[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 31 lipca-1 sierpnia

Emik Brudaki 4-5 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 31 lipca, 17:00
Orzeł Kosów 1-3 Tęcza Janków 31 lipca, 17:00
w Piotrkowie Trybunalskim; na stadionie Polonii
PEUK-Roka Piotrków Trybunalski 3-1 Czartoria Ręczno 1 sierpnia, 17:00
na stadionie Polonii
LZS Sulejów 2-1 Sport Bąkowa Góra 1 sierpnia, 17:00
Kiełbikowa Strzecha Leonów 4-7 Luciążanka Przygłów 1 sierpnia, 17:00
pd.
Warta Gidle 1-2 Zapał Krzętów 1 sierpnia, 17:00
Victoria Woźniki 1-0 Błękitni Chabielice 1 sierpnia, 17:00
Orzeł Wola Wiązowa 2-3 Start Lgota Wielka 1 sierpnia, 17:00
IKS Inowłódz 3-0 TKKF Tomaszów Mazowiecki 1 sierpnia, 17:00
(wo)
TKKF wycofało się z rozgrywek

II runda - 7-8 sierpnia

Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0 Polonia Rokiciny 7 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się; goście nie mieli ważnych badań lekarskich
Tęcza Janków 3-0 Szczerbiec II Wolbórz 8 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
IKS Inowłódz 2-5 KS Poświętne 8 sierpnia, 17:00
pd.
PEUK-Roka Piotrków Trybunalski 2-0 Motor Bujniczki 8 sierpnia, 17:00
LZS Sulejów 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 8 sierpnia, 17:00
Luciążanka Przygłów 3-3 KS Mniszków 8 sierpnia, 17:00
pd. k. 6-5
Zapał Krzętów 2-3 Pilica II Przedbórz 8 sierpnia, 17:00
pd.
Victoria Woźniki 6-1 KS Grocholice (Bełchatów) 8 sierpnia, 17:00
Start Lgota Wielka 3-4 Hetman Rusiec 8 sierpnia, 17:00
LUKS Gomunice 2-1 Victoria Żytno 8 sierpnia, 17:00
Leśnik Sitowa 3-1 LKS Żarnów 8 sierpnia, 17:00
pd.
Włókniarz II Zelów 6-1 Zjednoczeni Bełchatów 8 sierpnia, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-2 Pionier Baby 8 sierpnia, 17:00
Gerlach Drzewica 2-4 Sparta Ostrów 11 sierpnia, 17:00

III runda - 25 sierpnia
Lechia Tomaszów Mazowiecki - wolny los

GKS Bełchatów (j) 4-0 Omega II Kleszczów 25 sierpnia, 17:00
Włókniarz II Zelów 0-1 GKS II Bełchatów 25 sierpnia, 17:00
Hetman Rusiec 2-3 Astoria Szczerców 25 sierpnia, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1 KS Poświętne 25 sierpnia, 17:00
w Lubochni
Victoria Woźniki 0-1 Świt Kamieńsk 25 sierpnia, 17:00
PEUK-Roka Piotrków Trybunalski 3-0 Szczerbiec Wolbórz 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-2 pd. k. 3-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Sulejów 2-1 Luciążanka Przygłów 25 sierpnia, 17:00
Czarni Rozprza 0-2 LKS Mierzyn 25 sierpnia, 17:00
Pionier Baby 1-0 Włókniarz Moszczenica 25 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Budziszewice 0-5 Relax Czerniewice 25 sierpnia, 17:00
LUKS Gomunice 0-1 Mechanik Radomsko 25 sierpnia, 17:00
LKS Białaczów 1-0 Sparta Ostrów 25 sierpnia, 17:00
Pilica II Przedbórz 4-2 GUKS Gorzkowice 25 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno (j) 3-2 Leśnik Sitowa 25 sierpnia, 17:00
LKS Mroczków 0-3 Skalnik Sulejów
(wo)
LKS Mroczków wycofał się z rozgrywek
Tęcza Janków 3-0 Start Niechcice
(wo)
Start wycofał się z rozgrywek
Grabka Grabica 0-3 Polonia Piotrków Trybunalski 25 sierpnia, 17:00

IV runda - 8 września

GKS Bełchatów (j) 3-5 Astoria Szczerców 8 września, 16:30
pd.
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Pionier Baby 0-3 Polonia Piotrków Trybunalski 8 września, 16:30
Pilica II Przedbórz 2-1 Skalnik Sulejów 8 września, 16:30
Ceramika Opoczno (j) 1-2 KS Poświętne 8 września, 16:30
LZS Sulejów 2-3 LKS Białaczów 7 września, 16:30
Tęcza Janków 2-6 Relax Czerniewice 8 września, 16:30
Mechanik Radomsko 1-2 GKS II Bełchatów 8 września, 16:30
pd.
Świt Kamieńsk 0-2 LKS Mierzyn 8 września, 16:30
PEUK-Roka Piotrków Trybunalski 0-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 września, 16:30

V runda - 22 września

Astoria Szczerców 1-2 Omega Kleszczów 22 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Ceramika Opoczno 22 września, 16:00
Pilica II Przedbórz 0-7 Włókniarz Zelów 22 września, 16:00
Relax Czerniewice 0-4 KS Poświętne 22 września, 16:00
LKS Białaczów 0-3 Pilica Przedbórz 22 września, 16:00
GKS II Bełchatów 2-1 KS Paradyż 22 września, 16:00
na bocznym boisku
LKS Mierzyn 1-0 Woy Bukowiec Opoczyński 22 września, 16:00
pd.
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 Concordia Piotrków Trybunalski 20 października, 15:00
w pierwotnym terminie (6 października, 15:30) odwołany z powodu meczu Concordii w lidze

1/4 finału - 13 października

Polonia Piotrków Trybunalski 3-1 Omega Kleszczów 20 października, 15:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:00) odwołany z powodu żałoby w województwie łódzkim
KS Poświętne 2-3 Pilica Przedbórz 20 października, 15:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:00) odwołany z powodu żałoby w województwie łódzkim
GKS II Bełchatów 0-2 Włókniarz Zelów 20 października, 15:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:00) odwołany z powodu żałoby w województwie łódzkim
LKS Mierzyn 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:30) odwołany z powodu meczu Lechii w lidze

1/2 finału - 3 listopada

Polonia Piotrków Trybunalski 0-6 Włókniarz Zelów 3 listopada, 14:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-4 Pilica Przedbórz 20 listopada, 13:00

Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas