[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2020/2021, grupa: Łódź III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Dobroń 26 73 24 1 1 134-28 13 0 0 86-16 11 1 1 48-12
2.  Orzeł Kazimierz 26 55 17 4 5 90-44 9 2 2 53-17 8 2 3 37-27
3.  Pisia Zygry 26 48 15 3 8 69-68 8 3 2 35-27 7 0 6 34-41
4.  Pogoń II Zduńska Wola 26 45 14 3 9 82-51 9 2 2 54-16 5 1 7 28-35
5.  UMKS Korab Łask 26 43 12 7 7 60-38 8 2 3 39-17 4 5 4 21-21
6.  Włókniarz II Pabianice 26 41 13 2 11 62-66 10 0 3 42-25 3 2 8 20-41
7.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 38 11 5 10 47-53 5 2 6 27-22 6 3 4 20-31
8.  Orzeł Piątkowisko 26 36 11 3 12 64-67 7 2 4 39-26 4 1 8 25-41
9.  Sazan Pęczniew 26 29 9 2 15 65-91 5 1 7 33-45 4 1 8 32-46
10.  Jutrzenka Bychlew 26 28 8 4 14 61-80 3 3 7 36-35 5 1 7 25-45 2 3 1 0 1 6-6
11.  Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 26 28 9 1 16 49-63 3 0 10 24-35 6 1 6 25-28 2 3 1 0 1 6-6
12.  MULKS Łask 26 26 7 5 14 43-66 5 2 6 24-22 2 3 8 19-44
13.  Rokita Rokitnica 26 16 4 4 18 32-97 3 4 6 17-33 1 0 12 15-64
14.  GKS Sędziejowice 26 15 3 6 17 34-80 2 2 9 17-30 1 4 8 17-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Iskra Dobroń    2-1 7-2 7-4 3-0 5-1 11-0 10-1 6-1 8-1 9-0 3-2 7-1 8-2 
 2 Orzeł Kazimierz0-4     6-0 5-3 2-2 4-1 3-0 2-2 5-1 3-0 2-3 6-0 8-0 7-1 
 3 Pisia Zygry0-6 6-2     3-2 2-2 3-0* 3-3 4-1 4-3 0-3 2-1 3-0 3-2 2-2 
 4 Pogoń II Zduńska Wola3-0* 2-2 8-0     1-1 3-0 2-0 1-3 2-5 8-1 3-1 9-1 2-0 10-2 
 5 UMKS Korab Łask0-4 2-3 1-3 3-0     7-2 0-0 4-0 3-0* 8-3 3-0 1-1 4-0 3-1 
 6 Włókniarz II Pabianice1-4 0-3 0-3 3-2 1-0     5-3 5-1 7-3 4-1 2-1 5-2 5-1 4-1 
 7 Włókniarz Konstantynów Łódzki1-3 0-1 3-0 0-1 2-3 3-0     0-4 6-3 2-5 1-1 5-0 4-1 0-0 
 8 Orzeł Piątkowisko1-3 1-2 2-4 2-2 6-2 1-0 1-1     2-3 4-0 3-2 3-2 8-5 5-0 
 9 Sazan Pęczniew1-9 4-5 2-5 3-2 1-4 7-2 2-3 3-2     3-1 0-2 2-6 2-1 3-3 
 10 Jutrzenka Bychlew3-5 1-5 4-5 3-5 0-0 3-3 1-2 4-1 1-4     2-3 1-1 10-1 3-0 
 11 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)0-1 1-3 0-2 2-4 1-3 1-4 0-1 0-5 4-3 3-4     5-2 5-0 2-3 
 12 MULKS Łask0-5 1-1 4-1 3-0 0-3 1-2 0-1 3-0 4-0 1-3 0-4     6-1 1-1 
 13 Rokita Rokitnica1-3 3-1 2-9 1-2 0-0 1-1 0-2 4-3 1-5 1-1 0-4 1-1     2-1 
 14 GKS Sędziejowice1-1 4-8 2-0 0-1 2-1 2-4 3-4 1-2 1-1 0-2 1-3 0-1 0-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 GKS Sędziejowice 16 sierpnia, 17:00
UMKS Korab Łask 0-4 Iskra Dobroń 15 sierpnia, 15:00
Sazan Pęczniew 0-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 15 sierpnia, 17:00
Rokita Rokitnica 1-1 Jutrzenka Bychlew 15 sierpnia, 16:00
Pisia Zygry 3-2 Pogoń II Zduńska Wola 14 sierpnia, 17:30
Orzeł Piątkowisko 1-0 Włókniarz II Pabianice 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Kazimierz 6-0 MULKS Łask 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

GKS Sędziejowice 0-1 MULKS Łask 23 sierpnia, 16:00
Włókniarz II Pabianice 0-3 Orzeł Kazimierz 23 sierpnia, 17:00
Pogoń II Zduńska Wola 1-3 Orzeł Piątkowisko 23 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Bychlew 4-5 Pisia Zygry 22 sierpnia, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 5-0 Rokita Rokitnica 23 sierpnia, 17:00
Iskra Dobroń 6-1 Sazan Pęczniew 22 sierpnia, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-3 UMKS Korab Łask 21 sierpnia, 20:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

UMKS Korab Łask 3-1 GKS Sędziejowice 29 sierpnia, 15:00
Sazan Pęczniew 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 sierpnia, 17:30
Rokita Rokitnica 1-3 Iskra Dobroń 29 sierpnia, 16:00
Pisia Zygry 2-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Piątkowisko 4-0 Jutrzenka Bychlew 29 sierpnia, 16:00
Orzeł Kazimierz 5-3 Pogoń II Zduńska Wola 30 sierpnia, 14:00
MULKS Łask 1-2 Włókniarz II Pabianice 30 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 5-6 września

GKS Sędziejowice 2-4 Włókniarz II Pabianice 6 września, 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 9-1 MULKS Łask 6 września, 16:00
Jutrzenka Bychlew 1-5 Orzeł Kazimierz 5 września, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-5 Orzeł Piątkowisko 6 września, 16:00
Iskra Dobroń 7-2 Pisia Zygry 5 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 Rokita Rokitnica 5 września, 17:00
UMKS Korab Łask 3-0 Sazan Pęczniew 5 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-4

Kolejka 5 - 12-13 września

Sazan Pęczniew 3-3 GKS Sędziejowice 12 września, 15:00
Rokita Rokitnica 0-0 UMKS Korab Łask 12 września, 16:00
Pisia Zygry 3-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 września, 16:00
Orzeł Piątkowisko 1-3 Iskra Dobroń 13 września, 16:00
Orzeł Kazimierz 2-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 12 września, 17:00
MULKS Łask 1-3 Jutrzenka Bychlew 13 września, 12:00
Włókniarz II Pabianice 3-2 Pogoń II Zduńska Wola 13 września, 15:00

Kolejka 6 - 19-20 września

GKS Sędziejowice 0-1 Pogoń II Zduńska Wola 20 września, 16:00
Jutrzenka Bychlew 3-3 Włókniarz II Pabianice 19 września, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 5-2 MULKS Łask 20 września, 16:00
Iskra Dobroń 2-1 Orzeł Kazimierz 19 września, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-4 Orzeł Piątkowisko 18 września, 20:30
UMKS Korab Łask 1-3 Pisia Zygry 19 września, 15:00
Sazan Pęczniew 2-1 Rokita Rokitnica 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Rokita Rokitnica 2-1 GKS Sędziejowice 26 września, 15:00
Pisia Zygry 4-3 Sazan Pęczniew 27 września, 16:00
Orzeł Piątkowisko 6-2 UMKS Korab Łask 26 września, 16:00
Orzeł Kazimierz 3-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 września, 15:00
MULKS Łask 0-5 Iskra Dobroń 27 września, 12:00
Włókniarz II Pabianice 2-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 27 września, 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 8-1 Jutrzenka Bychlew 27 września, 12:00

Kolejka 8 - 3-4 października

GKS Sędziejowice 0-2 Jutrzenka Bychlew 4 października, 13:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-4 Pogoń II Zduńska Wola 4 października, 15:00
Iskra Dobroń 5-1 Włókniarz II Pabianice 3 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-0 MULKS Łask 3 października, 17:00
UMKS Korab Łask 2-3 Orzeł Kazimierz 3 października, 15:00
Sazan Pęczniew 3-2 Orzeł Piątkowisko 3 października, 15:00
Rokita Rokitnica 2-9 Pisia Zygry 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Pisia Zygry 2-2 GKS Sędziejowice 10 października, 15:00
Orzeł Piątkowisko 8-5 Rokita Rokitnica 10 października, 15:00
Orzeł Kazimierz 5-1 Sazan Pęczniew 10 października, 15:00
MULKS Łask 0-3 UMKS Korab Łask 11 października, 12:00
Włókniarz II Pabianice 5-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 października, 15:00
Pogoń II Zduńska Wola 3-0 Iskra Dobroń 11 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Jutrzenka Bychlew 2-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:30) odwołany

Kolejka 10 - 17-18 października

GKS Sędziejowice 1-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 18 października, 15:00
Iskra Dobroń 8-1 Jutrzenka Bychlew 17 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 Pogoń II Zduńska Wola 17 października, 17:00
UMKS Korab Łask 7-2 Włókniarz II Pabianice 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Sazan Pęczniew 2-6 MULKS Łask 17 października, 14:00
Rokita Rokitnica 3-1 Orzeł Kazimierz 17 października, 15:00
Pisia Zygry 4-1 Orzeł Piątkowisko 17 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Orzeł Piątkowisko 5-0 GKS Sędziejowice 24 października, 15:00
Orzeł Kazimierz 6-0 Pisia Zygry 24 października, 14:00
MULKS Łask 6-1 Rokita Rokitnica 25 października, 11:00
Włókniarz II Pabianice 7-3 Sazan Pęczniew 25 października, 14:00
Pogoń II Zduńska Wola 1-1 UMKS Korab Łask 25 października, 11:00
Jutrzenka Bychlew 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 października, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 Iskra Dobroń 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

GKS Sędziejowice 1-1 Iskra Dobroń 31 października, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 31 października, 17:00
UMKS Korab Łask 8-3 Jutrzenka Bychlew 31 października, 14:00
Sazan Pęczniew 3-2 Pogoń II Zduńska Wola 31 października, 14:00
Rokita Rokitnica 1-1 Włókniarz II Pabianice 31 października, 14:00
Pisia Zygry 3-0 MULKS Łask 31 października, 13:00
Orzeł Piątkowisko 1-2 Orzeł Kazimierz 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Orzeł Kazimierz 7-1 GKS Sędziejowice 7 listopada, 14:00
MULKS Łask 3-0 Orzeł Piątkowisko 8 listopada, 11:00
Włókniarz II Pabianice 0-3 Pisia Zygry 8 listopada, 14:00
Pogoń II Zduńska Wola 2-0 Rokita Rokitnica 8 listopada, 12:00
Jutrzenka Bychlew 1-4 Sazan Pęczniew 8 listopada, 14:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-3 UMKS Korab Łask 8 listopada, 14:00
Iskra Dobroń 11-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 20-21 marca

GKS Sędziejowice 3-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Dobroń 3-0 UMKS Korab Łask 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 4-3 Sazan Pęczniew 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jutrzenka Bychlew 10-1 Rokita Rokitnica 3 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń II Zduńska Wola 8-0 Pisia Zygry 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Włókniarz II Pabianice 5-1 Orzeł Piątkowisko 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MULKS Łask 1-1 Orzeł Kazimierz 26 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (3 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 27-28 marca

MULKS Łask 1-1 GKS Sędziejowice 3 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Kazimierz 4-1 Włókniarz II Pabianice 1 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Piątkowisko 2-2 Pogoń II Zduńska Wola 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pisia Zygry 0-3 Jutrzenka Bychlew 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rokita Rokitnica 0-4 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sazan Pęczniew 1-9 Iskra Dobroń 3 czerwca, 17:00
UMKS Korab Łask 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 3 kwietnia

GKS Sędziejowice 2-1 UMKS Korab Łask 6 czerwca, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 6-3 Sazan Pęczniew 6 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Dobroń 7-1 Rokita Rokitnica 5 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-2 Pisia Zygry 6 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jutrzenka Bychlew 4-1 Orzeł Piątkowisko 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 18:00) odwołany
Pogoń II Zduńska Wola 2-2 Orzeł Kazimierz 6 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Włókniarz II Pabianice 5-2 MULKS Łask 6 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 10-11 kwietnia

Włókniarz II Pabianice 4-1 GKS Sędziejowice 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MULKS Łask 3-0 Pogoń II Zduńska Wola 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Kazimierz 3-0 Jutrzenka Bychlew 13 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Piątkowisko 3-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 12 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pisia Zygry 0-6 Iskra Dobroń 12 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rokita Rokitnica 0-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sazan Pęczniew 1-4 UMKS Korab Łask 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

GKS Sędziejowice 1-1 Sazan Pęczniew 20 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UMKS Korab Łask 4-0 Rokita Rokitnica 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Pisia Zygry 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Dobroń 10-1 Orzeł Piątkowisko 19 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-3 Orzeł Kazimierz 20 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jutrzenka Bychlew 1-1 MULKS Łask 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń II Zduńska Wola 3-0 Włókniarz II Pabianice 20 czerwca, 17:00

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Pogoń II Zduńska Wola 10-2 GKS Sędziejowice 25 kwietnia, 15:00
Włókniarz II Pabianice 4-1 Jutrzenka Bychlew 24 kwietnia, 17:00
MULKS Łask 0-4 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 25 kwietnia, 11:00
Orzeł Kazimierz 0-4 Iskra Dobroń 24 kwietnia, 15:30
Orzeł Piątkowisko 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 kwietnia, 16:00
Pisia Zygry 2-2 UMKS Korab Łask 24 kwietnia, 16:00
Rokita Rokitnica 1-5 Sazan Pęczniew 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 1-2 maja

GKS Sędziejowice 0-2 Rokita Rokitnica 1 maja, 15:00
Sazan Pęczniew 2-5 Pisia Zygry 30 kwietnia, 17:00
UMKS Korab Łask 4-0 Orzeł Piątkowisko 1 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 Orzeł Kazimierz 1 maja, 17:00
Iskra Dobroń 3-2 MULKS Łask 1 maja, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-4 Włókniarz II Pabianice 1 maja, 13:00
Jutrzenka Bychlew 3-5 Pogoń II Zduńska Wola 1 maja, 16:00

Kolejka 21 - 8-9 maja

Jutrzenka Bychlew 3-0 GKS Sędziejowice 9 maja, 15:00
Pogoń II Zduńska Wola 3-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 9 maja, 15:00
Włókniarz II Pabianice 1-4 Iskra Dobroń 8 maja, 17:00
MULKS Łask 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 maja, 11:00
Orzeł Kazimierz 2-2 UMKS Korab Łask 8 maja, 16:00
Orzeł Piątkowisko 2-3 Sazan Pęczniew 9 maja, 13:00
Pisia Zygry 3-2 Rokita Rokitnica 8 maja, 16:00

Kolejka 22 - 15-16 maja

GKS Sędziejowice 2-0 Pisia Zygry 16 maja, 11:00
Rokita Rokitnica 4-3 Orzeł Piątkowisko 15 maja, 17:00
Sazan Pęczniew 4-5 Orzeł Kazimierz 15 maja, 17:00
UMKS Korab Łask 1-1 MULKS Łask 15 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Włókniarz II Pabianice 15 maja, 17:00
Iskra Dobroń 7-4 Pogoń II Zduńska Wola 15 maja, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-4 Jutrzenka Bychlew 16 maja, 16:00

Kolejka 23 - 22-23 maja

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-3 GKS Sędziejowice 23 maja, 16:00
Jutrzenka Bychlew 3-5 Iskra Dobroń 22 maja, 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 maja, 16:00
Włókniarz II Pabianice 1-0 UMKS Korab Łask 23 maja, 17:00
MULKS Łask 4-0 Sazan Pęczniew 23 maja, 11:00
Orzeł Kazimierz 8-0 Rokita Rokitnica 22 maja, 15:00
Orzeł Piątkowisko 2-4 Pisia Zygry 22 maja, 16:00

Kolejka 24 - 29-30 maja

GKS Sędziejowice 1-2 Orzeł Piątkowisko 30 maja, 11:00
Pisia Zygry 6-2 Orzeł Kazimierz 29 maja, 16:00
Rokita Rokitnica 1-1 MULKS Łask 29 maja, 17:00
Sazan Pęczniew 7-2 Włókniarz II Pabianice 29 maja, 17:00
UMKS Korab Łask 3-0 Pogoń II Zduńska Wola 29 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-5 Jutrzenka Bychlew 29 maja, 17:30
Iskra Dobroń 9-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 29 maja, 16:00

Kolejka 25 - 26-27 czerwca

Iskra Dobroń 8-2 GKS Sędziejowice 26 czerwca, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 czerwca, 17:00
Jutrzenka Bychlew 0-0 UMKS Korab Łask 26 czerwca, 17:00
Pogoń II Zduńska Wola 2-5 Sazan Pęczniew 26 czerwca, 17:00
Włókniarz II Pabianice 5-1 Rokita Rokitnica 27 czerwca, 17:00
MULKS Łask 4-1 Pisia Zygry 27 czerwca, 11:00
Orzeł Kazimierz 2-2 Orzeł Piątkowisko 26 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 30 czerwca

GKS Sędziejowice 4-8 Orzeł Kazimierz 30 czerwca, 18:30
Orzeł Piątkowisko 3-2 MULKS Łask 30 czerwca, 18:30
Pisia Zygry 3-0 Włókniarz II Pabianice 30 czerwca, 18:30
(wo)
nie odbył się
Rokita Rokitnica 1-2 Pogoń II Zduńska Wola 30 czerwca, 18:30
Sazan Pęczniew 3-1 Jutrzenka Bychlew 30 czerwca, 18:30
UMKS Korab Łask 3-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 30 czerwca, 18:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-3 Iskra Dobroń 30 czerwca, 18:30

Klasa okręgowa 2020/2021 (Łódź)

Klasa A 2020/2021 (Łódź I)
Klasa A 2020/2021 (Łódź II)
Klasa A 2020/2021 (Łódź IV)

Klasa B 2020/2021 (Łódź I)
Klasa B 2020/2021 (Łódź II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas