[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2007/2008, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zawisza Bydgoszcz 30 71 21 8 1 76-13 10 4 1 39-5 11 4 0 37-8 2 2 0 2 0 2-2
2.  Olimpia Grudziądz 30 71 22 5 3 85-21 11 2 2 46-11 11 3 1 39-10 2 2 0 2 0 2-2
3.  Chemik Bydgoszcz 30 62 19 5 6 53-18 11 2 2 30-8 8 3 4 23-10
4.  Goplania Inowrocław 30 59 18 5 7 80-32 10 1 4 39-18 8 4 3 41-14
5.  Lech Rypin 30 56 17 5 8 65-39 9 4 2 38-12 8 1 6 27-27 2 4 1 1 0 3-1
6.  Legia Chełmża 30 56 16 8 6 44-33 7 5 3 22-20 9 3 3 22-13 2 1 0 1 1 1-3
7.  Włocłavia Włocławek 30 46 13 7 10 54-49 6 4 5 21-21 7 3 5 33-28 2 2 0 2 0 3-3
8.  Mień Lipno 30 46 13 7 10 47-41 7 2 6 27-21 6 5 4 20-20 2 2 0 2 0 3-3
9.  Gwiazda Bydgoszcz 30 42 12 6 12 52-43 7 4 4 32-19 5 2 8 20-24
10.  Notecianka Pakość 30 34 10 4 16 54-59 6 2 7 30-24 4 2 9 24-35
11.  LTP Lubanie 30 28 8 4 18 43-68 3 2 10 23-39 5 2 8 20-29 2 6 2 0 0 5-0
12.  Pogoń Mogilno 30 28 7 7 16 25-55 5 2 8 15-22 2 5 8 10-33 2 0 0 0 2 0-5
13.  Sparta Brodnica 30 25 7 4 19 26-62 3 2 10 12-31 4 2 9 14-31
14.  Unia Solec Kujawski 30 20 5 5 20 34-90 1 4 10 15-39 4 1 10 19-51
15.  Kujawiak Kowal 30 18 4 6 20 25-81 3 3 9 17-43 1 3 11 8-38
16.  Sadownik Waganiec 30 13 3 4 23 18-77 1 2 12 6-36 2 2 11 12-41
Zwycięzca ligi zagra w barażu o awans do nowej II ligi ze zwycięzcą innej grupy IV ligi.
Zawisza Bydgoszcz rozgrywał swoje mecze wiosną na stadionie Gwiazdy.
Sadownik Waganiec wycofał się po zakończeniu rozgrywek.
Kujawiak Włocławek wycofał się po zakończeniu rozgrywek z III ligi, dzięki czemu Mień Lipno zagra w III lidze mimo porażki w barażach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zawisza Bydgoszcz    0-0 0-1 0-0 4-1 3-0 4-1 1-1 2-0 5-0 6-0 0-0 3-0 5-1 3-0* 3-0 
 2 Olimpia Grudziądz2-2     1-0 0-1 1-0 0-0 6-0 3-1 3-1 0-1 4-1 4-2 4-0 5-0 6-1 7-1 
 3 Chemik Bydgoszcz0-1 1-0     3-1 0-1 1-0 0-0 2-2 2-1 2-0 3-1 8-0 2-0 2-1 2-0 2-0 
 4 Goplania Inowrocław0-1 1-1 1-2     4-3 1-2 1-3 5-1 2-1 3-2 4-2 5-0 3-0* 4-0 2-0 3-0 
 5 Lech Rypin0-0 2-3 2-2 3-2     1-1 3-0 2-3 6-0 3-0 2-0 1-0 0-0 9-0 3-1 1-0 
 6 Legia Chełmża2-2 1-4 1-0 1-1 0-2     2-1 0-0 2-1 2-1 2-1 1-1 0-3* 3-1 2-2 3-0 
 7 Włocłavia Włocławek1-3 0-4 0-1 2-1 0-2 1-3     1-1 1-1 3-1 0-0 2-0 4-1 3-2 2-0 1-1 
 8 Mień Lipno0-2 1-1 2-0 1-3 1-3 4-0 2-2     1-2 3-2 1-2 3-0 2-0 1-3 2-0 3-1 
 9 Gwiazda Bydgoszcz1-2 1-4 0-0 0-2 5-1 1-1 2-1 1-2     3-2 2-1 1-1 4-0 2-2 5-0 4-0 
 10 Notecianka Pakość1-6 1-2 0-0 1-1 0-2 0-2 0-3* 3-1 0-1     2-1 1-4 4-0 8-1 5-0 4-0 
 11 LTP Lubanie1-1 0-2 0-4 0-5 3-3 1-3 2-4 0-3 1-3 5-0     4-0 1-4 1-3 1-2 3-2 
 12 Pogoń Mogilno0-3* 1-2 1-2 1-1 0-2 0-3 1-1 2-0 1-0 1-4 0-1     2-1 0-1 2-0 3-1 
 13 Sparta Brodnica0-6 0-4 1-0 1-3 1-2 0-1 2-3 0-2 1-2 1-1 0-3 1-1     2-1 1-0 1-2 
 14 Unia Solec Kujawski0-3 1-2 0-3 1-7 3-1 0-1 1-6 0-2 1-1 2-5 1-2 0-0 1-2     1-1 3-3 
 15 Kujawiak Kowal0-3* 0-6 0-3 0-9 5-1 0-3 2-5 0-0 0-6 1-1 0-3 2-0 1-1 6-1     0-1 
 16 Sadownik Waganiec0-2 0-4 1-5 0-4 0-3 0-2 0-3 0-1 1-0 1-4 2-2 0-1 0-2 0-2 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Chemik Bydgoszcz 0-0 Włocłavia Włocławek 11 sierpnia, 11:00
Gwiazda Bydgoszcz 2-2 Unia Solec Kujawski 11 sierpnia, 13:30
Kordowski 37, 70 - Krzyżanowski 80 (k), 85 (k)
Mień Lipno 3-1 Sadownik Waganiec 11 sierpnia, 17:00
Suliński 12, Pińkowski 26 (k), Galanciak 61 (k) - Kuliński 65
Kujawiak Kowal 5-1 Lech Rypin 12 sierpnia, 15:00
Nitecki 40, 57, 87, 89, Jędrzejewski 69 - Kukowski 71
Sparta Brodnica 1-3 Goplania Inowrocław 11 sierpnia, 17:00
Ehlert 72 - Ł.Kempski 84, Drwięga 86, Skonieczka 86
Legia Chełmża 2-1 Notecianka Pakość 11 sierpnia, 11:00
Stodolny 45, Preis 90 (k) - G.Woźniak 70
Pogoń Mogilno 1-2 Olimpia Grudziądz 11 sierpnia, 17:00
Malczewski 90 - Hanczewski 27 (s), Koczur 80
LTP Lubanie 1-1 Zawisza Bydgoszcz 11 sierpnia, 17:00
Zapiec 71 - Barlik 17

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Włocłavia Włocławek 1-3 Zawisza Bydgoszcz 15 sierpnia, 16:00 (700)
M.Gawroński 75 - Łukaszewski 12, Barlik 34, 43
Olimpia Grudziądz 4-1 LTP Lubanie 15 sierpnia, 17:00 (1000)
Delengowski 2 (k), 74, Koczur 31, Gnegne 77 - Gawrysiak 90
Notecianka Pakość 1-4 Pogoń Mogilno 15 sierpnia, 17:30 (400)
Gac 75 - Malczewski 28, Łukomski 41, D.Lewandowski 45, Hanczewski 79
Goplania Inowrocław 1-2 Legia Chełmża 15 sierpnia, 17:00 (400)
Drwięga 21 - Stodolny 32, Preis 55
Lech Rypin 0-0 Sparta Brodnica 15 sierpnia, 17:00 (800)
Sadownik Waganiec 1-1 Kujawiak Kowal 15 sierpnia, 16:30 (150)
Dróbkowski 62 - T.Bartczak 17
Unia Solec Kujawski 0-2 Mień Lipno 15 sierpnia, 17:00 (200)
Bienias 5, Maciaszek 32
Chemik Bydgoszcz 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 15 sierpnia, 11:00 (250)
Kawałek 2, 53 - Sawicki 14

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Gwiazda Bydgoszcz 2-1 Włocłavia Włocławek 18 sierpnia, 13:30 (250)
Kanik 39, Kuszyński 68 - Krusiński 65
Mień Lipno 2-0 Chemik Bydgoszcz 18 sierpnia, 17:00 (450)
Suliński 15, Galanciak 31
Kujawiak Kowal 6-1 Unia Solec Kujawski 19 sierpnia, 15:00 (800)
Winiecki 1 (s), Nitecki 36, 61, Jędrzejewski 65 (k), Wuciński 81, 86 - Rudowicz 50
Sparta Brodnica 1-2 Sadownik Waganiec 18 sierpnia, 17:00 (300)
Rupiński 65 - Dróbkowski 25, Grzędzicki 52 (k)
Legia Chełmża 0-2 Lech Rypin 18 sierpnia, 12:00 (300)
Kukowski 31, Tyburski 90
Pogoń Mogilno 1-1 Goplania Inowrocław 18 sierpnia, 17:00 (500)
Hanczewski 63 - Drwięga 82
LTP Lubanie 5-0 Notecianka Pakość 18 sierpnia, 17:00 (400)
Malinowski 11, Zapiec 70, 78, 90, P.Kranc 84
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Olimpia Grudziądz 19 sierpnia, 12:30 (1000)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Włocłavia Włocławek 0-4 Olimpia Grudziądz 25 sierpnia, 16:00 (400)
Gnegne 12, Kucenko 50, Simson 80, Delengowski 86
Notecianka Pakość 1-6 Zawisza Bydgoszcz 25 sierpnia, 17:00 (600)
D.Bednarek 76 - Loliga 37, 39, 89, 90, Barlik 42 (k), Chachuła 47
Goplania Inowrocław 4-2 LTP Lubanie 25 sierpnia, 17:00 (500)
Ł.Kempski 3 (k), 64, Skonieczka 84, 90 - Olszewski 36, Zapiec 81 (k)
Lech Rypin 1-0 Pogoń Mogilno 25 sierpnia, 17:00 (400)
Raczkowski 60
Sadownik Waganiec 0-2 Legia Chełmża 25 sierpnia, 16:30 (200)
Ł.Smolarz 76, Wojtaś 85
Unia Solec Kujawski 1-2 Sparta Brodnica 25 sierpnia, 17:00 (100)
Grzybowski 41 - Hein 60, Rupiński 85 (k)
Chemik Bydgoszcz 2-0 Kujawiak Kowal 25 sierpnia, 11:00 (300)
Kawałek 76, Bilski 83
Gwiazda Bydgoszcz 1-2 Mień Lipno 25 sierpnia, 13:30 (300)
Kanik 36 - Pogorzała 52, Galanciak 72

Kolejka 5 - 1-2 września

Mień Lipno 2-2 Włocłavia Włocławek 1 września, 17:00 (300)
Pińkowski 90 (k), Bienias 90 - M.Gawroński 22, Linowiecki 81
Kujawiak Kowal 0-6 Gwiazda Bydgoszcz 2 września, 15:00 (500)
Kanik 9, 11, 60, Siedlecki 22, Kuszyński 53, Stoppel 83 (k)
Sparta Brodnica 1-0 Chemik Bydgoszcz 1 września, 17:00 (300)
Zakrzewski 85
Legia Chełmża 3-1 Unia Solec Kujawski 1 września, 16:00 (350)
Wojciechowski 2, Stodolny 18, Wojtaś 60 - Rudowicz 49
Pogoń Mogilno 3-1 Sadownik Waganiec 1 września, 17:00 (300)
Arent 49, 69 (k), D.Lewandowski 88 - Niedziałek 42
LTP Lubanie 3-3 Lech Rypin 1 września, 17:00 (400)
Jonatowski 6, Gawrysiak 41, 69 - Kukowski 33, 78, Narodzonek 47
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Goplania Inowrocław 1 września, 17:00 (1000)
Olimpia Grudziądz 0-1 Notecianka Pakość 1 września, 17:00
Nadolski 86

Kolejka 6 - 5 września

Włocłavia Włocławek 3-1 Notecianka Pakość 5 września, 16:00
M.Gawroński 14, 62, 75 - Misiąg 63
Goplania Inowrocław 1-1 Olimpia Grudziądz 5 września, 17:00
Ł.Kempski 90 (k) - Delengowski 55
Lech Rypin 0-0 Zawisza Bydgoszcz 5 września, 16:00
Sadownik Waganiec 2-2 LTP Lubanie 5 września, 17:00
Gradowski 2, Różański 40 - Jonatowski 75, Gawrysiak 89
Unia Solec Kujawski 0-0 Pogoń Mogilno 5 września, 16:00
Chemik Bydgoszcz 1-0 Legia Chełmża 5 września, 16:00
Bilski 30
Gwiazda Bydgoszcz 4-0 Sparta Brodnica 5 września, 17:00
Kanik 26, Kordowski 43, Siedlecki 45, Przybysz 80
Mień Lipno 2-0 Kujawiak Kowal 5 września, 17:00
Kowalczyk 14, Pińkowski 41

Kolejka 7 - 8-9 września

Kujawiak Kowal 2-5 Włocłavia Włocławek 9 września, 15:00
Nitecki 20, 87 - M.Gawroński 28, 40, 85, Abbott 51, Soczewka 75
Sparta Brodnica 0-2 Mień Lipno 8 września, 16:00
Pińkowski 43, Kowalczyk 65
Legia Chełmża 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 8 września, 16:00
Wojtaś 32, Preis 60 - Kordowski 1
Pogoń Mogilno 1-2 Chemik Bydgoszcz 8 września, 16:00
Malczewski 28 - Raszka 72, Michaliszyn 82
LTP Lubanie 1-3 Unia Solec Kujawski 8 września, 13:00
P.Kranc 90 - Grzybowski 2, Rudowicz 8, Murach 18
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Sadownik Waganiec 8 września, 17:00
Szal 12, 84, Maziarz 40
Olimpia Grudziądz 1-0 Lech Rypin 8 września, 16:00
Kalinowski 36
Notecianka Pakość 1-1 Goplania Inowrocław 8 września, 16:00
G.Woźniak 38 - Szutkowski 20

Kolejka 8 - 15-16 września

Włocłavia Włocławek 2-1 Goplania Inowrocław 15 września, 11:00
Krusiński 4, M.Gawroński 48 - D.Kempski 8
Lech Rypin 3-0 Notecianka Pakość 15 września, 16:00
Buchalski 37, 68, Raczkowski 51
Sadownik Waganiec 0-4 Olimpia Grudziądz 15 września, 16:00
Brzykcy 41, Marks 47, Kucenko 85, Pokora 86
Unia Solec Kujawski 0-3 Zawisza Bydgoszcz 15 września, 16:00
Barlik 60 (k), A.Kozłowski 65, Delekta 68
Chemik Bydgoszcz 3-1 LTP Lubanie 16 września, 15:00
Timm 7, 54, Bilski 65 - Zapiec 80 (k)
Gwiazda Bydgoszcz 1-1 Pogoń Mogilno 15 września, 13:30
Kanik 51 - Konopiński 49
Mień Lipno 4-0 Legia Chełmża 15 września, 16:00
A.Nowak 5, Galanciak 44, 82, Kałużny 90
Kujawiak Kowal 1-1 Sparta Brodnica 16 września, 15:00
Nitecki 44 - Ciechowski 18

Kolejka 9 - 22-23 września

Sparta Brodnica 2-3 Włocłavia Włocławek 22 września, 15:00 (200)
Jakubczyk 35, Hein 75 - Krusiński 47, M.Gawroński 81, Abbott 90
Legia Chełmża 2-2 Kujawiak Kowal 22 września, 15:00 (200)
Stodolny 44, Preis 50 - Nitecki 81, Jędrzejewski 90
Pogoń Mogilno 2-0 Mień Lipno 22 września, 15:00 (300)
Arent 47 (k), Hanczewski 79
LTP Lubanie 1-3 Gwiazda Bydgoszcz 22 września, 13:00 (250)
Gawrysiak 56 - Wrzos 50, Gabruś 63 (k), Kanik 75
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Chemik Bydgoszcz 22 września, 15:00 (1500)
Raszka 18
Olimpia Grudziądz 5-0 Unia Solec Kujawski 22 września, 16:00 (1000)
Gnegne 25, Delengowski 27, Próchniak 40 (s), Koczur 42, Kucenko 65
Notecianka Pakość 4-0 Sadownik Waganiec 22 września, 16:00 (250)
Gac 32, Nadolski 45, Szumacher 61, Fortuna 64
Goplania Inowrocław 4-3 Lech Rypin 22 września, 16:00 (500)
Szutkowski 50, 77, Semenowicz 54, Zaborowski 63 - Fodrowski 11, Ratkowski 42, Waleszczyk 72

Kolejka 10 - 29-30 września

Włocłavia Włocławek 0-2 Lech Rypin 29 września, 12:00
Raczkowski 35, Kukowski 47
bez udziału publiczności
Sadownik Waganiec 0-4 Goplania Inowrocław 29 września, 16:30 (100)
Kowalski 13, Drwięga 25, 73, Sobczak 61
Unia Solec Kujawski 2-5 Notecianka Pakość 29 września, 15:00 (100)
Próchniak 17, Ostrowski 37 - Fortuna 25, Misiąg 43, Nadolski 63, Dzioba 68, G.Woźniak 72
Chemik Bydgoszcz 1-0 Olimpia Grudziądz 29 września, 11:00 (100)
Bilski 78 (k)
Gwiazda Bydgoszcz 1-2 Zawisza Bydgoszcz 29 września, 13:30 (1000)
Guzman 73 - M.Kozłowski 62, Loliga 67
Mień Lipno 1-2 LTP Lubanie 29 września, 16:00 (100)
Suliński 29 - Zapiec 72, P.Kranc 87
Kujawiak Kowal 2-0 Pogoń Mogilno 30 września, 15:00 (400)
T.Bartczak 22, Jędrzejewski 71 (k)
Sparta Brodnica 0-1 Legia Chełmża 29 września, 15:00 (200)
Kotarski 30

Kolejka 11 - 6-7 października

Legia Chełmża 2-1 Włocłavia Włocławek 6 października, 15:00 (300)
Stodolny 25, Zając 73 - Krusiński 40
Pogoń Mogilno 2-1 Sparta Brodnica 6 października, 14:00 (300)
D.Lewandowski 35, Arent 45 - Rupiński 29 (k)
LTP Lubanie 1-2 Kujawiak Kowal 6 października, 14:00 (400)
P.Kranc 55 - Wuciński 77, 90
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Mień Lipno 6 października, 15:00
Cielasiński 90 - Galanciak 17
bez udziału publiczności
Olimpia Grudziądz 3-1 Gwiazda Bydgoszcz 6 października, 14:00 (800)
Delengowski 55 (k), Zarembski 71, 82 - Kanik 30
Notecianka Pakość 0-0 Chemik Bydgoszcz 6 października, 16:00 (300)
Goplania Inowrocław 4-0 Unia Solec Kujawski 6 października, 15:30 (500)
Kowalski 47, Semenowicz 56, 61, D.Kempski 60
lub czwarta bramka dla Goplanii Ł.Kempskiego
Lech Rypin 1-0 Sadownik Waganiec 6 października, 15:00 (300)
Raczkowski 15

Kolejka 12 - 13-14 października

Włocłavia Włocławek 1-1 Sadownik Waganiec 13 października, 14:00
Piotrowski 3 - Grzędzicki 11
Unia Solec Kujawski 3-1 Lech Rypin 13 października, 14:00
Krzyżanowski 20, Murach 69, Grzybowski 87 - Buchalski 12
Chemik Bydgoszcz 3-1 Goplania Inowrocław 13 października, 11:00
Bilski 1, 82, Michaliszyn 32 - ?.Kempski 35
Gwiazda Bydgoszcz 3-2 Notecianka Pakość 13 października, 13:30
Wrzos 4, Kordowski 5, 12 - Dzioba 17, Gac 42
Mień Lipno 1-1 Olimpia Grudziądz 13 października, 15:00
A.Nowak 40 - Delengowski 90
Kujawiak Kowal 0-3 Zawisza Bydgoszcz 14 października, 14:00
(wo)
Sparta Brodnica 0-3 LTP Lubanie 13 października, 15:00
Olszewski 4, Zapiec 45, P.Kranc 90
Legia Chełmża 1-1 Pogoń Mogilno 13 października, 15:00
Wojtaś 90 - Hanczewski 81

Kolejka 13 - 20-21 października

Pogoń Mogilno 1-1 Włocłavia Włocławek 20 października, 14:00 (200)
M.Wojciechowski 43 - Frąckowiak 77
LTP Lubanie 1-3 Legia Chełmża 20 października, 13:00 (200)
Zapiec 55 (k) - Wojtaś 47, Gęsicki 73, Kotarski 80
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Sparta Brodnica 20 października, 15:00 (600)
Barlik 40, Chachuła 75, Łukaszewski 90
Olimpia Grudziądz 6-1 Kujawiak Kowal 20 października, 14:00 (400)
Gnegne 4, 73, Delengowski 44 (k), 64 (k), Kucenko 61, Zarembski 85 - Wuciński 84
Notecianka Pakość 3-1 Mień Lipno 20 października, 15:00 (200)
Babiarz 65, Nadolski 80, Skoczyński 81 - Bienias 67
Goplania Inowrocław 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 20 października, 14:30 (600)
Mazurowski 8, D.Kempski 66 - Sawicki 48
Lech Rypin 2-2 Chemik Bydgoszcz 20 października, 15:00 (250)
Buchalski 70 (k), Goroga 89 - Raszka 25, Michaliszyn 58
Sadownik Waganiec 0-2 Unia Solec Kujawski 20 października, 15:00 (100)
Szmańkowski 65, Murach 72

Kolejka 14 - 27-28 października

Włocłavia Włocławek 3-2 Unia Solec Kujawski 27 października, 14:00 (200)
M.Gawroński 64, 69, 85 - Grzybowski 15, Krzyżanowski 89 (k)
Chemik Bydgoszcz 2-0 Sadownik Waganiec 28 października, 14:00 (100)
Kawałek 13, Krzemiński 90
Gwiazda Bydgoszcz 5-1 Lech Rypin 27 października, 13:30 (200)
Wrzos 2, Kanik 16, 34, 71, Jakubowski 42 - Ratkowski jr 80
Mień Lipno 1-3 Goplania Inowrocław 27 października, 14:00 (100)
Pińkowski 86 (k) - Ł.Kempski 46, Drwięga 57, D.Kempski 88
Kujawiak Kowal 1-1 Notecianka Pakość 28 października, 13:00 (350)
D.Janik 50 - Szot 15
Sparta Brodnica 0-4 Olimpia Grudziądz 27 października, 14:00 (300)
Simson 10, Gnegne 33, Zarembski 52, Wójcik 85
Legia Chełmża 2-2 Zawisza Bydgoszcz 27 października, 14:30 (800)
Stodolny 43, Wojtaś 60 - Delekta 52, Cielasiński 80
Pogoń Mogilno 0-1 LTP Lubanie 27 października, 14:00 (300)
Olszewski 38

Kolejka 15 - 3-4 listopada

LTP Lubanie 2-4 Włocłavia Włocławek 3 listopada, 13:00
Gawrysiak 84, Zapiec 89 - M.Gawroński 62, 86, Krusiński 65, 83
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Pogoń Mogilno 4 listopada, 12:00
na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Gdańskiej
Olimpia Grudziądz 0-0 Legia Chełmża 3 listopada, 14:00
Notecianka Pakość 4-0 Sparta Brodnica 3 listopada, 14:00
Szot 40, 50, 60, Fortuna 72
Goplania Inowrocław 2-0 Kujawiak Kowal 3 listopada, 13:30
Drwięga 63, Semenowicz 80
Lech Rypin 2-3 Mień Lipno 3 listopada, 13:00
Buchalski 27, Kukowski 73 - Suliński 12, Bienias 21, Pińkowski 90
Sadownik Waganiec 1-0 Gwiazda Bydgoszcz 4 listopada, 13:00
P.Nowak 10
Unia Solec Kujawski 0-3 Chemik Bydgoszcz 3 listopada, 13:00
Michaliszyn 75, Bilski 85, Spychała 89

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Włocłavia Włocławek 0-1 Chemik Bydgoszcz 10 listopada, 13:00 (200)
Wolski 72
Unia Solec Kujawski 1-1 Gwiazda Bydgoszcz 10 listopada, 13:00 (100)
Murach 45 - Stolarski 14
Sadownik Waganiec 0-1 Mień Lipno 11 listopada, 13:00 (200)
Serafin 48
Lech Rypin 3-1 Kujawiak Kowal 10 listopada, 13:00 (100)
Kukowski 2, 61, Waleszczyk 80 - T.Bartczak 90
Goplania Inowrocław 3-0 Sparta Brodnica 10 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Notecianka Pakość 0-2 Legia Chełmża 10 listopada, 14:00 (150)
Wojtaś 15, 80
Olimpia Grudziądz 4-2 Pogoń Mogilno 10 listopada, 13:00 (500)
Kucenko 13, 53, Brzykcy 40, Gnegne 76 - Malczewski 58, 87
Zawisza Bydgoszcz 6-0 LTP Lubanie 11 listopada, 12:00 (200)
A.Kozłowski 3, 75, 78, Barlik 35, 60, 65
na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Gdańskiej

Kolejka 17 - 22 marca

Zawisza Bydgoszcz 4-1 Włocłavia Włocławek 22 marca, 12:00 (1200)
A.Kozłowski 15, 27, Bajera 30, Szczepan 42 - Szablewski 8
na boisku przy ul. Bronikowskiego
LTP Lubanie 0-2 Olimpia Grudziądz 22 marca, 13:00 (250)
Gnegne 59, 64
Pogoń Mogilno 1-4 Notecianka Pakość 22 marca, 15:00 (200)
Wypijewski 47 - Nadolski 30 (k), 66 (k), Szot 58, 85
Legia Chełmża 1-1 Goplania Inowrocław 22 marca, 15:00 (300)
Wojtaś 73 - Drwięga 32
Sparta Brodnica 1-2 Lech Rypin 2 kwietnia, 17:00
Ehlert 56 - Fodrowski 29, Kukowski 49
Kujawiak Kowal 0-1 Sadownik Waganiec 22 marca, 14:00 (300)
Dróbkowski 5
Mień Lipno 1-3 Unia Solec Kujawski 22 marca, 11:00 (200)
Bienias 30 - Krzyżanowski 43, Ostrowski 56, Antkowiak 66
Gwiazda Bydgoszcz 0-0 Chemik Bydgoszcz 21 marca, 15:30 (250)

Kolejka 18 - 29 marca

Włocłavia Włocławek 1-1 Gwiazda Bydgoszcz 29 marca, 15:30 (250)
Abbott 2 - Bruski 32
Chemik Bydgoszcz 2-2 Mień Lipno 29 marca, 11:00 (150)
Kordowski 16, Jasiński 90 - Serafin 41 (k), Galanciak 57
Unia Solec Kujawski 1-1 Kujawiak Kowal 29 marca, 15:00 (300)
Krzyżanowski 41 - Ciesielski 27
Sadownik Waganiec 0-2 Sparta Brodnica 29 marca, 15:00 (300)
Ratkowski 50, Sztuba 80
Lech Rypin 1-1 Legia Chełmża 29 marca, 14:00 (250)
Raczkowski 44 - Stodolny 18
Goplania Inowrocław 5-0 Pogoń Mogilno 29 marca, 15:00 (400)
Drwięga 16, 36, 38, 75, Ł.Kempski 86
Notecianka Pakość 2-1 LTP Lubanie 29 marca, 15:00 (200)
Nadolski 55 (k), Misiąg 84 - Malinowski 70
Olimpia Grudziądz 2-2 Zawisza Bydgoszcz 29 marca, 15:00 (4000)
Brzykcy 72, Gnegne 78 - A.Kozłowski 7, Łukaszewski 83

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Olimpia Grudziądz 6-0 Włocłavia Włocławek 5 kwietnia, 15:00 (1400)
Kobus 9, 16 (k), Piceluk 65, Kucenko 68, Brzykcy 75, Marks 85
Zawisza Bydgoszcz 5-0 Notecianka Pakość 5 kwietnia, 14:00 (800)
Dah 10, 53, 78, Bajera 42, Maziarz 78
LTP Lubanie 0-5 Goplania Inowrocław 5 kwietnia, 15:00 (250)
Drwięga 23, Trzciński 39 (s), Semenowicz 58, Skonieczka 80, 87
Pogoń Mogilno 0-2 Lech Rypin 5 kwietnia, 17:00 (250)
Buchalski 33, Fodrowski 70
Legia Chełmża 3-0 Sadownik Waganiec 5 kwietnia, 15:00 (300)
Stodolny 5, 63, Preis 40
Sparta Brodnica 2-1 Unia Solec Kujawski 5 kwietnia, 15:00 (400)
Zakrzewski 78, Lamka 85 (k) - Murach 34
Kujawiak Kowal 0-3 Chemik Bydgoszcz 6 kwietnia, 14:00 (500)
Raszka 3, Jasiński 39, Kordowski 70
Mień Lipno 1-2 Gwiazda Bydgoszcz 5 kwietnia, 16:00 (100)
Małocha 75 - Kanik 26, Siedlecki 55

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Włocłavia Włocławek 1-1 Mień Lipno 12 kwietnia, 15:30 (400)
Szablewski 47 - A.Nowak 70
Gwiazda Bydgoszcz 5-0 Kujawiak Kowal 12 kwietnia, 14:00 (150)
Siedlecki 10, Kanik 37, Stoppel 39, Gabruś 40, Paczkowski 53
Chemik Bydgoszcz 2-0 Sparta Brodnica 12 kwietnia, 11:00 (100)
Kawałek 24, Wolski 68
Unia Solec Kujawski 0-1 Legia Chełmża 12 kwietnia, 16:00 (150)
Preis 71 (k)
Sadownik Waganiec 0-1 Pogoń Mogilno 12 kwietnia, 15:30 (100)
Wypijewski 58
Lech Rypin 2-0 LTP Lubanie 12 kwietnia, 16:00
Grzybowski 63, Galant 81
Goplania Inowrocław 0-1 Zawisza Bydgoszcz 12 kwietnia, 16:00 (1100)
Bajera 87
Notecianka Pakość 1-2 Olimpia Grudziądz 12 kwietnia, 16:00 (350)
Fortuna 12 - Kucenko 64, Gnegne 88

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

Notecianka Pakość 0-3 Włocłavia Włocławek 19 kwietnia, 17:00 (300)
(wo)
Nadolski 58, Fortuna 66
na boisku 2-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Olimpia Grudziądz 0-1 Goplania Inowrocław 19 kwietnia, 16:00 (1500)
Drwięga 50
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Lech Rypin 19 kwietnia, 15:00
Bajera 34, 89, Maziarz 49, A.Kozłowski 77 - Koprowski 82 (k)
LTP Lubanie 3-2 Sadownik Waganiec 19 kwietnia, 16:00 (350)
Gawrysiak 58, 83, Zapiec 90 (k) - Dróbkowski 14, 89
Pogoń Mogilno 0-1 Unia Solec Kujawski 19 kwietnia, 17:00 (250)
Krzyżanowski 35
Legia Chełmża 1-0 Chemik Bydgoszcz 19 kwietnia, 16:00 (300)
Wojciechowski 67
Sparta Brodnica 1-2 Gwiazda Bydgoszcz 19 kwietnia, 16:00 (300)
Rupiński 89 (k) - Guzman 56, Sawicki 59
Kujawiak Kowal 0-0 Mień Lipno 20 kwietnia, 14:00 (300)

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Włocłavia Włocławek 2-0 Kujawiak Kowal 26 kwietnia, 15:00 (300)
Wuciński 70, M.Gawroński 73
Mień Lipno 2-0 Sparta Brodnica 26 kwietnia, 17:00 (200)
A.Nowak 56, Pińkowski 90
Gwiazda Bydgoszcz 1-1 Legia Chełmża 23 kwietnia, 17:00 (300)
Sawicki 31 - Kotarski 89
Chemik Bydgoszcz 8-0 Pogoń Mogilno 26 kwietnia, 11:00 (300)
Bilski 25, 29, Szpejna 47, Kordowski 52, 70, Wolski 63, 78, Florek 87
Unia Solec Kujawski 1-2 LTP Lubanie 26 kwietnia, 16:00 (200)
Grzelak 6 - Gawrysiak 63, Zapiec 83 (k)
Sadownik Waganiec 0-2 Zawisza Bydgoszcz 26 kwietnia, 16:30 (400)
Bajera 53, A.Kozłowski 55
Lech Rypin 2-3 Olimpia Grudziądz 26 kwietnia, 16:00 (300)
Kukowski 41, 73 - Piceluk 22, 37, Kucenko 82
Goplania Inowrocław 3-2 Notecianka Pakość 26 kwietnia, 16:00 (500)
Ł.Kempski 39, Skonieczka 68, Szutkowski 72 - Szot 58, Nadolski 71 (k)

Kolejka 23 - 1 maja

Goplania Inowrocław 1-3 Włocłavia Włocławek 1 maja, 17:00
Skonieczka 75 - Piotrowski 14, M.Gawroński 55, Szablewski 73
Notecianka Pakość 0-2 Lech Rypin 1 maja, 17:45
Kukowski 9, 25
Olimpia Grudziądz 7-1 Sadownik Waganiec 1 maja, 17:00
Marks 7, Gnegne 35, 59, 64, Gapski 69 (s), Zarembski 76, Delengowski 82 - A.Smykowski 83
Zawisza Bydgoszcz 5-1 Unia Solec Kujawski 1 maja, 17:00
M.Kozłowski 25, Dah 30, Ettinger 70, Bajera 76, Maziarz 88 - Murach 89
LTP Lubanie 0-4 Chemik Bydgoszcz 1 maja, 16:00
Szpejna 50, Wolski 55, Korecki 82, Czajkowski 88 (s)
lub czwarta bramka samobójcza Cieślaka
Pogoń Mogilno 1-0 Gwiazda Bydgoszcz 1 maja, 17:00
Czaplewski 60
Legia Chełmża 0-0 Mień Lipno 1 maja, 16:00
Sparta Brodnica 1-0 Kujawiak Kowal 1 maja, 16:00
Ehlert 4

Kolejka 24 - 3-4 maja

Włocłavia Włocławek 4-1 Sparta Brodnica 4 maja, 11:00 (200)
Abbott 15, M.Gawroński 58 (k), 67, 83 - Rupiński 71
Kujawiak Kowal 0-3 Legia Chełmża 4 maja, 15:00 (200)
Wojtaś 4, 83, Wojciechowski 87
Mień Lipno 3-0 Pogoń Mogilno 4 maja, 17:00 (200)
Suliński 28, Pińkowski 78, Galanciak 83
Gwiazda Bydgoszcz 2-1 LTP Lubanie 4 maja, 11:00 (100)
Orłowski 8, Sawicki 32 - P.Kranc 55
Chemik Bydgoszcz 0-1 Zawisza Bydgoszcz 4 maja, 17:00 (3000)
A.Kozłowski 11
Unia Solec Kujawski 1-2 Olimpia Grudziądz 4 maja, 11:00 (300)
Perczyński 32 - Simson 78, Gnegne 85
Sadownik Waganiec 1-4 Notecianka Pakość 4 maja, 16:30 (200)
Dróbkowski 70 - Szot 20, 38, 51, Nadolski 68
Lech Rypin 3-2 Goplania Inowrocław 4 maja, 17:00 (450)
Raczkowski 57, Kukowski 77, Fodrowski 86 - ?.Kempski 23, Drwięga 39

Kolejka 25 - 9-10 maja

Lech Rypin 3-0 Włocłavia Włocławek 10 maja, 17:00 (600)
Gorogo 2, 12, M.Raczkowski 62
Goplania Inowrocław 3-0 Sadownik Waganiec 10 maja, 17:00 (450)
Skonieczka 31, Arent 39, Sobczak 90
Notecianka Pakość 8-1 Unia Solec Kujawski 10 maja, 17:00 (400)
Szot 20, 50, 55, G.Woźniak 23, Misiąg 42, Gutowski 65, Szumacher 76, Fortuna 78 - Krzyżanowski 70
Olimpia Grudziądz 1-0 Chemik Bydgoszcz 9 maja, 17:00 (1500)
Zarembski 32
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Gwiazda Bydgoszcz 10 maja, 17:00 (1000)
Łukaszewski 20, Bajera 28
LTP Lubanie 0-3 Mień Lipno 10 maja, 17:00 (350)
A.Nowak 32, Moszczyński 70, 72
Pogoń Mogilno 2-0 Kujawiak Kowal 10 maja, 17:00 (300)
Roszak 69, Czaplewski 75
Legia Chełmża 0-3 Sparta Brodnica 10 maja, 16:00 (1000)
(wo)
P.Lewandowski 70 - Ehlert 34
na boisku 1-1; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 26 - 17-18 maja

Włocłavia Włocławek 1-3 Legia Chełmża 18 maja, 11:00 (200)
M.Gawroński 17 (k) - Preis 5 (k), Urbański 32, Wojtaś 47
Sparta Brodnica 1-1 Pogoń Mogilno 17 maja, 17:00 (250)
Rupiński 76 - Gorgoń 27
Kujawiak Kowal 0-3 LTP Lubanie 18 maja, 15:00 (200)
Przeździęk 4, Jonatowski 23, Piekarski 90
Mień Lipno 0-2 Zawisza Bydgoszcz 18 maja, 17:00 (900)
Maziarz 18, Bajera 42
Gwiazda Bydgoszcz 1-4 Olimpia Grudziądz 17 maja, 14:00 (500)
Siedlecki 31 - Kobus 37, Gnegne 39, Piceluk 75, 90
Chemik Bydgoszcz 2-0 Notecianka Pakość 17 maja, 11:00 (300)
Bajor 56, Bilski 83
Unia Solec Kujawski 1-7 Goplania Inowrocław 17 maja, 17:00 (250)
Murach 35 - Drwięga 2, 70, 81, Skonieczka 4, Semenowicz 67, Arent 89 (k), Łęga 90
Sadownik Waganiec 0-3 Lech Rypin 17 maja, 16:30 (150)
Kukowski 52, 85, Fodrowski 58

Kolejka 27 - 21 maja

Sadownik Waganiec 0-3 Włocłavia Włocławek 21 maja, 17:30 (100)
Jędrzejewski 41, 47, Abbott 62
Lech Rypin 9-0 Unia Solec Kujawski 21 maja, 17:00 (300)
Kukowski 3, 75, 83, 85, Galant 30, 45, 51, Buchalski 47, 67
Goplania Inowrocław 1-2 Chemik Bydgoszcz 22 maja, 17:00
Skonieczka 90 - Wolski 57, 62
Notecianka Pakość 0-1 Gwiazda Bydgoszcz 21 maja, 17:00 (300)
Przybysz 90
Olimpia Grudziądz 3-1 Mień Lipno 21 maja, 17:00 (1000)
Kucenko 18, Zarembski 55, 63 - A.Nowak 54
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Kujawiak Kowal 21 maja, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył - goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz z powodu trudności z zebraniem odpowiedniej liczby zawodników
LTP Lubanie 1-4 Sparta Brodnica 21 maja, 17:00 (100)
Lisota 87 - Ciechowski 10, 15, Szymborski 75, M.Ratkowski 90
Pogoń Mogilno 0-3 Legia Chełmża 21 maja, 18:00 (250)
Wojtaś 69, 88, Kotarski 75

Kolejka 28 - 24-25 maja

Włocłavia Włocławek 2-0 Pogoń Mogilno 24 maja, 10:00
Wuciński 81, Abbott 89
Legia Chełmża 2-1 LTP Lubanie 24 maja, 16:00
Zając 3, Wojtaś 70 - Lisota 90
Sparta Brodnica 0-6 Zawisza Bydgoszcz 24 maja, 17:00
Cuper 13, Maziarz 53, Łukaszewski 57, 83, Bajera 59, 78
Kujawiak Kowal 0-6 Olimpia Grudziądz 25 maja, 17:00
Kucenko 25, 29, 45, Kobus 34, Koczur 60, Piceluk 86
Mień Lipno 3-2 Notecianka Pakość 24 maja, 11:30
A.Nowak 5, 31, Kozłowski 72 - Nadolski 11, Misiąg 59
Gwiazda Bydgoszcz 0-2 Goplania Inowrocław 25 maja, 11:00
Drwięga 44, 55
Chemik Bydgoszcz 0-1 Lech Rypin 25 maja, 17:00
Kukowski 59
Unia Solec Kujawski 3-3 Sadownik Waganiec 24 maja, 17:00
Murach 40 (k), Winiecki 87, Grzybowski 90 - A.Smykowski 35, 70, 78 (k)

Kolejka 29 - 31 maja

Unia Solec Kujawski 1-6 Włocłavia Włocławek 31 maja, 17:00
Walak 40 (k) - Jędrzejewski 16, M.Gawroński 21, 67, 81, Krusiński 80, 83
Sadownik Waganiec 1-5 Chemik Bydgoszcz 31 maja, 17:00
A.Smykowski 10 - Bilski 45, Kordowski 49, Zieliński 61, 72, 88
Lech Rypin 6-0 Gwiazda Bydgoszcz 31 maja, 17:00
Raczkowski 5, 47, Gorogo 42, Galant 60, Buchalski 75, 87
Goplania Inowrocław 5-1 Mień Lipno 31 maja, 17:00
Skonieczka 4, Drwięga 60, Semenowicz 61, Hanczewski 71, Kozłowski 88 (s) - Galanciak 29
Notecianka Pakość 5-0 Kujawiak Kowal 31 maja, 17:00
Szot 21, 30, 73, Babiarz 51, Nadolski 64
Olimpia Grudziądz 4-0 Sparta Brodnica 31 maja, 17:00
Lamka 11 (s), Kucenko 58, Piceluk 82, Kobus 88
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Legia Chełmża 31 maja, 17:00
Maziarz 65, Bajera 75, Dah 78
LTP Lubanie 4-0 Pogoń Mogilno 31 maja, 17:00
Lisota 2, 23, Zapiec 15 (k), Przeździęk 55

Kolejka 30 - 7 czerwca

Włocłavia Włocławek 0-0 LTP Lubanie 7 czerwca, 12:00 (200)
Pogoń Mogilno 0-3 Zawisza Bydgoszcz 7 czerwca, 12:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Legia Chełmża 1-4 Olimpia Grudziądz 7 czerwca, 12:00 (1000)
Preis 38 (k) - Kobus 3, Kucenko 11, 34, 76
Sparta Brodnica 1-1 Notecianka Pakość 7 czerwca, 12:00 (150)
D.Szymborski 73 - M.Bednarek 90
Kujawiak Kowal 0-9 Goplania Inowrocław 7 czerwca, 12:00 (200)
Semenowicz 6, 8, 21, 25, Skonieczka 47, 85, Kowalski 60, Drwięga 62, Sobczak 76
Mień Lipno 1-3 Lech Rypin 7 czerwca, 12:00 (400)
Suliński 48 - Koprowski 82 (k), Raczkowski 87, Gorogo 90
Gwiazda Bydgoszcz 4-0 Sadownik Waganiec 7 czerwca, 12:00 (150)
Bruski 16, Sawicki 38, Paczkowski 62, 90
Chemik Bydgoszcz 2-1 Unia Solec Kujawski 7 czerwca, 12:00 (100)
Zieliński 12, 72 - Wolniak 78

Baraże o awans do II ligi
Baraże o udział w III lidze (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
Baraże o udział w IV lidze (kujawsko-pomorska)

III liga 2007/2008 (2)

IV liga 2007/2008 (pomorska)
IV liga 2007/2008 (wielkopolska (południe))
IV liga 2007/2008 (wielkopolska (północ))
IV liga 2007/2008 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2007/2008 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas