[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2007/2008, grupa: 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Flota Świnoujście 30 68 20 8 2 49-22 11 4 0 27-9 9 4 2 22-13
2.  Unia Janikowo 30 60 17 9 4 51-22 11 3 1 30-7 6 6 3 21-15
3.  Nielba Wągrowiec 30 55 15 10 5 58-30 8 6 1 28-12 7 4 4 30-18
4.  Jarota Jarocin 30 53 15 8 7 55-27 9 2 4 33-12 6 6 3 22-15 2 4 1 1 0 2-0
5.  Kotwica Kołobrzeg 30 53 15 8 7 46-29 9 2 4 29-15 6 6 3 17-14 2 1 0 1 1 0-2
6.  Victoria Koronowo 30 47 14 5 11 54-33 6 2 7 23-16 8 3 4 31-17
7.  Elana Toruń 30 46 12 10 8 32-26 5 7 3 16-13 7 3 5 16-13
8.  KP Police 30 34 6 16 8 36-40 5 6 4 20-17 1 10 4 16-23 2 4 1 1 0 3-2
9.  Kaszubia Kościerzyna 30 34 9 7 14 32-46 8 4 3 26-17 1 3 11 6-29 2 1 0 1 1 2-3
10.  Rodło Kwidzyn 30 32 8 8 14 33-47 7 4 4 22-21 1 4 10 11-26 2 4 1 1 0 2-1
11.  Wierzyca Pelplin 30 32 7 11 12 39-52 5 7 3 24-19 2 4 9 15-33 2 1 0 1 1 1-2
12.  Mieszko Gniezno 30 31 8 7 15 30-39 7 4 4 21-15 1 3 11 9-24
13.  Kujawiak Włocławek 30 28 5 13 12 24-52 3 8 4 10-21 2 5 8 14-31
14.  Rega-Merida Trzebiatów 30 27 7 6 17 26-46 6 2 7 18-22 1 4 10 8-24
15.  Zdrój Ciechocinek 30 26 6 8 16 22-55 4 4 7 13-25 2 4 9 9-30
16.  Cartusia Kartuzy 30 22 4 10 16 27-48 3 7 5 15-18 1 3 11 12-30
Zwycięzca ligi uzyska awans do nowej I ligi.
Zespoły z miejsc 2-7 uzyskają awans do nowej II ligi.
Zespoły z miejsc 8-16 zagrają w nowej III lidze.
Wierzyca Pelplin po sezonie nie otrzymała licencji na grę w III lidze.
Kujawiak Włocławek wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Flota Świnoujście    3-1 1-1 1-1 2-1 2-1 4-1 2-1 1-0 2-2 0-0 2-0 1-0 2-0 2-0 2-0 
 2 Unia Janikowo3-0     1-0 4-1 4-2 3-0 0-0 0-0 2-0 1-2 4-1 1-0 3-0 3-1 0-0 1-0 
 3 Nielba Wągrowiec0-1 2-1     1-0 0-0 2-2 1-1 3-3 4-0 3-2 2-0 0-0 3-0 2-1 4-0 1-1 
 4 Jarota Jarocin1-2 0-0 1-2     0-0 0-3 2-0 3-0 1-0 3-0 5-1 1-2 2-1 3-0 6-0 5-1 
 5 Kotwica Kołobrzeg1-2 1-1 0-1 0-2     2-1 1-0 3-1 3-0 2-1 1-1 3-0 6-2 1-2 3-1 2-0 
 6 Victoria Koronowo1-2 0-0 1-1 1-5 0-2     0-1 0-2 4-0 2-0 8-0 1-0 1-2 2-0 0-1 2-0 
 7 Elana Toruń1-1 0-1 2-2 1-1 1-2 1-1     0-0 1-2 2-1 3-1 0-0 0-0 1-0 2-1 1-0 
 8 KP Police1-2 0-3 0-1 0-0 2-2 2-2 0-1     1-0 1-1 3-1 2-1 1-1 0-0 4-0 3-2 
 9 Kaszubia Kościerzyna0-0 0-1 1-1 1-2 0-0 2-3 2-1 2-2     2-0 2-1 3-2 3-0 3-2 2-1 3-1 
 10 Rodło Kwidzyn0-2 1-4 3-2 2-1 2-2 0-2 0-0 3-0 1-1     2-1 2-0 1-1 2-0 1-4 2-1 
 11 Wierzyca Pelplin2-2 3-3 3-2 0-1 0-2 1-4 3-1 0-0 3-0 0-0     1-0 3-3 0-0 4-0 1-1 
 12 Mieszko Gniezno1-3 1-2 2-1 1-1 3-0 2-1 0-2 1-1 2-0 1-0 1-1     1-2 2-0 0-0 3-1 
 13 Kujawiak Włocławek1-0 1-0 0-6 3-3 0-0 0-2 0-5 1-1 0-0 1-1 0-1 1-1     1-0 0-0 1-1 
 14 Rega-Merida Trzebiatów0-2 1-1 1-3 0-2 0-1 0-1 0-1 1-1 3-2 2-0 0-5 3-1 3-0     2-1 2-1 
 15 Zdrój Ciechocinek1-1 0-1 0-4 0-2 0-2 0-5 0-1 2-2 1-1 2-1 2-1 1-0 2-1 1-1     1-2 
 16 Cartusia Kartuzy0-2 2-2 2-3 0-0 0-1 0-3 0-1 2-2 2-0 2-0 0-0 3-2 1-1 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Kotwica Kołobrzeg 1-1 Unia Janikowo 11 sierpnia, 17:00 (600)
Małkowski 15 - Bekas 50
Nielba Wągrowiec 1-1 Elana Toruń 11 sierpnia, 16:00 (1000)
Piątek 29 - Świderek 13
Rodło Kwidzyn 3-0 KP Police 11 sierpnia, 16:00
Felski 36, Dąbrowski 45, Bała 87
Flota Świnoujście 2-0 Rega-Merida Trzebiatów 11 sierpnia, 16:30 (1200)
Dziuba 60, Magdziński 68
Wierzyca Pelplin 4-0 Zdrój Ciechocinek 11 sierpnia, 17:30 (1000)
Neścior 9, Chrzonowski 12, Pawłuszek 19, 73
Victoria Koronowo 1-5 Jarota Jarocin 11 sierpnia, 16:00 (400)
Łożyński 2 - Hercog 10, Pacyński 26 (k), 57 (k), 60, Manelski 83
Cartusia Kartuzy 2-0 Kaszubia Kościerzyna 12 sierpnia, 13:00
Przybyszewski 5, Melaniuk 88
Kujawiak Włocławek 1-1 Mieszko Gniezno 11 sierpnia, 20:00 (1000)
Grube 20 - Tyc 58

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Unia Janikowo 1-0 Mieszko Gniezno 15 sierpnia, 17:00 (1800)
Bekas 53
Kaszubia Kościerzyna 3-0 Kujawiak Włocławek 15 sierpnia, 17:00 (550)
Pięta 59, 69, Drzymała 71
Jarota Jarocin 5-1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia, 16:00
Cirkowski 3 (s), Pacyński 44, 68, Hercog 71, Kamil Stefaniak 84 - Mitura 80
Zdrój Ciechocinek 0-5 Victoria Koronowo 15 sierpnia, 17:00 (500)
Raczyński 1, Rogóż 57, Modracki 83, 90, M.Wiśniewski 90
Rega-Merida Trzebiatów 0-5 Wierzyca Pelplin 15 sierpnia, 16:00 (500)
Szopiński 15, Pawłuszek 56, 65, Neścior 68, 90
KP Police 1-2 Flota Świnoujście 15 sierpnia, 17:00 (500)
Echaust 60 - Dziuba 7, Magdziński 65
Elana Toruń 2-1 Rodło Kwidzyn 15 sierpnia, 17:00
R.Warczachowski 46 (k), Woroniecki 58 - Sulej 42
Kotwica Kołobrzeg 0-1 Nielba Wągrowiec 15 sierpnia, 17:00
Mikołajczak 55

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Nielba Wągrowiec 2-1 Unia Janikowo 18 sierpnia, 16:00 (800)
Gryszczyński 64, Mikołajczak 84 - Filipek 69
Rodło Kwidzyn 2-2 Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia, 15:00
Sulej 14, Kobus 82 - Misztal 11, Jackiewicz 90
Flota Świnoujście 4-1 Elana Toruń 18 sierpnia, 17:00 (1700)
Dziuba 28, 65, Magdziński 36, 45 - Jankowski 72
Wierzyca Pelplin 0-0 KP Police 18 sierpnia, 17:30
Victoria Koronowo 2-0 Rega-Merida Trzebiatów 18 sierpnia, 16:00 (300)
Mądrzejewski 72 (k), Modracki 73
Cartusia Kartuzy 0-0 Zdrój Ciechocinek 19 sierpnia, 13:00
Kujawiak Włocławek 3-3 Jarota Jarocin 18 sierpnia, 20:00 (1300)
Grube 23, Cichowlas 71, Babiarz 79 - Hercog 4, 52, Pacyński 88
Mieszko Gniezno 2-0 Kaszubia Kościerzyna 18 sierpnia, 17:00 (700)
Michałowski 51, Dereżynski 54

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Unia Janikowo 2-0 Kaszubia Kościerzyna 25 sierpnia, 17:00 (2400)
Mysiak 68, Tarnowski 71
Jarota Jarocin 1-2 Mieszko Gniezno 26 sierpnia, 16:00 (1500)
Manelski 2 - Tyc 5, Michałowski 37
Zdrój Ciechocinek 2-1 Kujawiak Włocławek 25 sierpnia, 17:00 (400)
Todorow 31, 48 - Babiarz 51
Rega-Merida Trzebiatów 2-1 Cartusia Kartuzy 25 sierpnia, 16:00 (450)
Bejuk 48, Kupiec 62 (s) - Ustowski 86
KP Police 2-2 Victoria Koronowo 25 sierpnia, 17:00 (300)
Komar 51, Malczuk 83 (s) - Woźniak 40 (k), M.Wiśniewski 90
Elana Toruń 3-1 Wierzyca Pelplin 25 sierpnia, 17:00 (1000)
Dah 1, Nowaczyk 47, Maćkiewicz 72 - Szczepiński 61
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Flota Świnoujście 25 sierpnia, 17:00 (600)
Koňušík 89 (s) - Krajanowski 51, Dziuba 56
Nielba Wągrowiec 3-2 Rodło Kwidzyn 25 sierpnia, 16:00 (1500)
Mikołajczak 48, Piątek 72, Zieniuk 82 - Pietroń 25, Kobus 45

Kolejka 5 - 1-2 września

Rodło Kwidzyn 1-4 Unia Janikowo 1 września, 13:00
Bała 60 - Tarnowski 30, 70, Mysiak 55, Bekas 88
Flota Świnoujście 1-1 Nielba Wągrowiec 1 września, 17:00 (2000)
Dziuba 88 - Zieniuk 90
Wierzyca Pelplin 0-2 Kotwica Kołobrzeg 1 września, 17:00
Matwijów 18, 75
Victoria Koronowo 0-1 Elana Toruń 1 września, 16:00 (1000)
Dah 36
Cartusia Kartuzy 2-2 KP Police 1 września, 13:00
Kordyl 59, Karasiński 87 - Ciołek 6, Komar 67
Kujawiak Włocławek 1-0 Rega-Merida Trzebiatów 1 września, 19:30 (650)
M.Kowalski 55
Mieszko Gniezno 0-0 Zdrój Ciechocinek 1 września, 17:00 (700)
Kaszubia Kościerzyna 1-2 Jarota Jarocin 1 września, 17:00
Klawikowski 66 - Sowiński 47, Pacyński 73

Kolejka 6 - 5 września

Unia Janikowo 4-1 Jarota Jarocin 5 września, 17:00 (2200)
Bekas 2, 6, Mrvaljević 33, Marciniak 47 - Manelski 90
Zdrój Ciechocinek 1-1 Kaszubia Kościerzyna 5 września, 17:00 (300)
Maciejak 39 - Nawrocki 73 (s)
Rega-Merida Trzebiatów 3-1 Mieszko Gniezno 5 września, 16:00
Husejko 8, Buala Bola 11, Królak 90 - Nawrot 79
KP Police 1-1 Kujawiak Włocławek 5 września, 17:50 (300)
Ciołek 59 - Cichowlas 67
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Elana Toruń 1-0 Cartusia Kartuzy 5 września, 17:00 (300)
Maćkiewicz 50
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Victoria Koronowo 5 września, 17:00
Pisarczyk 23, Jackiewicz 49 (k) - Krzywicki 31
Nielba Wągrowiec 2-0 Wierzyca Pelplin 5 września, 17:00
Figaszewski 64, Piątek 85
Rodło Kwidzyn 0-2 Flota Świnoujście 5 września, 17:00 (300)
Dziuba 1, Krajanowski 75 (k)

Kolejka 7 - 8-9 września

Flota Świnoujście 3-1 Unia Janikowo 8 września, 16:00 (2000)
Krajanowski 38, Bebeto 39, Magdziński 59 - Filipek 62
Wierzyca Pelplin 0-0 Rodło Kwidzyn 8 września, 17:00 (700)
Victoria Koronowo 1-1 Nielba Wągrowiec 8 września, 16:00 (300)
Podolski 2 - Leśniewski 66
Cartusia Kartuzy 0-1 Kotwica Kołobrzeg 8 września, 13:00 (400)
Jackiewicz 14
Kujawiak Włocławek 0-5 Elana Toruń 8 września, 18:30 (1000)
Grala 6, B.Kowalski 12, R.Warczachowski 53, Grzebel 78, Maćkiewicz 81
Mieszko Gniezno 1-1 KP Police 8 września, 17:00 (400)
Piskuła 90 - Szmit 29
Kaszubia Kościerzyna 3-2 Rega-Merida Trzebiatów 9 września, 12:00 (200)
Pięta 41, Jaszczyk 73, Grzywacz 90 - Trzebiński 27 (s), Umukoro 89
Jarota Jarocin 6-0 Zdrój Ciechocinek 9 września, 16:00 (1000)
Pacyński 1, 72, Roszkiewicz 43, 45, Matuszak 67, Hercog 73

Kolejka 8 - 15-16 września

Unia Janikowo 0-0 Zdrój Ciechocinek 15 września, 17:00 (2000)
Rega-Merida Trzebiatów 0-2 Jarota Jarocin 16 września, 13:00 (600)
Roszkiewicz 56, Kamil Stefaniak 90
KP Police 1-0 Kaszubia Kościerzyna 15 września, 17:00 (200)
Tuński 8
Elana Toruń 0-0 Mieszko Gniezno 15 września, 16:00 (800)
Kotwica Kołobrzeg 6-2 Kujawiak Włocławek 15 września, 16:00 (500)
Jackiewicz 21, 35, 48, 62, 87, Misztal 41 - Charzewski 9, Lewandowski 73
Nielba Wągrowiec 1-1 Cartusia Kartuzy 15 września, 16:00 (900)
Mikołajczak 78 - Karasiński 85
Rodło Kwidzyn 0-2 Victoria Koronowo 16 września, 15:00 (600)
Krzywicki 4, M.Wiśniewski 60
Flota Świnoujście 0-0 Wierzyca Pelplin 15 września, 16:00 (1200)

Kolejka 9 - 22-23 września

Wierzyca Pelplin 3-3 Unia Janikowo 22 września, 16:00
Szczepiński 26, 78, Pawłuszek 88 - Bekas 2, 58, Mrvaljević 65
Victoria Koronowo 1-2 Flota Świnoujście 22 września, 16:00 (400)
Podolski 10 - Polak 13 (k), Krajanowski 66
czerwoną kartką po spotkaniu został ukarany Łukasz Ruciński
Cartusia Kartuzy 2-0 Rodło Kwidzyn 22 września, 13:00
Kordyl 34, Karasiński 72
Kujawiak Włocławek 0-6 Nielba Wągrowiec 22 września, 18:30 (800)
Mikołajczak 42, 46, 47, 70, Figaszewski 68, Piątek 77
Mieszko Gniezno 3-0 Kotwica Kołobrzeg 22 września, 16:00 (600)
Michałowski 35, 70, 86
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Elana Toruń 22 września, 15:00
Grzywacz 31, 71 - Kryszak 53
Jarota Jarocin 3-0 KP Police 23 września, 16:00 (1500)
Idzikowski 53, Kryś 83, Hercog 90 (k)
Zdrój Ciechocinek 1-1 Rega-Merida Trzebiatów 22 września, 16:00
Galant 48 (k) - Umukoro 14

Kolejka 10 - 29-30 września

Unia Janikowo 3-1 Rega-Merida Trzebiatów 29 września, 16:00 (1700)
Marciniak 36, 54, Filipek 85 - Bejuk 78
KP Police 4-0 Zdrój Ciechocinek 29 września, 11:00 (200)
Komar 33, 67, Ciołek 52, Krzysztof Stefaniak 53
Elana Toruń 1-1 Jarota Jarocin 29 września, 16:00 (700)
Młodzieniak 61 - Garbarek 33
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Kaszubia Kościerzyna 29 września, 16:00 (500)
Malinowski 48, Jackiewicz 52, 90
Nielba Wągrowiec 0-0 Mieszko Gniezno 29 września, 15:00 (800)
Rodło Kwidzyn 1-1 Kujawiak Włocławek 29 września, 15:00 (150)
Sulej 25 (k) - Cichowlas 85
Flota Świnoujście 2-0 Cartusia Kartuzy 29 września, 15:00 (800)
Dziuba 29, Krajanowski 83
Wierzyca Pelplin 1-4 Victoria Koronowo 29 września, 16:00
Pawłuszek 67 - Gąsiorowski 33 (s), Podolski 49, Rogóż 52, Krzywicki 75

Kolejka 11 - 6-7 października

Victoria Koronowo 0-0 Unia Janikowo 6 października, 14:00 (500)
Cartusia Kartuzy 0-0 Wierzyca Pelplin 6 października, 13:00 (300)
Mieszko Gniezno 1-0 Rodło Kwidzyn 6 października, 16:00 (350)
Augustyniak 76
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Nielba Wągrowiec 6 października, 15:00 (500)
Grzywacz 90 - Figaszewski 52
Jarota Jarocin 0-0 Kotwica Kołobrzeg 7 października, 15:00 (1200)
Zdrój Ciechocinek 0-1 Elana Toruń 6 października, 15:00 (800)
Jankowski 13
Rega-Merida Trzebiatów 1-1 KP Police 7 października, 13:00 (400)
Antczak 41 - Komar 1
Flota Świnoujście 1-0 Kujawiak Włocławek 6 października, 15:00 (600)
Bebeto 59

Kolejka 12 - 13-14 października

Unia Janikowo 0-0 KP Police 13 października, 15:00 (2000)
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Zdrój Ciechocinek 13 października, 15:00 (500)
Jackiewicz 63, 85, Ł.Małkowski 88 - Maciejak 31
Nielba Wągrowiec 1-0 Jarota Jarocin 13 października, 15:00 (1000)
Halaburda 34
Rodło Kwidzyn 1-1 Kaszubia Kościerzyna 13 października, 15:00 (400)
Fayose Olalekan 31 - Dudziński 90
Flota Świnoujście 2-0 Mieszko Gniezno 13 października, 15:00 (1000)
Dziuba 40, 57
Wierzyca Pelplin 3-3 Kujawiak Włocławek 13 października, 15:00 (300)
Chrzonowski 24, Pawłuszek 67, Racki 78 - Charzewski 18, Lewandowski 73, Remień 90
Victoria Koronowo 2-0 Cartusia Kartuzy 13 października, 14:00 (200)
Kardasz 52, Mądrzejewski 78
Rega-Merida Trzebiatów 0-1 Elana Toruń 13 października, 13:00 (300)
Jankowski 33

Kolejka 13 - 20-21 października

Cartusia Kartuzy 2-2 Unia Janikowo 20 października, 13:00
Kordyl 28, Ciarczyński 82 (k) - Filipek 18, Nowosielski 70
Kujawiak Włocławek 0-2 Victoria Koronowo 20 października, 18:00 (200)
Krzywicki 37, Rogóż 44
Mieszko Gniezno 1-1 Wierzyca Pelplin 20 października, 15:30 (250)
Gąsiorowski 36 - Racki 15
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Flota Świnoujście 20 października, 14:00 (400)
Jarota Jarocin 3-0 Rodło Kwidzyn 21 października, 14:00 (800)
Garbarek 18, Kruk 22, Manelski 48
Zdrój Ciechocinek 0-4 Nielba Wągrowiec 20 października, 14:00 (150)
M.Kwiatkowski 3, Piątek 55, Leśniewski 78, Wróbel 82
Rega-Merida Trzebiatów 0-1 Kotwica Kołobrzeg 20 października, 15:00 (900)
Matwijów 16
KP Police 0-1 Elana Toruń 20 października, 15:00 (150)
Dah 11

Kolejka 14 - 27-28 października

Unia Janikowo 0-0 Elana Toruń 27 października, 14:00 (2000)
Kotwica Kołobrzeg 3-1 KP Police 27 października, 14:00
Misztal 10, Jackiewicz 78 (k), Pisarczyk 90 - Ciołek 11
Nielba Wągrowiec 2-1 Rega-Merida Trzebiatów 27 października, 14:00 (800)
Piątek 29, Fillinger 79 (k) - Dubiela 45
Rodło Kwidzyn 1-4 Zdrój Ciechocinek 27 października, 11:00 (100)
Pruszkowski 17 - Nawrocki 46, Maciejak 57, Todorow 70, Atanacković 80
Flota Świnoujście 1-1 Jarota Jarocin 27 października, 13:00 (800)
Dziuba 32 - Manelski 62
Wierzyca Pelplin 3-0 Kaszubia Kościerzyna 27 października, 15:00
R.Lewandowski 3, Pawłuszek 30, Neścior 88
Victoria Koronowo 1-0 Mieszko Gniezno 27 października, 14:00 (800)
Rogóż 89
czerwonymi kartkami po spotkaniu zostali ukarani Marcin Wiśniewski (Victoria) i Szymon Gul (Mieszko)
Cartusia Kartuzy 1-1 Kujawiak Włocławek 27 października, 13:00 (100)
Kordyl 51 - Babiarz 22

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Kujawiak Włocławek 1-0 Unia Janikowo 3 listopada, 17:00 (300)
Babiarz 62
Mieszko Gniezno 3-1 Cartusia Kartuzy 4 listopada, 12:00 (400)
Tyc 17, 88, Augustyniak 26 - Kordyl 11
Kaszubia Kościerzyna 2-3 Victoria Koronowo 3 listopada, 13:00 (200)
Pięta 75 (k), 87 (k) - Kardasz 52, 66, Podolski 84
Jarota Jarocin 5-1 Wierzyca Pelplin 4 listopada, 14:00 (800)
Pacyński 15, 75, 80, Kryś 39, Kamil Stefaniak 86 - Pawłuszek 63
Zdrój Ciechocinek 1-1 Flota Świnoujście 3 listopada, 14:00 (300)
Maciejak 54 - Dziuba 90
Rega-Merida Trzebiatów 2-0 Rodło Kwidzyn 3 listopada, 14:00
Juracki 54, Antczak 77 (k)
KP Police 0-1 Nielba Wągrowiec 3 listopada, 13:00 (200)
Mikołajczak 60
Elana Toruń 1-2 Kotwica Kołobrzeg 3 listopada, 13:00 (900)
B.Kowalski 15 - Grocholski 48, T.Malinowski 73

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Unia Janikowo 4-2 Kotwica Kołobrzeg 10 listopada, 12:00 (1100)
Filipek 9, Tarnowski 39, Biegański 60, Mysiak 71 - Jackiewicz 37, Benkowski 45
Elana Toruń 2-2 Nielba Wągrowiec 10 listopada, 13:00 (500)
Młodzieniak 53, R.Warczachowski 67 (k) - Figaszewski 61, Mikołajczak 64
KP Police 1-1 Rodło Kwidzyn 10 listopada, 13:00
Komar 34 - Pruszkowski 45
Rega-Merida Trzebiatów 0-2 Flota Świnoujście 10 listopada, 11:00 (400)
Krajanowski 40, Magdziński 88
Zdrój Ciechocinek 2-1 Wierzyca Pelplin 10 listopada, 14:00 (250)
Maciejak 11, 50 - Szczepiński 37
Jarota Jarocin 0-3 Victoria Koronowo 11 listopada, 13:00 (500)
Krzywicki 6, Raczyński 80, Podolski 90
Kaszubia Kościerzyna 3-1 Cartusia Kartuzy 10 listopada, 13:00 (600)
Majewski 28, Prinz 73, Grzywacz 82 - Melaniuk 8
Mieszko Gniezno 1-2 Kujawiak Włocławek 11 listopada, 12:00 (400)
Piskuła 19 - D.Kwiatkowski 16, 84

Kolejka 17 - 21-22 marca

Mieszko Gniezno 1-2 Unia Janikowo 22 marca, 15:00 (500)
Piotrowski 61 - Nowosielski 41, Filipek 72
Kujawiak Włocławek 0-0 Kaszubia Kościerzyna 21 marca, 17:00 (400)
Cartusia Kartuzy 0-0 Jarota Jarocin 2 kwietnia, 17:00 (300)
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Koronowo 0-1 Zdrój Ciechocinek 22 marca, 14:00 (500)
Maciaszek 44
Wierzyca Pelplin 0-0 Rega-Merida Trzebiatów 22 marca, 15:30 (700)
Flota Świnoujście 2-1 KP Police 22 marca, 14:00 (600)
Dziuba 60, Iskra 90 - Jóźwiak 86
Rodło Kwidzyn 0-0 Elana Toruń 22 marca, 11:00 (500)
Nielba Wągrowiec 0-0 Kotwica Kołobrzeg 22 marca, 14:00 (800)

Kolejka 18 - 29-30 marca

Unia Janikowo 1-0 Nielba Wągrowiec 29 marca, 15:00 (1700)
Tarnowski 57
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Rodło Kwidzyn 29 marca, 15:00
Grocholski 32, Benkowski 40 - Ł.Jaworski 63
Elana Toruń 1-1 Flota Świnoujście 29 marca, 15:00 (1200)
Maćkiewicz 74 - Pietruszka 72
KP Police 3-1 Wierzyca Pelplin 29 marca, 13:00 (200)
Krzysztof Stefaniak 56, Jóźwiak 64, Tuński 85 - Pawłuszek 90
Rega-Merida Trzebiatów 0-1 Victoria Koronowo 29 marca, 11:00
Łożyński 75
Zdrój Ciechocinek 1-2 Cartusia Kartuzy 29 marca, 11:00 (300)
Maciaszek 71 - Przybyszewski 79, 90
Jarota Jarocin 2-1 Kujawiak Włocławek 30 marca, 14:00 (800)
Idzikowski 23, Sowiński 41 - Lewandowski 56
Kaszubia Kościerzyna 3-2 Mieszko Gniezno 29 marca, 14:00 (200)
Drzymała 4, Grzywacz 55, Prinz 61 - Rašić 7, Brenk 37

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Kaszubia Kościerzyna 0-1 Unia Janikowo 5 kwietnia, 16:00 (500)
T.Warczachowski 90
Mieszko Gniezno 1-1 Jarota Jarocin 5 kwietnia, 16:00 (450)
Gąsiorowski 90 - Pacyński 72
Kujawiak Włocławek 0-0 Zdrój Ciechocinek 5 kwietnia, 14:00 (450)
Cartusia Kartuzy 1-1 Rega-Merida Trzebiatów 5 kwietnia, 16:00 (200)
Przybyszewski 73 (k) - Orłowski 16
Victoria Koronowo 0-2 KP Police 5 kwietnia, 14:00 (300)
Brzeziński 18, Komar 29 (k)
Wierzyca Pelplin 3-1 Elana Toruń 5 kwietnia, 16:00 (300)
Racki 17 (k), Pawłuszek 52, Rutkowski 79 - Jankowski 69
Flota Świnoujście 2-1 Kotwica Kołobrzeg 5 kwietnia, 15:30 (1600)
Pietruszka 35, Dziuba 63 - Jackiewicz 43 (k)
Rodło Kwidzyn 3-2 Nielba Wągrowiec 5 kwietnia, 14:00 (400)
Felski 22, Sawiński 45, Sulej 52 - Bartkowiak 62 (k), Halaburda 85
czerwoną kartką za niesportowe zachowanie został ukarany Radosław Górka - rezerwowy zawodnik gości

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Unia Janikowo 1-2 Rodło Kwidzyn 12 kwietnia, 16:00 (1500)
Tarnowski 43 - Radzimski 69, Pruszkowski 71
Nielba Wągrowiec 0-1 Flota Świnoujście 12 kwietnia, 17:00 (600)
Dziuba 25
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Wierzyca Pelplin 12 kwietnia, 16:00 (350)
Jackiewicz 18 - Jarentowski 45
Elana Toruń 1-1 Victoria Koronowo 12 kwietnia, 14:40
Maćkiewicz 78 - Rogóż 68
KP Police 3-2 Cartusia Kartuzy 12 kwietnia, 13:00 (250)
Jakuszczonek 19, 51, Komar 39 - Kordyl 42, Karasiński 53
Rega-Merida Trzebiatów 3-0 Kujawiak Włocławek 12 kwietnia, 11:00
Muzyczuk 59, Husejko 73, 75
Zdrój Ciechocinek 1-0 Mieszko Gniezno 12 kwietnia, 11:00 (150)
Nawrocki 29
Jarota Jarocin 1-0 Kaszubia Kościerzyna 12 kwietnia, 16:00 (500)
Idzikowski 81

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

Jarota Jarocin 0-0 Unia Janikowo 20 kwietnia, 15:00 (800)
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Zdrój Ciechocinek 19 kwietnia, 16:00 (400)
Grzywacz 49, Zawadzki 83 - Maciaszek 32
Mieszko Gniezno 2-0 Rega-Merida Trzebiatów 20 kwietnia, 15:00 (300)
Rašić 68, Brenk 90
Kujawiak Włocławek 1-1 KP Police 19 kwietnia, 14:00 (200)
D.Kwiatkowski 84 - Krzysztof Stefaniak 25
Cartusia Kartuzy 0-1 Elana Toruń 19 kwietnia, 16:00 (300)
Maćkiewicz 49
Victoria Koronowo 0-2 Kotwica Kołobrzeg 19 kwietnia, 14:00 (300)
Benkowski 65, Jackiewicz 78
Wierzyca Pelplin 3-2 Nielba Wągrowiec 19 kwietnia, 17:00 (450)
Sarnecki 6, Skalski 8, Pawłuszek 85 - Gryszczyński 75, 79
Flota Świnoujście 2-2 Rodło Kwidzyn 19 kwietnia, 15:30 (1200)
Dziuba 38, Czarnecki 50 - Felski 35, 73

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Unia Janikowo 3-0 Flota Świnoujście 26 kwietnia, 16:00 (1500)
T.Warczachowski 40, Filipek 59, Tarnowski 84
Rodło Kwidzyn 2-1 Wierzyca Pelplin 26 kwietnia, 14:00
Sulej 45, Pruszkowski 66 - Skalski 43
Nielba Wągrowiec 2-2 Victoria Koronowo 26 kwietnia, 17:00
Leśniewski 71, Fillinger 90 (k) - Krzywicki 3, Rogóż 84
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Cartusia Kartuzy 26 kwietnia, 17:00 (750)
Korolczuk 75, Jackiewicz 90
Elana Toruń 0-0 Kujawiak Włocławek 26 kwietnia, 17:00 (1000)
KP Police 2-1 Mieszko Gniezno 26 kwietnia, 13:00 (300)
Komar 5, Ciołek 7 - Rašić 56 (k)
Rega-Merida Trzebiatów 3-2 Kaszubia Kościerzyna 26 kwietnia, 11:00 (400)
Cebulski 27 (k), Murawski 43, Śliwa 51 - Trzebiński 60 (k), Zawadzki 63
Zdrój Ciechocinek 0-2 Jarota Jarocin 26 kwietnia, 16:00 (300)
Kruk 26, Manelski 64
żółtą kartką został także ukarany Bartosz Gajewski - rezerwowy zawodnik gości

Kolejka 23 - 1 maja

Zdrój Ciechocinek 0-1 Unia Janikowo 1 maja, 11:00 (500)
Nowosielski 8
Jarota Jarocin 3-0 Rega-Merida Trzebiatów 1 maja, 15:00 (800)
Hercog 11, Kamil Stefaniak 68, Manelski 75
Kaszubia Kościerzyna 2-2 KP Police 1 maja, 13:00 (150)
Dziengielewicz 55, Trzebiński 87 (k) - Ciołek 45, 75
Mieszko Gniezno 0-2 Elana Toruń 30 kwietnia, 17:00 (350)
Grzebel 66, R.Warczachowski 70
Kujawiak Włocławek 0-0 Kotwica Kołobrzeg 1 maja, 14:00 (150)
Cartusia Kartuzy 2-3 Nielba Wągrowiec 1 maja, 16:00 (200)
Zagórski 8, Karasiński 80 - Mikołajczak 4, Muszka 48 (s), Fillinger 87
Victoria Koronowo 2-0 Rodło Kwidzyn 1 maja, 16:00 (300)
Krzywicki 16, Mądrzejewski 34
Wierzyca Pelplin 2-2 Flota Świnoujście 28 maja, 17:00 (300)
Pawłuszek 14, Racki 42 - Magdziński 11, Czarnecki 90
w pierwotnym terminie (1 maja, 17:00) mecz odwołany z powodu ulewy

Kolejka 24 - 4 maja

Unia Janikowo 4-1 Wierzyca Pelplin 4 maja, 17:00 (1500)
Filipek 19, T.Warczachowski 26, Ślifirczyk 39, 90 - Racki 69
Flota Świnoujście 2-1 Victoria Koronowo 4 maja, 16:00 (1200)
Bąk 21, Iskra 23 - Krzywicki 35
Rodło Kwidzyn 2-1 Cartusia Kartuzy 4 maja, 17:15
Sulej 43 (k), 55 - Przybyszewski 90 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Nielba Wągrowiec 3-0 Kujawiak Włocławek 4 maja, 17:00
Klawiński 3, Piątek 64, Leśniewski 77
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Mieszko Gniezno 4 maja, 17:00 (800)
Rafalski 79, Starećkyj 80, Korolczuk 90
Elana Toruń 1-2 Kaszubia Kościerzyna 4 maja, 13:00 (300)
Cieśliński 32 - Wysiecki 15, Grzywacz 22
KP Police 0-0 Jarota Jarocin 4 maja, 13:00 (500)
Rega-Merida Trzebiatów 2-1 Zdrój Ciechocinek 4 maja, 11:00 (300)
Husejko 29, Chmielecki 59 (s) - Maciejak 11

Kolejka 25 - 10-11 maja

Rega-Merida Trzebiatów 1-1 Unia Janikowo 10 maja, 11:00 (200)
Orłowski 80 - Mysiak 63
Zdrój Ciechocinek 2-2 KP Police 10 maja, 16:00 (300)
Żłobiński 34, Atanacković 54 - Ciołek 44, Jakuszczonek 88
Jarota Jarocin 2-0 Elana Toruń 11 maja, 15:00 (300)
Pacyński 21, Kamil Stefaniak 90
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Kotwica Kołobrzeg 10 maja, 17:00 (600)
Mieszko Gniezno 2-1 Nielba Wągrowiec 10 maja, 17:00 (350)
Mazurek 45, Sylwestrzak 90 - Fillinger 80 (k)
Kujawiak Włocławek 1-1 Rodło Kwidzyn 10 maja, 11:00 (150)
A.Witkowski 85 - Pruszkowski 68
Cartusia Kartuzy 0-2 Flota Świnoujście 10 maja, 16:00 (150)
Bańka 87, Krajanowski 90
Victoria Koronowo 8-0 Wierzyca Pelplin 10 maja, 16:00 (300)
Migawa 30, Kujawka 55, 60, 63, Glazik 82, Podolski 85, 87, Modracki 90

Kolejka 26 - 17 maja

Kujawiak Włocławek 1-0 Flota Świnoujście 17 maja, 11:00 (200)
Charzewski 33
Unia Janikowo 3-0 Victoria Koronowo 17 maja, 14:40 (1500)
Łożyński 35 (s), Marciniak 65, Górecki 68 (s)
Wierzyca Pelplin 1-1 Cartusia Kartuzy 17 maja, 17:00
Racki 41 - Zagórski 24
Rodło Kwidzyn 2-0 Mieszko Gniezno 17 maja, 15:00 (350)
Duszyński 13, Sulej 66
Nielba Wągrowiec 4-0 Kaszubia Kościerzyna 17 maja, 17:00
Piątek 54, Figaszewski 75, Mikołajczak 85, Leśniewski 87
Kotwica Kołobrzeg 0-2 Jarota Jarocin 17 maja, 17:00 (650)
Kruk 15, Piróg 36
Elana Toruń 2-1 Zdrój Ciechocinek 17 maja, 17:00 (800)
B.Kowalski 57, Becker 58 - Żłobiński 45
KP Police 0-0 Rega-Merida Trzebiatów 17 maja, 11:00 (250)

Kolejka 27 - 21 maja

Elana Toruń 1-0 Rega-Merida Trzebiatów 21 maja, 17:00 (400)
Nowaczyk 10
KP Police 0-3 Unia Janikowo 21 maja, 17:00 (250)
Kalinowski 45, Filipek 66, Nowosielski 69
Zdrój Ciechocinek 0-2 Kotwica Kołobrzeg 21 maja, 17:00 (150)
Jackiewicz 65, Misztal 88
Jarota Jarocin 1-2 Nielba Wągrowiec 21 maja, 17:30
Manelski 72 - Mikołajczak 50, Leśniewski 83
Kaszubia Kościerzyna 2-0 Rodło Kwidzyn 21 maja, 17:00
Szmidt 37, Grzywacz 68
Mieszko Gniezno 1-3 Flota Świnoujście 21 maja, 17:00 (100)
Brenk 85 - Iskra 37, 60, Wallace 50
Kujawiak Włocławek 0-1 Wierzyca Pelplin 21 maja, 17:00 (100)
Szczepiński 36
Cartusia Kartuzy 0-3 Victoria Koronowo 21 maja, 17:00 (100)
Klaman 25 (s), M.Wiśniewski 61, Kujawka 78

Kolejka 28 - 24-25 maja

Unia Janikowo 1-0 Cartusia Kartuzy 24 maja, 17:00
Łukomski 90
Victoria Koronowo 1-2 Kujawiak Włocławek 24 maja, 16:00 (200)
Modracki 11 - Kaluđerović 78, Majić 90
Wierzyca Pelplin 1-0 Mieszko Gniezno 24 maja, 17:00 (300)
Szczepiński 82
Flota Świnoujście 1-0 Kaszubia Kościerzyna 25 maja, 17:00 (1600)
Magdziński 52
Rodło Kwidzyn 2-1 Jarota Jarocin 25 maja, 13:00 (300)
Sulej 16, Ł.Jaworski 55 - M.Świokło 42 (s)
Nielba Wągrowiec 4-0 Zdrój Ciechocinek 24 maja, 17:00
Leśniewski 32, Mikołajczak 43, Kotarski 52, Bartkowiak 76
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Rega-Merida Trzebiatów 24 maja, 17:00 (800)
Jackiewicz 23 - Murawski 32, Molongo 88
Elana Toruń 0-0 KP Police 25 maja, 17:00

Kolejka 29 - 31 maja

Elana Toruń 0-1 Unia Janikowo 31 maja, 14:40
Filipek 57
KP Police 2-2 Kotwica Kołobrzeg 31 maja, 17:00 (500)
Ciołek 68, Szałek 87 - Jackiewicz 21, 74
Rega-Merida Trzebiatów 1-3 Nielba Wągrowiec 31 maja, 17:00
Dubiela 21 - Mikołajczak 22, 67, Leśniewski 61
Zdrój Ciechocinek 2-1 Rodło Kwidzyn 31 maja, 17:00
Dobek 53, Maciejak 71 - Chmielecki 75 (s)
Jarota Jarocin 1-2 Flota Świnoujście 31 maja, 17:00 (1000)
Idzikowski 90 - Niewiada 6, Magdziński 36
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Wierzyca Pelplin 31 maja, 17:00
Bieliński 53, Szmidt 87 - Pawłuszek 32
Mieszko Gniezno 2-1 Victoria Koronowo 31 maja, 17:00 (100)
Brenk 58, Sylwestrzak 87 - Kujawka 90
Kujawiak Włocławek 1-1 Cartusia Kartuzy 31 maja, 17:00 (200)
Charzewski 67 - Kempiński 90

Kolejka 30 - 7 czerwca

Unia Janikowo 3-0 Kujawiak Włocławek 7 czerwca, 17:00
Ślifirczyk 5, Mysiak 30, Filipek 61
Cartusia Kartuzy 3-2 Mieszko Gniezno 7 czerwca, 17:00 (50)
Rubin 53, Zagórski 56, 90 - Mazurek 59, Kalu 63
Victoria Koronowo 4-0 Kaszubia Kościerzyna 7 czerwca, 17:00
Kujawka 3, Krzywicki 30, 36, Mędlewski 85
Wierzyca Pelplin 0-1 Jarota Jarocin 7 czerwca, 17:00
Idzikowski 81
Flota Świnoujście 2-0 Zdrój Ciechocinek 7 czerwca, 17:00 (2800)
Pietruszka 16, Polak 77
Rodło Kwidzyn 2-0 Rega-Merida Trzebiatów 7 czerwca, 17:00
Ł.Jaworski 70, Sulej 90
Nielba Wągrowiec 3-3 KP Police 7 czerwca, 17:00 (500)
Piątek 60, 78, Górka 68 - Komar 34, 79 (k), Echaust 38
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Elana Toruń 7 czerwca, 17:00 (600)
Benkowski 88

Baraże o awans do II ligi

II liga 2007/2008

III liga 2007/2008 (1)
III liga 2007/2008 (3)
III liga 2007/2008 (4)

IV liga 2007/2008 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2007/2008 (pomorska)
IV liga 2007/2008 (wielkopolska (południe))
IV liga 2007/2008 (wielkopolska (północ))
IV liga 2007/2008 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas