[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice

I runda - 14-15 sierpnia

Muskador Wola Pękoszewska 5-3 Laktoza Łyszkowice 15 sierpnia, 17:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-1 Olympic Słupia 18 sierpnia, 17:00
Widok Skierniewice 6-2 Vagat Domaniewice 14 sierpnia, 17:00
GLKS RZD Żelazna 1-3 Czarni Bednary 18 sierpnia, 17:30
Pogoń Bełchów 1-4 Sorento Zadębie Skierniewice 25 sierpnia, 17:30
pd.
Korona II Wejsce 0-3 Orzeł Nieborów 18 sierpnia, 17:30
GKS Głuchów 0-9 Juvenia Wysokienice 15 sierpnia, 11:00
Start Złaków Borowy 2-6 Olimpia Chąśno 15 sierpnia, 14:00
w Złakowie Kościelnym
Start Pukinin 4-13 Astra Zduny 15 sierpnia, 15:00
w Regnowie
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-4 Korona Wejsce 15 sierpnia, 15:00
w Raduczu
Rawka Bolimów 1-4 Jutrzenka Drzewce 15 sierpnia, 16:00
pd.
w Skierniewicach; na stadionie Widoku
Fenix Boczki 1-9 Pelikan II Łowicz 15 sierpnia, 16:00

II runda - 15 września

Czarni Bednary 0-3 Orzeł Nieborów 7 września, 17:00
Piotr Skoneczny 9, Bogdan Plichta 16, Patryk Woźniak 25
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-1 Korona Wejsce 15 września, 16:30
Astra Zduny 3-2 Jutrzenka Drzewce 15 września, 16:30
Juvenia Wysokienice 2-1 Widok Skierniewice 15 września, 16:30
nieznany ?, ? - Daniel Karwat ?
Sorento Zadębie Skierniewice 1-3 Pelikan II Łowicz 15 września, 16:30
Muskador Wola Pękoszewska 1-6 Olimpia Chąśno 15 września, 16:30

III runda - 22 września

Olimpia Chąśno 2-0 Orlęta Cielądz 21 września, 16:30
Juvenia Wysokienice 2-3 Mazovia Rawa Mazowiecka 22 września, 16:30
Orzeł Nieborów 1-7 Unia Skierniewice 22 września, 16:30
Pelikan II Łowicz 1-0 Astra Zduny 22 września, 16:30
pd.
Andrzej Osowski 101

IV runda - 6 października
(Losowanie - 24 września 2010 - siedziba OZPN Skierniewice)

Olimpia Chąśno 0-9 Unia Skierniewice 5 października, 16:00
Pelikan II Łowicz 5-4 Mazovia Rawa Mazowiecka 27 października, 17:00
pd.

Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Sieradz)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas