[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice

I runda - 17 sierpnia

GKS Głuchów 2-0 Czarni Bednary 17 sierpnia, 11:00
Sebastian Nezdropa 75, Michał Maciejewski 78 (k)
Widok Skierniewice (juniorzy) 2-3 Mazovia Rawa Mazowiecka 17 sierpnia, 11:00
Kamil Karwat 53, Michał Sopyła 90 - Rafał Bednarek 15, Jakub Mierzejewski 24, 45
KS Ostrowiec 3-0 Sokół Regnów 17 sierpnia, 11:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Bielawy 2-6 Olimpia Chąśno 17 sierpnia, 11:00
Start Pukinin 0-3 Laktoza Łyszkowice 17 sierpnia, 15:00
(wo)
w Regnowie / gospodarze wycofali się z rozgrywek
Muskador Wola Pękoszewska 0-3 Juvenia Wysokienice 9 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sobpol Konopnica 2-6 Jutrzenka Drzewce 17 sierpnia, 15:00
Olimpia Jeżów 1-6 Orlęta Cielądz 16 sierpnia, 16:00
Korona Stary Dwór 1-2 Korona Wejsce 17 sierpnia, 11:00
pd.
w Konopnicy
Bio-Sad Sadkowice 3-0 Pelikan II Łowicz 15 sierpnia, 11:00
(wo)
w Paprotni / goście nie dojechali
Victoria Chrząszczew 2-8 Olympic Słupia 17 sierpnia, 15:00
w Białej Rawskiej
GLKS RZD Żelazna 2-6 Macovia Maków 17 sierpnia, 11:00
Unia Skierniewice 2-4 Pogoń Bełchów 17 sierpnia, 15:00
pd.
Start Złaków Borowy 1-2 Vagat Domaniewice 17 sierpnia, 16:00
w Złakowie Kościelnym

II runda - 10 września

Bio-Sad Sadkowice 0-1 Pogoń Bełchów 10 września, 16:30
KS Ostrowiec 0-10 Juvenia Wysokienice 10 września, 16:30
Olympic Słupia 2-1 Olimpia Chąśno 10 września, 16:30
GKS Głuchów 0-1 Jutrzenka Drzewce 10 września, 16:30
Emil Polik 61
Macovia Maków 3-0 Vagat Domaniewice 10 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-0 Laktoza Łyszkowice 10 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Korona Wejsce 0-3 Orlęta Cielądz 10 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

III runda - 1 października

Macovia Maków 3-0 Widok Skierniewice 1 października, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-5 Orlęta Cielądz 1 października, 16:00
Pogoń Bełchów 2-4 Orzeł Nieborów 1 października, 16:45
w Nieborowie; Pogoń gospodarzem

1/2 finału - 15 października
Do gry dołącza III-ligowiec: Pelikan Łowicz.

Orlęta Cielądz 1-6 Pelikan Łowicz 15 października, 15:00
Rafał Głębocki 20 - Damian Nowak 7, Daniel Bończak 20, Damian Kosiorek 34, 60, 64, Szymon Panek 86
Macovia Maków 0-1 Orzeł Nieborów 15 października, 15:00
Marcin Kosiorek 60

Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN - Sieradz)

Autor: Adam Broda
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas