[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczyca 30 77 25 2 3 80-33 13 1 1 46-16 12 1 2 34-17
2.  MKS II Kutno 30 60 19 3 8 72-46 11 2 2 39-15 8 1 6 33-31
3.  MGLKS Uniejów/Ostrowsko 30 58 19 1 10 76-44 11 0 4 48-22 8 1 6 28-22
4.  KKS Koluszki 30 49 16 1 13 46-47 10 0 5 29-23 6 1 8 17-24
5.  Victoria Rąbień 30 46 14 4 12 57-65 8 1 6 30-32 6 3 6 27-33
6.  PTC Pabianice 30 44 12 8 10 52-50 6 5 4 29-20 6 3 6 23-30
7.  Stal Głowno 30 43 13 4 13 57-45 8 2 5 33-17 5 2 8 24-28
8.  AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 30 41 12 5 13 42-47 8 2 5 19-18 4 3 8 23-29
9.  Pogoń Rogów 30 38 11 5 14 51-54 7 1 7 29-26 4 4 7 22-28
10.  Orzeł Parzęczew 30 36 10 6 14 48-53 6 1 8 25-23 4 5 6 23-30
11.  Andrespolia Wiśniowa Góra 30 35 10 5 15 50-61 4 4 7 24-33 6 1 8 26-28 2 4 1 1 0 2-0
12.  Polonia Andrzejów (Łódź) 30 35 10 5 15 47-53 6 3 6 29-27 4 2 9 18-26 2 1 0 1 1 0-2
13.  GLKS Dłutów 30 34 10 4 16 37-59 9 1 5 27-21 1 3 11 10-38
14.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 32 9 5 16 38-56 4 4 7 21-21 5 1 9 17-35
15.  LKS Gałkówek 30 31 8 7 15 35-52 4 6 5 20-21 4 1 10 15-31
16.  LKS Różyca 30 25 6 7 17 37-60 4 3 8 19-23 2 4 9 18-37
Victoria Rąbień i Sokół II Aleksandrów Łódzki połączyły się po zakończeniu rozgrywek.
LKS Gałkówek wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w zwiąku z czym dodatkowo utrzymał się LKS Różyca.
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym o zwolnione miejsce rozegrano baraż uzupełniający.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Łęczyca    5-3 5-1 0-1 2-0 2-1 2-1 3-1 2-2 6-0* 4-3 4-1 1-0 3-0 4-2 3-0 
 2 MKS II Kutno0-2     2-1 2-1 6-0 2-0 3-1 3-0 0-1 5-1 2-2 2-0 3-2 2-1 4-0 3-3 
 3 MGLKS Uniejów/Ostrowsko0-2 1-0     5-0 6-1 5-2 1-2 3-2 2-6 3-1 1-2 5-4 4-0 6-0 2-0 4-0 
 4 KKS Koluszki1-4 0-1 0-4     5-4 2-3 2-1 2-0 1-0 2-1 2-3 2-1 3-0 1-0 3-0 3-1 
 5 Victoria Rąbień0-3 5-3 4-1 1-4     0-0 3-1 0-3 0-5 1-3 3-2 3-1 3-1 2-0 3-1 2-4 
 6 PTC Pabianice1-2 3-5 1-1 0-0 0-0     3-2 2-1 5-0 2-2 2-1 2-0 4-0 1-2 1-2 2-2 
 7 Stal Głowno0-2 4-0 1-2 2-0 1-1 0-1     2-1 2-2 2-1 6-0 2-3 3-0 5-0 2-0 1-4 
 8 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź0-1 1-4 2-0 3-2 0-1 2-1 1-4     0-0 0-2 1-0 2-1 3-2 0-0 2-0 2-0 
 9 Pogoń Rogów1-2 6-1 1-5 1-0 1-5 7-0 1-3 0-0     0-2 0-3* 0-3 5-1 3-1 1-0 2-0 
 10 Orzeł Parzęczew1-2 1-2 0-2 4-0 4-1 1-3 3-3 1-3 1-0     0-2 1-0 4-1 0-1 0-3* 4-0 
 11 Andrespolia Wiśniowa Góra2-3 2-6 0-4 2-3 1-4 2-2 2-1 3-3 2-0 3-2     0-0 3-0 2-3 0-2 0-0 
 12 Polonia Andrzejów (Łódź)3-1 0-2 1-2 2-1 2-2 1-3 0-1 4-1 3-3 2-2 0-2     1-2 2-1 4-1 4-3 
 13 GLKS Dłutów3-5 0-3 1-3 2-1 1-0 3-2 3-1 1-0 3-0* 1-3 3-0 1-0     2-3 0-0 3-0 
 14 Sokół II Aleksandrów Łódzki5-2 1-2 3-1 0-1 1-2 1-1 0-1 1-2 0-2 2-2 2-0 1-1 1-1     0-3* 3-0 
 15 LKS Gałkówek0-0 1-1 1-0 0-2 1-2 1-2 3-1 4-4 4-0 0-0 1-6 0-1 0-0 3-1     1-1 
 16 LKS Różyca0-3 1-0 0-1 0-1 2-4 1-2 1-1 0-2 3-1 1-1 1-0 1-2 0-0 3-4 5-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

MGLKS Uniejów/Ostrowsko 6-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 20 sierpnia, 17:00
GLKS Dłutów 3-2 PTC Pabianice 20 sierpnia, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 1-0 Pogoń Rogów 20 sierpnia, 15:00
Victoria Rąbień 0-3 Górnik Łęczyca 20 sierpnia, 16:00
LKS Gałkówek 4-4 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 21 sierpnia, 16:00
Stal Głowno 1-4 LKS Różyca 21 sierpnia, 17:00
KKS Koluszki 0-1 MKS II Kutno 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 MKS II Kutno 28 sierpnia, 16:00
LKS Różyca 0-1 KKS Koluszki 27 sierpnia, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-4 Stal Głowno 27 sierpnia, 15:00
Górnik Łęczyca 4-2 LKS Gałkówek 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Rogów 1-5 Victoria Rąbień 27 sierpnia, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-2 Orzeł Parzęczew 28 sierpnia, 15:00
PTC Pabianice 2-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 27 sierpnia, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 4-0 GLKS Dłutów 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

GLKS Dłutów 2-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 31 sierpnia, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-4 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 1-3 PTC Pabianice 31 sierpnia, 17:00
Victoria Rąbień 3-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 31 sierpnia, 17:00
LKS Gałkówek 4-0 Pogoń Rogów 31 sierpnia, 17:45
Stal Głowno 0-2 Górnik Łęczyca 31 sierpnia, 17:00
KKS Koluszki 2-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 31 sierpnia, 17:30
MKS II Kutno 3-3 LKS Różyca 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-0 LKS Różyca 4 września, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-4 MKS II Kutno 4 września, 17:00
Górnik Łęczyca 0-1 KKS Koluszki 3 września, 17:00
Pogoń Rogów 1-3 Stal Głowno 3 września, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 4-1 LKS Gałkówek 4 września, 15:00
PTC Pabianice 0-0 Victoria Rąbień 3 września, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 3-1 Orzeł Parzęczew 4 września, 16:00
GLKS Dłutów 3-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Andrespolia Wiśniowa Góra 2-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 10 września, 16:00
Orzeł Parzęczew 4-1 GLKS Dłutów 10 września, 17:00
Victoria Rąbień 4-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 11 września, 16:00
LKS Gałkówek 1-2 PTC Pabianice 10 września, 16:00
Stal Głowno 2-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 10 września, 17:00
KKS Koluszki 1-0 Pogoń Rogów 10 września, 17:00
MKS II Kutno 0-2 Górnik Łęczyca 11 września, 11:00
LKS Różyca 0-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 7 września, 17:30

Kolejka 6 - 14 września

Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 14 września, 17:00
Górnik Łęczyca 3-0 LKS Różyca 14 września, 17:00
Pogoń Rogów 6-1 MKS II Kutno 14 września, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 KKS Koluszki 14 września, 17:15
PTC Pabianice 3-2 Stal Głowno 14 września, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-0 LKS Gałkówek 14 września, 17:00
GLKS Dłutów 1-0 Victoria Rąbień 14 września, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-2 Orzeł Parzęczew 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Orzeł Parzęczew 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 17 września, 17:00
Victoria Rąbień 3-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 września, 16:00
LKS Gałkówek 0-0 GLKS Dłutów 17 września, 16:00
Stal Głowno 1-2 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 18 września, 17:00
KKS Koluszki 2-3 PTC Pabianice 17 września, 17:00
MKS II Kutno 2-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 18 września, 11:00
LKS Różyca 3-1 Pogoń Rogów 17 września, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-1 Górnik Łęczyca 17 września, 15:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Sokół II Aleksandrów Łódzki 5-2 Górnik Łęczyca 25 września, 16:00
Pogoń Rogów 0-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 24 września, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 4-3 LKS Różyca 25 września, 15:00
PTC Pabianice 3-5 MKS II Kutno 24 września, 16:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 5-0 KKS Koluszki 25 września, 15:00
GLKS Dłutów 3-1 Stal Głowno 24 września, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-2 LKS Gałkówek 24 września, 16:00
Orzeł Parzęczew 4-1 Victoria Rąbień 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Victoria Rąbień 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 października, 16:00
LKS Gałkówek 0-0 Orzeł Parzęczew 1 października, 16:00
Stal Głowno 6-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 1 października, 16:00
KKS Koluszki 3-0 GLKS Dłutów 1 października, 16:00
MKS II Kutno 2-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2 października, 11:00
LKS Różyca 1-2 PTC Pabianice 1 października, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 1 października, 15:00
Górnik Łęczyca 2-2 Pogoń Rogów 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-2 Pogoń Rogów 9 października, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-1 Górnik Łęczyca 9 października, 15:00
PTC Pabianice 2-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 8 października, 16:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 4-0 LKS Różyca 8 października, 14:00
GLKS Dłutów 0-3 MKS II Kutno 8 października, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-3 KKS Koluszki 8 października, 16:00
Orzeł Parzęczew 3-3 Stal Głowno 9 października, 15:00
Victoria Rąbień 3-1 LKS Gałkówek 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

LKS Gałkówek 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 15 października, 16:00
Stal Głowno 1-1 Victoria Rąbień 16 października, 11:00
KKS Koluszki 2-1 Orzeł Parzęczew 15 października, 16:00
MKS II Kutno 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 października, 11:00
LKS Różyca 0-0 GLKS Dłutów 15 października, 16:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 15 października, 15:00
Górnik Łęczyca 2-1 PTC Pabianice 15 października, 15:00
Pogoń Rogów 0-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 23 października, 15:00
PTC Pabianice 5-0 Pogoń Rogów 22 października, 15:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-2 Górnik Łęczyca 23 października, 15:00
GLKS Dłutów 1-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 22 października, 15:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-0 LKS Różyca 22 października, 15:00
Orzeł Parzęczew 1-2 MKS II Kutno 22 października, 15:00
Victoria Rąbień 1-4 KKS Koluszki 22 października, 15:00
LKS Gałkówek 3-1 Stal Głowno 22 października, 15:30

Kolejka 13 - 29-30 października

Stal Głowno 5-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 29 października, 15:00
KKS Koluszki 3-0 LKS Gałkówek 29 października, 15:15
MKS II Kutno 6-0 Victoria Rąbień 30 października, 11:00
LKS Różyca 1-1 Orzeł Parzęczew 29 października, 15:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 29 października, 15:00
Górnik Łęczyca 1-0 GLKS Dłutów 29 października, 14:00
Pogoń Rogów 1-5 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 29 października, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-3 PTC Pabianice 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 PTC Pabianice 6 listopada, 12:00
w Rudzie Bugaj
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 5-4 Polonia Andrzejów (Łódź) 5 listopada, 14:00
GLKS Dłutów 3-0 Pogoń Rogów 5 listopada, 14:00
(wo)
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-3 Górnik Łęczyca 5 listopada, 14:00
Orzeł Parzęczew 1-3 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 5 listopada, 14:00
Victoria Rąbień 2-4 LKS Różyca 5 listopada, 14:00
LKS Gałkówek 1-1 MKS II Kutno 5 listopada, 14:00
Stal Głowno 2-0 KKS Koluszki 6 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11-13 listopada

KKS Koluszki 1-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 11 listopada, 13:00
MKS II Kutno 3-1 Stal Głowno 13 listopada, 11:00
LKS Różyca 5-1 LKS Gałkówek 12 listopada, 13:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-1 Victoria Rąbień 11 listopada, 13:00
Górnik Łęczyca 6-0 Orzeł Parzęczew 11 listopada, 13:00
(wo)
Pogoń Rogów 0-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 1-3
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-2 GLKS Dłutów 13 listopada, 13:30
PTC Pabianice 1-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 24 marca, 15:00
PTC Pabianice 4-0 GLKS Dłutów 24 marca, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 25 marca, 15:00
Pogoń Rogów 0-2 Orzeł Parzęczew 24 marca, 15:00
Górnik Łęczyca 2-0 Victoria Rąbień 24 marca, 15:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-0 LKS Gałkówek 24 marca, 16:00
LKS Różyca 1-1 Stal Głowno 24 marca, 15:00
MKS II Kutno 2-1 KKS Koluszki 25 marca, 11:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

MKS II Kutno 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 kwietnia, 11:00
KKS Koluszki 3-1 LKS Różyca 31 marca, 16:00
Stal Głowno 2-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 1 kwietnia, 16:00
LKS Gałkówek 0-0 Górnik Łęczyca 1 kwietnia, 16:00
Victoria Rąbień 0-5 Pogoń Rogów 31 marca, 16:00
Orzeł Parzęczew 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 31 marca, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-2 PTC Pabianice 31 marca, 16:00
GLKS Dłutów 1-3 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 31 marca, 17:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 GLKS Dłutów 7 kwietnia, 11:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 kwietnia, 14:00
PTC Pabianice 2-2 Orzeł Parzęczew 6 kwietnia, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-2 Victoria Rąbień 7 kwietnia, 16:30
Pogoń Rogów 1-0 LKS Gałkówek 6 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczyca 2-1 Stal Głowno 6 kwietnia, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 3-2 KKS Koluszki 6 kwietnia, 16:30
LKS Różyca 1-0 MKS II Kutno 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

LKS Różyca 3-4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 kwietnia, 16:00
MKS II Kutno 3-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 15 kwietnia, 11:00
KKS Koluszki 1-4 Górnik Łęczyca 14 kwietnia, 16:30
Stal Głowno 2-2 Pogoń Rogów 14 kwietnia, 17:00
LKS Gałkówek 0-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 14 kwietnia, 17:30
Victoria Rąbień 0-0 PTC Pabianice 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Parzęczew 0-2 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 14 kwietnia, 15:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-0 GLKS Dłutów 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 21 kwietnia, 15:00
GLKS Dłutów 1-3 Orzeł Parzęczew 21 kwietnia, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 6-1 Victoria Rąbień 21 kwietnia, 15:00
PTC Pabianice 1-2 LKS Gałkówek 21 kwietnia, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-1 Stal Głowno 22 kwietnia, 15:00
Pogoń Rogów 1-0 KKS Koluszki 21 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczyca 5-3 MKS II Kutno 21 kwietnia, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-0 LKS Różyca 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 28 kwietnia, 15:00
LKS Różyca 0-3 Górnik Łęczyca 28 kwietnia, 16:00
MKS II Kutno 0-1 Pogoń Rogów 29 kwietnia, 11:00
KKS Koluszki 2-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 28 kwietnia, 16:30
Stal Głowno 0-1 PTC Pabianice 29 kwietnia, 17:00
LKS Gałkówek 1-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 28 kwietnia, 17:30
Victoria Rąbień 3-1 GLKS Dłutów 28 kwietnia, 16:00
Orzeł Parzęczew 0-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 2 maja

Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-2 Orzeł Parzęczew 2 maja, 15:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-4 Victoria Rąbień 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:30) odwołany
GLKS Dłutów 0-0 LKS Gałkówek 2 maja, 18:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-2 Stal Głowno 2 maja, 17:30
PTC Pabianice 0-0 KKS Koluszki 2 maja, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-2 MKS II Kutno 9 maja, 18:00
Pogoń Rogów 2-0 LKS Różyca 2 maja, 16:00
Górnik Łęczyca 3-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Górnik Łęczyca 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 5 maja, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-0 Pogoń Rogów 5 maja, 15:00
LKS Różyca 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 5 maja, 16:00
MKS II Kutno 2-0 PTC Pabianice 6 maja, 11:00
KKS Koluszki 0-4 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 5 maja, 17:00
Stal Głowno 3-0 GLKS Dłutów 5 maja, 17:00
LKS Gałkówek 1-6 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 maja, 17:30
Victoria Rąbień 1-3 Orzeł Parzęczew 6 maja, 16:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 Victoria Rąbień 12 maja, 15:00
Orzeł Parzęczew 0-3 LKS Gałkówek 12 maja, 17:00
(wo)
na boisku 9-0
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-1 Stal Głowno 12 maja, 17:00
GLKS Dłutów 2-1 KKS Koluszki 12 maja, 15:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-0 MKS II Kutno 12 maja, 16:00
PTC Pabianice 2-2 LKS Różyca 12 maja, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 4-1 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 13 maja, 15:00
Pogoń Rogów 1-2 Górnik Łęczyca 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Pogoń Rogów 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 19 maja, 17:00
Górnik Łęczyca 4-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 19 maja, 17:00
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2-1 PTC Pabianice 19 maja, 15:00
LKS Różyca 0-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 19 maja, 16:00
MKS II Kutno 3-2 GLKS Dłutów 20 maja, 11:00
KKS Koluszki 2-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 19 maja, 17:00
Stal Głowno 2-1 Orzeł Parzęczew 20 maja, 17:00
LKS Gałkówek 1-2 Victoria Rąbień 19 maja, 17:30

Kolejka 26 - 23 maja

Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-3 LKS Gałkówek 23 maja, 17:00
(wo)
w Rudzie Bugaj / na boisku 4-0
Victoria Rąbień 3-1 Stal Głowno 23 maja, 17:00
Orzeł Parzęczew 4-0 KKS Koluszki 23 maja, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-6 MKS II Kutno 23 maja, 18:00
GLKS Dłutów 3-0 LKS Różyca 23 maja, 18:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 3-2 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 23 maja, 17:30
PTC Pabianice 1-2 Górnik Łęczyca 23 maja, 18:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-3 Pogoń Rogów 23 maja, 18:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 26 maja, 18:00
Pogoń Rogów 7-0 PTC Pabianice 26 maja, 17:00
Górnik Łęczyca 5-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 30 maja, 17:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 3-2 GLKS Dłutów 26 maja, 15:00
LKS Różyca 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 26 maja, 16:00
MKS II Kutno 5-1 Orzeł Parzęczew 27 maja, 11:00
KKS Koluszki 5-4 Victoria Rąbień 26 maja, 17:00
Stal Głowno 2-0 LKS Gałkówek 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 Stal Głowno 3 czerwca, 15:00
w Rudzie Bugaj
LKS Gałkówek 0-2 KKS Koluszki 30 maja, 17:00
Victoria Rąbień 5-3 MKS II Kutno 2 czerwca, 17:00
Orzeł Parzęczew 4-0 LKS Różyca 2 czerwca, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-3 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 2 czerwca, 17:00
GLKS Dłutów 3-5 Górnik Łęczyca 2 czerwca, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-6 Pogoń Rogów 2 czerwca, 17:30
PTC Pabianice 2-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

PTC Pabianice 1-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 6 czerwca, 17:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-2 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 6 czerwca, 17:30
Pogoń Rogów 5-1 GLKS Dłutów 6 czerwca, 17:30
Górnik Łęczyca 4-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 6 czerwca, 17:30
AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 0-2 Orzeł Parzęczew 6 czerwca, 17:30
LKS Różyca 2-4 Victoria Rąbień 6 czerwca, 17:30
MKS II Kutno 4-0 LKS Gałkówek 6 czerwca, 17:30
KKS Koluszki 2-1 Stal Głowno 6 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 10 czerwca

Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 KKS Koluszki 10 czerwca, 14:00
Stal Głowno 4-0 MKS II Kutno 10 czerwca, 14:00
LKS Gałkówek 1-1 LKS Różyca 10 czerwca, 14:00
Victoria Rąbień 0-3 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 10 czerwca, 14:00
Orzeł Parzęczew 1-2 Górnik Łęczyca 10 czerwca, 14:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-0 Pogoń Rogów 10 czerwca, 14:00
GLKS Dłutów 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 10 czerwca, 14:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 5-2 PTC Pabianice 10 czerwca, 14:00

Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (łódzka)
Baraże uzupełniające o udział w klasie okręgowej (Łódź)

IV liga 2011/2012 (łódzka)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Skierniewice)

Klasa A 2011/2012 (Łódź I)
Klasa A 2011/2012 (Łódź II)
Klasa A 2011/2012 (Łódź III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas