.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: Łódź

Grupa 1

Finał
W barażu zagrają zespoły z drugich miejsc w łódzkich A klasach - Iskra Dobroń, LKS Gałkówek i MGLKS Uniejów/Ostrowsko. Zwycięzca uzyska awans do klasy okręgowej, grupy Łódź.
Każda z drużyn rozegra po dwa mecze bez rewanżów.

Iskra Dobroń 0-2 LKS Gałkówek 2 sierpnia
mecz przerwany w 72. minucie przy stanie 0-2 z powodu ataku piłkarzy gospodarzy na sędziego
LKS Gałkówek 3-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 6 sierpnia
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-4 Iskra Dobroń 9 sierpnia

Grupa 1

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Gałkówek 2 6 2 0 0 5-0 1 0 0 3-0 1 0 0 2-0
2.  Iskra Dobroń 2 3 1 0 1 4-2 0 0 1 0-2 1 0 0 4-0
3.  MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2 0 0 0 2 0-7 0 0 1 0-4 0 0 1 0-3