[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

Runda wstępna - 20 sierpnia

Victoria Rąbień 4-0 MKS Mianów 21 sierpnia, 17:30
Iskra Dobroń 12-0 Kokon Łódź 20 sierpnia, 17:30
Sokół Popów 1-0 Błękitni Dmosin 20 sierpnia, 17:30
Hetman Łódź 2-3 Krośniewianka Krośniewice 20 sierpnia, 17:30
Powstaniec Dobra 1-3 LKS Gałkówek 20 sierpnia, 17:30
pd.
Dąbrowianka Dąbrowice 1-1 Witonianka Witonia 20 sierpnia, 17:30
pd. k. 5-3
Sazan Pęczniew 3-2 LKS Świnice Warckie 20 sierpnia, 17:30
Iskra Góra Świętej Małgorzaty 0-8 Bzura Młogoszyn 20 sierpnia, 17:30
Czarni Smardzew 3-0 Malina Piątek 20 sierpnia, 17:30
Jutrzenka Bychlew 0-4 MKS 2000 Tuszyn 20 sierpnia, 17:30

I runda - 3 września

Victoria Rąbień 1-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 3 września, 17:00
Sokół Popów 2-5 Zjednoczeni II Stryków 3 września, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 5-2 PTC Pabianice 3 września, 17:00
Dąbrowianka Dąbrowice 0-3 Ostrowia Ostrowy 3 września, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 1-4 Włókniarz Pabianice 3 września, 17:00
Zawisza II Rzgów 3-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 września, 17:00
Orzeł Parzęczew 4-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 3 września, 17:00
KKS Koluszki 3-1 LZS Justynów 3 września, 17:00
GLKS Dłutów 1-5 Stal Głowno 3 września, 17:00
RKS Łódź 1-7 Zawisza Rzgów 10 września, 16:30
LKS Gałkówek 1-7 Zjednoczeni Stryków 10 września, 16:30
Sazan Pęczniew 3-7 Ner Poddębice 10 września, 16:30
Bzura Młogoszyn 6-3 LKS Rosanów 10 września, 16:30
pd.
Czarni Smardzew 2-5 Boruta Zgierz 10 września, 16:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-3 ŁKS Łódź 9 września, 16:30
pd. k. 12-11
Start Brzeziny 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 września, 16:30

II runda - 24 września

Zjednoczeni II Stryków 1-4 Zjednoczeni Stryków 30 września, 15:30
Marcin Skroberanda 7 - Robert Kowalczyk 60, Jakub Ryplewicz 65, Łukasz Nagański 73, Damian Podedworny 78
Orzeł Parzęczew 3-4 Boruta Zgierz 24 września, 16:00
Victoria Rąbień 1-5 Ner Poddębice 24 września, 16:00
Bzura Młogoszyn 3-2 Ostrowia Ostrowy 24 września, 16:00
Krośniewianka Krośniewice 7-0 Stal Głowno 24 września, 16:00
Zawisza II Rzgów 4-3 KKS Koluszki 24 września, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Zawisza Rzgów 24 września, 16:00
Włókniarz Pabianice 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 października, 15:30
Artur Kulik 18 - Marcin Pękala 31, Łukasz Wojtczyk 41

III runda - 15 października

Boruta Zgierz 2-1 Zjednoczeni Stryków 15 października, 15:00
Bzura Młogoszyn 0-8 Ner Poddębice 15 października, 15:00
Igor Świątkiewicz 18, 40, Witold Ziober 20, Marcin Dopierała 23, Radosław Jurkowski 43, Olaf Okoński 65, 68, Mariusz Rachubiński 87
Krośniewianka Krośniewice 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 października, 15:00
nieznany ? - Przemysław Woźniczak ?, Michał Wrzesiński ?
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 Zawisza II Rzgów 8 października, 18:00
Przemysław Cębrzyński ? - Robert Dróżdż ?, Damian Strzałkowski ?

IV runda - 29 października
(Losowanie - 16 października 2014 - siedziba ŁZPN)

Zawisza II Rzgów 1-1 Ner Poddębice 29 października, 13:30
pd. k. 4-5
Michał Czernik 15 - Dariusz Jarczewski 52
Boruta Zgierz 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 października, 13:30
pd.
Sebastian Ceglarz 115 (k), Kamil Gil 118

Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas