[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

I runda - 20 sierpnia

Hetman Śleszyn 1-3 Malina Piątek 20 sierpnia, 17:00
Zamek Skotniki 2-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 20 sierpnia, 17:00
w Dąbrówce
Pisia Zygry 1-2 LKS Sarnów 20 sierpnia, 17:00
Miazga Brójce 2-1 Pogoń Rogów 20 sierpnia, 17:00
w Bukowcu
Sparta Dobrzelin 0-3 Krośniewianka Krośniewice 20 sierpnia, 17:00
(wo)
w Żychlinie
Witonianka Witonia 3-5 MKS II Kutno 20 sierpnia, 17:00
Kotan Ozorków 3-2 Victoria Grabów 20 sierpnia, 17:00
Zryw Śliwniki 1-2 TUR Ozorków 20 sierpnia, 17:00
Orlik Sobień 4-4 Ner Poddębice 20 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Tornado Łódź 3-0 Orzeł Łódź 20 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku Elty Łódź
Orzeł Piątkowisko 1-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 20 sierpnia, 17:00
pd.
GKS Ksawerów 3-4 LKS Różyca 20 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Bychlew 1-3 GLKS Dłutów 20 sierpnia, 17:00
w Piątkowisku
Victoria Rąbień 4-3 MKS 2000 Tuszyn 20 sierpnia, 17:00
pd.
w Rudzie Bugaj
Huragan Swędów 1-2 LKS Rosanów 20 sierpnia, 17:00
w Anielinie Swędowskim
KS Wola Zaradzyńska 2-4 GKS II Ksawerów 20 sierpnia, 17:00

II runda - 3 września

MKS II Kutno 2-1 Start Łódź 3 września, 17:00
pd.
GKS II Ksawerów 2-1 PTC Pabianice 3 września, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-2 Włókniarz Pabianice 3 września, 17:00
LKS Sarnów 3-0 Start Brzeziny 3 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Miazga Brójce 2-2 KKS Koluszki 3 września, 17:00
pd. k. 5-4
Krośniewianka Krośniewice 5-1 Górnik Łęczyca 3 września, 17:00
LKS Rosanów 0-2 UKS SMS II Łódź 3 września, 17:00
Kotan Ozorków 2-5 Zjednoczeni Stryków 2 września, 16:30
na boisku ChKS Łódź
Malina Piątek 1-3 Boruta Zgierz 3 września, 17:00
Ner Poddębice 0-1 Orzeł Parzęczew 3 września, 17:00
Tornado Łódź 3-4 Kolejarz Łódź 3 września, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 6-3 Zawisza Rzgów 3 września, 17:00
LKS Różyca 2-10 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 września, 17:00
GLKS Dłutów 0-11 MKS Kutno 3 września, 17:00
Victoria Rąbień 1-3 UKS SMS Łódź 3 września, 17:00
TUR Ozorków 0-14 Sokół Aleksandrów Łódzki 24 września, 16:00

III runda - 17-24 września

LKS Sarnów 2-0 Orzeł Parzęczew 17 września, 16:30
Boruta Zgierz 1-0 Kolejarz Łódź 17 września, 16:30
Miazga Brójce 1-3 UKS SMS II Łódź 17 września, 16:30
GKS Ksawerów 1-1 Włókniarz Pabianice 24 września, 17:30
pd. k. 3-5
w Woli Zaradzyńskiej
Krośniewianka Krośniewice 0-3 MKS Kutno 24 września, 16:00
(wo)
MKS II Kutno 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 września, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-6 UKS SMS Łódź 24 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 października, 16:00

IV runda - 15 października

LKS Sarnów 4-1 Boruta Zgierz 15 października, 15:00
Włókniarz Pabianice 0-1 UKS SMS Łódź 15 października, 15:00
UKS SMS II Łódź 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 października, 15:00
MKS Kutno 2-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 października, 15:00

1/2 finału - 29 października

LKS Sarnów 1-3 UKS SMS Łódź 29 października, 14:00
UKS SMS II Łódź 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 października, 14:00

Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas