[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TMRF Widzew Łódź 14 35 11 2 1 36-12 6 1 0 21-2 5 1 1 15-10
2.  Sazan Pęczniew 14 26 8 2 4 41-31 5 1 1 29-12 3 1 3 12-19
3.  Victoria Łódź 14 23 7 2 5 26-23 4 0 3 14-12 3 2 2 12-11
4.  Victoria Rąbień 14 22 7 1 6 29-21 4 1 2 18-11 3 0 4 11-10
5.  Kolejarz Łódź 14 20 6 2 6 29-31 4 0 3 16-13 2 2 3 13-18
6.  MKS 2000 II Tuszyn 14 15 5 0 9 23-34 3 0 4 11-9 2 0 5 12-25 2 3 1 0 1 5-4
7.  LKS II Rosanów 14 15 4 3 7 27-41 2 3 2 17-15 2 0 5 10-26 2 3 1 0 1 4-5
8.  Hetman Łódź 14 6 2 0 12 25-43 1 0 6 16-20 1 0 6 9-23
Kotan II Ozorków, Powstaniec Dobra i RKS Łódź wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Ner Łódzki Łódź wycofał się z rozgrywek po 9. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 TMRF Widzew Łódź    7-0 1-0 2-1 1-1 6-0 3-0 1-0 
 2 Sazan Pęczniew2-3     2-2 3-1 5-0 4-1 9-2 4-3 
 3 Victoria Łódź0-3 3-2     2-0 1-2 2-1 5-2 1-2 
 4 Victoria Rąbień2-3 1-1 4-1     2-1 3-5 3-0 3-0 
 5 Kolejarz Łódź1-4 2-0 0-1 0-5     4-0 3-1 6-2 
 6 MKS 2000 II Tuszyn4-0 1-2 1-4 0-1 1-0     1-2 3-0 
 7 LKS II Rosanów1-1 4-5 1-1 2-0 2-2 2-4     5-2 
 8 Hetman Łódź0-1 1-2 2-3 1-3 6-7 4-1 2-3     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: MKS 2000 II Tuszyn, TMRF Widzew Łódź.
 
Victoria Rąbień 3-0 Hetman Łódź 30 sierpnia, 16:00
Victoria Łódź 1-2 Kolejarz Łódź 31 sierpnia, 17:15
Sazan Pęczniew 9-2 LKS II Rosanów 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Sazan Pęczniew, LKS II Rosanów.
 
Hetman Łódź 4-1 MKS 2000 II Tuszyn 7 września, 15:00
Kolejarz Łódź 1-4 TMRF Widzew Łódź 6 września, 11:00
Victoria Rąbień 4-1 Victoria Łódź 6 września, 16:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: LKS II Rosanów.
 
Victoria Łódź 1-2 Hetman Łódź 14 września, 14:15
TMRF Widzew Łódź 2-1 Victoria Rąbień 13 września, 16:00
Sazan Pęczniew 5-0 Kolejarz Łódź 14 września, 14:00
MKS 2000 II Tuszyn - Ner Łódzki Łódź 14 września, 14:30
było 6-0, anulowany

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Kolejarz Łódź.
 
Hetman Łódź - Ner Łódzki Łódź 21 września, 15:00
było 12-1, anulowany
LKS II Rosanów 2-4 MKS 2000 II Tuszyn 21 września, 11:00
Victoria Rąbień 1-1 Sazan Pęczniew 20 września, 15:30
Victoria Łódź 0-3 TMRF Widzew Łódź 21 września, 14:15

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: MKS 2000 II Tuszyn, Victoria Rąbień, Kolejarz Łódź.
 
TMRF Widzew Łódź 1-0 Hetman Łódź 19 października, 14:00
na stadionie Widzewa
Sazan Pęczniew 2-2 Victoria Łódź 28 września, 14:00
Ner Łódzki Łódź - LKS II Rosanów 28 września, 11:00
było 0-4, anulowany

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Victoria Rąbień, Victoria Łódź.
 
Hetman Łódź 2-3 LKS II Rosanów 5 października, 15:00
w Rąbieniu
TMRF Widzew Łódź 7-0 Sazan Pęczniew 5 października, 16:00
MKS 2000 II Tuszyn 1-0 Kolejarz Łódź 5 października, 11:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: TMRF Widzew Łódź, LKS II Rosanów, Victoria Łódź.
 
Sazan Pęczniew 4-3 Hetman Łódź 12 października, 14:00
MKS 2000 II Tuszyn 0-1 Victoria Rąbień 12 października, 14:30
Ner Łódzki Łódź - Kolejarz Łódź 12 października, 18:00
było 0-8, anulowany

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Hetman Łódź, Sazan Pęczniew, TMRF Widzew Łódź.
 
Kolejarz Łódź 3-1 LKS II Rosanów 18 października, 13:00
Victoria Rąbień - Ner Łódzki Łódź 18 października, 15:00
było 11-0, anulowany
Victoria Łódź 2-1 MKS 2000 II Tuszyn 19 października, 13:15

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Sazan Pęczniew, Kolejarz Łódź, Hetman Łódź.
 
MKS 2000 II Tuszyn 4-0 TMRF Widzew Łódź 25 października, 15:00
Ner Łódzki Łódź - Victoria Łódź 26 października, 13:00
było 0-12, anulowany
LKS II Rosanów 2-0 Victoria Rąbień 26 października, 11:00

Kolejka 10 - 8-9 listopada

Pauza: Victoria Rąbień, TMRF Widzew Łódź.
 
Hetman Łódź 6-7 Kolejarz Łódź 26 października, 14:00
Victoria Łódź 5-2 LKS II Rosanów 8 listopada, 13:30
Sazan Pęczniew 4-1 MKS 2000 II Tuszyn 9 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 11 listopada

Pauza: Victoria Łódź, Hetman Łódź, MKS 2000 II Tuszyn, Sazan Pęczniew.
 
TMRF Widzew Łódź 3-0 LKS II Rosanów 12 października, 12:00
Victoria Rąbień 2-1 Kolejarz Łódź 27 września, 15:30

Kolejka 12 - 11-12 kwietnia

LKS II Rosanów 1-1 TMRF Widzew Łódź 12 kwietnia, 11:00
Kolejarz Łódź 0-5 Victoria Rąbień 11 kwietnia, 15:00
Hetman Łódź 2-3 Victoria Łódź 11 kwietnia, 16:30
MKS 2000 II Tuszyn 1-2 Sazan Pęczniew 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Victoria Łódź 3-2 Sazan Pęczniew 18 kwietnia, 16:50
TMRF Widzew Łódź 6-0 MKS 2000 II Tuszyn 19 kwietnia, 16:00
Victoria Rąbień 3-0 LKS II Rosanów 18 kwietnia, 15:00
Kolejarz Łódź 6-2 Hetman Łódź 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Kolejarz Łódź 0-1 Victoria Łódź 25 kwietnia, 15:00
LKS II Rosanów 5-2 Hetman Łódź 26 kwietnia, 11:00
Sazan Pęczniew 2-3 TMRF Widzew Łódź 26 kwietnia, 15:00
Victoria Rąbień 3-5 MKS 2000 II Tuszyn 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 maja

MKS 2000 II Tuszyn 3-0 Hetman Łódź 10 maja, 11:00
Sazan Pęczniew 3-1 Victoria Rąbień 10 maja, 15:00
TMRF Widzew Łódź 1-0 Victoria Łódź 10 maja, 17:00
LKS II Rosanów 2-2 Kolejarz Łódź 10 maja, 15:00

Kolejka 16 - 16-17 maja

Kolejarz Łódź 4-0 MKS 2000 II Tuszyn 16 maja, 15:00
Victoria Rąbień 2-3 TMRF Widzew Łódź 16 maja, 18:00
Hetman Łódź 1-2 Sazan Pęczniew 17 maja, 16:00
LKS II Rosanów 1-1 Victoria Łódź 17 maja, 11:00

Kolejka 17 - 23-24 maja

Victoria Łódź 2-0 Victoria Rąbień 23 maja, 16:15
Kolejarz Łódź 2-0 Sazan Pęczniew 23 maja, 15:00
MKS 2000 II Tuszyn 1-2 LKS II Rosanów 24 maja, 11:00
Hetman Łódź 0-1 TMRF Widzew Łódź 24 maja, 16:00

Kolejka 18 - 30-31 maja

Hetman Łódź 1-3 Victoria Rąbień 30 maja, 16:00
LKS II Rosanów 4-5 Sazan Pęczniew 31 maja, 17:00
TMRF Widzew Łódź 1-1 Kolejarz Łódź 31 maja, 13:00
MKS 2000 II Tuszyn 1-4 Victoria Łódź 31 maja, 17:00

Klasa A 2014/2015 (Łódź I)
Klasa A 2014/2015 (Łódź II)
Klasa A 2014/2015 (Łódź III)

Klasa B 2014/2015 (Łódź II)
Klasa B 2014/2015 (Łódź III)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas