[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Łódzki ZPN - Sieradz

I runda - 25 lipca
Hetman Żdżary, Sparta Mokrsko - wolny los

Oldboy Szadek 4-2 Mabudo Suchoczasy 25 lipca, 17:00
(1)
KS Wągłczew 3-11 Jutrzenka Warta 25 lipca, 17:00
(2)
Awista Kobierzycko 2-1 Iskra Stolec 25 lipca, 17:00
(3)
WKS Rokitnica 2-4 Pogoń Korab Łask Kolumna 25 lipca, 17:00
(4)
Jaga Lututów 1-4 Prosna Wieruszów 25 lipca, 17:00
(5)
GKS Burzenin 4-4 UKS Ustków 25 lipca, 17:00
pd. k. 3-2
(6)
GKS Siemkowice 1-6 Warta II Działoszyn 25 lipca, 17:00
(7)
Unia Męka (Sieradz) 0-1 Widavia Widawa 25 lipca, 17:00
(8)
LKS Chociw 1-3 LZS Tymienice 25 lipca, 17:00
pd.
(9)
GKS Zapolice 1-0 LKS Kobierzycko 25 lipca, 17:00
(10)
Warta Sieradz (juniorzy) 3-1 LZS Brąszewice 25 lipca, 17:00
(11)
GKS Goszczanów 2-5 Piast Błaszki 25 lipca, 17:00
(12)
Inter Woźniki (Sieradz) 1-2 Victoria Szadek 25 lipca, 14:00
(13)
GKS Dubidze 3-0 Gal Gaz Galewice 25 lipca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali / (14)
LKS Łyskornia 2-3 LZS Młynisko 25 lipca, 15:00
(15)
RKS Rychłocice 0-3 Orkan Buczek 25 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry / (16)
KS Sokolniki 1-3 Złoczevia Złoczew 25 lipca, 17:00
(17)
GKS Czastary 0-4 LZS Kurów 25 lipca, 17:00
(18)
LZS Wrońsko 0-9 LKS Kwiatkowice 25 lipca, 17:00
(20)
LZS Rębieskie 3-0 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 25 lipca, 17:00
(21)
LZS Pyszków 2-4 LKS Chojne 25 lipca, 17:00
(22)
LZS Masłowice 1-1 Błyskawica Klonowa 25 lipca, 17:00
pd. k. 4-2
(23)
Start Łubnice 6-1 Victoria Skomlin 25 lipca, 17:00
(24)
Piast Ruda 4-2 Unia Sulmierzyce 28 lipca, 17:00
(25)
Orion Olewin 2-3 GLKS Biała 25 lipca, 17:00
(26)
LZS Krzyworzeka 5-2 ChKS Chotów 25 lipca, 17:00
(27)
LZS Pątnów 4-2 Warta Osjaków 25 lipca, 17:00
(28)
Sommer Zapole 2-0 LGKS Charłupia Mała 25 lipca, 17:00
(30)
Ostrovia Ostrówek 1-1 LZS Wydrzyn 25 lipca, 17:00
pd. k. 2-0
(31)
Rolnik Skąpa 0-3 Czarni Rząśnia 29 lipca, 17:00
(32)

II runda - 1 sierpnia

Oldboy Szadek 0-11 Jutrzenka Warta 1 sierpnia, 17:00
Awista Kobierzycko 1-3 Pogoń Korab Łask Kolumna 1 sierpnia, 17:00
GKS Burzenin 1-5 Prosna Wieruszów 1 sierpnia, 17:00
Widavia Widawa 3-2 Warta II Działoszyn 1 sierpnia, 17:00
GKS Zapolice 1-2 LZS Tymienice 1 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz (juniorzy) 5-0 Piast Błaszki 31 lipca, 17:00
Victoria Szadek 0-2 GKS Dubidze 1 sierpnia, 17:00
LZS Młynisko 5-5 Orkan Buczek 1 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-1
LZS Kurów 2-2 Złoczevia Złoczew 1 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
Hetman Żdżary 2-5 LKS Kwiatkowice 1 sierpnia, 17:00
LKS Chojne 6-1 LZS Rębieskie 1 sierpnia, 17:00
LZS Masłowice 2-3 Start Łubnice 1 sierpnia, 17:00
Piast Ruda 2-2 GLKS Biała 31 lipca, 18:00
pd. k. 4-2
LZS Krzyworzeka 3-2 LZS Pątnów 1 sierpnia, 17:00
Sommer Zapole 2-5 Sparta Mokrsko 1 sierpnia, 17:00
Ostrovia Ostrówek 1-4 Czarni Rząśnia 1 sierpnia, 17:00

III runda - 7-8 sierpnia

Warta Sieradz (juniorzy) 6-3 LZS Tymienice 7 sierpnia, 15:00
Pogoń Korab Łask Kolumna 0-3 Jutrzenka Warta 8 sierpnia, 17:00
Widavia Widawa 1-5 Prosna Wieruszów 8 sierpnia, 17:00
GKS Dubidze 3-2 LZS Młynisko 8 sierpnia, 17:00
LZS Kurów 3-6 LKS Kwiatkowice 8 sierpnia, 17:00
Start Łubnice 5-3 LKS Chojne 8 sierpnia, 17:00
LZS Krzyworzeka 3-0 Piast Ruda 8 sierpnia, 17:00
Sparta Mokrsko 5-4 Czarni Rząśnia 8 sierpnia, 17:00
w Ożarowie

IV runda - 15 września
Jutrzenka Warta, Warta Sieradz (juniorzy), LZS Krzyworzeka - wolny los

Sparta Mokrsko 1-6 Warta Sieradz 15 września, 16:00
Prosna Wieruszów 4-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 15 września, 16:00
pd.
GKS Dubidze 1-6 WKS Wieluń 15 września, 16:00
LKS Kwiatkowice 2-1 Warta Działoszyn 15 września, 16:00
Start Łubnice 2-11 Zawisza Pajęczno 15 września, 16:00

1/4 finału - 6 października

LKS Kwiatkowice 3-1 Zawisza Pajęczno 6 października, 15:30
Prosna Wieruszów 3-0 Jutrzenka Warta 6 października, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Warta Sieradz (juniorzy) 3-0 WKS Wieluń 6 października, 15:30
LZS Krzyworzeka 0-9 Warta Sieradz 6 października, 15:30

1/2 finału - 20 października

Warta Sieradz (juniorzy) 2-2 Prosna Wieruszów 20 października, 15:00
pd. k. 4-3
LKS Kwiatkowice 1-3 Warta Sieradz 20 października, 15:00

Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas