[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

Runda wstępna - 25 sierpnia

Miazga Brójce 0-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 25 sierpnia, 17:30
w Wiśniowej Górze
MKS Mianów 0-3 Orzeł II Parzęczew 25 sierpnia, 17:30
(wo)
w Lutomiersku / odwołany
Sparta Dobrzelin 1-1 Zryw Śliwniki 25 sierpnia, 17:30
pd. k. 5-4
Victoria II Łódź 0-3 Orzeł Piątkowisko 25 sierpnia, 17:30
(wo)
Hetman Łódź 1-3 LKS Rosanów 25 sierpnia, 17:30
na stadionie Elty
Victoria Łódź 0-5 Włókniarz Pabianice 25 sierpnia, 17:30
w Pabianicach; Victoria gospodarzem
Witonianka Witonia 1-4 Victoria Rąbień 25 sierpnia, 17:30
GKS Ksawerów 4-3 GLKS Dłutów 25 sierpnia, 17:30
pd.
Orzeł Parzęczew 2-1 Orlik Sobień 25 sierpnia, 17:30
Huragan Swędów 2-5 Stal Głowno 25 sierpnia, 17:30
Kotan Ozorków 1-4 Krośniewianka Krośniewice 25 sierpnia, 17:30

I runda - 15 września

Polonia Andrzejów (Łódź) 1-0 LKS Różyca 15 września, 16:30
Orzeł II Parzęczew 1-6 Widzew II Łódź 15 września, 16:30
Sparta Dobrzelin 0-5 MKS II Kutno 14 września, 16:30
Orzeł Piątkowisko 1-4 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 15 września, 16:30
LKS Rosanów 0-3 Włókniarz Zgierz 15 września, 16:30
Włókniarz Pabianice 1-3 UKS SMS II Łódź 14 września, 16:30
pd.
Victoria Rąbień 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 15 września, 16:30
GKS Ksawerów 2-1 PTC Pabianice 15 września, 16:30
Orzeł Parzęczew 3-0 TUR Ozorków 15 września, 16:30
(wo)
TUR wycofał się z rozgrywek
Stal Głowno 2-4 Boruta Zgierz 15 września, 16:30
Krośniewianka Krośniewice 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 września, 16:30
Górnik Łęczyca 3-3 MKS Kutno 15 września, 16:30
pd. k. 4-2
KKS Koluszki 1-4 UKS SMS Łódź 15 września, 16:30
LKS Gałkówek 7-1 Zawisza Rzgów 15 września, 16:30
Start Brzeziny 2-6 Zjednoczeni Stryków 15 września, 16:30
MKS 2000 Tuszyn 0-3 Łódzki KS II 15 września, 16:30

II runda - 29 września-6 października

Victoria Rąbień 0-1 Orzeł Parzęczew 29 września, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 5-3 LKS Gałkówek 29 września, 16:00
GKS Ksawerów 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
MKS II Kutno 8-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 29 września, 16:00
Boruta Zgierz 0-8 UKS SMS Łódź 6 października, 15:45
w Rosanowie
UKS SMS II Łódź 3-1 Widzew II Łódź 6 października, 15:45
Górnik Łęczyca 0-1 Zjednoczeni Stryków 6 października, 15:45
Włókniarz Zgierz 2-3 Łódzki KS II 6 października, 15:45

III runda - 20 października
(Losowanie - 11 października 2010)

UKS SMS II Łódź 7-4 Łódzki KS II 20 października, 14:30
MKS II Kutno 3-2 Zjednoczeni Stryków 20 października, 14:30
Orzeł Parzęczew 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 października, 14:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-5 UKS SMS Łódź 20 października, 14:30

IV runda - 17 listopada

UKS SMS II Łódź 0-2 UKS SMS Łódź 17 listopada, 13:00
MKS II Kutno 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 listopada, 12:00
k. 2-4

Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas