[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: kujawsko-pomorska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wda Świecie 30 77 25 2 3 95-35 13 0 2 52-19 12 2 1 43-16
2.  Grom Osie 30 64 19 7 4 66-33 9 4 2 32-15 10 3 2 34-18
3.  Promień Kowalewo Pomorskie 30 62 19 5 6 88-37 10 4 1 52-12 9 1 5 36-25
4.  Unia Wąbrzeźno 30 60 19 3 8 69-44 10 2 3 34-16 9 1 5 35-28
5.  Czarni Nakło nad Notecią 30 55 17 4 9 65-57 11 2 2 38-23 6 2 7 27-34
6.  Flisak Złotoria 30 54 16 6 8 69-48 10 3 2 40-20 6 3 6 29-28
7.  Polonia Bydgoszcz 30 46 14 4 12 62-55 7 3 5 39-25 7 1 7 23-30
8.  Tucholanka Tuchola 30 41 12 5 13 56-62 7 3 5 30-27 5 2 8 26-35
9.  Pomorzanin Toruń 30 40 12 4 14 55-46 8 3 4 36-21 4 1 10 19-25
10.  Pomorzanin Serock 30 38 10 8 12 57-57 7 3 5 38-25 3 5 7 19-32
11.  Start Pruszcz 30 31 8 7 15 47-65 6 2 7 28-29 2 5 8 19-36
12.  Wisła Nowe 30 29 8 5 17 39-65 5 3 7 20-27 3 2 10 19-38
13.  Victoria Śliwice 30 28 8 4 18 42-68 6 2 7 24-21 2 2 11 18-47
14.  Gryf Sicienko 30 24 6 6 18 43-82 4 2 9 27-35 2 4 9 16-47
15.  Victoria Lisewo 30 19 5 4 21 36-68 3 1 11 18-31 2 3 10 18-37
16.  Chełminianka Chełmno 30 14 4 2 24 29-96 2 1 12 17-47 2 1 12 12-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wda Świecie    2-3 2-1 5-2 5-2 3-4 2-1 4-2 6-1 4-0 6-1 3-1 4-0 3-1 1-0 2-0 
 2 Grom Osie1-2     0-2 3-1 2-2 0-0 3-1 2-1 2-0 2-2 3-0 5-3 0-0 1-0 4-1 4-0 
 3 Promień Kowalewo Pomorskie1-1 1-1     1-1 3-0 1-2 6-1 4-2 1-0 6-1 4-0 2-2 2-1 7-0 4-0 9-0 
 4 Unia Wąbrzeźno2-1 0-1 1-3     2-1 2-2 2-3 6-0 1-0 1-1 3-2 2-0 5-1 4-1 2-0 1-0 
 5 Czarni Nakło nad Notecią0-4 3-1 3-2 3-1     0-3 2-1 5-2 1-0 1-1 3-2 2-1 8-2 4-1 1-1 2-1 
 6 Flisak Złotoria0-3 2-2 2-1 5-2 4-1     1-2 2-1 1-1 2-2 6-0 3-1 1-0 5-2 2-1 4-1 
 7 Polonia Bydgoszcz1-2 2-3 0-3 1-2 1-4 3-3     1-1 2-1 2-0 2-2 2-0 6-1 3-1 3-2 10-0 
 8 Tucholanka Tuchola1-1 4-3 1-4 0-4 1-2 2-1 2-0     2-1 1-0 1-3 6-2 5-1 0-1 2-2 2-2 
 9 Pomorzanin Toruń0-1 1-1 1-3 6-4 5-1 4-0 1-2 2-1     0-1 0-0 5-1 4-3 2-2 4-1 1-0 
 10 Pomorzanin Serock2-3 0-3 7-2 1-5 1-1 3-0 3-0 1-4 1-0     2-2 2-0 3-1 10-1 2-2 0-1 
 11 Start Pruszcz1-3 1-4 2-5 0-1 2-3 4-1 2-3 2-1 2-1 1-3     2-1 1-1 1-1 2-0 5-1 
 12 Wisła Nowe3-7 1-3 0-0 1-3 0-2 2-1 1-1 2-3 3-0 2-0 1-0     1-3 1-1 1-3 1-0 
 13 Victoria Śliwice0-2 0-1 2-1 0-1 3-1 2-1 0-1 1-2 1-3 2-2 2-2 1-2     5-1 3-1 2-0 
 14 Gryf Sicienko1-2 0-4 2-3 0-3 2-4 1-3 1-4 2-2 1-4 4-1 1-1 1-2 3-0     4-1 4-1 
 15 Victoria Lisewo1-4 0-1 1-2 0-1 0-1 1-4 1-2 1-2 0-3 4-1 2-1 1-2 3-1 1-1     2-5 
 16 Chełminianka Chełmno2-7 1-3 1-4 2-4 3-2 0-4 3-1 0-2 1-4 0-4 0-3 1-1 1-3 0-2 2-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wda Świecie 4-2 Tucholanka Tuchola 11 sierpnia, 17:00
Gryf Sicienko 2-3 Promień Kowalewo Pomorskie 11 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 10-0 Chełminianka Chełmno 12 sierpnia, 11:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Pomorzanin Serock 11 sierpnia, 15:00
Unia Wąbrzeźno 0-1 Grom Osie 11 sierpnia, 18:00
Wisła Nowe 1-3 Victoria Lisewo 11 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 0-0 Start Pruszcz 11 sierpnia, 11:00
Victoria Śliwice 2-1 Flisak Złotoria 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tucholanka Tuchola 2-1 Flisak Złotoria 15 sierpnia, 17:00
Start Pruszcz 1-1 Victoria Śliwice 15 sierpnia, 17:00
Victoria Lisewo 0-3 Pomorzanin Toruń 15 sierpnia, 17:00
Grom Osie 5-3 Wisła Nowe 15 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Serock 1-5 Unia Wąbrzeźno 15 sierpnia, 11:00
Chełminianka Chełmno 3-2 Czarni Nakło nad Notecią 15 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 6-1 Polonia Bydgoszcz 15 sierpnia, 17:00
Wda Świecie 3-1 Gryf Sicienko 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Gryf Sicienko 2-2 Tucholanka Tuchola 18 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 1-2 Wda Świecie 18 sierpnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-2 Promień Kowalewo Pomorskie 18 sierpnia, 15:00
Unia Wąbrzeźno 1-0 Chełminianka Chełmno 18 sierpnia, 18:00
Wisła Nowe 2-0 Pomorzanin Serock 18 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 1-1 Grom Osie 18 sierpnia, 17:00
Victoria Śliwice 3-1 Victoria Lisewo 18 sierpnia, 17:00
Start Pruszcz 4-1 Flisak Złotoria 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Tucholanka Tuchola 1-3 Start Pruszcz 25 sierpnia, 17:00
Victoria Lisewo 1-4 Flisak Złotoria 25 sierpnia, 17:00
Grom Osie 0-0 Victoria Śliwice 25 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Serock 1-0 Pomorzanin Toruń 26 sierpnia, 17:00
Chełminianka Chełmno 1-1 Wisła Nowe 25 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Unia Wąbrzeźno 25 sierpnia, 17:00
Wda Świecie 5-2 Czarni Nakło nad Notecią 25 sierpnia, 17:00
Gryf Sicienko 1-4 Polonia Bydgoszcz 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Polonia Bydgoszcz 1-1 Tucholanka Tuchola 1 września, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 4-1 Gryf Sicienko 1 września, 15:00
Unia Wąbrzeźno 2-1 Wda Świecie 1 września, 17:00
Wisła Nowe 0-0 Promień Kowalewo Pomorskie 1 września, 17:00
Pomorzanin Toruń 1-0 Chełminianka Chełmno 1 września, 16:00
Victoria Śliwice 2-2 Pomorzanin Serock 1 września, 17:00
Flisak Złotoria 2-2 Grom Osie 2 września, 15:00
Start Pruszcz 2-0 Victoria Lisewo 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 5 września

Tucholanka Tuchola 2-2 Victoria Lisewo 5 września, 17:00
Grom Osie 3-0 Start Pruszcz 5 września, 17:00
Pomorzanin Serock 3-0 Flisak Złotoria 5 września, 17:00
Chełminianka Chełmno 1-3 Victoria Śliwice 5 września, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-0 Pomorzanin Toruń 5 września, 17:00
Wda Świecie 3-1 Wisła Nowe 5 września, 17:00
Gryf Sicienko 0-3 Unia Wąbrzeźno 5 września, 17:00
Polonia Bydgoszcz 1-4 Czarni Nakło nad Notecią 19 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Czarni Nakło nad Notecią 5-2 Tucholanka Tuchola 8 września, 15:00
Unia Wąbrzeźno 2-3 Polonia Bydgoszcz 8 września, 17:00
Wisła Nowe 1-1 Gryf Sicienko 8 września, 16:00
Pomorzanin Toruń 0-1 Wda Świecie 8 września, 17:00
Victoria Śliwice 2-1 Promień Kowalewo Pomorskie 8 września, 17:00
Flisak Złotoria 4-1 Chełminianka Chełmno 8 września, 16:00
Start Pruszcz 1-3 Pomorzanin Serock 8 września, 17:00
Victoria Lisewo 0-1 Grom Osie 9 września, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Tucholanka Tuchola 4-3 Grom Osie 15 września, 16:00
Pomorzanin Serock 2-2 Victoria Lisewo 15 września, 16:00
Chełminianka Chełmno 0-3 Start Pruszcz 15 września, 16:30
Promień Kowalewo Pomorskie 1-2 Flisak Złotoria 15 września, 17:00
Wda Świecie 4-0 Victoria Śliwice 15 września, 16:00
Gryf Sicienko 1-4 Pomorzanin Toruń 15 września, 17:00
Polonia Bydgoszcz 2-0 Wisła Nowe 15 września, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-1 Unia Wąbrzeźno 15 września, 13:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Unia Wąbrzeźno 6-0 Tucholanka Tuchola 22 września, 16:00
Wisła Nowe 0-2 Czarni Nakło nad Notecią 22 września, 16:00
Pomorzanin Toruń 1-2 Polonia Bydgoszcz 23 września, 11:00
Victoria Śliwice 5-1 Gryf Sicienko 22 września, 16:00
Flisak Złotoria 0-3 Wda Świecie 22 września, 16:00
Start Pruszcz 2-5 Promień Kowalewo Pomorskie 22 września, 16:00
Victoria Lisewo 2-5 Chełminianka Chełmno 22 września, 16:00
Grom Osie 2-2 Pomorzanin Serock 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Tucholanka Tuchola 1-0 Pomorzanin Serock 29 września, 15:00
Chełminianka Chełmno 1-3 Grom Osie 29 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 4-0 Victoria Lisewo 29 września, 16:00
Wda Świecie 6-1 Start Pruszcz 29 września, 16:00
Gryf Sicienko 1-3 Flisak Złotoria 29 września, 16:00
Polonia Bydgoszcz 6-1 Victoria Śliwice 29 września, 16:30
Czarni Nakło nad Notecią 1-0 Pomorzanin Toruń 29 września, 13:00
Unia Wąbrzeźno 2-0 Wisła Nowe 29 września, 16:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Wisła Nowe 2-3 Tucholanka Tuchola 6 października, 15:00
Victoria Śliwice 3-1 Czarni Nakło nad Notecią 6 października, 15:00
Flisak Złotoria 1-2 Polonia Bydgoszcz 6 października, 15:00
Start Pruszcz 1-1 Gryf Sicienko 6 października, 16:00
Victoria Lisewo 1-4 Wda Świecie 6 października, 11:00
Grom Osie 0-2 Promień Kowalewo Pomorskie 6 października, 15:00
Pomorzanin Serock 0-1 Chełminianka Chełmno 6 października, 15:00
Unia Wąbrzeźno 1-0 Pomorzanin Toruń 6 października, 15:30

Kolejka 12 - 13-14 października

Tucholanka Tuchola 2-2 Chełminianka Chełmno 13 października, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 6-1 Pomorzanin Serock 13 października, 15:00
Wda Świecie 2-3 Grom Osie 13 października, 15:00
Gryf Sicienko 4-1 Victoria Lisewo 13 października, 14:00
Polonia Bydgoszcz 2-2 Start Pruszcz 13 października, 15:30
Czarni Nakło nad Notecią 0-3 Flisak Złotoria 13 października, 14:00
Unia Wąbrzeźno 5-1 Victoria Śliwice 13 października, 15:30
Wisła Nowe 3-0 Pomorzanin Toruń 13 października, 15:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Pomorzanin Toruń 2-1 Tucholanka Tuchola 20 października, 14:00
Victoria Śliwice 1-2 Wisła Nowe 20 października, 15:00
Flisak Złotoria 5-2 Unia Wąbrzeźno 20 października, 15:00
Start Pruszcz 2-3 Czarni Nakło nad Notecią 20 października, 15:00
Victoria Lisewo 1-2 Polonia Bydgoszcz 20 października, 14:00
Grom Osie 1-0 Gryf Sicienko 20 października, 14:30
Pomorzanin Serock 2-3 Wda Świecie 20 października, 15:00
Chełminianka Chełmno 1-4 Promień Kowalewo Pomorskie 20 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Tucholanka Tuchola 1-4 Promień Kowalewo Pomorskie 27 października, 13:00
Wda Świecie 2-0 Chełminianka Chełmno 27 października, 14:00
Gryf Sicienko 4-1 Pomorzanin Serock 27 października, 14:00
Polonia Bydgoszcz 2-3 Grom Osie 27 października, 14:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Victoria Lisewo 27 października, 14:00
Unia Wąbrzeźno 3-2 Start Pruszcz 27 października, 14:00
Wisła Nowe 2-1 Flisak Złotoria 27 października, 14:00
Pomorzanin Toruń 4-3 Victoria Śliwice 28 października, 11:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Victoria Śliwice 1-2 Tucholanka Tuchola 3 listopada, 14:00
Flisak Złotoria 1-1 Pomorzanin Toruń 4 listopada, 14:00
Start Pruszcz 2-1 Wisła Nowe 3 listopada, 14:00
Victoria Lisewo 0-1 Unia Wąbrzeźno 3 listopada, 13:30
Grom Osie 2-2 Czarni Nakło nad Notecią 3 listopada, 14:00
Pomorzanin Serock 3-0 Polonia Bydgoszcz 3 listopada, 13:30
Chełminianka Chełmno 0-2 Gryf Sicienko 3 listopada, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Wda Świecie 3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Tucholanka Tuchola 1-1 Wda Świecie 10 listopada, 13:00
Promień Kowalewo Pomorskie 7-0 Gryf Sicienko 10 listopada, 14:00
Chełminianka Chełmno 3-1 Polonia Bydgoszcz 10 listopada, 14:00
Pomorzanin Serock 1-1 Czarni Nakło nad Notecią 10 listopada, 13:30
Grom Osie 3-1 Unia Wąbrzeźno 10 listopada, 14:00
Victoria Lisewo 1-2 Wisła Nowe 10 listopada, 13:30
Start Pruszcz 2-1 Pomorzanin Toruń 10 listopada, 14:00
Flisak Złotoria 1-0 Victoria Śliwice 10 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 22 marca

Flisak Złotoria 2-1 Tucholanka Tuchola 22 marca, 12:00
Victoria Śliwice 2-2 Start Pruszcz 22 marca, 15:30
Pomorzanin Toruń 4-1 Victoria Lisewo 22 marca, 13:00
Wisła Nowe 1-3 Grom Osie 22 marca, 15:30
Unia Wąbrzeźno 1-1 Pomorzanin Serock 22 marca, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 2-1 Chełminianka Chełmno 22 marca, 15:00
Polonia Bydgoszcz 0-3 Promień Kowalewo Pomorskie 22 marca, 16:00
Gryf Sicienko 1-2 Wda Świecie 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 29-30 marca

Flisak Złotoria 6-0 Start Pruszcz 29 marca, 15:00 (100)
Tucholanka Tuchola 0-1 Gryf Sicienko 29 marca, 15:00 (150)
Wda Świecie 2-1 Polonia Bydgoszcz 29 marca, 15:00 (250)
Promień Kowalewo Pomorskie 3-0 Czarni Nakło nad Notecią 29 marca, 16:00 (250)
Chełminianka Chełmno 2-4 Unia Wąbrzeźno 29 marca, 16:00 (400)
Pomorzanin Serock 2-0 Wisła Nowe 29 marca, 16:00 (50)
Grom Osie 2-0 Pomorzanin Toruń 29 marca, 16:00 (200)
Victoria Lisewo 3-1 Victoria Śliwice 30 marca, 14:00 (300)

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Start Pruszcz 2-1 Tucholanka Tuchola 5 kwietnia, 16:00
Flisak Złotoria 2-1 Victoria Lisewo 5 kwietnia, 15:00
Victoria Śliwice 0-1 Grom Osie 5 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Toruń 0-1 Pomorzanin Serock 5 kwietnia, 13:00
Wisła Nowe 1-0 Chełminianka Chełmno 5 kwietnia, 16:00
Unia Wąbrzeźno 1-3 Promień Kowalewo Pomorskie 5 kwietnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-4 Wda Świecie 6 kwietnia, 14:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Gryf Sicienko 5 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Tucholanka Tuchola 2-0 Polonia Bydgoszcz 12 kwietnia, 17:00
Gryf Sicienko 2-4 Czarni Nakło nad Notecią 12 kwietnia, 14:00
Wda Świecie 5-2 Unia Wąbrzeźno 12 kwietnia, 15:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-2 Wisła Nowe 12 kwietnia, 17:00
Chełminianka Chełmno 1-4 Pomorzanin Toruń 12 kwietnia, 17:00
Pomorzanin Serock 3-1 Victoria Śliwice 12 kwietnia, 17:00
Grom Osie 0-0 Flisak Złotoria 12 kwietnia, 17:00
Victoria Lisewo 2-1 Start Pruszcz
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 16:00) spotkanie przełożone ze względu na zły stan murawy

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Victoria Lisewo 1-2 Tucholanka Tuchola 19 kwietnia, 16:00
Start Pruszcz 1-4 Grom Osie 19 kwietnia, 17:00
Flisak Złotoria 2-2 Pomorzanin Serock 19 kwietnia, 16:00
Victoria Śliwice 2-0 Chełminianka Chełmno 19 kwietnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 1-3 Promień Kowalewo Pomorskie 19 kwietnia, 13:00
Wisła Nowe 3-7 Wda Świecie 19 kwietnia, 16:00
Unia Wąbrzeźno 4-1 Gryf Sicienko 19 kwietnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 2-1 Polonia Bydgoszcz 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Tucholanka Tuchola 1-2 Czarni Nakło nad Notecią 26 kwietnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 1-2 Unia Wąbrzeźno 26 kwietnia, 17:30
Gryf Sicienko 1-2 Wisła Nowe 26 kwietnia, 15:00
Wda Świecie 6-1 Pomorzanin Toruń 26 kwietnia, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-1 Victoria Śliwice 26 kwietnia, 17:00
Chełminianka Chełmno 0-4 Flisak Złotoria 26 kwietnia, 17:00
Pomorzanin Serock 2-2 Start Pruszcz 26 kwietnia, 17:00
Grom Osie 4-1 Victoria Lisewo 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Grom Osie 2-1 Tucholanka Tuchola 1 maja, 17:00
Victoria Lisewo 4-1 Pomorzanin Serock 1 maja, 14:00
Start Pruszcz 5-1 Chełminianka Chełmno 1 maja, 17:00
Flisak Złotoria 2-1 Promień Kowalewo Pomorskie 1 maja, 17:00
Victoria Śliwice 0-2 Wda Świecie 1 maja, 17:00
Pomorzanin Toruń 2-2 Gryf Sicienko 1 maja, 11:00
Wisła Nowe 1-1 Polonia Bydgoszcz 1 maja, 17:00
Unia Wąbrzeźno 2-1 Czarni Nakło nad Notecią 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 maja

Tucholanka Tuchola 0-4 Unia Wąbrzeźno 4 maja, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 2-1 Wisła Nowe 4 maja, 15:00
Polonia Bydgoszcz 2-1 Pomorzanin Toruń 4 maja, 17:30
Gryf Sicienko 3-0 Victoria Śliwice 4 maja, 15:00
Wda Świecie 3-4 Flisak Złotoria 4 maja, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 4-0 Start Pruszcz 4 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-3 Victoria Lisewo 4 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 0-3 Grom Osie 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Pomorzanin Serock 1-4 Tucholanka Tuchola 10 maja, 17:00
Grom Osie 4-0 Chełminianka Chełmno 10 maja, 17:00
Victoria Lisewo 1-2 Promień Kowalewo Pomorskie 10 maja, 17:00
Start Pruszcz 1-3 Wda Świecie 10 maja, 17:00
Flisak Złotoria 5-2 Gryf Sicienko 10 maja, 17:00
Victoria Śliwice 0-1 Polonia Bydgoszcz 10 maja, 17:00
Pomorzanin Toruń 5-1 Czarni Nakło nad Notecią 10 maja, 17:00
Wisła Nowe 1-3 Unia Wąbrzeźno 10 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Pomorzanin Toruń 6-4 Unia Wąbrzeźno 18 maja, 10:00
Tucholanka Tuchola 6-2 Wisła Nowe 17 maja, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 8-2 Victoria Śliwice 17 maja, 15:00
Polonia Bydgoszcz 3-3 Flisak Złotoria 17 maja, 17:30
Gryf Sicienko 1-1 Start Pruszcz 17 maja, 16:00
Wda Świecie 1-0 Victoria Lisewo 17 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Grom Osie 17 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 0-4 Pomorzanin Serock 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 21 maja

Chełminianka Chełmno 0-2 Tucholanka Tuchola 21 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 7-2 Promień Kowalewo Pomorskie 21 maja, 17:00
Grom Osie 1-2 Wda Świecie 21 maja, 17:00
Victoria Lisewo 1-1 Gryf Sicienko 21 maja, 17:00
Start Pruszcz 2-3 Polonia Bydgoszcz 21 maja, 17:00
Flisak Złotoria 4-1 Czarni Nakło nad Notecią 21 maja, 17:00
Victoria Śliwice 0-1 Unia Wąbrzeźno 21 maja, 17:00
Pomorzanin Toruń 5-1 Wisła Nowe 22 maja, 17:00

Kolejka 28 - 24 maja

Tucholanka Tuchola 2-1 Pomorzanin Toruń 24 maja, 17:00
Wisła Nowe 1-3 Victoria Śliwice 24 maja, 17:00
Unia Wąbrzeźno 2-2 Flisak Złotoria 24 maja, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-2 Start Pruszcz 24 maja, 15:00
Polonia Bydgoszcz 3-2 Victoria Lisewo 24 maja, 17:30
Gryf Sicienko 0-4 Grom Osie 24 maja, 16:00
Wda Świecie 4-0 Pomorzanin Serock 24 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 9-0 Chełminianka Chełmno 24 maja, 17:00

Kolejka 29 - 31 maja

Promień Kowalewo Pomorskie 4-2 Tucholanka Tuchola 31 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-7 Wda Świecie 31 maja, 17:00
Pomorzanin Serock 10-1 Gryf Sicienko 31 maja, 17:00
Grom Osie 3-1 Polonia Bydgoszcz 31 maja, 17:00
Victoria Lisewo 0-1 Czarni Nakło nad Notecią 31 maja, 17:00
Start Pruszcz 0-1 Unia Wąbrzeźno 31 maja, 17:00
Flisak Złotoria 3-1 Wisła Nowe 31 maja, 17:00
Victoria Śliwice 1-3 Pomorzanin Toruń 31 maja, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

Tucholanka Tuchola 5-1 Victoria Śliwice 7 czerwca, 17:00
Pomorzanin Toruń 4-0 Flisak Złotoria 7 czerwca, 17:00
Wisła Nowe 1-0 Start Pruszcz 7 czerwca, 17:00
Unia Wąbrzeźno 2-0 Victoria Lisewo 7 czerwca, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-1 Grom Osie 7 czerwca, 17:00
Polonia Bydgoszcz 2-0 Pomorzanin Serock 7 czerwca, 17:00
Gryf Sicienko 4-1 Chełminianka Chełmno 7 czerwca, 17:00
Wda Świecie 2-1 Promień Kowalewo Pomorskie 7 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
Baraże o udział w IV lidze (kujawsko-pomorska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)

IV liga 2007/2008 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2007/2008 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2007/2008 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2007/2008 (Toruń)
Klasa A 2007/2008 (Włocławek)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas