[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta Cielądz 26 63 19 6 1 70-12 9 3 1 42-5 10 3 0 28-7
2.  Pelikan II Łowicz 26 54 17 3 6 79-34 9 0 4 37-17 8 3 2 42-17
3.  Mazovia Rawa Mazowiecka 26 51 16 3 7 44-25 9 0 4 25-14 7 3 3 19-11
4.  Astra Zduny 26 48 15 3 8 64-53 11 1 1 42-18 4 2 7 22-35
5.  Korona Wejsce 26 37 11 4 11 50-50 6 3 4 32-26 5 1 7 18-24
6.  Laktoza Łyszkowice 26 36 11 3 12 42-42 5 3 5 19-16 6 0 7 23-26
7.  Unia Skierniewice 26 35 11 2 13 59-56 5 1 7 28-31 6 1 6 31-25
8.  Olimpia Chąśno 26 33 10 3 13 42-43 5 2 6 20-21 5 1 7 22-22
9.  Jutrzenka Drzewce 26 32 9 5 12 35-49 5 1 7 18-26 4 4 5 17-23
10.  Orzeł Nieborów 26 30 9 3 14 47-48 3 3 7 19-20 6 0 7 28-28
11.  Olimpia Jeżów 26 28 8 4 14 32-61 4 3 6 17-27 4 1 8 15-34 2 6 2 0 0 8-1
12.  Czarni Bednary 26 28 9 1 16 36-70 6 0 7 18-30 3 1 9 18-40 2 0 0 0 2 1-8
13.  Białka Biała Rawska 26 27 7 6 13 32-59 5 2 6 17-25 2 4 7 15-34
14.  Juvenia Wysokienice 26 19 5 4 17 32-62 4 3 6 25-29 1 1 11 7-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orlęta Cielądz    1-1 0-0 3-0 4-0 1-2 4-0 4-1 6-0 2-0 6-0 6-0 1-1 4-0 
 2 Pelikan II Łowicz0-2     0-4 5-1 3-0 0-4 3-4 1-0 5-1 7-0 1-0 2-0 8-1 2-0 
 3 Mazovia Rawa Mazowiecka2-3 0-4     3-1 3-1 2-3 3-0 4-0 1-0 1-0 0-1 3-1 1-0 2-0 
 4 Astra Zduny0-1 3-0 3-0*     5-3 4-1 4-3 1-0 2-2 5-3 3-0 5-2 5-2 2-1 
 5 Korona Wejsce1-1 3-3 2-1 6-0     1-0 1-7 4-2 0-2 1-5 3-0 1-1 1-2 8-2 
 6 Laktoza Łyszkowice0-0 3-1 1-1 3-0 1-2     0-1 1-3 0-1 1-3 3-3 2-1 3-0 1-0 
 7 Unia Skierniewice0-4 0-4 1-2 2-3 2-4 1-0     0-4 3-3 2-6 5-0 5-0 2-1 5-0 
 8 Olimpia Chąśno2-2 0-4 0-1 0-3 0-1 2-0 1-0     2-1 1-3 5-0 2-4 3-0 2-2 
 9 Jutrzenka Drzewce1-2 2-6 0-3 4-2 2-1 0-2 1-0 0-1     2-1 1-3 0-2 2-2 3-1 
 10 Orzeł Nieborów0-1 0-1 1-2 1-2 0-0 3-4 1-2 1-1 1-3     3-1 6-2 1-1 1-0 
 11 Olimpia Jeżów0-5 1-1 0-2 2-2 1-3 2-1 1-4 2-1 0-2 0-3     5-1 2-2 1-0 
 12 Czarni Bednary0-4 0-4 3-1 1-5 1-0 2-4 4-3 0-3 1-0 2-0 0-3     2-3 2-0 
 13 Białka Biała Rawska0-1 2-6 0-0 2-0 2-0 2-1 1-6 3-1 1-1 3-1 0-4 1-3     0-1 
 14 Juvenia Wysokienice1-2 2-7 0-2 3-3 0-3 6-1 1-1 1-5 1-1 1-3 4-0 2-1 3-0     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Jutrzenka Drzewce 1-0 Unia Skierniewice 21 sierpnia, 17:00
Orlęta Cielądz 4-0 Juvenia Wysokienice 20 sierpnia, 16:00
Czarni Bednary 1-5 Astra Zduny 31 sierpnia, 17:30
Laktoza Łyszkowice 1-3 Orzeł Nieborów 20 sierpnia, 17:00
Olimpia Chąśno 0-4 Pelikan II Łowicz 20 sierpnia, 17:00
Białka Biała Rawska 0-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 21 sierpnia, 11:00
Olimpia Jeżów 1-3 Korona Wejsce 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Unia Skierniewice 2-4 Korona Wejsce 26 sierpnia, 18:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-1 Olimpia Jeżów 27 sierpnia, 16:00
Pelikan II Łowicz 8-1 Białka Biała Rawska 28 sierpnia, 16:00
Orzeł Nieborów 1-1 Olimpia Chąśno 28 sierpnia, 14:00
Astra Zduny 4-1 Laktoza Łyszkowice 27 sierpnia, 17:00
Juvenia Wysokienice 2-1 Czarni Bednary 28 sierpnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-2 Orlęta Cielądz 20 listopada, 13:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Orlęta Cielądz 4-0 Unia Skierniewice 4 września, 15:00
Czarni Bednary 1-0 Jutrzenka Drzewce 6 września, 17:00
Laktoza Łyszkowice 1-0 Juvenia Wysokienice 3 września, 17:00
Olimpia Chąśno 0-3 Astra Zduny 3 września, 17:00
Białka Biała Rawska 3-1 Orzeł Nieborów 4 września, 15:00
Olimpia Jeżów 1-1 Pelikan II Łowicz 3 września, 16:00
Korona Wejsce 2-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 4 września, 11:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Unia Skierniewice 1-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 11 września, 16:00
Pelikan II Łowicz 3-0 Korona Wejsce 11 września, 16:00
Orzeł Nieborów 3-1 Olimpia Jeżów 11 września, 14:00
Astra Zduny 5-2 Białka Biała Rawska 10 września, 16:00
Juvenia Wysokienice 1-5 Olimpia Chąśno 11 września, 15:00
Jutrzenka Drzewce 0-2 Laktoza Łyszkowice 11 września, 12:00
Orlęta Cielądz 6-0 Czarni Bednary 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Czarni Bednary 4-3 Unia Skierniewice 18 września, 12:00
Laktoza Łyszkowice 0-0 Orlęta Cielądz 17 września, 16:00
Olimpia Chąśno 2-1 Jutrzenka Drzewce 18 września, 14:00
Białka Biała Rawska 0-1 Juvenia Wysokienice 18 września, 15:00
Olimpia Jeżów 2-2 Astra Zduny 17 września, 16:00
Korona Wejsce 1-5 Orzeł Nieborów 17 września, 16:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 0-4 Pelikan II Łowicz 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Unia Skierniewice 0-4 Pelikan II Łowicz 24 września, 15:00
Orzeł Nieborów 1-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 25 września, 14:00
Astra Zduny 5-3 Korona Wejsce 24 września, 15:00
Juvenia Wysokienice 4-0 Olimpia Jeżów 25 września, 15:00
Jutrzenka Drzewce 2-2 Białka Biała Rawska 25 września, 12:00
Orlęta Cielądz 4-1 Olimpia Chąśno 25 września, 15:00
Czarni Bednary 2-4 Laktoza Łyszkowice 25 września, 12:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Laktoza Łyszkowice 0-1 Unia Skierniewice 1 października, 15:00
Olimpia Chąśno 2-4 Czarni Bednary 1 października, 15:00
Białka Biała Rawska 0-1 Orlęta Cielądz 2 października, 15:00
Olimpia Jeżów 0-2 Jutrzenka Drzewce 1 października, 15:00
Korona Wejsce 8-2 Juvenia Wysokienice 2 października, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-1 Astra Zduny 1 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 7-0 Orzeł Nieborów 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Unia Skierniewice 2-6 Orzeł Nieborów 9 października, 15:00
Astra Zduny 3-0 Pelikan II Łowicz 8 października, 15:00
Juvenia Wysokienice 0-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 9 października, 15:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Korona Wejsce 8 października, 16:00
Orlęta Cielądz 6-0 Olimpia Jeżów 9 października, 15:00
Czarni Bednary 2-3 Białka Biała Rawska 9 października, 12:00
Laktoza Łyszkowice 1-3 Olimpia Chąśno 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Olimpia Chąśno 1-0 Unia Skierniewice 15 października, 15:00
Białka Biała Rawska 2-1 Laktoza Łyszkowice 16 października, 15:00
Olimpia Jeżów 5-1 Czarni Bednary 15 października, 15:00
Korona Wejsce 1-1 Orlęta Cielądz 15 października, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 Jutrzenka Drzewce 15 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 2-0 Juvenia Wysokienice 16 października, 15:00
Orzeł Nieborów 1-2 Astra Zduny 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Unia Skierniewice 2-3 Astra Zduny 23 października, 14:00
Juvenia Wysokienice 1-3 Orzeł Nieborów 23 października, 14:00
Jutrzenka Drzewce 2-6 Pelikan II Łowicz 23 października, 12:00
Orlęta Cielądz 0-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 23 października, 14:00
Czarni Bednary 1-0 Korona Wejsce 23 października, 12:00
Laktoza Łyszkowice 3-3 Olimpia Jeżów 22 października, 14:00
Olimpia Chąśno 3-0 Białka Biała Rawska 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Białka Biała Rawska 1-6 Unia Skierniewice 30 października, 14:00
Olimpia Jeżów 2-1 Olimpia Chąśno 29 października, 14:00
Korona Wejsce 1-0 Laktoza Łyszkowice 29 października, 14:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-1 Czarni Bednary 29 października, 14:00
Pelikan II Łowicz 0-2 Orlęta Cielądz 30 października, 14:00
Orzeł Nieborów 1-3 Jutrzenka Drzewce 30 października, 14:00
Astra Zduny 2-1 Juvenia Wysokienice 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Unia Skierniewice 5-0 Juvenia Wysokienice 6 listopada, 14:00
Jutrzenka Drzewce 4-2 Astra Zduny 6 listopada, 12:00
Orlęta Cielądz 2-0 Orzeł Nieborów 6 listopada, 14:00
Czarni Bednary 0-4 Pelikan II Łowicz 6 listopada, 12:00
Laktoza Łyszkowice 1-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 5 listopada, 14:00
Olimpia Chąśno 0-1 Korona Wejsce 5 listopada, 14:00
Białka Biała Rawska 0-4 Olimpia Jeżów 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Olimpia Jeżów 1-4 Unia Skierniewice 12 listopada, 14:00
Korona Wejsce 1-2 Białka Biała Rawska 12 listopada, 14:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 4-0 Olimpia Chąśno 12 listopada, 14:00
Pelikan II Łowicz 0-4 Laktoza Łyszkowice 13 listopada, 14:00
Orzeł Nieborów 6-2 Czarni Bednary 12 listopada, 14:00
Astra Zduny 0-1 Orlęta Cielądz 13 listopada, 14:00
Juvenia Wysokienice 1-1 Jutrzenka Drzewce 13 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Unia Skierniewice 3-3 Jutrzenka Drzewce 25 marca, 11:00
Juvenia Wysokienice 1-2 Orlęta Cielądz 25 marca, 15:00
Astra Zduny 5-2 Czarni Bednary 25 kwietnia, 17:30
Orzeł Nieborów 3-4 Laktoza Łyszkowice 18 kwietnia, 18:00
Pelikan II Łowicz 1-0 Olimpia Chąśno 25 marca, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 Białka Biała Rawska 25 marca, 14:00
Korona Wejsce 3-0 Olimpia Jeżów 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Korona Wejsce 1-7 Unia Skierniewice 1 kwietnia, 15:00
Olimpia Jeżów 0-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 31 marca, 15:00
Białka Biała Rawska 2-6 Pelikan II Łowicz 1 kwietnia, 15:00
Olimpia Chąśno 1-3 Orzeł Nieborów 1 kwietnia, 15:30
Laktoza Łyszkowice 3-0 Astra Zduny 31 marca, 15:00
Czarni Bednary 2-0 Juvenia Wysokienice 31 marca, 15:00
Orlęta Cielądz 6-0 Jutrzenka Drzewce 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Unia Skierniewice 0-4 Orlęta Cielądz 7 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 0-2 Czarni Bednary 7 kwietnia, 11:00
Juvenia Wysokienice 6-1 Laktoza Łyszkowice 7 kwietnia, 15:00
Astra Zduny 1-0 Olimpia Chąśno 7 kwietnia, 11:00
Orzeł Nieborów 1-1 Białka Biała Rawska 7 kwietnia, 15:00
Pelikan II Łowicz 1-0 Olimpia Jeżów 4 kwietnia, 17:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-1 Korona Wejsce 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Mazovia Rawa Mazowiecka 3-0 Unia Skierniewice 14 kwietnia, 16:00
Korona Wejsce 3-3 Pelikan II Łowicz 14 kwietnia, 15:00
Olimpia Jeżów 0-3 Orzeł Nieborów 14 kwietnia, 15:00
Białka Biała Rawska 2-0 Astra Zduny 15 kwietnia, 15:00
Olimpia Chąśno 2-2 Juvenia Wysokienice 14 kwietnia, 15:00
Laktoza Łyszkowice 0-1 Jutrzenka Drzewce 14 kwietnia, 15:00
Czarni Bednary 0-4 Orlęta Cielądz 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Unia Skierniewice 5-0 Czarni Bednary 21 kwietnia, 16:00
Orlęta Cielądz 1-2 Laktoza Łyszkowice 21 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Olimpia Chąśno 21 kwietnia, 16:00
Juvenia Wysokienice 3-0 Białka Biała Rawska 22 kwietnia, 15:00
Astra Zduny 3-0 Olimpia Jeżów 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Nieborów 0-0 Korona Wejsce 21 kwietnia, 16:00
Pelikan II Łowicz 0-4 Mazovia Rawa Mazowiecka 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pelikan II Łowicz 3-4 Unia Skierniewice 28 kwietnia, 16:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-0 Orzeł Nieborów 28 kwietnia, 16:00
Korona Wejsce 6-0 Astra Zduny 28 kwietnia, 16:00
Olimpia Jeżów 1-0 Juvenia Wysokienice 28 kwietnia, 16:00
Białka Biała Rawska 1-1 Jutrzenka Drzewce 29 kwietnia, 15:00
Olimpia Chąśno 2-2 Orlęta Cielądz 29 kwietnia, 15:00
Laktoza Łyszkowice 2-1 Czarni Bednary 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3 maja

Unia Skierniewice 1-0 Laktoza Łyszkowice 3 maja, 16:00
Czarni Bednary 0-3 Olimpia Chąśno 3 maja, 11:00
Orlęta Cielądz 1-1 Białka Biała Rawska 3 maja, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-3 Olimpia Jeżów 3 maja, 11:00
Juvenia Wysokienice 0-3 Korona Wejsce 3 maja, 15:00
Astra Zduny 3-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 3 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-3 - w zespole gości wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry
Orzeł Nieborów 0-1 Pelikan II Łowicz 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Orzeł Nieborów 1-2 Unia Skierniewice 6 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 5-1 Astra Zduny 6 maja, 16:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-0 Juvenia Wysokienice 6 maja, 11:00
Korona Wejsce 0-2 Jutrzenka Drzewce 6 maja, 17:00
Olimpia Jeżów 0-5 Orlęta Cielądz 6 maja, 15:00
Białka Biała Rawska 1-3 Czarni Bednary 6 maja, 15:00
Olimpia Chąśno 2-0 Laktoza Łyszkowice 6 maja, 15:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Unia Skierniewice 0-4 Olimpia Chąśno 13 maja, 11:00
Laktoza Łyszkowice 3-0 Białka Biała Rawska 12 maja, 17:00
Czarni Bednary 0-3 Olimpia Jeżów 12 maja, 16:00
Orlęta Cielądz 4-0 Korona Wejsce 12 maja, 17:00
Jutrzenka Drzewce 0-3 Mazovia Rawa Mazowiecka 12 maja, 16:00
Juvenia Wysokienice 2-7 Pelikan II Łowicz 13 maja, 15:00
Astra Zduny 5-3 Orzeł Nieborów 12 maja, 16:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Astra Zduny 4-3 Unia Skierniewice 19 maja, 16:00
Orzeł Nieborów 1-0 Juvenia Wysokienice 20 maja, 16:00
Pelikan II Łowicz 5-1 Jutrzenka Drzewce 20 maja, 16:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-3 Orlęta Cielądz 23 maja, 17:00
Korona Wejsce 1-1 Czarni Bednary 19 maja, 16:00
Olimpia Jeżów 2-1 Laktoza Łyszkowice 19 maja, 16:00
Białka Biała Rawska 3-1 Olimpia Chąśno 20 maja, 15:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Unia Skierniewice 2-1 Białka Biała Rawska 27 maja, 11:00
Olimpia Chąśno 5-0 Olimpia Jeżów 27 maja, 15:00
Laktoza Łyszkowice 1-2 Korona Wejsce 26 maja, 17:00
Czarni Bednary 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 26 maja, 17:00
Orlęta Cielądz 1-1 Pelikan II Łowicz 26 maja, 17:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Orzeł Nieborów 26 maja, 16:00
Juvenia Wysokienice 3-3 Astra Zduny 27 maja, 15:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

Juvenia Wysokienice 1-1 Unia Skierniewice 3 czerwca, 11:00
Astra Zduny 2-2 Jutrzenka Drzewce 2 czerwca, 17:00
Orzeł Nieborów 0-1 Orlęta Cielądz 30 maja, 18:15
Pelikan II Łowicz 2-0 Czarni Bednary 3 czerwca, 11:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-3 Laktoza Łyszkowice 3 czerwca, 11:00
Korona Wejsce 4-2 Olimpia Chąśno 2 czerwca, 17:30
Olimpia Jeżów 2-2 Białka Biała Rawska 3 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 9-10 czerwca

Unia Skierniewice 5-0 Olimpia Jeżów 10 czerwca, 14:00
Białka Biała Rawska 2-0 Korona Wejsce 10 czerwca, 14:00
Olimpia Chąśno 0-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 9 czerwca, 16:00
Laktoza Łyszkowice 3-1 Pelikan II Łowicz 9 czerwca, 17:00
Czarni Bednary 2-0 Orzeł Nieborów 10 czerwca, 11:00
Orlęta Cielądz 3-0 Astra Zduny 10 czerwca, 14:00
Jutrzenka Drzewce 3-1 Juvenia Wysokienice 10 czerwca, 14:00

Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (łódzka)

IV liga 2011/2012 (łódzka)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Łódź)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Sieradz)

Klasa A 2011/2012 (Skierniewice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas