[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Łódzki ZPN - Sieradz

I runda - 27 lipca

LZS Socha 2-8 Płomień Dzigorzew 27 lipca, 17:00
Pisia Zygry 2-0 LKS Kwiatkowice 27 lipca, 17:00
KS Wągłczew 1-6 LGKS Charłupia Mała 27 lipca, 17:00
LZS Kamienna 0-12 Jutrzenka Warta 27 lipca, 17:00
LZS Wrońsko 1-9 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 27 lipca, 17:00
LKS Wola Będkowska 0-3 MKS MOS Zduńska Wola 27 lipca, 17:00
(wo)
w Burzeninie / na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Trębaczew 7-1 Orzeł Wola Wiązowa 27 lipca, 17:00
Czarni Rząśnia 0-5 GKS Dubidze 27 lipca, 17:00
Victoria Skomlin 3-2 Warta Osjaków 27 lipca, 17:00
pd.
LKS Chociw 2-1 Unia Sulmierzyce 27 lipca, 17:00
w Widawie
Iskra Przedłęcze 1-10 Jaga Lututów 27 lipca, 17:00
w Brąszewicach
Start Świątkowice 3-0 MLKS Konopnica 27 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LKS Kalinowa 4-3 LKS Paprotnia 27 lipca, 17:00
Inter Woźniki (Sieradz) 4-5 Victoria Szadek 27 lipca, 17:00
Zryw Wójcin 1-6 Prosna Wieruszów 27 lipca, 17:00
LZS Pyszków 3-6 GLKS Biała 27 lipca, 17:00
pd.
Iskra Stolec 0-3 LZS Brąszewice 27 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu
KS Osiek 3-0 LZS Masłowice 27 lipca, 17:00
KS Radoszewice 3-0 GLKS Strzelce Wielkie 27 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
WKS Rokitnica 0-6 Orkan Buczek 27 lipca, 17:00
w Ostrowie
GKS Goszczanów 3-4 LKS Kobierzycko 27 lipca, 17:00
Ostrovia Ostrówek 3-5 Sommer Zapole 27 lipca, 17:00
AKS Juve Warta (oldboje) 2-4 UKS Ustków 27 lipca, 18:00
TS Gruszczyce 3-0 Widavia Widawa 27 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Amatorzy Szadek 0-3 LKS Chojne 27 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LZS Chrząstawa 1-3 GKS Zapolice (amatorzy) 27 lipca, 11:00
Unia Męka (Sieradz) 4-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 27 lipca, 17:00

II runda - 2-3 sierpnia
Sommer Zapole - wolny los

GKS Zapolice (amatorzy) 0-3 LKS Chojne 2 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Pisia Zygry 1-2 Płomień Dzigorzew 3 sierpnia, 17:00
Unia Męka (Sieradz) 3-4 LGKS Charłupia Mała 3 sierpnia, 17:00
pd.
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-4 Jutrzenka Warta 3 sierpnia, 17:00
UKS Ustków 0-3 MKS MOS Zduńska Wola 3 sierpnia, 17:00
LZS Trębaczew 3-0 GKS Dubidze
(wo)
w pierwotnym terminie (3 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Chociw 1-4 Victoria Skomlin 3 sierpnia, 17:00
Start Świątkowice 1-6 Jaga Lututów 3 sierpnia, 17:00
LKS Kalinowa 1-3 Victoria Szadek 3 sierpnia, 17:00
GLKS Biała 1-5 Prosna Wieruszów 3 sierpnia, 17:00
pd.
KS Osiek 1-4 LZS Brąszewice 3 sierpnia, 17:00
KS Radoszewice 1-3 Orkan Buczek 3 sierpnia, 17:00
pd.
TS Gruszczyce 2-5 LKS Kobierzycko 3 sierpnia, 17:00

III runda - 27 sierpnia
LKS Kobierzycko - wolny los

Unia Męka (Sieradz) 1-2 Płomień Dzigorzew 27 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 7-0 LKS Chojne 27 sierpnia, 17:00
Dominik Młotkiewicz 37, 81, 89, Robert Jarecki 41, Rafał Różycki 61, 75, Jędrzej Dzieran 64 (k)
LZS Trębaczew 0-5 MKS MOS Zduńska Wola 27 sierpnia, 17:00
Victoria Skomlin 1-2 Jaga Lututów 27 sierpnia, 17:00
Victoria Szadek 1-2 Prosna Wieruszów 27 sierpnia, 17:00
LZS Brąszewice 3-0 Orkan Buczek 27 sierpnia, 17:00
(wo)

IV runda - 10 września

Płomień Dzigorzew 0-8 Jutrzenka Warta 10 września, 16:00
MKS MOS Zduńska Wola 3-3 Jaga Lututów 10 września, 16:00
pd. k. 6-7
Prosna Wieruszów 2-3 LZS Brąszewice 10 września, 16:00
LKS Kobierzycko 1-3 Piast Błaszki 10 września, 16:00

1/4 finału - 8 października

Jutrzenka Warta 1-2 WKS Wieluń 8 października, 15:00
Jaga Lututów 2-1 Warta Działoszyn 8 października, 15:00
pd.
LZS Brąszewice 2-0 Zawisza Pajęczno 8 października, 15:00
Piast Błaszki 2-1 Warta Sieradz 8 października, 15:00
Damian Rymarski 51, Michał Kaczmarek 72 - Mikael Idzikowski 23

1/2 finału - 22 października

Jaga Lututów 0-7 WKS Wieluń 22 października, 14:00
LZS Brąszewice 5-0 Piast Błaszki 22 października, 14:00

Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas