[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Szamotuły 26 58 18 4 4 83-31 11 1 1 57-12 7 3 3 26-19
2.  Warta Międzychód 26 57 17 6 3 68-18 10 2 1 42-8 7 4 2 26-10
3.  Pogoń Lwówek 26 53 16 5 5 66-29 10 1 2 37-9 6 4 3 29-20
4.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 44 12 8 6 46-27 7 3 3 28-14 5 5 3 18-13
5.  Warta Sieraków 26 43 13 4 9 66-43 8 1 4 44-20 5 3 5 22-23
6.  Promień II Opalenica 26 40 12 4 10 70-62 8 3 2 40-15 4 1 8 30-47
7.  Sokół Duszniki 26 35 10 5 11 42-51 5 4 4 21-19 5 1 7 21-32
8.  Patria Buk 26 31 9 4 13 44-56 5 2 6 26-30 4 2 7 18-26 2 3 1 0 1 6-4
9.  TS Skórzewo 26 31 9 4 13 46-59 6 3 4 34-28 3 1 9 12-31 2 3 1 0 1 4-6
10.  Czarni Kaźmierz 26 29 9 2 15 32-58 7 1 5 18-16 2 1 10 14-42
11.  Lipno Stęszew 26 25 6 7 13 29-64 5 4 4 17-18 1 3 9 12-46
12.  Mawit Lwówek 26 22 7 1 18 35-74 6 0 7 25-26 1 1 11 10-48 2 3 1 0 1 7-6
13.  Korona Bukowiec 26 22 4 10 12 40-61 3 7 3 27-24 1 3 9 13-37 2 3 1 0 1 6-7
14.  Obra Zbąszyń 26 19 5 4 17 26-66 5 2 6 18-23 0 2 11 8-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Szamotuły    0-0 2-0 3-1 4-0 5-2 8-0 1-0 5-1 5-1 9-2 0-1 9-3 6-1 
 2 Warta Międzychód4-1     2-2 0-1 0-0 4-1 8-0 4-1 2-0 7-1 3-0* 4-0 2-1 2-0 
 3 Pogoń Lwówek1-2 0-0     1-0 4-1 3-0 3-0 2-3 5-2 2-0 8-1 5-0 1-0 2-0 
 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne*** 1-1 1-1     2-4 0-3 1-0 3-0 4-0 1-0 2-0 8-0 2-2 3-0 
 5 Warta Sieraków1-1 1-2 2-1 0-2     10-2 0-3 2-1 1-3 9-2 7-0 2-1 5-1 4-1 
 6 Promień II Opalenica4-0 3-2 4-2 2-2 2-3     1-2 4-0 5-0 5-0 0-0 6-1 1-1 3-2 
 7 Sokół Duszniki1-3 0-1 2-5 1-1 2-3 3-1     1-1 2-0 3-2 1-1 3-1 0-0 2-0 
 8 Patria Buk1-3 0-4 1-2 1-1 0-3 3-2 2-7     1-2 3-1 1-1 5-2 2-0 6-2 
 9 TS Skórzewo0-4 1-1 2-2 0-2 3-2 6-2 4-2 2-5     3-2 8-2 1-1 1-3 3-0* 
 10 Czarni Kaźmierz0-0 0-3 0-1 0-2 2-1 2-4 2-0 1-2 2-1     2-1 2-1 3-0 2-0 
 11 Lipno Stęszew0-4 1-2 0-0 1-3 1-1 2-3 2-1 2-0 1-0 0-0     2-1 3-1 2-2 
 12 Mawit Lwówek1-3 0-4 0-5 1-0 1-3 2-1 0-3 1-3 2-1 1-2 2-1     6-0 8-0 
 13 Korona Bukowiec2-2 3-2 1-3 3-3 1-1 5-5 0-2 1-1 1-1 1-2 3-1 6-1     0-0 
 14 Obra Zbąszyń1-3 0-4 3-5 0-0 1-0 2-4 1-1 2-1 0-1 2-1 0-2 4-0 2-1     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Patria Buk 3-2 Promień II Opalenica 18 sierpnia, 17:00
Warta Sieraków 4-1 Obra Zbąszyń 18 sierpnia, 16:00
Warta Międzychód 2-2 Pogoń Lwówek 19 sierpnia, 17:00
Mawit Lwówek 1-2 Czarni Kaźmierz 19 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sparta Szamotuły 18 sierpnia, 16:00
(wo)
obustronny walkower
Korona Bukowiec 0-2 Sokół Duszniki 19 sierpnia, 15:00
TS Skórzewo 8-2 Lipno Stęszew 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Promień II Opalenica 1-2 Sokół Duszniki 26 sierpnia, 16:00
Sparta Szamotuły 9-3 Korona Bukowiec 25 sierpnia, 16:00
Pogoń Lwówek 5-0 Mawit Lwówek 26 sierpnia, 16:00
Obra Zbąszyń 0-4 Warta Międzychód 26 sierpnia, 16:00
Patria Buk 0-3 Warta Sieraków 26 sierpnia, 14:30
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 TS Skórzewo 25 sierpnia, 16:00
Lipno Stęszew 0-0 Czarni Kaźmierz 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Warta Sieraków 10-2 Promień II Opalenica 1 września, 16:00
Warta Międzychód 4-1 Patria Buk 1 września, 16:00
Mawit Lwówek 8-0 Obra Zbąszyń 2 września, 16:00
Lipno Stęszew 0-0 Pogoń Lwówek 2 września, 16:00
Korona Bukowiec 1-1 TS Skórzewo 2 września, 15:00
Sokół Duszniki 1-3 Sparta Szamotuły 1 września, 15:00
Czarni Kaźmierz 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 września, 15:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Promień II Opalenica 4-0 Sparta Szamotuły 11 września, 17:30
TS Skórzewo 4-2 Sokół Duszniki 8 września, 17:00
Czarni Kaźmierz 3-0 Korona Bukowiec 9 września, 15:00
Pogoń Lwówek 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 września, 16:00
Obra Zbąszyń 0-2 Lipno Stęszew 9 września, 16:00
Patria Buk 5-2 Mawit Lwówek 9 września, 14:30
Warta Sieraków 1-2 Warta Międzychód 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Warta Międzychód 4-1 Promień II Opalenica 15 września, 16:00
Mawit Lwówek 1-3 Warta Sieraków 16 września, 16:00
Lipno Stęszew 2-0 Patria Buk 16 września, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Obra Zbąszyń 15 września, 16:00
Korona Bukowiec 1-3 Pogoń Lwówek 16 września, 15:00
lub w sobotę
Sokół Duszniki 3-2 Czarni Kaźmierz 16 września, 15:00
lub w sobotę
Sparta Szamotuły 5-1 TS Skórzewo 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Promień II Opalenica 5-0 TS Skórzewo 23 września, 16:00
Czarni Kaźmierz 0-0 Sparta Szamotuły 23 września, 15:00
Pogoń Lwówek 3-0 Sokół Duszniki 23 września, 16:00
Obra Zbąszyń 2-1 Korona Bukowiec 23 września, 16:00
Patria Buk 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 września, 14:30
Warta Sieraków 7-0 Lipno Stęszew 22 września, 16:00
Warta Międzychód 4-0 Mawit Lwówek 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Mawit Lwówek 2-1 Promień II Opalenica 30 września, 16:00
Lipno Stęszew 1-2 Warta Międzychód 30 września, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-4 Warta Sieraków 29 września, 16:00
Korona Bukowiec 1-1 Patria Buk 30 września, 15:00
Sokół Duszniki 2-0 Obra Zbąszyń 30 września, 15:00
Sparta Szamotuły 2-0 Pogoń Lwówek 29 września, 16:00
TS Skórzewo 3-2 Czarni Kaźmierz 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Promień II Opalenica 5-0 Czarni Kaźmierz 7 października, 16:00
Pogoń Lwówek 5-2 TS Skórzewo 7 października, 16:00
Obra Zbąszyń 1-3 Sparta Szamotuły 7 października, 16:00
Patria Buk 2-7 Sokół Duszniki 7 października, 14:30
Warta Sieraków 5-1 Korona Bukowiec 6 października, 16:00
Warta Międzychód 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 października, 16:00
Lipno Stęszew 2-1 Mawit Lwówek 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Lipno Stęszew 2-3 Promień II Opalenica 14 października, 15:00
Korona Bukowiec 3-2 Warta Międzychód 14 października, 15:00
Sokół Duszniki 2-3 Warta Sieraków 14 października, 15:00
Sparta Szamotuły 1-0 Patria Buk 13 października, 15:00
TS Skórzewo 3-0 Obra Zbąszyń 13 października, 15:00
(wo)
Czarni Kaźmierz 0-1 Pogoń Lwówek 14 października, 15:00
Mawit Lwówek 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Promień II Opalenica 4-2 Pogoń Lwówek 21 października, 15:00
Obra Zbąszyń 2-1 Czarni Kaźmierz 21 października, 15:00
Patria Buk 1-2 TS Skórzewo 21 października, 14:30
Warta Sieraków 1-1 Sparta Szamotuły 20 października, 15:00
Warta Międzychód 8-0 Sokół Duszniki 20 października, 15:00
Mawit Lwówek 6-0 Korona Bukowiec 21 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Lipno Stęszew 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-3 Promień II Opalenica 27 października, 15:00
Korona Bukowiec 3-1 Lipno Stęszew 28 października, 14:00
Sokół Duszniki 3-1 Mawit Lwówek 28 października, 14:00
Sparta Szamotuły 0-0 Warta Międzychód 27 października, 15:00
TS Skórzewo 3-2 Warta Sieraków 27 października, 14:00
Czarni Kaźmierz 1-2 Patria Buk 28 października, 14:00
Pogoń Lwówek 2-0 Obra Zbąszyń 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Promień II Opalenica 3-2 Obra Zbąszyń 4 listopada, 14:00
Patria Buk 1-2 Pogoń Lwówek 4 listopada, 14:00
Warta Sieraków 9-2 Czarni Kaźmierz 3 listopada, 14:00
Warta Międzychód 2-0 TS Skórzewo 3 listopada, 14:00
Mawit Lwówek 1-3 Sparta Szamotuły 4 listopada, 14:00
Lipno Stęszew 2-1 Sokół Duszniki 4 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Korona Bukowiec 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Korona Bukowiec 5-5 Promień II Opalenica 11 listopada, 13:00
Sokół Duszniki 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 listopada, 13:00
Sparta Szamotuły 9-2 Lipno Stęszew 10 listopada, 13:00
TS Skórzewo 1-1 Mawit Lwówek 10 listopada, 13:00
Czarni Kaźmierz 0-3 Warta Międzychód 11 listopada, 13:00
Pogoń Lwówek 4-1 Warta Sieraków 11 listopada, 13:00
Obra Zbąszyń 2-1 Patria Buk 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Lipno Stęszew 1-0 TS Skórzewo 30 marca, 15:00
Promień II Opalenica 4-0 Patria Buk 30 marca, 15:00
Obra Zbąszyń 1-0 Warta Sieraków 30 marca, 15:00
Pogoń Lwówek 0-0 Warta Międzychód 30 marca, 15:00
Czarni Kaźmierz 2-1 Mawit Lwówek 30 marca, 15:00
Sparta Szamotuły 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 29 marca, 15:00
Sokół Duszniki 0-0 Korona Bukowiec 30 marca, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

TS Skórzewo 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 kwietnia, 15:00
Czarni Kaźmierz 2-1 Lipno Stęszew 6 kwietnia, 15:00
Sokół Duszniki 3-1 Promień II Opalenica 6 kwietnia, 15:00
Korona Bukowiec 2-2 Sparta Szamotuły 6 kwietnia, 15:00
Mawit Lwówek 0-5 Pogoń Lwówek 6 kwietnia, 15:00
Warta Międzychód 2-0 Obra Zbąszyń 5 kwietnia, 15:00
Warta Sieraków 2-1 Patria Buk 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Czarni Kaźmierz 12 kwietnia, 15:30
Promień II Opalenica 2-3 Warta Sieraków 13 kwietnia, 16:00
Patria Buk 0-4 Warta Międzychód 13 kwietnia, 14:30
Obra Zbąszyń 4-0 Mawit Lwówek 7 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Lwówek 8-1 Lipno Stęszew 13 kwietnia, 16:00
TS Skórzewo 1-3 Korona Bukowiec 7 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 15:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Szamotuły 8-0 Sokół Duszniki 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Sparta Szamotuły 5-2 Promień II Opalenica 19 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 2-0 TS Skórzewo 20 kwietnia, 15:00
Korona Bukowiec 1-2 Czarni Kaźmierz 20 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Pogoń Lwówek 19 kwietnia, 15:30
Lipno Stęszew 2-2 Obra Zbąszyń 20 kwietnia, 16:00
Mawit Lwówek 1-3 Patria Buk 20 kwietnia, 12:30
Warta Międzychód 0-0 Warta Sieraków 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Promień II Opalenica 3-2 Warta Międzychód 27 kwietnia, 16:00
Warta Sieraków 2-1 Mawit Lwówek 26 kwietnia, 16:00
Patria Buk 1-1 Lipno Stęszew 27 kwietnia, 14:30
Obra Zbąszyń 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 27 kwietnia, 16:00
Pogoń Lwówek 1-0 Korona Bukowiec 27 kwietnia, 16:00
Czarni Kaźmierz 2-0 Sokół Duszniki 27 kwietnia, 15:00
TS Skórzewo 0-4 Sparta Szamotuły 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 1 maja

TS Skórzewo 6-2 Promień II Opalenica 1 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 5-1 Czarni Kaźmierz 1 maja, 16:00
Sokół Duszniki 2-5 Pogoń Lwówek 1 maja, 15:00
Korona Bukowiec 0-0 Obra Zbąszyń 1 maja, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Patria Buk 1 maja, 12:00
Lipno Stęszew 1-1 Warta Sieraków 7 maja, 17:00
Mawit Lwówek 0-4 Warta Międzychód 30 kwietnia, 18:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

Promień II Opalenica 6-1 Mawit Lwówek 4 maja, 16:00
Warta Międzychód 3-0 Lipno Stęszew 4 maja, 13:00
(wo)
Warta Sieraków 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 maja, 16:00
Patria Buk 2-0 Korona Bukowiec 4 maja, 14:30
Obra Zbąszyń 1-1 Sokół Duszniki 4 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 1-2 Sparta Szamotuły 4 maja, 16:00
Czarni Kaźmierz 2-1 TS Skórzewo 4 maja, 15:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

Mawit Lwówek 2-1 Lipno Stęszew 11 maja, 16:00
Czarni Kaźmierz 2-4 Promień II Opalenica 10 maja, 17:00
TS Skórzewo 2-2 Pogoń Lwówek 10 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 6-1 Obra Zbąszyń 10 maja, 16:00
Sokół Duszniki 1-1 Patria Buk 11 maja, 15:00
Korona Bukowiec 1-1 Warta Sieraków 11 maja, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Warta Międzychód 10 maja, 16:00

Kolejka 22 - 17-18 maja

Tarnovia Tarnowo Podgórne 8-0 Mawit Lwówek 17 maja, 16:00
Promień II Opalenica 0-0 Lipno Stęszew 18 maja, 16:00
Warta Międzychód 2-1 Korona Bukowiec 17 maja, 17:00
Warta Sieraków 0-3 Sokół Duszniki 17 maja, 16:00
Patria Buk 1-3 Sparta Szamotuły 18 maja, 14:30
Obra Zbąszyń 0-1 TS Skórzewo 18 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 2-0 Czarni Kaźmierz 18 maja, 16:00

Kolejka 23 - 24-25 maja

Lipno Stęszew 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 3-0 Promień II Opalenica 24 maja, 16:00
Czarni Kaźmierz 2-0 Obra Zbąszyń 25 maja, 15:00
TS Skórzewo 2-5 Patria Buk 24 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 4-0 Warta Sieraków 24 maja, 16:00
Sokół Duszniki 0-1 Warta Międzychód 25 maja, 15:00
Korona Bukowiec 6-1 Mawit Lwówek 25 maja, 15:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Promień II Opalenica 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 czerwca, 16:00
Lipno Stęszew 3-1 Korona Bukowiec 31 maja, 16:00
Mawit Lwówek 0-3 Sokół Duszniki 1 czerwca, 16:00
Warta Międzychód 4-1 Sparta Szamotuły 31 maja, 17:00
Warta Sieraków 1-3 TS Skórzewo 31 maja, 16:00
Patria Buk 3-1 Czarni Kaźmierz 28 maja, 18:00
Obra Zbąszyń 3-5 Pogoń Lwówek 1 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Obra Zbąszyń 2-4 Promień II Opalenica 8 czerwca, 14:00
Pogoń Lwówek 2-3 Patria Buk 8 czerwca, 14:00
Czarni Kaźmierz 2-1 Warta Sieraków 8 czerwca, 14:00
TS Skórzewo 1-1 Warta Międzychód 8 czerwca, 14:00
Sparta Szamotuły 0-1 Mawit Lwówek 8 czerwca, 14:00
Sokół Duszniki 1-1 Lipno Stęszew 8 czerwca, 14:00
Korona Bukowiec 3-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Promień II Opalenica 1-1 Korona Bukowiec 15 czerwca, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 Sokół Duszniki 15 czerwca, 14:00
Lipno Stęszew 0-4 Sparta Szamotuły 15 czerwca, 14:00
Mawit Lwówek 2-1 TS Skórzewo 15 czerwca, 14:00
Warta Międzychód 7-1 Czarni Kaźmierz 15 czerwca, 14:00
Warta Sieraków 2-1 Pogoń Lwówek 15 czerwca, 14:00
Patria Buk 6-2 Obra Zbąszyń 15 czerwca, 14:00

Baraże o udział w III lidze (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2007/2008 (wielkopolska (południe))
IV liga 2007/2008 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2007/2008 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Konin)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Leszno)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Piła)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Poznań (wschód))

Klasa A 2007/2008 (Poznań I)
Klasa A 2007/2008 (Poznań II)
Klasa A 2007/2008 (Poznań III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas