[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 3 sierpnia
(Losowanie - 14 lipca 2008 - siedziba OZPN Piotrków Trybunalski)

Emik Brudaki 3-0 LKS Żelechlinek 3 sierpnia, 14:00
GKS Bełchatów (j) - Orzeł Wola Wiązowa 3 sierpnia, 17:00
odwołany; awansował GKS
LUKS Gomunice 3-0 Piast Krzywanice 3 sierpnia, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-0 LKS Mroczków 3 sierpnia, 17:00
LZS Sulejów 1-0 KS Mniszków 3 sierpnia, 17:00
Luciążanka Przygłów 4-0 Zapał Krzętów 3 sierpnia, 17:00
Kiełbikowa Strzecha Leonów 3-0 Pionier Baby 3 sierpnia, 17:00

II runda - 10 sierpnia

RKS 1979 Radomsko 1-0 Polonia Gorzędów 10 sierpnia, 17:00
Emik Brudaki 3-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 10 sierpnia, 14:00
GKS Bełchatów (j) 9-0 Hetman Rusiec 10 sierpnia, 17:00
LUKS Gomunice 1-0 Motor Bujniczki 10 sierpnia, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-4 Czarni Rozprza 10 sierpnia, 17:00
pd.
LZS Sulejów 3-6 LKS Żarnów 10 sierpnia, 17:00
pd.
Luciążanka Przygłów 3-2 Start Niechcice 10 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Budziszewice 1-0 Polonia Rokiciny 10 sierpnia, 17:00
Tęcza Janków 1-3 Szczerbiec Wolbórz 10 sierpnia, 17:00
LKS Będków 1-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 10 sierpnia, 17:00
LKS Januszewice 2-3 KS Poświętne 10 sierpnia, 17:00
VIS Gidle 2-3 Victoria Żytno 10 sierpnia, 17:00
KS Grocholice (Bełchatów) 3-2 Astoria Szczerców 10 sierpnia, 17:00
Start Lgota Wielka 1-2 Czarni Radomsko 10 sierpnia, 17:00
Leśnik Sitowa 3-6 KS Opoczno-Gorzałków 10 sierpnia, 17:00
pd.
Kiełbikowa Strzecha Leonów - Relax Czerniewice 17 sierpnia, 16:00
wynik nieznany - awansował Relax

III runda - 2-3 września

LUKS Gomunice 1-2 Świt Kamieńsk 2 września, 17:00
LKS Żarnów 0-4 KS Paradyż 2 września, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-3 Ceramika Opoczno 2 września, 17:00
RKS 1979 Radomsko 2-1 GUKS Gorzkowice 2 września, 17:00
Emik Brudaki 3-1 Włókniarz Moszczenica 3 września, 17:00
GKS Bełchatów (j) 2-1 Zjednoczeni Bełchatów 3 września, 17:00
pd.
Czarni Rozprza 0-4 LKS Mierzyn 3 września, 17:00
Luciążanka Przygłów 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 3 września, 17:00
Zjednoczeni Budziszewice 0-8 Stal Niewiadów 3 września, 17:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-0 Włókniarz Zelów 3 września, 17:00
pd. k. 7-6
KS Poświętne 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 września, 17:00
pd. k. 4-2
Victoria Żytno 0-3 Pilica Przedbórz 3 września, 17:00
KS Grocholice (Bełchatów) 3-1 Omega II Kleszczów 3 września, 17:00
Czarni Radomsko 0-5 Omega Kleszczów 3 września, 17:00
KS Opoczno-Gorzałków 1-5 Woy Bukowiec Opoczyński 10 września, 17:00
w Bukowcu Tatrzańskim
Relax Czerniewice 6-0 Skalnik Sulejów 3 września, 17:00

IV runda - 16-17 września
(Losowanie - 4 września 2008)

GKS Bełchatów (j) 0-3 Omega Kleszczów 8 października
Emik Brudaki 0-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 17 września, 16:00
Relax Czerniewice 1-3 Stal Niewiadów 17 września, 16:00
Świt Kamieńsk 2-4 KS Paradyż 17 września, 16:00
lub 0-4
KS Poświętne 2-1 Ceramika Opoczno 16 września, 16:00
RKS 1979 Radomsko 1-5 Pilica Przedbórz 17 września, 16:00
KS Grocholice (Bełchatów) 1-3 LKS Mierzyn 17 września, 16:00
pd.
Luciążanka Przygłów 1-6 Woy Bukowiec Opoczyński 17 września, 16:00
pd.

1/4 finału - 15 października

Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-3 Stal Niewiadów 15 października, 15:00
KS Poświętne 0-6 Woy Bukowiec Opoczyński 15 października, 15:00
LKS Mierzyn 5-6 Pilica Przedbórz 15 października, 15:00
pd.
KS Paradyż 2-5 Omega Kleszczów 15 października, 15:00

1/2 finału - 11 listopada

Stal Niewiadów 5-1 Woy Bukowiec Opoczyński 11 listopada
Pilica Przedbórz 0-1 Omega Kleszczów 15 listopada

Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2008/2009 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas