[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 13-15 sierpnia

Czarni Radomsko 9-1 Orzeł Wola Wiązowa 13 sierpnia, 17:00
Kiełbikowa Strzecha Leonów 3-0 Pionier Baby 13 sierpnia, 17:00
Teksas Przedbórz 1-2 Zapał Krzętów 13 sierpnia, 17:00
ALPN Piotrków Trybunalski 2-4 Polonia Piotrków Trybunalski 13 sierpnia, 17:00
pd.
OSP Bąkowa Góra 6-3 Luciążanka Przygłów 13 sierpnia, 17:00
Protektor Jeżów 2-1 LKS Będków 13 sierpnia, 17:00
Pogoń Różanna 2-4 LKS Mroczków 15 sierpnia, 17:00

II runda - 30 sierpnia

Czarni Radomsko 8-1 Polonia Gorzędów 30 sierpnia, 17:00
Protektor Jeżów 1-3 Szczerbiec Wolbórz 30 sierpnia, 17:00
pd.
Zapał Krzętów 4-0 VIS Gidle 30 sierpnia, 17:00
OSP Bąkowa Góra 2-3 GUKS Gorzkowice 30 sierpnia, 17:00
LKS Mroczków 3-6 LKS Sławno 30 sierpnia, 17:00
KS Poświętne 0-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Budziszewice 4-6 Relax Czerniewice 30 sierpnia, 17:00
pd.
KS Opoczno-Gorzałków 4-2 LKS Żarnów 30 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 1-2 Sparta Ostrów 30 sierpnia, 17:00
Polonia Rokiciny 5-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 30 sierpnia, 17:00
LKS Radzice 0-6 Tęcza Janków 30 sierpnia, 17:00
Hetman Rusiec 0-4 Zjednoczeni Bełchatów 30 sierpnia, 17:00
KS Grocholice (Bełchatów) 0-1 Włókniarz Zelów 30 sierpnia, 17:00
Motor Bujniczki 3-4 LKS Mierzyn 30 sierpnia, 17:00
Start Lgota Wielka 5-1 Victoria Żytno 30 sierpnia, 17:00
Warta Pławno 0-5 Świt Kamieńsk 30 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców 3-0 Omega II Kleszczów 30 sierpnia, 17:00
Czarni Rozprza 1-7 LKS Wola Krzysztoporska 31 sierpnia, 17:00
TKS Tomaszów Mazowiecki 0-2 LKS Lubochnia 31 sierpnia, 17:00
Start Niechcice 3-0 Włókniarz Moszczenica 31 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 30 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
AGL 2006 Wola Krzysztoporska 2-4 Kiełbikowa Strzecha Leonów 30 sierpnia, 17:00

III runda - 20 września

Start Niechcice 1-0 LKS Mierzyn 13 września, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-7 Concordia Piotrków Trybunalski 19 września, 16:00
Czarni Radomsko 1-0 Pilica Przedbórz 27 września, 16:00
Zapał Krzętów 0-2 RKS Radomsko 20 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Skalnik Sulejów 20 września, 16:00
LKS Sławno 1-2 Błysk Aleksandrów 20 września, 16:00
Relax Czerniewice 2-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 20 września, 16:00
KS Opoczno-Gorzałków 2-4 Woy Opoczno 27 września, 16:00
Polonia Rokiciny - Stal Niewiadów 20 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-3 pd., obustronny walkower - w obu zespołach grali nieuprawnieni piłkarze
Tęcza Janków 0-2 Szczerbiec Wolbórz 20 września, 16:00
Start Lgota Wielka 2-6 Omega Kleszczów 20 września, 16:00
Astoria Szczerców 4-0 Włókniarz Zelów 20 września, 16:00
LKS Lubochnia 0-2 GKS II Bełchatów 20 września, 16:00
Świt Kamieńsk 1-0 GUKS Gorzkowice 20 września, 16:00
Sparta Ostrów 1-6 KS Paradyż 20 września, 16:00
Kiełbikowa Strzecha Leonów 2-5 LKS Wola Krzysztoporska 27 września, 16:00

IV runda - 10-11 października
Lechia Tomaszów Mazowiecki - wolny los

RKS Radomsko 0-2 Concordia Piotrków Trybunalski 10 października, 15:00
Start Niechcice 0-3 KS Paradyż 10 października, 15:00
Czarni Radomsko 1-0 Omega Kleszczów 11 października, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 LKS Wola Krzysztoporska 11 października, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1-3 Błysk Aleksandrów 11 października, 15:00
pd.
Astoria Szczerców 3-1 GKS II Bełchatów 11 października, 15:00
pd.
Świt Kamieńsk 0-3 Woy Opoczno 11 października, 15:00
(wo)
drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek

1/4 finału - 18 października

Polonia Piotrków Trybunalski 3-2 Błysk Aleksandrów 18 października, 15:00
Astoria Szczerców 0-5 Concordia Piotrków Trybunalski 25 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 KS Paradyż 18 października, 15:00
Czarni Radomsko 0-2 Woy Opoczno 25 października, 15:00

1/2 finału - 15 listopada

Polonia Piotrków Trybunalski 0-8 Concordia Piotrków Trybunalski 15 listopada, 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-4 Woy Opoczno 8 listopada, 13:00

Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas