[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice

I runda - 10 sierpnia

Olimpia Niedźwiada 1-3 Vagat Domaniewice 10 sierpnia, 16:00
RTS Gągolin 0-5 Start Złaków Borowy 10 sierpnia, 16:00
w Boczkach
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 0-8 Sorento Zadębie Skierniewice 5 sierpnia, 18:00
w Bełchowie
Olimpia Jeżów 3-0 Victoria Chrząszczew 10 sierpnia, 16:00
(wo)
Dar Placencja 2-5 Fenix Boczki 10 sierpnia, 16:00
GLKS Sadkowice 1-2 Orlęta Cielądz 10 sierpnia, 16:00
w Paprotni
Olympic Słupia 6-2 GLKS Wołucza 10 sierpnia, 16:00
All Stars Boguszyce 1-6 Sokół Regnów 10 sierpnia, 16:00
w Podkonicach
Rawka Bolimów 0-4 Sobpol Konopnica 10 sierpnia, 16:00

II runda - 20 sierpnia
Kopernik Kiernozia - wolny los

Orlęta Cielądz 3-0 Czarni Bednary 20 sierpnia, 17:00
(wo)
Fenix Boczki 3-1 Białka Biała Rawska 20 sierpnia, 17:00
Sokół Regnów 0-1 Juvenia Wysokienice 20 sierpnia, 17:00
Sobpol Konopnica 0-3 Macovia Maków 20 sierpnia, 17:00
Sorento Zadębie Skierniewice 3-0 Pogoń Bełchów 20 sierpnia, 17:00
Start Złaków Borowy 3-1 Olimpia Chąśno 20 sierpnia, 17:00
Olympic Słupia 0-3 Jutrzenka Drzewce 20 sierpnia, 17:00
Vagat Domaniewice 1-2 Orzeł Nieborów 20 sierpnia, 17:00
Olimpia Jeżów 3-1 Korona Wejsce 20 sierpnia, 17:00
Laktoza Łyszkowice 1-6 Widok Skierniewice 20 sierpnia, 17:00
Manchatan Nowy Kawęczyn 1-5 Mazovia Rawa Mazowiecka 20 sierpnia, 17:00

III runda - 3 września
Astra Zduny - wolny los

Widok Skierniewice 0-3 Pelikan II Łowicz 3 września, 16:30
Juvenia Wysokienice 0-4 Vis 2007 Skierniewice 3 września, 16:30
Sorento Zadębie Skierniewice 0-3 Orlęta Cielądz 3 września, 16:30
Start Złaków Borowy 2-3 Jutrzenka Drzewce 3 września, 16:30
Olimpia Jeżów 1-5 Orzeł Nieborów 3 września, 16:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-1 Macovia Maków 3 września, 16:30
Fenix Boczki 3-0 Kopernik Kiernozia 3 września, 16:30
(wo)

IV runda - 17 września

Vis 2007 Skierniewice 5-0 Astra Zduny 17 września, 16:30
Jutrzenka Drzewce 0-5 Pelikan II Łowicz 17 września, 16:30
Fenix Boczki 3-1 Orzeł Nieborów 17 września, 16:30
pd.
Orlęta Cielądz 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 17 września, 16:30
(wo)

V runda - 1 października

Orlęta Cielądz 0-4 Vis 2007 Skierniewice 1 października, 16:00
Fenix Boczki 1-3 Pelikan II Łowicz 1 października, 16:00

Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN - Sieradz)

Autor: Paweł Doliński
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas