[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

Runda wstępna - 6 sierpnia

Gra-Lech Jordanów 6-0 Victoria Rąbień 6 sierpnia, 16:30
MKS Mianów 3-2 Pisia Zygry 6 sierpnia, 16:30
Hetman Łódź 0-3 GKS II Ksawerów 6 sierpnia, 16:30
Sokół Popów 0-2 Stal II Głowno 6 sierpnia, 16:30
Huragan Swędów 0-3 Kotan Ozorków 6 sierpnia, 16:30
(wo)

I runda - 15 sierpnia

Gra-Lech Jordanów 3-1 Orzeł Piątkowisko 15 sierpnia, 16:30
Kotan Ozorków 1-6 TUR Ozorków 15 sierpnia, 16:30
MKS Mianów 2-3 Sazan Pęczniew 15 sierpnia, 16:30
GKS II Ksawerów 1-0 Jutrzenka Bychlew 15 sierpnia, 16:30
Stal II Głowno 7-4 Referees Łódź 16 sierpnia, 17:00
Pogoń Rogów 5-2 Burza Pawlikowice 15 sierpnia, 16:30
LKS Kalonka 2-0 Zryw Śliwniki 15 sierpnia, 16:30
LKS Świnice Warckie 2-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 15 sierpnia, 16:30
Sparta Dobrzelin 3-0 HAS Wartkowice 15 sierpnia, 16:30
(wo)
Victoria Grabów 2-2 Malina Piątek 15 sierpnia, 16:30
pd. k. 3-1
GLKS Dłutów - GKS Ksawerów 15 sierpnia, 16:30
wynik nieznany - awans GKS Ksawerów
Orlik Sobień 1-2 Ner Poddębice 15 sierpnia, 16:30
LKS Dąbrówka 1-6 Orzeł Łódź 15 sierpnia, 16:30
LZS Borowa 1-3 MKS 2000 Tuszyn 15 sierpnia, 16:30
Orzeł II Parzęczew 2-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 15 sierpnia, 16:30
pd. k. 1-4
mecz został rozegrany na boisku w Leźnicy Wielkiej
LKS Sarnów 1-6 LKS Rosanów 15 sierpnia, 16:30

II runda - 20 września

Włókniarz Konstantynów Łódzki 13-0 GKS II Ksawerów
Gra-Lech Jordanów 2-1 Łódzki KS II
TUR Ozorków 3-1 Górnik Łęczyca
Sazan Pęczniew 2-8 MKP Zgierz
Stal II Głowno 2-3 KKS Koluszki
Pogoń Rogów 0-0 Start Brzeziny
pd. k. 6-5
LKS Świnice Warckie 1-0 PTC Pabianice
Sparta Dobrzelin 2-4 MKS Kutno
pd.
Victoria Grabów 0-6 Orzeł Parzęczew
GKS Ksawerów 0-0 Włókniarz Pabianice
pd. k. 2-4
Ner Poddębice 5-1 Start Łódź
Orzeł Łódź 0-3 Zawisza Rzgów
MKS 2000 Tuszyn 6-6 Kolejarz Łódź
pd. k. 7-8
Sokół II Aleksandrów Łódzki 5-1 LKS Różyca
LKS Rosanów 2-3 Stal Głowno
LKS Kalonka 2-18 Sokół Aleksandrów Łódzki

III runda - 3-4 października

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Włókniarz Pabianice 3 października, 16:00
Orzeł Parzęczew 1-0 Stal Głowno
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-3 MKS Kutno 4 października, 16:00
LKS Świnice Warckie 0-5 Kolejarz Łódź 3 października, 16:00
Zawisza Rzgów 0-1 Pogoń Rogów 3 października, 16:00
w Rogowie, Zawisza gospodarzem
Ner Poddębice 3-9 KKS Koluszki
Gra-Lech Jordanów 1-2 MKP Zgierz
TUR Ozorków 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki

IV runda - 25 października

MKP Zgierz 3-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 października, 15:30
MKS Kutno 3-6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 października, 15:30
Kolejarz Łódź 1-3 Orzeł Parzęczew 25 października, 15:30
Pogoń Rogów 2-2 KKS Koluszki 25 października, 15:30
pd. k. 7-8

1/2 finału - 8 listopada

KKS Koluszki 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 listopada, 13:30
Orzeł Parzęczew 2-3 MKP Zgierz 8 listopada, 13:30

Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas