[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

Runda wstępna - 3-4 sierpnia

Sokół Lutomiersk 0-4 KAS Konstantynów Łódzki 2 sierpnia, 18:30
Piotr Stelmasiak 13, 75, 83, Mateusz Waleszczynski 88
Victoria Łódź 1-2 GLKS Dłutów 4 sierpnia, 17:00
Powstaniec Dobra 1-3 KKS Koluszki 4 sierpnia, 11:00
Dawid Borkowski 64 - Daniel Chłądzyński 34, Damian Waszczykowski 36, Sławomir Wieczorek 48
Akademia Abi Krośniewice 0-3 Krośniewianka Krośniewice
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Huragan Swędów 0-10 LKS Różyca 4 sierpnia, 17:30
Sokół Popów 3-1 LZS Justynów 4 sierpnia, 12:00
KP Byszewy 2-5 LKS Gałkówek 4 sierpnia, 11:00
Viking Łódź 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki
(wo)
w Konstantynowie Łódzkim; Viking gospodarzem / gospodarze wycofali się z rozgrywek
ŁKS III Łódź 0-3 AKS SMS Łódź 4 sierpnia, 11:00
Mateusz Pohlid 38, Jakub Rychlik 45, Maksymilian Gregoruk 79
Husaria Rzgów 1-1 Włókniarz Pabianice 3 sierpnia, 18:00
k. 3-4
Piotr Kalisz 76 - Wojciech Mordzakowski 22
MKS Żychlin - Witonianka Witonia
Magnat Sierpów 2-5 LKS Rosanów 3 sierpnia, 15:00
Daniel Kopka 70, Szymon Wasiak 77 - Dariusz Jarczewski 28, 88, Sebastian Klima 40, Wojciech Banaszczyk 52, Krzysztof Baszczyński 90
Victoria Grabów 1-2 Ostrowia Ostrowy 4 sierpnia, 17:00
Błękitni Dmosin - Włókniarz Zgierz
Grom Powodów 0-13 Orzeł Parzęczew 2 sierpnia, 18:30
Tomasz Czajkowski 9, 24, 80, Bartłomiej Jóźwiak 16, 38, 73, 74, 81, 85, Mariusz Wdowiak 32, Maciej Domański 63, 64, Mateusz Gieraga 87
Tex Auto Łódź 0-3 Victoria Rąbień
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
KKS II Koluszki - Nowosolna Łódź
Saints Łódź - KS II Kutno
Czarni Smardzew 2-4 Start Brzeziny 7 sierpnia, 18:30
Orzeł Piątkowisko 4-6 PTC Pabianice 3 sierpnia, 17:30
Maciej Grzegorzewski 23, 56, Dominik Drąg 36, 64 - Patryk Stachowski 16, Adrian Rudyk 21, 52, 79, Dominik Kukieła 75, Patryk Wujak 84
Orzeł Kazimierz 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 sierpnia, 18:30
Mateusz Podstawka 44, Witold Ziober 54, Sebastian Podstawka 90 - Sebastian Tomczak 90

I runda - 28 sierpnia

Sokół Popów 1-8 Widzew II Łódź 28 sierpnia, 18:00
Maciej Kamiński 19 - Krystian Stopa 7, 58, 76, 79, 87, Marcel Sieroń 12, Michał Karpicki 52, Maciej Malinowski 63
LKS Gałkówek 0-11 Stal Głowno 28 sierpnia, 18:00
Patryk Ignatowski ?, ?, ?, ?, Radosław Kuciński ?, ?, Eryk Lebioda ?, ?, Olaf Andrzejewski ?, Damian Mospinek ?, Aleksy Waśkiewicz ?
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-4 GKS Ksawerów 28 sierpnia, 18:00
AKS SMS Łódź 1-3 Zawisza Rzgów 28 sierpnia, 20:00
nieznany ? - Rafał Kujawski ?, Caio César Ferreira ?, Krzysztof Borowski ?
Włókniarz Pabianice 1-3 ŁKS II Łódź 28 sierpnia, 17:30
nieznany ? - Piotr Białousko 10, Filip Pietrzak 80, Michał Karlikowski 87
GLKS Sarnów/Dalików 0-2 KS Kutno 28 sierpnia, 17:00
Tomasz Dąbrowski 70, Łukasz Dynel 78
LKS Rosanów 1-3 Zjednoczeni Stryków 28 sierpnia, 17:00
Ostrowia Ostrowy 1-2 Ner Poddębice 28 sierpnia, 17:30
Rafał Iwiński ? - nieznany ?, ?
Błękitni Dmosin 0-2 Boruta Zgierz 28 sierpnia, 17:30
Dawid Bagrodzki 61, Marcin Kacela 71
Orzeł Parzęczew 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-3
Kamil Łuczak 4 (k) - Mateusz Misiak 30
Victoria Rąbień 2-4 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 września, 17:30
pd.
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 18:00) przerwany w 95. minucie przy stanie 2-2 z powodu zapadających ciemności / w drugim terminie dokończony
LKS Różyca 10-2 Nowosolna Łódź 28 sierpnia, 17:45
Hubert Mikołajczyk 36, 53, Rafał Chorąży 56, 61, Alan Nowak 59 (k), Błażej Gosik 64, Olaf Okoński 66, 86, Witold Kurzawa 73, Wojciech Kaczmarek 80 - nieznany 30, 44
Krośniewianka Krośniewice 0-7 KS II Kutno 28 sierpnia, 17:30
GLKS Dłutów 3-3 PTC Pabianice 28 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
KAS Konstantynów Łódzki 5-3 Orzeł Kazimierz 27 sierpnia, 20:30
pd.
KKS Koluszki 1-2 Start Brzeziny 28 sierpnia, 17:30

II runda - 18 września

KS II Kutno 1-5 Widzew II Łódź 18 września, 16:00
Szymon Andrzejczak 3 - Mikołaj Merecz 20, Mateusz Malec 52, Michał Szcześniak 71, 73, Jakub Szalski 84 (k)
GKS Ksawerów 3-6 KS Kutno 18 września, 18:00
Daniel Dudziński 17, 35, Rafał Rikszajd 67 - Igor Świątkiewicz 14, Krystian Górczyński 18, Łukasz Dynel 50, 84, Mateusz Ostrowski 54, Eryk Padzik 80
Orzeł Parzęczew 0-4 Zawisza Rzgów 18 września, 16:00
Bartosz Darnowski 6, Aleksander Michalski 26, 61, Caio César Ferreira 90
PTC Pabianice 0-10 Zjednoczeni Stryków 18 września, 16:30
Stefan Potocki 2, Eryk Krysiak 53, Joachim Pabjańczyk 53, 66, 73, Maciej Nowicki 74, Mikołaj Kamańczyk 79, 87, Dorian Skwara 83, 85
Stal Głowno 2-1 Boruta Zgierz 18 września, 16:00
Bartłomiej Grzyb 47, Łukasz Kluska 90 - Łukasz Wiśniewski 42
Ner Poddębice 2-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 18 września, 20:00
Jakub Bistuła 15, Krzysztof Stachlewski 89 - Igor Jagodziński 35
KAS Konstantynów Łódzki 0-4 ŁKS II Łódź 17 września, 20:00
Patryk Podlecki 27, 73, Mateusz Jaszczak 56, Tomasz Górecki 67
LKS Różyca 3-1 Start Brzeziny 18 września, 16:30
Rafał Chorąży 33, Wojciech Kaczmarek 44, Hubert Mikołajczyk 60 - Rafał Mordon 20

1/4 finału - 16 października

Stal Głowno 0-2 KS Kutno 16 października, 15:30
Kamil Bartos 69, Maciej Kowalczyk 88
LKS Różyca 1-1 ŁKS II Łódź 16 października, 15:30
pd. k. 4-5
Wojciech Kaczmarek 41 - Jakub Herman 32
Widzew II Łódź 2-1 Zjednoczeni Stryków 16 października, 16:30
Filip Mihaljević 23, 27 - Patryk Nouri 5
Zawisza Rzgów 2-0 Ner Poddębice 16 października, 15:00
Caio César Ferreira 58, 80

1/2 finału - 6 listopada

Widzew II Łódź 3-2 KS Kutno 6 listopada, 16:30
Kamil Drążczyk 16, Filip Mihaljević 26, 61 - Igor Świątkiewicz 35 (k), Kamil Bartos 49
Zawisza Rzgów 1-4 ŁKS II Łódź 6 listopada, 13:00
pd.
Przemysław Różycki 58 - Tomasz Górecki 77, 116, Jakub Piela 113 (k), 118

Puchar Polski 2019/2020 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2019/2020 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2019/2020 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas