[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2007/2008, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Oborniki 30 73 23 4 3 63-15 13 0 2 38-9 10 4 1 25-6
2.  Promień Opalenica 30 71 22 5 3 111-23 11 3 1 62-9 11 2 2 49-14
3.  Polonia Nowy Tomyśl 30 62 19 5 6 63-24 11 3 1 43-12 8 2 5 20-12
4.  Unia Swarzędz 30 61 18 7 5 73-30 10 4 1 41-13 8 3 4 32-17
5.  TS 1998 Dopiewo 30 49 15 4 11 54-45 8 3 4 28-18 7 1 7 26-27
6.  Sokół Rakoniewice 30 45 13 6 11 42-47 8 3 4 26-17 5 3 7 16-30
7.  Sokół Pniewy 30 44 12 8 10 45-30 8 4 3 32-13 4 4 7 13-17
8.  Sokół Damasławek 30 43 13 4 13 61-65 8 2 5 44-33 5 2 8 17-32
9.  Lubuszanin Trzcianka 30 40 10 10 10 44-34 6 3 6 27-16 4 7 4 17-18
10.  Leśnik Margonin 30 39 10 9 11 38-46 8 4 3 18-10 2 5 8 20-36
11.  Luboński FC 30 33 9 6 15 37-61 7 2 6 20-24 2 4 9 17-37
12.  Polonia Chodzież 30 28 9 1 20 37-79 7 0 8 25-23 2 1 12 12-56
13.  Czarni Wróblewo 30 24 7 3 20 43-70 5 3 7 30-33 2 0 13 13-37
14.  1920 Mosina 30 23 6 5 19 36-67 3 1 11 16-28 3 4 8 20-39
15.  Lechita Kłecko 30 22 6 4 20 24-95 4 4 7 17-33 2 0 13 7-62
16.  Sokół Szamocin 30 20 5 5 20 42-82 3 4 8 22-33 2 1 12 20-49
Zwycięzcy obu grup IV ligi wielkopolskiej zmierzą się w barażu o prawo gry w barażu o awans do nowej II ligi ze zwycięzcą innej grupy IV ligi.
Lechita Kłecko i Sokół Szamocin spadły do klasy okręgowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Oborniki    2-1 0-2 0-4 1-0 3-1 2-0 2-1 1-0 7-0 3-0 3-0 4-0 3-0 3-0 4-0 
 2 Promień Opalenica1-1     0-1 2-0 6-2 8-0 0-0 6-0 1-1 3-0* 4-2 8-0 3-1 7-1 7-0 6-0 
 3 Polonia Nowy Tomyśl0-1 1-1     3-3 2-0 1-0 2-2 5-1 2-0 1-0 5-2 6-0 1-0 4-0 7-1 3-1 
 4 Unia Swarzędz0-0 3-0 0-1     3-2 1-1 2-1 4-2 1-1 1-0 2-2 7-0 2-1 3-0 9-1 3-1 
 5 TS 1998 Dopiewo1-2 0-3 0-0 2-5     1-1 2-0 4-0 1-1 4-1 2-1 3-1 3-0 0-2 3-0* 2-1 
 6 Sokół Rakoniewice0-0 1-3 0-3 2-1 2-3     2-1 1-0 1-3 3-0* 1-1 2-0 2-1 0-0 6-0 3-1 
 7 Sokół Pniewy0-1 0-2 0-0 1-0 0-3 0-0     1-1 3-1 1-1 5-2 4-0 3-0 4-1 5-1 5-0 
 8 Sokół Damasławek0-2 3-9 2-1 1-5 2-3 4-0 1-1     1-1 3-2 3-0 8-1 3-1 1-2 5-1 7-4 
 9 Lubuszanin Trzcianka0-1 1-2 2-0 1-1 3-1 1-0 0-2 3-0     1-1 5-0 1-2 0-1 1-1 6-1 2-3 
 10 Leśnik Margonin0-3* 1-1 1-0 0-1 1-0 3-0 0-0 1-2 0-0     1-0 1-0 2-1 3-1 3-0 1-1 
 11 Luboński FC2-1 1-3 1-0 3-2 0-2 0-2 0-2 0-0 2-0 2-5     3-4 2-1 2-2 1-0 1-0 
 12 Polonia Chodzież0-2 0-5 5-0 1-2 2-1 0-2 4-2 0-1 0-1 0-1 1-0     5-2 3-2 0-1 4-1 
 13 Czarni Wróblewo0-3 0-6 0-4 0-1 1-2 1-2 1-0 4-1 2-2 3-3 3-4 5-1     2-2 3-0 5-2 
 14 1920 Mosina0-3 0-3 0-1 1-2 2-3 3-5 0-1 0-3 1-2 0-0 0-1 2-1 4-0     0-1 3-2 
 15 Lechita Kłecko1-1 0-5 0-5 0-5 1-1 1-2 1-0 0-2 1-1 4-3 1-1 2-1 3-0* 2-3     0-3* 
 16 Sokół Szamocin1-4 1-5 1-2 0-0 1-3 3-0 0-1 1-3 1-3 3-3 1-1 1-1 0-4 4-3 4-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Sokół Rakoniewice 3-0 Leśnik Margonin 11 sierpnia, 16:00 (200)
(wo)
M.Sołtysiak 18, K.Jedliński 40, F.Socha 82 (k)
na boisku 3-0; w drużynie gości występował nieuprawniony
Promień Opalenica 0-1 Polonia Nowy Tomyśl 11 sierpnia, 16:00 (500)
K.Kikut 40
Sokół Pniewy 5-2 Luboński FC 12 sierpnia, 16:00 (400)
D.Paku-Tshela 11, 19, B.Jędrzejewicz 42, K.Błędkowski 48, K.Wiśniewski 78 - P.Rydlewski 12, W.Głowiński 23
Czarni Wróblewo 3-0 Lechita Kłecko 12 sierpnia, 15:30 (650)
J.Góral 5, K.Remisz 11, Ł.Majchrzak 47
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Sokół Damasławek 11 sierpnia, 17:00 (500)
R.Grzymski 1, 37, W.Kałużyński 22
Unia Swarzędz 3-0 1920 Mosina 11 sierpnia, 16:00 (500)
Ł.Kubiak 27, D.Magdziński 65 (k), S.Sołecki 76
Sokół Szamocin 1-1 Polonia Chodzież 12 sierpnia, 16:00 (950)
K.Masina 24 - B.Prusak 48
TS 1998 Dopiewo 1-2 Sparta Oborniki 12 sierpnia, 15:00 (250)
K.Grzegorzewicz 45 - M.Florek 41, 90

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Leśnik Margonin 0-3 Sparta Oborniki 15 sierpnia, 17:00
(wo)
M.Florek 28, 53
na boisku 0-2; w zespole gości występował nieuprawniony zawodnik
Polonia Chodzież 2-1 TS 1998 Dopiewo 15 sierpnia, 15:00
M.Tomczak 65, 90 - Z.Królik 20
1920 Mosina 3-2 Sokół Szamocin 15 sierpnia, 16:00
M.Jaśkowiak 5, P.Minge 47, 75 - D.Spychalski 36, T.Niedziński 77
Sokół Damasławek 1-5 Unia Swarzędz 15 sierpnia, 16:00
K.Rabinek 40 - Ł.Kubiak 3, 90, S.Sołecki 64, 65, M.Pietrzak 79
Lechita Kłecko 1-1 Lubuszanin Trzcianka 15 sierpnia, 15:00
B.Kubalewski 14 - J.Feciuch 48
Sokół Rakoniewice 1-3 Promień Opalenica 15 sierpnia, 17:00
Ł.Gościniak 51 - S.Suchomski 18, D.Koszakow 45, Ł.Rewers 81
Czarni Wróblewo 3-4 Luboński FC 15 sierpnia, 18:00
G.Anioł 32 (k), S.Anioł 51, Mariusz Chojan 62 - P.Rydlewski 36, 42, 90, T.Domagała 58 (k)
Sokół Pniewy 0-0 Polonia Nowy Tomyśl 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Promień Opalenica 3-0 Leśnik Margonin 18 sierpnia, 16:00 (200)
(wo)
M.Ragaman 60, Ł.Rewers 72 - Damian Nowak 89
na boisku 2-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Pniewy 0-0 Sokół Rakoniewice 18 sierpnia, 16:00 (200)
Czarni Wróblewo 0-4 Polonia Nowy Tomyśl 19 sierpnia, 15:30 (300)
K.Adamski 3, S.Łamaszewski 28, M.Musielak 70, H.Pawłowski 82
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Luboński FC 18 sierpnia, 17:00 (500)
J.Feciuch 1, M.Wieczorkowski 31, W.Rzeszowski 45 (k), W.Wypusz 70, W.Walkowiak 88
Unia Swarzędz 9-1 Lechita Kłecko 18 sierpnia, 16:00 (500)
D.Adamczak 10, S.Sołecki 16, Ł.Lebioda 25, 50, Ł.Kubiak 46, J.Ostrowski 55, D.Ludwiczak 78, 87, A.Bylebył 89 - M.Tomczyk 4
Sokół Szamocin 1-3 Sokół Damasławek 19 sierpnia, 16:00 (600)
A.Ostrycharczyk 54 - M.Gawron 25, M.Klawiński 28, K.Rabinek 83
TS 1998 Dopiewo 0-2 1920 Mosina 19 sierpnia, 15:00 (200)
M.Jaśkowiak 72, T.Rybarczyk 84
Sparta Oborniki 3-0 Polonia Chodzież 18 sierpnia, 17:00 (300)
M.Bukowski 8, 24, Ł.Jujeczka 84

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Leśnik Margonin 1-0 Polonia Chodzież 25 sierpnia, 17:00 (300)
C.Krukowski 73
1920 Mosina 0-3 Sparta Oborniki 26 sierpnia, 16:00 (250)
M.Florek 25, 89, M.Radziwołek 90
Sokół Damasławek 2-3 TS 1998 Dopiewo 26 sierpnia, 16:00 (300)
M.Kulczak 45, 80 - P.Wilczyński 42, M.Kowala 52, A.Gimzicki 56
Lechita Kłecko 0-3 Sokół Szamocin 26 sierpnia, 15:00 (150)
(wo)
K.Kubalewski 35 (k) - J.Żerko 15, S.Wojciechowski 28, Dawid Nowak 70
nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy, na boisku 1-3
Luboński FC 3-2 Unia Swarzędz 26 sierpnia, 17:30 (300)
R.Sołecki 20, 65, B.Kania 90 - Ł.Kubiak 27, 34
Polonia Nowy Tomyśl 2-0 Lubuszanin Trzcianka 26 sierpnia, 16:00 (250)
K.Adamski 22, D.Kozłowski 83
Sokół Rakoniewice 2-1 Czarni Wróblewo 25 sierpnia, 16:00 (200)
K.Jedliński 21, 41 - Ł.Majchrzak 20
Promień Opalenica 0-0 Sokół Pniewy 25 sierpnia, 16:00 (200)

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Sokół Pniewy 1-1 Leśnik Margonin 29 sierpnia, 17:00
D.Paku-Tshela 87 (k) - A.Kwiatkowski 71
Czarni Wróblewo 0-6 Promień Opalenica 29 sierpnia, 17:30
Ł.Rewers 8 (k), 68, D.Koszakow 26, 30, 90, P.Waśkowiak 54
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Sokół Rakoniewice 29 sierpnia, 17:00
R.Grzymski 37
Unia Swarzędz 0-1 Polonia Nowy Tomyśl 29 sierpnia, 17:00
P.Małecki 16
Sokół Szamocin 1-1 Luboński FC 29 sierpnia, 17:00
T.Miedziński 90 - A.Wołowicz 82 (s)
TS 1998 Dopiewo 3-0 Lechita Kłecko 29 sierpnia, 17:00
(wo)
A.Anioła 8, K.Grzegorzewicz 49 - B.Olszewski 58
nieuprawniony zawodnik w drużynie gości, na boisku 2-1
Sparta Oborniki 2-1 Sokół Damasławek 29 sierpnia, 17:00
M.Florek 28, B.Cyranek 33 - P.Gawron 35
Polonia Chodzież 3-2 1920 Mosina 29 sierpnia, 17:00
M.Talar 5, M.Tomczak 35, D.Magalski 90 - S.Miedziak 43, M.Jaśkowiak 65

Kolejka 6 - 1-2 września

Leśnik Margonin 3-1 1920 Mosina 1 września, 17:00 (150)
C.Krukowski 60 (k), 75, M.Miętkiewicz 90 - M.Jaśkowiak 53
Sokół Damasławek 8-1 Polonia Chodzież 2 września, 16:00 (200)
M.Daniel 5, M.Kulczak 17, 35, 38, K.Rabinek 68, 87, M.Klawiński 81, P.Gawron 85 - B.Berent 75
Lechita Kłecko 1-1 Sparta Oborniki 2 września, 15:00 (200)
A.Wojnowski 45 - M.Florek 9
Luboński FC 0-2 TS 1998 Dopiewo 1 września, 12:00 (150)
Ł.Szczudeł 51, 60
Polonia Nowy Tomyśl 3-1 Sokół Szamocin 2 września, 16:00 (400)
R.Królik 16, H.Pawłowski 28, P.Małecki 49 - T.Miedziński 60
Sokół Rakoniewice 2-1 Unia Swarzędz 1 września, 16:00 (200)
K.Jedliński 49, Ł.Owczarek 52 (k) - S.Sołecki 37
Promień Opalenica 1-1 Lubuszanin Trzcianka 1 września, 16:00 (200)
S.Suchomski 54 - W.Rzeszowski 36 (k)
Sokół Pniewy 3-0 Czarni Wróblewo 1 września, 16:00 (150)
P.Małek 20, R.Macyszyn 88, D.Paku-Tshela 90

Kolejka 7 - 8-9 września

Czarni Wróblewo 3-3 Leśnik Margonin 9 września, 15:30 (150)
G.Anioł 15, M.Chorzępa 18, Maciej Chojan 85 - M.Miętkiewicz 10, 54, Damian Nowak 29
Lubuszanin Trzcianka 0-2 Sokół Pniewy 7 września, 17:30 (300)
K.Błędkowski 2, M.Chmielewski 90
Unia Swarzędz 3-0 Promień Opalenica 7 września, 17:00 (500)
A.Jankowski 28, D.Adamczak 55, A.Mrowiński 83
Sokół Szamocin 3-0 Sokół Rakoniewice 8 września, 16:00 (400)
M.Barełkowski 22, J.Żerko 61, S.Wojciechowski 80
TS 1998 Dopiewo 0-0 Polonia Nowy Tomyśl 9 września, 15:00 (230)
Sparta Oborniki 3-0 Luboński FC 8 września, 17:00 (200)
M.Florek 11, R.Biały 23 (s), M.Radziwołek 90
Polonia Chodzież 0-1 Lechita Kłecko 8 września, 16:00 (300)
B.Olszewski 34
1920 Mosina 0-3 Sokół Damasławek 9 września, 16:00 (150)
Ł.Kaczmarek 46, A.Kurek 70, M.Kulczak 85

Kolejka 8 - 12 września

Leśnik Margonin 1-2 Sokół Damasławek 12 września, 16:00
Damian Nowak 83 - Ł.Mendel 18, M.Kulczak 55
Lechita Kłecko 2-3 1920 Mosina 12 września, 17:00
B.Olszewski 68, M.Tomczyk 90 - T.Rybarczyk 15, M.Jaśkowiak 52, P.Markiewicz 85
Luboński FC 3-4 Polonia Chodzież 24 listopada, 12:00 (150)
K.Bartoszak 23, M.Michalski 41, B.Kania 81 - P.Michalak 51, K.Kaniewski 65, Ł.Michalak 87, S.Grabowski 90
mecz się nie odbył w pierwotnym terminie (12 września, 17:00) z powodu braku ważnych badań lekarskich gości
Polonia Nowy Tomyśl 0-1 Sparta Oborniki 12 września, 17:00
M.Smuniewski 17
Sokół Rakoniewice 2-3 TS 1998 Dopiewo 12 września, 17:00
K.Jedliński 24, 86 - T.Lech 12, M.Marcinkowski 57, 66
Promień Opalenica 6-0 Sokół Szamocin 12 września, 16:00
D.Koszakow 23, 38, 80, M.Trojanowski 43, Ł.Rewers 46, S.Suchomski 66
Sokół Pniewy 1-0 Unia Swarzędz 12 września, 17:00
D.Paku-Tshela 63
Czarni Wróblewo 2-2 Lubuszanin Trzcianka 12 września, 17:00
J.Góral 12, G.Anioł 79 - R.Wącisz 18, 50

Kolejka 9 - 15-16 września

Lubuszanin Trzcianka 1-1 Leśnik Margonin 15 września, 16:00 (200)
W.Rzeszowski 34 - C.Krukowski 84
Unia Swarzędz 2-1 Czarni Wróblewo 15 września, 16:00 (200)
A.Bylebył 75, Świderski 85 - S.Anioł 60
Sokół Szamocin 0-1 Sokół Pniewy 16 września, 15:00 (150)
K.Błędkowski 39
TS 1998 Dopiewo 0-3 Promień Opalenica 16 września, 15:00 (230)
Ł.Rewers 25, 54, D.Koszakow 87
Sparta Oborniki 3-1 Sokół Rakoniewice 16 września, 11:00 (150)
R.Stadnik 75, M.Ratajski 87, 90 - Ł.Gościniak 29
Polonia Chodzież 5-0 Polonia Nowy Tomyśl 15 września, 16:00 (100)
M.Tomczak 35, 66, 88, Ł.Michalak 41, M.Trzebny 47
1920 Mosina 0-1 Luboński FC 16 września, 15:00 (170)
P.Rydlewski 17
Sokół Damasławek 5-1 Lechita Kłecko 16 września, 16:00 (300)
Ł.Mendel 20, 23 (k), 45, 73, M.Kulczak 51 - B.Kapsa 87 (k)

Kolejka 10 - 22-23 września

Leśnik Margonin 3-0 Lechita Kłecko 22 września, 16:00
A.Kwiatkowski 13, P.Nawrocki 26, 60
Luboński FC 0-0 Sokół Damasławek 22 września, 12:00
Polonia Nowy Tomyśl 4-0 1920 Mosina 23 września, 16:00
M.Musielak 5, D.Kozłowski 25, S.Łamaszewski 42, K.Adamski 48
Sokół Rakoniewice 2-0 Polonia Chodzież 22 września, 16:00
M.Sołtysiak 70, M.Wieczorek 85
Promień Opalenica 1-1 Sparta Oborniki 22 września, 16:00
D.Koszakow 90 - Ł.Zagdański 57
Sokół Pniewy 0-3 TS 1998 Dopiewo 22 września, 15:00
M.Kowala 24, P.Wilczyński 32, M.Marcinkowski 73
Czarni Wróblewo 5-2 Sokół Szamocin 23 września, 15:30
Mariusz Chojan 18, J.Góral 63, Ł.Majchrzak 67, 85, S.Anioł 75 - Dawid Nowak 28, J.Żerko 39
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Unia Swarzędz 22 września, 12:00
D.Adamczak 59 (s) - S.Sołecki 62

Kolejka 11 - 29-30 września

Unia Swarzędz 1-0 Leśnik Margonin 29 września, 15:00 (400)
M.Pietrzak 8
Sokół Szamocin 1-3 Lubuszanin Trzcianka 30 września, 15:00 (350)
A.Ostrycharczyk 45 - J.Feciuch 2 (k), P.Wicher 17, P.Truszkowski 90
TS 1998 Dopiewo 3-0 Czarni Wróblewo 30 września, 15:00 (180)
Z.Królik 3 (k), 55, A.Anioła 37
Sparta Oborniki 2-0 Sokół Pniewy 29 września, 16:00 (400)
M.Brauza 27, M.Florek 71
Polonia Chodzież 0-5 Promień Opalenica 29 września, 16:00 (100)
S.Suchomski 30, M.Ragaman 44, K.Gościniak 47, Ł.Rewers 55, D.Koszakow 62
1920 Mosina 3-5 Sokół Rakoniewice 30 września, 15:00 (150)
T.Rybarczyk 12, M.Jaśkowiak 55, 75 - M.Sołtysiak 22 (k), 40, 70, K.Jedliński 60, Ł.Gościniak 86
Sokół Damasławek 2-1 Polonia Nowy Tomyśl 30 września, 16:00 (300)
P.Gawron 79, M.Kulczak 85 - D.Kozłowski 28
Lechita Kłecko 1-1 Luboński FC 30 września, 15:00 (150)
B.Kapsa 66 - S.Marchewka 54

Kolejka 12 - 6-7 października

Leśnik Margonin 1-0 Luboński FC 6 października, 15:00 (150)
C.Krukowski 38 (k)
Polonia Nowy Tomyśl 7-1 Lechita Kłecko 7 października, 16:00 (350)
T.Puncewicz 13, 76, K.Adamski 24, 30, P.Małecki 40, 58, P.Adamczak 87 - P.Kubalewski 88
Sokół Rakoniewice 1-0 Sokół Damasławek 6 października, 16:00 (200)
M.Sołtysiak 90
Promień Opalenica 7-1 1920 Mosina 6 października, 15:00 (50)
Ł.Rewers 11, 90, K.Gościniak 13, D.Koszakow 20 (k), 43, 49, P.Waśkowiak 22 - M.Jaśkowiak 53
Sokół Pniewy 4-0 Polonia Chodzież 6 października, 15:00 (200)
P.Małek 1, K.Błędkowski 35, 90, R.Macyszyn 60
Czarni Wróblewo 0-3 Sparta Oborniki 7 października, 15:30 (350)
M.Florek 29 (k), 74, Ł.Maciejewski 90
Lubuszanin Trzcianka 3-1 TS 1998 Dopiewo 6 października, 15:00 (400)
W.Rzeszowski 19, P.Wicher 51, J.Feciuch 86 (k) - M.Marcinkowski 40
Unia Swarzędz 3-1 Sokół Szamocin 6 października, 15:00 (150)
D.Ludwiczak 13, 48, Ł.Kubiak 82 - M.Barełkowski 47

Kolejka 13 - 13-14 października

Sokół Szamocin 3-3 Leśnik Margonin 14 października, 14:00 (400)
A.Ostrycharczyk 14, S.Wojciechowski 49 (k), Dawid Nowak 90 - C.Krukowski 32 (k), M.Miętkiewicz 59, M.Szlichting 77
TS 1998 Dopiewo 2-5 Unia Swarzędz 14 października, 15:00 (200)
Ł.Szczudeł 33, S.Twardygrosz 67 - D.Ludwiczak 16, 57, D.Adamczak 45, J.Ostrowski 72 (k), Ł.Kubiak 87
Sparta Oborniki 1-0 Lubuszanin Trzcianka 13 października, 15:00 (700)
M.Florek 78
Polonia Chodzież 5-2 Czarni Wróblewo 13 października, 15:00 (40)
M.Tomczak 42, 81, M.Trzebny 55, K.Kaniewski 70, P.Michalak 90 - Ł.Majchrzak 23, Maciej Chojan 90
1920 Mosina 0-1 Sokół Pniewy 14 października, 14:00 (60)
D.Paku-Tshela 59
Sokół Damasławek 3-9 Promień Opalenica 14 października, 15:00 (250)
M.Klawiński 13, Ł.Kaczmarek 19, D.Poznański 59 (k) - Ł.Rewers 40, 41, M.Trojanowski 44, D.Koszakow 49, 72 (k), 74, 90, 90, M.Ragaman 66
Lechita Kłecko 1-2 Sokół Rakoniewice 14 października, 15:00 (150)
B.Kapsa 65 - M.Wieczorek 39, Ł.Gościniak 55
Luboński FC 1-0 Polonia Nowy Tomyśl 13 października, 12:00 (100)
W.Głowiński 9

Kolejka 14 - 20-21 października

Leśnik Margonin 1-0 Polonia Nowy Tomyśl 20 października, 15:00 (160)
C.Krukowski 7 (k)
Sokół Rakoniewice 1-1 Luboński FC 20 października, 15:00 (150)
K.Jedliński 63 - S.Pleśniewicz 23 (k)
Promień Opalenica 7-0 Lechita Kłecko 7 listopada, 14:00
T.Dłużyk 24, 28, 33, 45, D.Koszakow 39 (k), 58, P.Waśkowiak 59
przerwany w 60. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Sokół Pniewy 1-1 Sokół Damasławek 20 października, 15:00 (60)
D.Paku-Tshela 33 - Ł.Mendel 77
Czarni Wróblewo 2-2 1920 Mosina 21 października, 15:30 (120)
Ł.Majchrzak 15, A.Woźny 70 - P.Minge 10, 54
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Polonia Chodzież 20 października, 14:00 (300)
J.Feciuch 51 (k) - Ł.Michalak 34, P.Michalak 76
Unia Swarzędz 0-0 Sparta Oborniki 20 października, 15:00 (200)
Sokół Szamocin 1-3 TS 1998 Dopiewo 20 października, 15:00 (180)
M.Berełkowski 35 - J.Górny 5, Z.Królik 61, M.Marcinkowski 81

Kolejka 15 - 27-28 października

TS 1998 Dopiewo 4-1 Leśnik Margonin 28 października, 14:00 (130)
M.Kowala 43, T.Lech 58, M.Marcinkowski 63, Z.Królik 71 - K.Januzik 87
Sparta Oborniki 4-0 Sokół Szamocin 28 października, 11:00 (300)
D.Głowacki 39, B.Szpalik 45, Ł.Zagdański 59, Ł.Jujeczka 65
Polonia Chodzież 1-2 Unia Swarzędz 27 października, 15:00 (100)
Ł.Michalak 60 - A.Sikorski 7, D.Ludwiczak 54
1920 Mosina 1-2 Lubuszanin Trzcianka 28 października, 14:00 (150)
P.Minge 72 (k) - R.Wącisz 43, J.Feciuch 90
Sokół Damasławek 3-1 Czarni Wróblewo 28 października, 14:00 (200)
Ł.Kaczmarek 29, M.Klawiński 50, Ł.Mendel 85 - S.Anioł 83
Lechita Kłecko 1-0 Sokół Pniewy 28 października, 14:00 (100)
W.Poltaszewski 75
Luboński FC 1-3 Promień Opalenica 27 października, 12:00 (100)
P.Rydlewski 72 - D.Koszakow 15, M.Gendek 56, K.Gościniak 76
Polonia Nowy Tomyśl 1-0 Sokół Rakoniewice 28 października, 15:00 (120)
T.Puncewicz 54

Kolejka 16 - 3-4 listopada

Leśnik Margonin 3-0 Sokół Rakoniewice 3 listopada, 14:00 (150)
P.Nawrocki 33, J.Nowak 38, M.Szlichting 72
Polonia Nowy Tomyśl 1-1 Promień Opalenica 4 listopada, 14:00 (400)
M.Gendek 65 (s) - M.Trojanowski 21
Luboński FC 0-2 Sokół Pniewy 3 listopada, 12:00 (100)
R.Macyszyn 18, 71
Lechita Kłecko 3-0 Czarni Wróblewo 4 listopada, 14:00 (100)
(wo)
W.Poltaszewski 19 - D.Krzyżaniak 39 (k)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Damasławek 1-1 Lubuszanin Trzcianka 4 listopada, 14:00 (400)
M.Neumann 88 - J.Feciuch 78
1920 Mosina 1-2 Unia Swarzędz 4 listopada, 11:00 (100)
T.Rybarczyk 75 (k) - M.Pietrzak 3, P.Lebioda 90
Polonia Chodzież 4-1 Sokół Szamocin 3 listopada, 14:00 (190)
K.Kaniewski 17, M.Tomczak 73, D.Magalski 76, M.Trzebny 90 - A.Ostrycharczyk 85
Sparta Oborniki 1-0 TS 1998 Dopiewo 3 listopada, 14:00 (100)
M.Ratajski 24

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Luboński FC 2-1 Czarni Wróblewo 10 listopada, 12:00 (100)
K.Bartoszak 49, Ł.Marchewka 55 - Ł.Majchrzak 65
Polonia Nowy Tomyśl 2-2 Sokół Pniewy 11 listopada, 13:00 (200)
K.Adamski 20, H.Pawłowski 36 - D.Paku-Tshela 31, A.Siwy 53
Sparta Oborniki 7-0 Leśnik Margonin 11 listopada, 11:00 (100)
M.Florek 8, 41, 79, 90, Ł.Jujeczka 23, K.Potaś 50, M.Radziwołek 89
TS 1998 Dopiewo 3-1 Polonia Chodzież 11 listopada, 13:00 (80)
Ł.Szczudeł 13 (k), 66, Z.Królik 70 - Lubański 11
Sokół Szamocin 4-3 1920 Mosina 10 listopada, 14:00 (70)
S.Wojciechowski 15 (k), 20 (k), 39, A.Ostrycharczyk 28 - B.Lutomski 55, M.Jaśkowiak 57, T.Rybarczyk 85 (k)
Unia Swarzędz 4-2 Sokół Damasławek 10 listopada, 14:00 (130)
Ł.Kubiak 10, 85, D.Ludwiczak 34, A.Jankowski 73 - Ł.Kaczmarek 21, M.Gawron 78
Lubuszanin Trzcianka 6-1 Lechita Kłecko 10 listopada, 13:00 (100)
P.Wicher 20, 47, W.Rzeszowski 42, P.Truszkowski 64, J.Feciuch 73, 85 - B.Olszewski 37
Promień Opalenica 8-0 Sokół Rakoniewice 10 listopada, 14:00 (150)
S.Suchomski 4, 17, 87, P.Waśkowiak 23, D.Koszakow 28 (k), M.Ragaman 37, Ł.Rewers 74 (k), M.Kowalczyk 90

Kolejka 18 - 17-18 listopada

Leśnik Margonin 1-1 Promień Opalenica 17 listopada, 13:00 (100)
Damian Nowak 86 - Ł.Rewers 90
Sokół Rakoniewice 2-1 Sokół Pniewy 17 listopada, 13:00 (100)
Ł.Gościniak 10, M.Sołtysiak 86 - D.Paku-Tshela 56
Polonia Nowy Tomyśl 1-0 Czarni Wróblewo 18 listopada, 13:00 (150)
K.Adamski 16
Luboński FC 2-0 Lubuszanin Trzcianka 17 listopada, 12:00 (100)
W.Głowiński 63, 88
Lechita Kłecko 0-5 Unia Swarzędz 18 listopada, 13:00 (70)
D.Ludwiczak 20, 40, Ł.Kubiak 55, 77, M.Pietrzak 75
Sokół Damasławek 7-4 Sokół Szamocin 18 listopada, 13:00 (180)
Ł.Kaczmarek 5, K.Rabinek 15, 25, 34, D.Poznański 78 (k), M.Kulczak 88, 90 - S.Wojciechowski 50, R.Skiba 53, T.Miedziński 70, D.Spychalski 89
1920 Mosina 2-3 TS 1998 Dopiewo 18 listopada, 12:00 (100)
P.Minge 50, 53 - Ł.Szczudeł 55, J.Górny 58, M.Kowala 90
Polonia Chodzież 0-2 Sparta Oborniki 17 listopada, 13:00 (120)
M.Florek 39, 61

Kolejka 19 - 15-16 marca

Polonia Chodzież 0-1 Leśnik Margonin 15 marca, 15:00
A.Gimzicki 90
Sparta Oborniki 3-0 1920 Mosina 16 marca, 11:00
M.Florek 35, K.Potaś 45, R.Stadnik 60
TS 1998 Dopiewo 4-0 Sokół Damasławek 15 marca, 15:00
M.Kowala 37, Z.Królik 49 (k), 60, A.Anioła 82
Sokół Szamocin 4-0 Lechita Kłecko 16 marca, 15:00
Dawid Nowak 10, S.Wojciechowski 35 (k), 74, 84
Unia Swarzędz 2-2 Luboński FC 15 marca, 14:00
J.Ostrowski 76, Ł.Kubiak 79 - R.Sołecki 14, B.Kania 72
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Polonia Nowy Tomyśl 15 marca, 15:00
R.Grzymski 59, W.Rzeszowski 69
Czarni Wróblewo 1-2 Sokół Rakoniewice 16 marca, 15:30
J.Góral 15 - D.Gajowiecki 35 (k), A.Rybak 46
Sokół Pniewy 0-2 Promień Opalenica 15 marca, 15:00
S.Suchomski 2, 50

Kolejka 20 - 22 marca

Leśnik Margonin 0-0 Sokół Pniewy 22 marca, 15:00
Promień Opalenica 3-1 Czarni Wróblewo 22 marca, 14:00
K.Gościniak 42, 62, D.Koszakow 78 - P.Zbąszyniak 76
Sokół Rakoniewice 1-3 Lubuszanin Trzcianka 2 kwietnia, 17:00
F.Socha 14 - W.Wypusz 22, 75, W.Rzeszowski 85
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) mecz przełożony ze względu na zły stan boiska
Polonia Nowy Tomyśl 3-3 Unia Swarzędz 22 marca, 15:00
P.Małecki 21, 26, M.Knop 47 - M.Pietrzak 24, T.Rybarczyk 53, M.Juszczak 57
Luboński FC 1-0 Sokół Szamocin 22 marca, 12:00
K.Bartoszak 80
Lechita Kłecko 1-1 TS 1998 Dopiewo 22 marca, 15:00
B.Kapsa 84 (k) - Z.Królik 30
Sokół Damasławek 0-2 Sparta Oborniki 22 marca, 15:00
Ł.Zagdański 32, M.Florek 81
1920 Mosina 2-1 Polonia Chodzież 22 marca, 15:00
B.Kluczyk 8, M.Jaśkowiak 73 - M.Trzebny 48

Kolejka 21 - 29-30 marca

1920 Mosina 0-0 Leśnik Margonin 30 marca, 16:00
Polonia Chodzież 0-1 Sokół Damasławek 29 marca, 16:00
M.Gawron 78
Sparta Oborniki 3-0 Lechita Kłecko 29 marca, 15:00
M.Florek 35, R.Stadnik 54, K.Potaś 72
TS 1998 Dopiewo 2-1 Luboński FC 29 marca, 15:00
Ł.Szczudeł 16, S.Twardygrosz 90 - S.Marchewka 31
Sokół Szamocin 1-2 Polonia Nowy Tomyśl 30 marca, 16:00
M.Barełkowski 75 - S.Juszczak 34, P.Małecki 90
Unia Swarzędz 1-1 Sokół Rakoniewice 29 marca, 14:00
A.Jankowski 4 - M.Sołtysiak 74
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Promień Opalenica 29 marca, 16:00
K.Zublewicz 84 - P.Truszkowski 70 (s), D.Koszakow 74
Czarni Wróblewo 1-0 Sokół Pniewy 30 marca, 15:30
J.Góral 75

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Leśnik Margonin 2-1 Czarni Wróblewo 5 kwietnia, 15:00
T.Jarzyński 4, P.Nawrocki 21 - K.Remisz 72
Sokół Pniewy 3-1 Lubuszanin Trzcianka 5 kwietnia, 16:00
T.Sołtysiak 33, J.Chromiński 78, K.Błędkowski 89 - J.Feciuch 19
Promień Opalenica 2-0 Unia Swarzędz 5 kwietnia, 15:00
M.Ragaman 26, K.Gościniak 61
Sokół Rakoniewice 3-1 Sokół Szamocin 6 kwietnia, 16:00
D.Gajowiecki 32, F.Socha 70, Ł.Gościniak 71 - M.Berełkowski 80
Polonia Nowy Tomyśl 2-0 TS 1998 Dopiewo 5 kwietnia, 15:00
B.Maik 54, D.Kozłowski 58
Luboński FC 2-1 Sparta Oborniki 5 kwietnia, 12:00
S.Pleśnierowicz 26 (k), B.Kania 56 - M.Florek 35
Lechita Kłecko 2-1 Polonia Chodzież 6 kwietnia, 15:00
B.Kubalewski 13, B.Olszewski 30 - Ł.Michalak 63
Sokół Damasławek 1-2 1920 Mosina 6 kwietnia, 15:00
P.Gawron 35 - J.Szuba 56, M.Jaśkowiak 64

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Sokół Damasławek 3-2 Leśnik Margonin 13 kwietnia, 15:00
Ł.Kaczmarek 18, M.Daniel 23, 90 - K.Januzik 75, A.Gimzicki 82
1920 Mosina 0-1 Lechita Kłecko 13 kwietnia, 16:00
H.Nowak 5
Polonia Chodzież 1-0 Luboński FC 12 kwietnia, 16:00
M.Tomczak 60
Sparta Oborniki 0-2 Polonia Nowy Tomyśl 12 kwietnia, 15:00
P.Małecki 1, S.Juszczak 7
TS 1998 Dopiewo 1-1 Sokół Rakoniewice 23 kwietnia, 17:00
Ł.Szczudeł 75 (k) - P.Stępniewicz 83 (s)
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 15:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Szamocin 1-5 Promień Opalenica 13 kwietnia, 16:00
K.Masina 56 - S.Suchomski 8, 22, D.Koszakow 66, T.Dłużyk 87, 90
Unia Swarzędz 2-1 Sokół Pniewy 23 kwietnia, 17:30
Ł.Łukasik 38, Ł.Kubiak 54 - M.Stępień 68
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 14:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Czarni Wróblewo 12 kwietnia, 16:00
M.Młynarczyk 90

Kolejka 24 - 19-20 kwietnia

Leśnik Margonin 0-0 Lubuszanin Trzcianka 19 kwietnia, 16:00
Czarni Wróblewo 0-1 Unia Swarzędz 20 kwietnia, 15:30
D.Ludwiczak 53
Sokół Pniewy 5-0 Sokół Szamocin 19 kwietnia, 16:00
K.Błędkowski 1, 83, W.Kałużyński 43, J.Chromiński 50, M.Stępień 85
Promień Opalenica 6-2 TS 1998 Dopiewo 19 kwietnia, 16:00
S.Suchomski 9 (k), S.Twardygrosz 16 (s), D.Koszakow 18, M.Ragaman 71, T.Dłużyk 90 (k), K.Gościniak 90 - S.Wutezi 53, S.Wichtowski 75
Sokół Rakoniewice 0-0 Sparta Oborniki 19 kwietnia, 16:00
Polonia Nowy Tomyśl 6-0 Polonia Chodzież 19 kwietnia, 16:00
T.Puncewicz 43, 90, D.Kozłowski 45, M.Knop 72, A.Kańduła 76, B.Knop 90
Luboński FC 2-2 1920 Mosina 19 kwietnia, 12:00
R.Biały 20, T.Wawrzonkowski 35 - R.Woźnicki 50, A.Piasecki 65
Lechita Kłecko 0-2 Sokół Damasławek 20 kwietnia, 15:00
Ł.Kaczmarek 5, 85

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Lechita Kłecko 4-3 Leśnik Margonin 27 kwietnia, 15:00
H.Nowak 21, 30, W.Poltaszewski 43, B.Kubalewski 46 - M.Maćkowiak ?, D.Nowak ?, A.Gimzicki ?
Sokół Damasławek 3-0 Luboński FC 27 kwietnia, 16:00
1920 Mosina 0-1 Polonia Nowy Tomyśl 27 kwietnia, 16:00
B.Knop 68
Polonia Chodzież 0-2 Sokół Rakoniewice 26 kwietnia, 16:00
Sparta Oborniki 2-1 Promień Opalenica 26 kwietnia, 16:00
Ł.Zagdański 55, M.Florek 81 (k) - M.Trojanowski 74
TS 1998 Dopiewo 2-0 Sokół Pniewy 26 kwietnia, 15:00
Ł.Szczudeł 60 (k), 80
Sokół Szamocin 0-4 Czarni Wróblewo 27 kwietnia, 16:00
M.Chorzępa ?, ?, K.Remisz ?, ?
Unia Swarzędz 1-1 Lubuszanin Trzcianka 26 kwietnia, 14:00
J.Ostrowski 63 - P.Truszkowski 67

Kolejka 26 - 1 maja

Leśnik Margonin 0-1 Unia Swarzędz 1 maja, 16:00
A.Jankowski 60
Lubuszanin Trzcianka 2-3 Sokół Szamocin 1 maja, 17:00
R.Chachuj 23, 24 - D.Spychalski 45, M.Hajman 63, K.Masina 90
Czarni Wróblewo 1-2 TS 1998 Dopiewo 1 maja, 15:30
J.Góral 58 - S.Wutezi 40, 63
Sokół Pniewy 0-1 Sparta Oborniki 1 maja, 16:00
M.Florek 62
Promień Opalenica 8-0 Polonia Chodzież 1 maja, 16:00
D.Koszakow 4, 44, 73, K.Gościniak 31, 58, 60, Ł.Rewers 38, K.Wróbel 89
Sokół Rakoniewice 0-0 1920 Mosina 1 maja, 16:00
Polonia Nowy Tomyśl 5-1 Sokół Damasławek 1 maja, 16:00
P.Małecki 38, Bebeto 47, T.Puncewicz 60, M.Knop 77, M.Marciniak 89 - M.Neumann 49
Luboński FC 1-0 Lechita Kłecko 1 maja, 17:00
W.Głowiński 15

Kolejka 27 - 3-4 maja

Luboński FC 2-5 Leśnik Margonin 4 maja, 17:00
B.Kania 62, 70 - P.Chwesiuk 19, 34, P.Nawrocki 38, 51 (k), R.Rakowicz 56
Lechita Kłecko 0-5 Polonia Nowy Tomyśl 4 maja, 15:00
P.Małecki 46, B.Maik 48, M.Knop 54, D.Kozłowski 67, S.Juszczak 82
Sokół Damasławek 4-0 Sokół Rakoniewice 4 maja, 16:00
P.Gawron 5, Ł.Kaczmarek 10, 70, D.Poznański 77
1920 Mosina 0-3 Promień Opalenica 4 maja, 16:00
Ł.Rewers 20, M.Gendek 37, 60
Polonia Chodzież 4-2 Sokół Pniewy 4 maja, 16:00
M.Trzebny 22, ?.Dąbrowski 40, P.Michalak 89, B.Berent 90 - M.Stępień 18, 83
Sparta Oborniki 4-0 Czarni Wróblewo 4 maja, 11:00
M.Florek 1, 5, M.Brauza 42, Ł.Zagdański 51
TS 1998 Dopiewo 1-1 Lubuszanin Trzcianka 4 maja, 15:00
S.Wutezi 50 - Ł.Szczudeł 36 (s)
Sokół Szamocin 0-0 Unia Swarzędz 4 maja, 16:00

Kolejka 28 - 10-11 maja

Leśnik Margonin 1-1 Sokół Szamocin 10 maja, 17:00
A.Gimzicki 36 - T.Ostrycharczyk 80
Unia Swarzędz 3-2 TS 1998 Dopiewo 10 maja, 14:00
D.Ludwiczak 15, J.Ostrowski 30 (k), 73 - M.Marcinkowski 12, J.Górny 34
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Sparta Oborniki 10 maja, 17:00
Ł.Jujeczka 70
Czarni Wróblewo 5-1 Polonia Chodzież 11 maja, 15:30
Mariusz Chojan 18, 38, P.Zbąszyniak 35, 88, Ł.Majchrzak 74 - M.Siwek 85
Sokół Pniewy 4-1 1920 Mosina 10 maja, 16:00
K.Kmieć 12, T.Sołtysiak 68, M.Ślósarczyk 82, P.Małek 83 - J.Szuba 78
Promień Opalenica 6-0 Sokół Damasławek 10 maja, 16:00
K.Gościniak 21, 53, D.Koszakow 61, 86, P.Waśkowiak 64, D.Juncewski 68 (s)
Sokół Rakoniewice 6-0 Lechita Kłecko 10 maja, 16:00
M.Sołtysiak 8, F.Socha 17, K.Jedliński 33, 68, M.Grześkowiak 54, Ł.Stankowski 87
Polonia Nowy Tomyśl 5-2 Luboński FC 10 maja, 16:00
M.Marciniak 31, 37, M.Knop 45, 74, D.Kozłowski 80 - B.Kania 1, R.Sołecki 82

Kolejka 29 - 17-18 maja

Polonia Nowy Tomyśl 1-0 Leśnik Margonin 17 maja, 16:00
S.Łamaszewski 66
Luboński FC 0-2 Sokół Rakoniewice 17 maja, 16:00
K.Jedliński 60, M.Wieczorek 75
Lechita Kłecko 0-5 Promień Opalenica 17 maja, 16:00
D.Koszakow 45, Ł.Góral 51, 67 (k), K.Gościniak 52, M.Trojanowski 90
Sokół Damasławek 1-1 Sokół Pniewy 17 maja, 16:00
Ł.Kaczmarek 7 - A.Siwy 75
1920 Mosina 4-0 Czarni Wróblewo 17 maja, 16:00
B.Najtkowski 12, J.Szuba 31 (k), B.Kluczyk 57, M.Jaśkowiak 86
Polonia Chodzież 0-1 Lubuszanin Trzcianka 17 maja, 16:00
R.Wącisz 81
Sparta Oborniki 0-4 Unia Swarzędz 17 maja, 16:00
Ł.Kubiak 20, 63, T.Rybarczyk 39, M.Pietrzak 64
TS 1998 Dopiewo 2-1 Sokół Szamocin 17 maja, 16:00
Z.Królik 68, G.Pachelski 90 - S.Wojciechowski 14

Kolejka 30 - 24-25 maja

Leśnik Margonin 1-0 TS 1998 Dopiewo 24 maja, 16:00
Sokół Szamocin 1-4 Sparta Oborniki 24 maja, 16:00
A.Ostrycharczyk 77 - M.Brauza 9, Ł.Zagdański 37, K.Potaś 63, M.Florek 76
Unia Swarzędz 7-0 Polonia Chodzież 24 maja, 16:00
Ł.Kubiak 4, 42, 90, D.Ludwiczak 57, M.Juszczak 75, 76, A.Bylebył 78
Lubuszanin Trzcianka 1-1 1920 Mosina 24 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 4-1 Sokół Damasławek 24 maja, 16:00
Ł.Majchrzak ?, P.Zbąszyniak 5, 18, 80 (k) - nieznany 85
Sokół Pniewy 5-1 Lechita Kłecko 24 maja, 16:00
Promień Opalenica 4-2 Luboński FC 24 maja, 16:00
Ł.Rewers 5, M.Ragaman 8, K.Gościniak 41, T.Dłużyk 81 - R.Sołecki 7, M.Michalski 11
Sokół Rakoniewice 0-3 Polonia Nowy Tomyśl 24 maja, 16:00
M.Knop ?, Bebeto 65, S.Juszczak 85

Baraże o awans do II ligi
Baraże o udział w III lidze (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

III liga 2007/2008 (2)

IV liga 2007/2008 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2007/2008 (pomorska)
IV liga 2007/2008 (wielkopolska (południe))
IV liga 2007/2008 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Piła)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2007/2008 (Poznań (zachód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas