[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew II Łódź 34 85 27 4 3 136-20 13 2 2 59-10 14 2 1 77-10
2.  LKS Różyca 34 76 24 4 6 93-44 13 2 2 49-16 11 2 4 44-28
3.  GKS Ksawerów 34 72 22 6 6 96-45 12 4 1 63-18 10 2 5 33-27 2 6 2 0 0 4-1
4.  Włókniarz Pabianice 34 72 22 6 6 82-38 12 2 3 48-19 10 4 3 34-19 2 0 0 0 2 1-4
5.  UKS SMS Łódź 34 61 19 4 11 92-48 12 1 4 63-23 7 3 7 29-25
6.  Start Brzeziny 34 59 18 5 11 92-65 10 1 6 51-30 8 4 5 41-35
7.  AKS SMS Łódź 34 53 15 8 11 77-59 7 3 7 38-36 8 5 4 39-23
8.  KAS Konstantynów Łódzki 34 48 14 6 14 71-68 9 2 6 43-27 5 4 8 28-41
9.  Termy Uniejów 34 46 14 4 16 62-84 8 2 7 29-32 6 2 9 33-52 2 6 2 0 0 3-0
10.  Victoria Rąbień 34 46 14 4 16 85-80 8 2 7 44-31 6 2 9 41-49 2 0 0 0 2 0-3
11.  Zawisza Rzgów 34 45 13 6 15 61-60 8 3 6 32-22 5 3 9 29-38
12.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 34 43 13 4 17 73-67 7 4 6 43-30 6 0 11 30-37
13.  GLKS Sarnów/Dalików 34 40 12 4 18 80-97 8 3 6 42-43 4 1 12 38-54
14.  Orzeł Parzęczew 34 38 12 2 20 63-97 7 0 10 30-51 5 2 10 33-46 2 6 2 0 0 8-3
15.  KS II Kutno 34 38 12 2 20 63-84 10 2 5 47-35 2 0 15 16-49 2 0 0 0 2 3-8
16.  KKS Koluszki 34 33 10 3 21 53-87 8 1 8 33-39 2 2 13 20-48
17.  GLKS Dłutów 34 19 5 4 25 23-107 3 3 11 13-56 2 1 14 10-51
18.  PTC Pabianice 34 5 1 2 31 20-172 1 2 14 11-66 0 0 17 9-106

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Widzew II Łódź    0-1 7-0 0-0 2-2 4-1 0-1 5-1 6-1 6-0 3-1 3-0 6-0 5-2 3-0* 1-0 5-0 3-0* 
 2 LKS Różyca0-0     1-0 3-2 2-0 2-6 3-0* 3-0 4-1 1-2 0-0 4-1 4-2 1-0 5-1 1-0 5-0 10-1 
 3 GKS Ksawerów2-2 1-3     2-1 1-1 6-2 3-1 6-0 8-4 3-0 1-1 3-0 3-0 1-1 5-0 6-0 6-0 6-2 
 4 Włókniarz Pabianice3-2 3-2 0-2     2-0 1-3 1-1 1-1 3-0 6-1 2-1 0-1 4-3 5-0 2-0 4-2 2-0 9-0 
 5 UKS SMS Łódź0-1 2-7 2-1 1-1     2-3 2-1 2-3 8-0 4-2 7-1 2-0 5-2 6-1 3-0 2-0 1-0 14-0 
 6 Start Brzeziny0-2 2-3 2-0 1-2 1-2     1-1 4-2 4-3 8-2 3-0 2-1 2-5 6-2 1-3 5-2 2-0 7-0 
 7 AKS SMS Łódź0-10 2-2 1-2 2-3 0-2 1-4     0-3 1-1 3-3 3-0 5-0 2-1 6-2 2-0 0-3* 4-0 6-0 
 8 KAS Konstantynów Łódzki3-7 3-4 2-5 0-1 0-1 2-0 2-2     1-2 2-2 4-1 2-0 5-0* 3-0 2-0 2-1 2-1 8-0 
 9 Termy Uniejów0-4 3-4 1-3 1-1 2-1 2-2 3-1 1-0     2-0 2-1 0-1 0-3* 2-3 2-1 2-1 0-3* 6-3 
 10 Victoria Rąbień1-2 1-4 1-2 0-3 1-2 3-3 0-1 2-2 0-1     2-1 5-3 6-3 3-0 1-0 5-4 8-0 5-0 
 11 Zawisza Rzgów0-4 3-1 0-1 0-1 1-1 0-0 1-3 2-4 3-0 2-5     1-0 4-2 1-0 2-0 0-0 2-0 10-0 
 12 Sokół II Aleksandrów Łódzki0-3 1-1 2-2 2-3 3-1 3-3 2-3 2-1 3-3 0-3* 1-2     2-1 0-3 4-0 12-0 3-1 3-0 
 13 GLKS Sarnów/Dalików1-8 2-4 1-4 3-2 3-0* 1-3 1-1 4-4 2-3 3-2 2-4 2-0     3-3 4-3 3-2 3-0* 4-0 
 14 Orzeł Parzęczew0-10 1-0 1-4 1-2 0-3 3-1 1-7 4-2 0-3 3-1 2-3 2-7 0-3     6-2 2-0 1-3 3-0 
 15 KS II Kutno0-8 2-1 4-1 2-2 1-4 3-0* 0-3 4-0 6-1 4-2 5-1 1-3 3-3 1-2     2-1 4-2 5-1 
 16 KKS Koluszki0-5 1-2 1-3 1-2 2-1 1-3 2-3 0-3 1-0 0-6 1-1 4-2 5-4 2-0 3-2     3-0 6-2 
 17 GLKS Dłutów0-5 1-3 0-2 0-3 2-7 0-5 1-1 1-1 1-3 0-5 0-6 1-6 1-0 0-8 3-0* 1-1     1-0 
 18 PTC Pabianice0-4 0-2 1-1 0-5 2-1 1-2 0-9 0-1 1-7 2-5 0-5 0-5 2-6 1-6 1-4 0-3 0-0     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

KAS Konstantynów Łódzki 5-0 GLKS Sarnów/Dalików 1 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-2
KS II Kutno 5-1 Zawisza Rzgów 1 sierpnia, 16:00
Victoria Rąbień 5-0 PTC Pabianice 2 sierpnia, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-1 GLKS Dłutów 9 września, 19:00
w pierwotnym terminie (1 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Ksawerów 1-1 Orzeł Parzęczew 1 sierpnia, 17:00
Włókniarz Pabianice 3-0 Termy Uniejów 29 lipca, 18:45
LKS Różyca 1-0 KKS Koluszki 2 sierpnia, 16:00
UKS SMS Łódź 2-1 AKS SMS Łódź 2 sierpnia, 12:00
Widzew II Łódź 4-1 Start Brzeziny 9 września, 20:00
w pierwotnym terminie (2 sierpnia, 16:00) w Brzezinach odwołany

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

GLKS Sarnów/Dalików 1-1 AKS SMS Łódź 9 września, 17:00
KKS Koluszki 2-1 UKS SMS Łódź 8 sierpnia, 16:00
Widzew II Łódź 0-1 LKS Różyca 14 października, 20:00
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Parzęczew 1-2 Włókniarz Pabianice 8 sierpnia, 16:00
GLKS Dłutów 0-2 GKS Ksawerów 8 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 0-5 Sokół II Aleksandrów Łódzki 2 września, 17:15
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 11:00) odwołany
Zawisza Rzgów 2-5 Victoria Rąbień 8 sierpnia, 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 2-0 KS II Kutno 7 sierpnia, 20:00
Start Brzeziny 4-3 Termy Uniejów 7 sierpnia, 18:30

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

KS II Kutno 3-3 GLKS Sarnów/Dalików 16 sierpnia, 16:00
Victoria Rąbień 2-2 KAS Konstantynów Łódzki 14 sierpnia, 18:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 Zawisza Rzgów 16 sierpnia, 15:00
GKS Ksawerów 6-2 PTC Pabianice 16 sierpnia, 16:00
Włókniarz Pabianice 2-0 GLKS Dłutów 15 sierpnia, 17:00
Start Brzeziny 6-2 Orzeł Parzęczew 15 sierpnia, 11:00
LKS Różyca 4-1 Termy Uniejów 13 sierpnia, 18:15
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 16:00) odwołany
UKS SMS Łódź 0-1 Widzew II Łódź 16 sierpnia, 11:00
AKS SMS Łódź 0-3 KKS Koluszki 12 sierpnia, 20:15
(wo)
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 7-0

Kolejka 4 - 19 sierpnia

GLKS Sarnów/Dalików 3-2 KKS Koluszki 19 sierpnia, 17:30
Widzew II Łódź 0-1 AKS SMS Łódź 19 sierpnia, 16:00
Termy Uniejów 2-1 UKS SMS Łódź 19 sierpnia, 19:00
Orzeł Parzęczew 1-0 LKS Różyca 26 sierpnia, 17:00
GLKS Dłutów 0-5 Start Brzeziny 19 sierpnia, 17:30
PTC Pabianice 0-5 Włókniarz Pabianice 19 sierpnia, 17:30
Zawisza Rzgów 0-1 GKS Ksawerów 19 sierpnia, 17:30
KAS Konstantynów Łódzki 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 19 sierpnia, 20:30
KS II Kutno 4-2 Victoria Rąbień 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Victoria Rąbień 6-3 GLKS Sarnów/Dalików 22 sierpnia, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-0 KS II Kutno 23 sierpnia, 16:00
GKS Ksawerów 6-0 KAS Konstantynów Łódzki 22 sierpnia, 17:00
Włókniarz Pabianice 2-1 Zawisza Rzgów 22 sierpnia, 17:00
Start Brzeziny 7-0 PTC Pabianice 22 sierpnia, 16:00
LKS Różyca 5-0 GLKS Dłutów 23 sierpnia, 16:00
UKS SMS Łódź 6-1 Orzeł Parzęczew 23 sierpnia, 11:00
AKS SMS Łódź 1-1 Termy Uniejów 23 sierpnia, 15:00
Widzew II Łódź 1-0 KKS Koluszki 23 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

GLKS Sarnów/Dalików 1-8 Widzew II Łódź 29 sierpnia, 13:00
Termy Uniejów 2-1 KKS Koluszki 27 sierpnia, 19:30
Orzeł Parzęczew 1-7 AKS SMS Łódź 29 sierpnia, 15:00
GLKS Dłutów 2-7 UKS SMS Łódź 29 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 0-2 LKS Różyca 29 sierpnia, 17:00
Zawisza Rzgów 0-0 Start Brzeziny 29 sierpnia, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki 0-1 Włókniarz Pabianice 28 sierpnia, 20:00
KS II Kutno 4-1 GKS Ksawerów 30 sierpnia, 16:00
Victoria Rąbień 5-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 7 - 5-6 września

Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 GLKS Sarnów/Dalików 6 września, 15:00
GKS Ksawerów 3-0 Victoria Rąbień 5 września, 17:00
Włókniarz Pabianice 2-0 KS II Kutno 5 września, 17:00
Start Brzeziny 4-2 KAS Konstantynów Łódzki 5 września, 16:00
UKS SMS Łódź 14-0 PTC Pabianice 6 września, 11:00
AKS SMS Łódź 4-0 GLKS Dłutów 6 września, 15:00
KKS Koluszki 2-0 Orzeł Parzęczew 5 września, 16:00
Widzew II Łódź 6-1 Termy Uniejów 6 września, 11:00
Zawisza Rzgów 3-1 LKS Różyca 5 września, 14:00

Kolejka 8 - 12-13 września

GLKS Sarnów/Dalików 2-3 Termy Uniejów 12 września, 17:00
Orzeł Parzęczew 0-10 Widzew II Łódź 12 września, 16:00
GLKS Dłutów 1-1 KKS Koluszki 12 września, 17:00
PTC Pabianice 0-9 AKS SMS Łódź 12 września, 15:00
Zawisza Rzgów 1-1 UKS SMS Łódź 12 września, 14:00
KAS Konstantynów Łódzki 3-4 LKS Różyca 11 września, 20:30
KS II Kutno 3-0 Start Brzeziny 13 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Victoria Rąbień 0-3 Włókniarz Pabianice 12 września, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-2 GKS Ksawerów 13 września, 14:00

Kolejka 9 - 19-20 września

GKS Ksawerów 3-0 GLKS Sarnów/Dalików 19 września, 16:30
Włókniarz Pabianice 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 19 września, 16:00
Start Brzeziny 8-2 Victoria Rąbień 19 września, 16:00
LKS Różyca 5-1 KS II Kutno 18 września, 17:00
UKS SMS Łódź 2-3 KAS Konstantynów Łódzki 20 września, 16:00
AKS SMS Łódź 3-0 Zawisza Rzgów 20 września, 15:00
Widzew II Łódź 5-0 GLKS Dłutów 20 września, 11:00
Termy Uniejów 2-3 Orzeł Parzęczew 18 września, 19:00
PTC Pabianice 0-3 KKS Koluszki 19 września, 16:00

Kolejka 10 - 26-27 września

GLKS Sarnów/Dalików 3-3 Orzeł Parzęczew 26 września, 16:00
GLKS Dłutów 1-3 Termy Uniejów 26 września, 16:00
PTC Pabianice 0-4 Widzew II Łódź 26 września, 16:00
Zawisza Rzgów 0-0 KKS Koluszki 26 września, 14:00
KAS Konstantynów Łódzki 2-2 AKS SMS Łódź 26 września, 16:00
KS II Kutno 1-4 UKS SMS Łódź 27 września, 15:00
Victoria Rąbień 1-4 LKS Różyca 26 września, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-3 Start Brzeziny 27 września, 14:00
GKS Ksawerów 2-1 Włókniarz Pabianice 26 września, 15:30

Kolejka 11 - 3-4 października

Włókniarz Pabianice 4-3 GLKS Sarnów/Dalików 3 października, 16:00
Start Brzeziny 2-0 GKS Ksawerów 3 października, 15:00
UKS SMS Łódź 4-2 Victoria Rąbień 4 października, 15:00
AKS SMS Łódź 2-0 KS II Kutno 3 października, 17:00
KKS Koluszki 0-3 KAS Konstantynów Łódzki 3 października, 16:00
Widzew II Łódź 3-1 Zawisza Rzgów 4 października, 11:00
Termy Uniejów 6-3 PTC Pabianice 1 października, 19:00
Orzeł Parzęczew 1-3 GLKS Dłutów 3 października, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 LKS Różyca 4 października, 15:30

Kolejka 12 - 10-11 października

GLKS Sarnów/Dalików 3-0 GLKS Dłutów 10 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
PTC Pabianice 1-6 Orzeł Parzęczew 10 października, 15:30
Zawisza Rzgów 3-0 Termy Uniejów 10 października, 13:00
KAS Konstantynów Łódzki 3-7 Widzew II Łódź 9 października, 19:00
Victoria Rąbień 0-1 AKS SMS Łódź 10 października, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-1 UKS SMS Łódź 11 października, 14:00
GKS Ksawerów 1-3 LKS Różyca 10 października, 15:30
Włókniarz Pabianice 1-3 Start Brzeziny 10 października, 15:30
KKS Koluszki 3-2 KS II Kutno 10 października, 15:30

Kolejka 13 - 17-18 października

Start Brzeziny 2-5 GLKS Sarnów/Dalików 17 października, 15:00
LKS Różyca 3-2 Włókniarz Pabianice 17 października, 15:15
UKS SMS Łódź 2-1 GKS Ksawerów 18 października, 12:00
AKS SMS Łódź 5-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 października, 15:00
KKS Koluszki 0-6 Victoria Rąbień 17 października, 15:00
Widzew II Łódź 3-0 KS II Kutno 17 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Termy Uniejów 1-0 KAS Konstantynów Łódzki 16 października, 19:30
Orzeł Parzęczew 2-3 Zawisza Rzgów 17 października, 15:00
GLKS Dłutów 1-0 PTC Pabianice 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 14 - 24-25 października

GLKS Sarnów/Dalików 4-0 PTC Pabianice 24 października, 14:30
Zawisza Rzgów 2-0 GLKS Dłutów 24 października, 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 3-0 Orzeł Parzęczew 23 października, 20:00
KS II Kutno 6-1 Termy Uniejów 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:30) odwołany
Victoria Rąbień 1-2 Widzew II Łódź 24 października, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 12-0 KKS Koluszki 25 października, 14:00
GKS Ksawerów 3-1 AKS SMS Łódź 24 października, 15:00
Włókniarz Pabianice 2-0 UKS SMS Łódź 24 października, 15:00
LKS Różyca 2-6 Start Brzeziny 24 października, 15:00

Kolejka 15 - 31 października

LKS Różyca 4-2 GLKS Sarnów/Dalików 31 października, 14:00
UKS SMS Łódź 2-3 Start Brzeziny 30 października, 17:00
AKS SMS Łódź 2-3 Włókniarz Pabianice 29 października, 18:45
KKS Koluszki 1-3 GKS Ksawerów 31 października, 14:00
Widzew II Łódź 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 31 października, 11:00
Termy Uniejów 2-0 Victoria Rąbień 30 października, 19:00
Orzeł Parzęczew 6-2 KS II Kutno 31 października, 14:00
GLKS Dłutów 1-1 KAS Konstantynów Łódzki 31 października, 14:00
PTC Pabianice 0-5 Zawisza Rzgów 31 października, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 listopada

GLKS Sarnów/Dalików 2-4 Zawisza Rzgów 7 listopada, 14:00
KAS Konstantynów Łódzki 8-0 PTC Pabianice 6 listopada, 20:00
KS II Kutno 4-2 GLKS Dłutów 8 listopada, 13:00
Victoria Rąbień 3-0 Orzeł Parzęczew 7 listopada, 14:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-3 Termy Uniejów 8 listopada, 13:00
GKS Ksawerów 2-2 Widzew II Łódź 7 listopada, 14:00
Włókniarz Pabianice 4-2 KKS Koluszki 7 listopada, 14:00
Start Brzeziny 1-1 AKS SMS Łódź 7 listopada, 14:00
LKS Różyca 2-0 UKS SMS Łódź 8 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

UKS SMS Łódź 5-2 GLKS Sarnów/Dalików 11 listopada, 12:00
AKS SMS Łódź 2-2 LKS Różyca 15 listopada, 14:30
KKS Koluszki 1-3 Start Brzeziny 14 listopada, 13:00
Widzew II Łódź 0-0 Włókniarz Pabianice 14 listopada, 14:00
Termy Uniejów 1-3 GKS Ksawerów 10 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 19:00) odwołany
Orzeł Parzęczew 2-7 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 listopada, 13:00
GLKS Dłutów 0-5 Victoria Rąbień 14 listopada, 13:00
PTC Pabianice 1-4 KS II Kutno 14 listopada, 13:00
Zawisza Rzgów 2-4 KAS Konstantynów Łódzki 14 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 20-21 marca

Start Brzeziny 0-2 Widzew II Łódź 27 kwietnia, 17:45
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GLKS Sarnów/Dalików 4-4 KAS Konstantynów Łódzki 19 marca, 20:30
Zawisza Rzgów 2-0 KS II Kutno 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
PTC Pabianice 2-5 Victoria Rąbień 28 kwietnia, 17:45
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GLKS Dłutów 1-6 Sokół II Aleksandrów Łódzki 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Parzęczew 1-4 GKS Ksawerów 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Termy Uniejów 1-1 Włókniarz Pabianice 19 marca, 19:00
KKS Koluszki 1-2 LKS Różyca 28 kwietnia, 17:45
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:45) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AKS SMS Łódź 0-2 UKS SMS Łódź 19 marca, 10:00

Kolejka 19 - 27-28 marca

Termy Uniejów 2-2 Start Brzeziny 11 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AKS SMS Łódź 2-1 GLKS Sarnów/Dalików 12 maja, 20:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UKS SMS Łódź 2-0 KKS Koluszki 11 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Różyca 0-0 Widzew II Łódź 12 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (28 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Włókniarz Pabianice 5-0 Orzeł Parzęczew 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (12 maja, 18:00) odwołany
GKS Ksawerów 6-0 GLKS Dłutów 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-0 PTC Pabianice 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Rąbień 2-1 Zawisza Rzgów 12 maja, 18:15
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS II Kutno 4-0 KAS Konstantynów Łódzki 12 maja, 16:00

Kolejka 20 - 3 kwietnia

GLKS Sarnów/Dalików 4-3 KS II Kutno 12 czerwca, 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 2-2 Victoria Rąbień 12 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zawisza Rzgów 1-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 12 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
PTC Pabianice 1-1 GKS Ksawerów 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GLKS Dłutów 0-3 Włókniarz Pabianice 12 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Parzęczew 3-1 Start Brzeziny 12 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Termy Uniejów 3-4 LKS Różyca 11 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Widzew II Łódź 2-2 UKS SMS Łódź 12 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KKS Koluszki 2-3 AKS SMS Łódź 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 10-11 kwietnia

KKS Koluszki 5-4 GLKS Sarnów/Dalików 10 kwietnia, 16:00
AKS SMS Łódź 0-10 Widzew II Łódź 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany
UKS SMS Łódź 8-0 Termy Uniejów 14 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany
LKS Różyca 1-0 Orzeł Parzęczew 11 kwietnia, 11:00
Start Brzeziny 2-0 GLKS Dłutów 5 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Włókniarz Pabianice 9-0 PTC Pabianice 14 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany
GKS Ksawerów 1-1 Zawisza Rzgów 10 kwietnia, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 KAS Konstantynów Łódzki 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany
Victoria Rąbień 1-0 KS II Kutno 14 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany

Kolejka 22 - 17-18 kwietnia

KKS Koluszki 0-5 Widzew II Łódź 17 kwietnia, 16:00
GLKS Sarnów/Dalików 3-2 Victoria Rąbień 17 kwietnia, 16:00
KS II Kutno 1-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 kwietnia, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki 2-5 GKS Ksawerów 16 kwietnia, 20:00
Zawisza Rzgów 0-1 Włókniarz Pabianice 17 kwietnia, 14:00
PTC Pabianice 1-2 Start Brzeziny 17 kwietnia, 16:00
GLKS Dłutów 1-3 LKS Różyca 17 kwietnia, 17:30
Orzeł Parzęczew 0-3 UKS SMS Łódź 17 kwietnia, 15:00
Termy Uniejów 3-1 AKS SMS Łódź 16 kwietnia, 19:00

Kolejka 23 - 21 kwietnia

Widzew II Łódź 6-0 GLKS Sarnów/Dalików 21 kwietnia, 16:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
KKS Koluszki 1-0 Termy Uniejów 21 kwietnia, 17:30
AKS SMS Łódź 6-2 Orzeł Parzęczew 21 kwietnia, 20:00
UKS SMS Łódź 1-0 GLKS Dłutów 20 kwietnia, 18:30
LKS Różyca 10-1 PTC Pabianice 21 kwietnia, 19:15
Start Brzeziny 3-0 Zawisza Rzgów 21 kwietnia, 17:30
Włókniarz Pabianice 1-1 KAS Konstantynów Łódzki 21 kwietnia, 17:30
GKS Ksawerów 5-0 KS II Kutno 21 kwietnia, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-3 Victoria Rąbień 20 kwietnia, 17:30
(wo)
na boisku 0-0

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

LKS Różyca 0-0 Zawisza Rzgów 25 kwietnia, 17:45
GLKS Sarnów/Dalików 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 24 kwietnia, 16:30
Victoria Rąbień 1-2 GKS Ksawerów 24 kwietnia, 15:00
KS II Kutno 2-2 Włókniarz Pabianice 25 kwietnia, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki 2-0 Start Brzeziny 24 kwietnia, 18:30
PTC Pabianice 2-1 UKS SMS Łódź 24 kwietnia, 17:00
GLKS Dłutów 1-1 AKS SMS Łódź 24 kwietnia, 17:30
Orzeł Parzęczew 2-0 KKS Koluszki 24 kwietnia, 15:00
Termy Uniejów 0-4 Widzew II Łódź 23 kwietnia, 19:00

Kolejka 25 - 1-2 maja

Termy Uniejów 0-3 GLKS Sarnów/Dalików 30 kwietnia, 19:00
(wo)
na boisku 2-2
Widzew II Łódź 5-2 Orzeł Parzęczew 2 maja, 11:00
KKS Koluszki 3-0 GLKS Dłutów 1 maja, 16:00
AKS SMS Łódź 6-0 PTC Pabianice 2 maja, 16:30
UKS SMS Łódź 7-1 Zawisza Rzgów 2 maja, 17:00
LKS Różyca 3-0 KAS Konstantynów Łódzki 1 maja, 12:30
Start Brzeziny 1-3 KS II Kutno 30 kwietnia, 18:00
Włókniarz Pabianice 6-1 Victoria Rąbień 30 kwietnia, 17:45
GKS Ksawerów 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 kwietnia, 18:00

Kolejka 26 - 8-9 maja

KKS Koluszki 6-2 PTC Pabianice 8 maja, 17:00
GLKS Sarnów/Dalików 1-4 GKS Ksawerów 8 maja, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-3 Włókniarz Pabianice 9 maja, 14:00
Victoria Rąbień 3-3 Start Brzeziny 8 maja, 15:00
KS II Kutno 2-1 LKS Różyca 9 maja, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki 0-1 UKS SMS Łódź 7 maja, 20:00
Zawisza Rzgów 1-3 AKS SMS Łódź 8 maja, 15:00
GLKS Dłutów 0-5 Widzew II Łódź 8 maja, 18:00
Orzeł Parzęczew 0-3 Termy Uniejów 8 maja, 15:00

Kolejka 27 - 15-16 maja

Orzeł Parzęczew 0-3 GLKS Sarnów/Dalików 15 maja, 15:00
Termy Uniejów 0-3 GLKS Dłutów 14 maja, 19:00
(wo)
na boisku 3-0
Widzew II Łódź 3-0 PTC Pabianice 16 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KKS Koluszki 1-1 Zawisza Rzgów 15 maja, 16:00
AKS SMS Łódź 0-3 KAS Konstantynów Łódzki 14 maja, 20:30
UKS SMS Łódź 3-0 KS II Kutno 16 maja, 12:30
LKS Różyca 1-2 Victoria Rąbień 15 maja, 18:00
Start Brzeziny 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 15 maja, 17:00
Włókniarz Pabianice 0-2 GKS Ksawerów 15 maja, 17:00

Kolejka 28 - 19 maja

LKS Różyca 4-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 19 maja, 18:15
GLKS Sarnów/Dalików 3-2 Włókniarz Pabianice 19 maja, 18:00
GKS Ksawerów 6-2 Start Brzeziny 19 maja, 17:30
Victoria Rąbień 1-2 UKS SMS Łódź 20 maja, 18:30
KS II Kutno 0-3 AKS SMS Łódź 20 maja, 17:30
KAS Konstantynów Łódzki 2-1 KKS Koluszki 19 maja, 20:00
Zawisza Rzgów 0-4 Widzew II Łódź 19 maja, 17:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
PTC Pabianice 1-7 Termy Uniejów 19 maja, 18:00
GLKS Dłutów 0-8 Orzeł Parzęczew 19 maja, 18:30

Kolejka 29 - 22-23 maja

KS II Kutno 2-1 KKS Koluszki 23 maja, 15:00
GLKS Dłutów 1-0 GLKS Sarnów/Dalików 22 maja, 18:00
Orzeł Parzęczew 3-0 PTC Pabianice 22 maja, 15:00
Termy Uniejów 2-1 Zawisza Rzgów 21 maja, 19:00
Widzew II Łódź 5-1 KAS Konstantynów Łódzki 22 maja, 19:00
AKS SMS Łódź 3-3 Victoria Rąbień 23 maja, 16:00
UKS SMS Łódź 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 23 maja, 11:00
LKS Różyca 1-0 GKS Ksawerów 23 maja, 11:00
Start Brzeziny 1-2 Włókniarz Pabianice 22 maja, 17:00

Kolejka 30 - 29-30 maja

GLKS Sarnów/Dalików 1-3 Start Brzeziny 29 maja, 17:30
Włókniarz Pabianice 3-2 LKS Różyca 29 maja, 17:00
GKS Ksawerów 1-1 UKS SMS Łódź 29 maja, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-3 AKS SMS Łódź 30 maja, 14:00
Victoria Rąbień 5-4 KKS Koluszki 29 maja, 15:00
KS II Kutno 0-8 Widzew II Łódź 30 maja, 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 1-2 Termy Uniejów 28 maja, 20:00
Zawisza Rzgów 1-0 Orzeł Parzęczew 29 maja, 14:00
PTC Pabianice 0-0 GLKS Dłutów 29 maja, 17:00

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Start Brzeziny 2-3 LKS Różyca 5 czerwca, 17:00
PTC Pabianice 2-6 GLKS Sarnów/Dalików 2 czerwca, 18:30
GLKS Dłutów 0-6 Zawisza Rzgów 5 czerwca, 17:00
Orzeł Parzęczew 4-2 KAS Konstantynów Łódzki 6 czerwca, 15:00
Termy Uniejów 2-1 KS II Kutno 4 czerwca, 19:00
Widzew II Łódź 6-0 Victoria Rąbień 2 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (5 czerwca, 19:00) odwołany
KKS Koluszki 4-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 5 czerwca, 16:00
AKS SMS Łódź 1-2 GKS Ksawerów 6 czerwca, 15:00
UKS SMS Łódź 1-1 Włókniarz Pabianice 6 czerwca, 11:00

Kolejka 32 - 9 czerwca

GLKS Sarnów/Dalików 2-4 LKS Różyca 9 czerwca, 18:30
Start Brzeziny 1-2 UKS SMS Łódź 9 czerwca, 19:00
Włókniarz Pabianice 1-1 AKS SMS Łódź 10 czerwca, 18:30
GKS Ksawerów 6-0 KKS Koluszki 9 czerwca, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-3 Widzew II Łódź 9 czerwca, 18:00
Victoria Rąbień 0-1 Termy Uniejów 9 czerwca, 18:30
KS II Kutno 1-2 Orzeł Parzęczew 9 czerwca, 18:00
KAS Konstantynów Łódzki 2-1 GLKS Dłutów 9 czerwca, 20:00
Zawisza Rzgów 10-0 PTC Pabianice 9 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 19-20 czerwca

Zawisza Rzgów 4-2 GLKS Sarnów/Dalików 19 czerwca, 16:00
PTC Pabianice 0-1 KAS Konstantynów Łódzki 19 czerwca, 17:30
GLKS Dłutów 3-0 KS II Kutno 19 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-5
Orzeł Parzęczew 3-1 Victoria Rąbień 19 czerwca, 12:00
Termy Uniejów 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 czerwca, 19:00
Widzew II Łódź 7-0 GKS Ksawerów 19 czerwca, 14:00
KKS Koluszki 1-2 Włókniarz Pabianice 19 czerwca, 16:00
AKS SMS Łódź 1-4 Start Brzeziny 15 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (19 czerwca, 17:30) odwołany
UKS SMS Łódź 2-7 LKS Różyca 18 czerwca, 20:15

Kolejka 34 - 26-27 czerwca

GLKS Sarnów/Dalików 3-0 UKS SMS Łódź 26 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LKS Różyca 3-0 AKS SMS Łódź
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Start Brzeziny 5-2 KKS Koluszki 17 czerwca, 19:00
Włókniarz Pabianice 3-2 Widzew II Łódź 26 czerwca, 17:00
GKS Ksawerów 8-4 Termy Uniejów 26 czerwca, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-3 Orzeł Parzęczew 25 czerwca, 19:00
Victoria Rąbień 8-0 GLKS Dłutów 24 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
KS II Kutno 5-1 PTC Pabianice 26 czerwca, 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 4-1 Zawisza Rzgów 24 czerwca, 20:30
w pierwotnym terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany

IV liga 2020/2021 (łódzka)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Skierniewice)

Klasa A 2020/2021 (Łódź I)
Klasa A 2020/2021 (Łódź II)
Klasa A 2020/2021 (Łódź III)
Klasa A 2020/2021 (Łódź IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas