[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza II Rzgów 22 53 17 2 3 64-18 9 1 1 29-6 8 1 2 35-12 2 4 1 1 0 3-1
2.  Iskra Dobroń 22 53 17 2 3 65-34 9 0 2 36-17 8 2 1 29-17 2 1 0 1 1 1-3
3.  Orzeł Piątkowisko 22 42 13 3 6 42-26 5 3 3 18-14 8 0 3 24-12
4.  Włókniarz II Konstantynów Łódzki 22 40 13 1 8 69-36 8 0 3 45-14 5 1 5 24-22
5.  MKS 2000 Tuszyn 22 39 12 3 7 49-39 7 1 3 21-12 5 2 4 28-27
6.  GKS Ksawerów 22 38 12 2 8 61-47 6 1 4 32-22 6 1 4 29-25
7.  Orlik Sobień 22 31 9 4 9 45-46 3 2 6 24-25 6 2 3 21-21
8.  RKS Łódź 22 27 8 3 11 50-46 4 1 6 29-26 4 2 5 21-20
9.  Jutrzenka Bychlew 22 23 6 5 11 40-52 4 2 5 26-25 2 3 6 14-27
10.  Tęcza Brodnia 22 16 5 1 16 38-66 2 0 9 24-34 3 1 7 14-32 2 4 1 1 0 5-3
11.  Burza Pawlikowice 22 16 4 4 14 33-75 2 4 5 18-31 2 0 9 15-44 2 1 0 1 1 3-5
12.  Tornado Łódź 22 0 0 0 22 10-87 0 0 11 4-37 0 0 11 6-50
Tornado Łódź wycofało się z rozgrywek po 13. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zawisza II Rzgów    0-0 1-0 2-1 3-1 5-1 2-3 1-0 2-0 4-0 6-0 3-0* 
 2 Iskra Dobroń1-3     0-4 4-1 6-3 2-1 3-2 4-1 4-0 3-1 6-1 3-0* 
 3 Orzeł Piątkowisko1-0 1-1     2-1 2-2 1-0 1-2 3-5 0-0 1-3 3-0 3-0* 
 4 Włókniarz II Konstantynów Łódzki1-3 5-0 2-0     1-4 6-0 1-2 4-2 3-1 6-1 8-1 8-0* 
 5 MKS 2000 Tuszyn2-1 0-1 2-0 2-1     4-4 1-2 2-0 4-2 0-1 1-0 3-0* 
 6 GKS Ksawerów0-3 3-4 1-2 6-2 1-1     3-2 0-3* 8-2 3-0 4-3 3-0* 
 7 Orlik Sobień2-3 2-3 1-3 2-3 6-1 0-2     2-2 1-1 3-2 1-3 4-2 
 8 RKS Łódź1-1 1-4 0-1 0-3* 1-2 3-6 8-2     4-1 5-1 6-2 *** 
 9 Jutrzenka Bychlew0-7 1-4 0-3 2-5 2-1 1-4 0-0 0-0     6-1 5-0 9-0* 
 10 Tęcza Brodnia1-3 0-2 3-5 2-4 3-4 2-3 0-1 1-3 0-3*     4-2 8-4 
 11 Burza Pawlikowice0-5 4-7 2-5 0-0 1-3 1-5 2-2 3-2 1-1 1-1     3-0 
 12 Tornado Łódź3-6 0-3 0-1 0-3* 1-6 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

RKS Łódź - Tornado Łódź 27 sierpnia, 16:30
(wo)
na boisku 2-1; obustronny walkower, w drużynie gospodarzy zagrała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 5-0 Iskra Dobroń 28 sierpnia, 17:00
Orlik Sobień 2-3 Zawisza II Rzgów 26 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Bychlew 2-1 MKS 2000 Tuszyn 27 sierpnia, 17:00
Tęcza Brodnia 2-3 GKS Ksawerów 28 sierpnia, 17:00
Burza Pawlikowice 2-5 Orzeł Piątkowisko 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Tornado Łódź 0-1 Orzeł Piątkowisko 4 września, 18:00
GKS Ksawerów 4-3 Burza Pawlikowice 3 września, 17:00
w Pawlikowicach; GKS gospodarzem
MKS 2000 Tuszyn 0-1 Tęcza Brodnia 3 września, 17:00
Zawisza II Rzgów 2-0 Jutrzenka Bychlew 4 września, 16:00
Iskra Dobroń 3-2 Orlik Sobień 4 września, 12:00
RKS Łódź 0-3 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 3 września, 16:30
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 3 - 10-11 września

Włókniarz II Konstantynów Łódzki 8-0 Tornado Łódź 11 września, 17:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 8-3 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Orlik Sobień 2-2 RKS Łódź 10 września, 17:00
Jutrzenka Bychlew 1-4 Iskra Dobroń 10 września, 17:00
Tęcza Brodnia 1-3 Zawisza II Rzgów 10 września, 17:00
Burza Pawlikowice 1-3 MKS 2000 Tuszyn 10 września, 16:00
Orzeł Piątkowisko 1-0 GKS Ksawerów 11 września, 11:00
w Bychlewie

Kolejka 4 - 17-18 września

Tornado Łódź 0-3 GKS Ksawerów 18 września, 18:00
(wo)
na boisku 2-5; w zespole gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
MKS 2000 Tuszyn 2-0 Orzeł Piątkowisko 17 września, 17:00
Zawisza II Rzgów 6-0 Burza Pawlikowice 18 września, 16:00
Iskra Dobroń 3-1 Tęcza Brodnia 18 września, 12:00
RKS Łódź 4-1 Jutrzenka Bychlew 17 września, 16:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-2 Orlik Sobień 18 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Orlik Sobień 4-2 Tornado Łódź 24 września, 16:00
Jutrzenka Bychlew 2-5 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 24 września, 16:30
Tęcza Brodnia 1-3 RKS Łódź 25 września, 16:00
Burza Pawlikowice 4-7 Iskra Dobroń 24 września, 16:00
Orzeł Piątkowisko 1-0 Zawisza II Rzgów 24 września, 16:00
GKS Ksawerów 1-1 MKS 2000 Tuszyn 24 września, 16:30
w Tuszynie; GKS Ksawerów gospodarzem

Kolejka 6 - 1-2 października

Tornado Łódź 1-6 MKS 2000 Tuszyn 2 października, 18:00
Zawisza II Rzgów 5-1 GKS Ksawerów 1 października, 15:00
Iskra Dobroń 0-4 Orzeł Piątkowisko 7 września, 17:30
RKS Łódź 6-2 Burza Pawlikowice 1 października, 15:30
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 6-1 Tęcza Brodnia 2 października, 16:00
Orlik Sobień 1-1 Jutrzenka Bychlew 1 października, 15:30

Kolejka 7 - 8-9 października

Jutrzenka Bychlew 9-0 Tornado Łódź 8 października, 16:00
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 9-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Tęcza Brodnia 0-1 Orlik Sobień 9 października, 15:00
Burza Pawlikowice 0-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 12 października, 18:00
w Konstantynowie Łódzkim; Burza gospodarzem
Orzeł Piątkowisko 3-5 RKS Łódź 8 października, 16:00
GKS Ksawerów 3-4 Iskra Dobroń 8 października, 17:00
w Woli Zaradzyńskiej
MKS 2000 Tuszyn 2-1 Zawisza II Rzgów 8 października, 15:30

Kolejka 8 - 15-16 października

Tornado Łódź 3-6 Zawisza II Rzgów 16 października, 18:00
Iskra Dobroń 6-3 MKS 2000 Tuszyn 16 października, 12:00
RKS Łódź 3-6 GKS Ksawerów 15 października, 15:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2-0 Orzeł Piątkowisko 16 października, 16:00
Orlik Sobień 1-3 Burza Pawlikowice 15 października, 15:00
Jutrzenka Bychlew 6-1 Tęcza Brodnia 15 października, 15:30

Kolejka 9 - 22-23 października

Tęcza Brodnia 8-4 Tornado Łódź 23 października, 15:00
Burza Pawlikowice 1-1 Jutrzenka Bychlew 22 października, 16:00
Orzeł Piątkowisko 1-2 Orlik Sobień 22 października, 15:30
GKS Ksawerów 6-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 22 października, 17:00
w Woli Zaradzyńskiej
MKS 2000 Tuszyn 2-0 RKS Łódź 22 października, 15:00
Zawisza II Rzgów 0-0 Iskra Dobroń 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Tornado Łódź 0-3 Iskra Dobroń 29 października, 15:00
RKS Łódź 1-1 Zawisza II Rzgów 29 października, 14:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-4 MKS 2000 Tuszyn 30 października, 14:00
Orlik Sobień 0-2 GKS Ksawerów 29 października, 15:00
Jutrzenka Bychlew 0-3 Orzeł Piątkowisko 29 października, 15:00
Tęcza Brodnia 4-2 Burza Pawlikowice 30 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Burza Pawlikowice 3-0 Tornado Łódź 5 listopada, 14:00
Orzeł Piątkowisko 1-3 Tęcza Brodnia 5 listopada, 14:00
GKS Ksawerów 8-2 Jutrzenka Bychlew 5 listopada, 17:00
w Woli Zaradzyńskiej
MKS 2000 Tuszyn 1-2 Orlik Sobień 5 listopada, 13:00
Zawisza II Rzgów 2-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 6 listopada, 14:00
Iskra Dobroń 4-1 RKS Łódź 6 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 31 marca-1 kwietnia

Tornado Łódź 0-3 RKS Łódź 1 kwietnia, 18:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie przygotowali boiska
Iskra Dobroń 4-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1 kwietnia, 15:00
Zawisza II Rzgów 2-3 Orlik Sobień 1 kwietnia, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 4-2 Jutrzenka Bychlew 31 marca, 15:30
GKS Ksawerów 3-0 Tęcza Brodnia 31 marca, 17:00
Orzeł Piątkowisko 3-0 Burza Pawlikowice 31 marca, 16:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Orzeł Piątkowisko 3-0 Tornado Łódź 7 kwietnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Burza Pawlikowice 1-5 GKS Ksawerów 7 kwietnia, 17:00
Tęcza Brodnia 3-4 MKS 2000 Tuszyn 7 kwietnia, 14:30
Jutrzenka Bychlew 0-7 Zawisza II Rzgów 7 kwietnia, 15:30
Orlik Sobień 2-3 Iskra Dobroń 6 kwietnia, 16:30
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 4-2 RKS Łódź 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Tornado Łódź 0-3 Włókniarz II Konstantynów Łódzki
(wo)
RKS Łódź 8-2 Orlik Sobień 14 kwietnia, 15:00
Iskra Dobroń 4-0 Jutrzenka Bychlew 14 kwietnia, 17:00
Zawisza II Rzgów 4-0 Tęcza Brodnia 15 kwietnia, 15:00
MKS 2000 Tuszyn 1-0 Burza Pawlikowice 14 kwietnia, 16:00
GKS Ksawerów 1-2 Orzeł Piątkowisko 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

GKS Ksawerów 3-0 Tornado Łódź
(wo)
Orzeł Piątkowisko 2-2 MKS 2000 Tuszyn 21 kwietnia, 17:00
Burza Pawlikowice 0-5 Zawisza II Rzgów 22 kwietnia, 11:00
Tęcza Brodnia 0-2 Iskra Dobroń 21 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Bychlew 0-0 RKS Łódź 21 kwietnia, 16:30
Orlik Sobień 2-3 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Tornado Łódź 0-3 Orlik Sobień
(wo)
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 3-1 Jutrzenka Bychlew 29 kwietnia, 16:00
RKS Łódź 5-1 Tęcza Brodnia 28 kwietnia, 15:00
Iskra Dobroń 6-1 Burza Pawlikowice 28 kwietnia, 17:00
Zawisza II Rzgów 1-0 Orzeł Piątkowisko 29 kwietnia, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 4-4 GKS Ksawerów 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu braku gości

Kolejka 17 - 5-6 maja

MKS 2000 Tuszyn 3-0 Tornado Łódź
(wo)
GKS Ksawerów 0-3 Zawisza II Rzgów 5 maja, 18:00
Orzeł Piątkowisko 1-1 Iskra Dobroń 5 maja, 17:00
Burza Pawlikowice 3-2 RKS Łódź 6 maja, 11:00
Tęcza Brodnia 2-4 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 6 maja, 17:00
Jutrzenka Bychlew 0-0 Orlik Sobień 5 maja, 17:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Tornado Łódź 0-3 Jutrzenka Bychlew
(wo)
Orlik Sobień 3-2 Tęcza Brodnia 12 maja, 17:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 8-1 Burza Pawlikowice 13 maja, 16:00
RKS Łódź 0-1 Orzeł Piątkowisko 12 maja, 15:00
Iskra Dobroń 2-1 GKS Ksawerów 12 maja, 17:00
Zawisza II Rzgów 3-1 MKS 2000 Tuszyn 13 maja, 16:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Zawisza II Rzgów 3-0 Tornado Łódź
(wo)
MKS 2000 Tuszyn 0-1 Iskra Dobroń 19 maja, 16:00
GKS Ksawerów 0-3 RKS Łódź 19 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
Orzeł Piątkowisko 2-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 19 maja, 17:00
Burza Pawlikowice 2-2 Orlik Sobień 19 maja, 16:00
Tęcza Brodnia 0-3 Jutrzenka Bychlew 20 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 20 - 26-27 maja

Tornado Łódź 0-3 Tęcza Brodnia
(wo)
Jutrzenka Bychlew 5-0 Burza Pawlikowice 26 maja, 17:00
Orlik Sobień 1-3 Orzeł Piątkowisko 26 maja, 17:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 6-0 GKS Ksawerów 27 maja, 17:00
RKS Łódź 1-2 MKS 2000 Tuszyn 26 maja, 15:00
Iskra Dobroń 1-3 Zawisza II Rzgów 26 maja, 16:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Iskra Dobroń 3-0 Tornado Łódź
(wo)
Zawisza II Rzgów 1-0 RKS Łódź 3 czerwca, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 2-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2 czerwca, 16:00
GKS Ksawerów 3-2 Orlik Sobień 2 czerwca, 17:00
Orzeł Piątkowisko 0-0 Jutrzenka Bychlew 2 czerwca, 17:00
Burza Pawlikowice 1-1 Tęcza Brodnia 2 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 9 czerwca

Tornado Łódź 0-3 Burza Pawlikowice
(wo)
Tęcza Brodnia 3-5 Orzeł Piątkowisko 9 czerwca, 16:00
Jutrzenka Bychlew 1-4 GKS Ksawerów 9 czerwca, 16:00
Orlik Sobień 6-1 MKS 2000 Tuszyn 9 czerwca, 16:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-3 Zawisza II Rzgów 9 czerwca, 16:00
RKS Łódź 1-4 Iskra Dobroń 9 czerwca, 16:00

Baraże uzupełniające o udział w klasie okręgowej (Łódź)
Baraże uzupełniające o udział w klasie A (Łódź)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Łódź)

Klasa A 2011/2012 (Łódź II)
Klasa A 2011/2012 (Łódź III)

Klasa B 2011/2012 (Łódź I)
Klasa B 2011/2012 (Łódź II)
Klasa B 2011/2012 (Łódź III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas