zegrze - Polonia Kuligów
było 1-10, anulowany
Impet Łajski 1-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Wicher II Kobyłka 2-1 Salos Legionowo
Korona Jadów 3-3 Wisła Zakroczym
Żbik II Nasielsk 4-1 WKS Rząśnik

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pauza: Żbik II Nasielsk, Impet Łajski.
 
WKS Rząśnik - Mazowsze Zegrze
było 6-0, anulowany
Wisła Zakroczym 3-1 Płomień Nuna
Salos Legionowo 3-0 Korona Jadów
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-4 Wicher II Kobyłka
Polonia Kuligów 0-1 Mewa Krubin
pierwotnie przyznany walkower dla Polonii, po odwołaniu Mewy mecz rozegrano

Kolejka 10 - 7-8 października

Pauza: Polonia Kuligów, Wicher II Kobyłka, Impet Łajski, WKS Rząśnik.
 
Mazowsze Zegrze - Mewa Krubin
było 0-4, anulowany
Korona Jadów 4-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Płomień Nuna 1-1 Salos Legionowo
Żbik II Nasielsk 6-0 Wisła Zakroczym

Kolejka 11 - 14-15 października

Pauza: Wicher II Kobyłka, Mewa Krubin, Korona Jadów.
 
Wisła Zakroczym 0-3 WKS Rząśnik
(wo)
Salos Legionowo 0-1 Żbik II Nasielsk
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-2 Płomień Nuna
Polonia Kuligów 1-2 Impet Łajski

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: Wisła Zakroczym, Płomień Nuna, Korona Jadów.
 
Impet Łajski 1-3 Mewa Krubin
Wicher II Kobyłka 2-0 Polonia Kuligów
Żbik II Nasielsk 0-3 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
WKS Rząśnik 1-4 Salos Legionowo

Kolejka 13 - 28-29 października

Pauza: Żbik II Nasielsk, Salos Legionowo, Płomień Nuna, Impet Łajski.
 
Wisła Zakroczym - Mazowsze Zegrze
było 1-2, anulowany
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 3-1 WKS Rząśnik
Polonia Kuligów 4-1 Korona Jadów
Mewa Krubin 2-2 Wicher II Kobyłka

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Pauza: Żbik II Nasielsk, Wicher II Kobyłka, Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki), WKS Rząśnik.
 
Mazowsze Zegrze - Impet Łajski 18-19 listopada
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Korona Jadów 1-1 Mewa Krubin 17 września
Płomień Nuna 0-0 Polonia Kuligów 18-19 listopada
Wisła Zakroczym 0-6 Salos Legionowo 18 listopada
w Legionowie; Wisła gospodarzem

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Pauza: Korona Jadów, WKS Rząśnik.
 
Salos Legionowo - Mazowsze Zegrze
było 7-0, anulowany
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 5-1 Wisła Zakroczym
Polonia Kuligów 0-2 Żbik II Nasielsk
Mewa Krubin 1-3 Płomień Nuna 23 września
Impet Łajski 2-5 Wicher II Kobyłka
rozegrano awansem

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Mazowsze Zegrze - Wicher II Kobyłka
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Impet Łajski 2-3 Korona Jadów
Mewa Krubin 3-2 Żbik II Nasielsk
Polonia Kuligów 5-1 WKS Rząśnik
w Radzyminie
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-0 Salos Legionowo
Płomień Nuna 3-1 Wisła Zakroczym

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

WKS Rząśnik 1-4 Mewa Krubin
mecz w Krubinie, WKS gospodarzem
Korona Jadów 0-2 Wicher II Kobyłka
Impet Łajski 2-5 Żbik II Nasielsk
Salos Legionowo 2-1 Polonia Kuligów
Mazowsze Zegrze - Płomień Nuna
zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Wisła Zakroczym 0-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pauza: Korona Jadów.
 
Polonia Kuligów 3-0 Wisła Zakroczym
WKS Rząśnik 5-2 Impet Łajski
Żbik II Nasielsk 0-0 Wicher II Kobyłka
Mewa Krubin 1-0 Salos Legionowo
Płomień Nuna 0-1 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pauza: Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki).
 
Wisła Zakroczym 2-3 Mewa Krubin
mecz w Krubinie, Wisła gospodarzem
Korona Jadów 1-1 Żbik II Nasielsk
Wicher II Kobyłka 2-0 WKS Rząśnik
Impet Łajski 2-0 Salos Legionowo
Polonia Kuligów 2-3 Płomień Nuna

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: Żbik II Nasielsk.
 
Polonia Kuligów 2-0 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Wisła Zakroczym 1-1 Impet Łajski
WKS Rząśnik 4-1 Korona Jadów
Salos Legionowo 1-2 Wicher II Kobyłka
Płomień Nuna 1-2 Mewa Krubin

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Polonia Kuligów.
 
Płomień Nuna 1-3 Impet Łajski
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 2-4 Mewa Krubin
Wicher II Kobyłka 6-1 Wisła Zakroczym
WKS Rząśnik 7-4 Żbik II Nasielsk
Korona Jadów 1-1 Salos Legionowo

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: WKS Rząśnik.
 
Wicher II Kobyłka 6-2 Płomień Nuna
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-3 Impet Łajski
Wisła Zakroczym 0-3 Korona Jadów
Mewa Krubin 2-1 Polonia Kuligów
Żbik II Nasielsk 5-1 Salos Legionowo

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Mewa Krubin.
 
Płomień Nuna 1-0 Korona Jadów
Wicher II Kobyłka 2-2 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Wisła Zakroczym 2-2 Żbik II Nasielsk
w Krubinie
Impet Łajski 3-0 Polonia Kuligów
Salos Legionowo 3-1 WKS Rząśnik

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Salos Legionowo.
 
Żbik II Nasielsk 2-0 Płomień Nuna
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 0-3 Korona Jadów
WKS Rząśnik 5-2 Wisła Zakroczym
Mewa Krubin 5-0 Impet Łajski
Polonia Kuligów 1-5 Wicher II Kobyłka

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: Impet Łajski.
 
Płomień Nuna 3-1 WKS Rząśnik
Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki) 1-2 Żbik II Nasielsk
Korona Jadów 7-1 Polonia Kuligów
Wicher II Kobyłka 2-1 Mewa Krubin
Salos Legionowo 3-0 Wisła Zakroczym
(wo)

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Salos Legionowo 1-1 Płomień Nuna
WKS Rząśnik 1-3 Lotnisko Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki)
Mewa Krubin 4-2 Korona Jadów
Żbik II Nasielsk 2-1 Polonia Kuligów
Wicher II Kobyłka 7-0 Impet Łajski

Klasa A 2006/2007 (Warszawa I)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa II)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa III)
Klasa A 2006/2007 (Warszawa IV)

Klasa B 2006/2007 (Warszawa I)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa II)
Klasa B 2006/2007 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas