[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Poznań II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FC Lusowo 22 49 15 4 3 58-13 8 1 2 39-6 7 3 1 19-7
2.  Świt Piotrowo 22 43 13 4 5 37-25 7 2 2 22-13 6 2 3 15-12
3.  Wielkopolska Komorniki 22 42 13 3 6 41-22 7 2 2 22-11 6 1 4 19-11
4.  Spójnia Strykowo 22 40 12 4 6 42-22 4 3 4 17-15 8 1 2 25-7
5.  Kłos Gałowo 22 35 11 2 9 35-37 6 1 4 20-14 5 1 5 15-23
6.  Orzeł Granowo 22 34 10 4 8 48-36 7 2 2 28-11 3 2 6 20-25 2 3 1 0 1 3-2
7.  Stella Luboń 22 34 10 4 8 37-35 7 1 3 22-13 3 3 5 15-22 2 3 1 0 1 2-3
8.  LZS Wronczyn 22 31 9 4 9 36-35 6 3 2 21-13 3 1 7 15-22
9.  Rokita Rokietnica 22 24 7 3 12 30-39 5 1 5 16-13 2 2 7 14-26
10.  Warta Obrzycko 22 21 6 3 13 25-44 4 1 6 15-17 2 2 7 10-27
11.  Tęcza Skrzynki 22 15 5 0 17 30-68 4 0 7 19-29 1 0 10 11-39
12.  Rożnovia Rożnowo 22 10 3 1 18 23-66 2 1 8 13-33 1 0 10 10-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 1.FC Lusowo    1-1 0-1 0-1 5-1 5-0 4-1 5-0 4-1 5-0 7-0 3-0* 
 2 Świt Piotrowo1-1     0-2 0-3* 3-0 2-0 1-1 3-2 2-1 2-1 6-1 2-1 
 3 Wielkopolska Komorniki3-0 0-1     0-2 3-1 3-3 3-0 2-1 2-1 1-1 2-1 3-0* 
 4 Spójnia Strykowo1-2 1-3 3-1     0-3 2-2 0-0 0-0 1-2 6-1 1-0 2-1 
 5 Kłos Gałowo0-1 1-1 1-3 1-0     0-1 3-4 3-2 3-1 2-0 3-1 3-0 
 6 Orzeł Granowo2-2 3-0 2-0 3-2 6-1     3-0 3-0 1-1 1-2 2-0 2-3 
 7 Stella Luboń0-0 2-1 0-3 1-3 1-2 2-0     1-0 4-1 2-0 6-3 3-0* 
 8 LZS Wronczyn0-3* 3-1 3-0 0-0 1-1 3-2 0-0     3-1 1-2 4-1 3-2 
 9 Rokita Rokietnica0-3 1-2 0-0 1-3 0-1 2-1 2-1 0-2     1-0 6-0 3-0* 
 10 Warta Obrzycko0-2 0-1 0-3 0-3* 0-1 4-0 2-3 3-2 1-1     2-1 3-0* 
 11 Tęcza Skrzynki0-3* 0-1 2-0 1-6 3-1 1-6 0-2 2-3 0-3 4-1     6-3 
 12 Rożnovia Rożnowo0-2 0-3* 0-6 0-2 1-3 1-5 4-3 0-3* 5-1 2-2 0-3*     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Świt Piotrowo 0-3 Spójnia Strykowo
(wo)
na boisku 0-1
Rokita Rokietnica 0-0 Wielkopolska Komorniki
Tęcza Skrzynki 2-3 LZS Wronczyn 19 sierpnia
Stella Luboń 2-0 Warta Obrzycko
Orzeł Granowo 2-3 Rożnovia Rożnowo
1.FC Lusowo 5-1 Kłos Gałowo

Kolejka 2 - 2 września

Spójnia Strykowo 0-3 Kłos Gałowo
Rożnovia Rożnowo 0-2 1.FC Lusowo
Warta Obrzycko 4-0 Orzeł Granowo
LZS Wronczyn 0-0 Stella Luboń
Wielkopolska Komorniki 2-1 Tęcza Skrzynki
Świt Piotrowo 2-1 Rokita Rokietnica

Kolejka 3 - 8-9 września

Rokita Rokietnica 1-3 Spójnia Strykowo
Tęcza Skrzynki 0-1 Świt Piotrowo
Orzeł Granowo 3-0 LZS Wronczyn
1.FC Lusowo 5-0 Warta Obrzycko
Kłos Gałowo 3-0 Rożnovia Rożnowo
Wielkopolska Komorniki 3-0 Stella Luboń

Kolejka 4 - 16 września

Spójnia Strykowo 2-1 Rożnovia Rożnowo 18 sierpnia
Warta Obrzycko 0-1 Kłos Gałowo
LZS Wronczyn 0-3 1.FC Lusowo
(wo)
na boisku 1-0
Wielkopolska Komorniki 3-3 Orzeł Granowo
Świt Piotrowo 1-1 Stella Luboń
Rokita Rokietnica 6-0 Tęcza Skrzynki

Kolejka 5 - 22-23 września

Tęcza Skrzynki 1-6 Spójnia Strykowo
Stella Luboń 4-1 Rokita Rokietnica
Orzeł Granowo 3-0 Świt Piotrowo
1.FC Lusowo 0-1 Wielkopolska Komorniki
Kłos Gałowo 3-2 LZS Wronczyn
Rożnovia Rożnowo 2-2 Warta Obrzycko

Kolejka 6 - 30 września

Spójnia Strykowo 6-1 Warta Obrzycko
LZS Wronczyn 3-2 Rożnovia Rożnowo
Wielkopolska Komorniki 3-1 Kłos Gałowo
Świt Piotrowo 1-1 1.FC Lusowo
Rokita Rokietnica 2-1 Orzeł Granowo
Tęcza Skrzynki 0-2 Stella Luboń

Kolejka 7 - 6-7 października

Stella Luboń 1-3 Spójnia Strykowo
Orzeł Granowo 2-0 Tęcza Skrzynki
1.FC Lusowo 4-1 Rokita Rokietnica
Kłos Gałowo 1-1 Świt Piotrowo
Rożnovia Rożnowo 0-6 Wielkopolska Komorniki
Warta Obrzycko 3-2 LZS Wronczyn

Kolejka 8 - 14 października

Spójnia Strykowo 0-0 LZS Wronczyn
Wielkopolska Komorniki 1-1 Warta Obrzycko
Świt Piotrowo 2-1 Rożnovia Rożnowo
Rokita Rokietnica 0-1 Kłos Gałowo
Tęcza Skrzynki 0-3 1.FC Lusowo
(wo)
na boisku 1-2
Stella Luboń 2-0 Orzeł Granowo

Kolejka 9 - 20-21 października

Orzeł Granowo 3-2 Spójnia Strykowo
1.FC Lusowo 4-1 Stella Luboń
Kłos Gałowo 3-1 Tęcza Skrzynki
Rożnovia Rożnowo 5-1 Rokita Rokietnica
Warta Obrzycko 0-1 Świt Piotrowo
LZS Wronczyn 3-0 Wielkopolska Komorniki

Kolejka 10 - 28 października

Spójnia Strykowo 3-1 Wielkopolska Komorniki
Świt Piotrowo 3-2 LZS Wronczyn
Rokita Rokietnica 1-0 Warta Obrzycko
Tęcza Skrzynki 6-3 Rożnovia Rożnowo
Stella Luboń 1-2 Kłos Gałowo
Orzeł Granowo 2-2 1.FC Lusowo

Kolejka 11 - 4 listopada

1.FC Lusowo 0-1 Spójnia Strykowo
Kłos Gałowo 0-1 Orzeł Granowo
Rożnovia Rożnowo 4-3 Stella Luboń
Warta Obrzycko 2-1 Tęcza Skrzynki
LZS Wronczyn 3-1 Rokita Rokietnica
Wielkopolska Komorniki 0-1 Świt Piotrowo

Kolejka 12 - 29-30 marca

Spójnia Strykowo 1-3 Świt Piotrowo
Wielkopolska Komorniki 2-1 Rokita Rokietnica
LZS Wronczyn 4-1 Tęcza Skrzynki
Warta Obrzycko 2-3 Stella Luboń
Rożnovia Rożnowo 1-5 Orzeł Granowo
Kłos Gałowo 0-1 1.FC Lusowo

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Kłos Gałowo 1-0 Spójnia Strykowo
1.FC Lusowo 3-0 Rożnovia Rożnowo
(wo)
Orzeł Granowo 1-2 Warta Obrzycko
Stella Luboń 1-0 LZS Wronczyn
Tęcza Skrzynki 2-0 Wielkopolska Komorniki
Rokita Rokietnica 1-2 Świt Piotrowo

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Stella Luboń 0-3 Wielkopolska Komorniki
Spójnia Strykowo 1-2 Rokita Rokietnica
Świt Piotrowo 6-1 Tęcza Skrzynki
LZS Wronczyn 3-2 Orzeł Granowo
Warta Obrzycko 0-2 1.FC Lusowo
Rożnovia Rożnowo 1-3 Kłos Gałowo

Kolejka 15 - 19-20 kwietnia

Rożnovia Rożnowo 0-2 Spójnia Strykowo
Kłos Gałowo 2-0 Warta Obrzycko
1.FC Lusowo 5-0 LZS Wronczyn
Orzeł Granowo 2-0 Wielkopolska Komorniki
Stella Luboń 2-1 Świt Piotrowo
Tęcza Skrzynki 0-3 Rokita Rokietnica

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Spójnia Strykowo 1-0 Tęcza Skrzynki
Rokita Rokietnica 2-1 Stella Luboń
Świt Piotrowo 2-0 Orzeł Granowo
Wielkopolska Komorniki 3-0 1.FC Lusowo
LZS Wronczyn 1-1 Kłos Gałowo
Warta Obrzycko 3-0 Rożnovia Rożnowo
(wo)

Kolejka 17 - 10-11 maja

Warta Obrzycko 0-3 Spójnia Strykowo
(wo)
na boisku 0-2
Rożnovia Rożnowo 0-3 LZS Wronczyn
(wo)
Kłos Gałowo 1-3 Wielkopolska Komorniki 3 maja
1.FC Lusowo 1-1 Świt Piotrowo
Orzeł Granowo 1-1 Rokita Rokietnica
Stella Luboń 6-3 Tęcza Skrzynki

Kolejka 18 - 17-18 maja

Spójnia Strykowo 0-0 Stella Luboń
Tęcza Skrzynki 1-6 Orzeł Granowo
Rokita Rokietnica 0-3 1.FC Lusowo
Świt Piotrowo 3-0 Kłos Gałowo
Wielkopolska Komorniki 3-0 Rożnovia Rożnowo
(wo)
LZS Wronczyn 1-2 Warta Obrzycko

Kolejka 19 - 24-25 maja

LZS Wronczyn 0-0 Spójnia Strykowo
Warta Obrzycko 0-3 Wielkopolska Komorniki
Rożnovia Rożnowo 0-3 Świt Piotrowo
(wo)
Kłos Gałowo 3-1 Rokita Rokietnica
1.FC Lusowo 7-0 Tęcza Skrzynki
Orzeł Granowo 3-0 Stella Luboń

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Spójnia Strykowo 2-2 Orzeł Granowo
Stella Luboń 0-0 1.FC Lusowo
Tęcza Skrzynki 3-1 Kłos Gałowo
Rokita Rokietnica 3-0 Rożnovia Rożnowo
(wo)
Świt Piotrowo 2-1 Warta Obrzycko
Wielkopolska Komorniki 2-1 LZS Wronczyn

Kolejka 21 - 8 czerwca

Wielkopolska Komorniki 0-2 Spójnia Strykowo
LZS Wronczyn 3-1 Świt Piotrowo
Warta Obrzycko 1-1 Rokita Rokietnica
Rożnovia Rożnowo 0-3 Tęcza Skrzynki
(wo)
Kłos Gałowo 3-4 Stella Luboń
1.FC Lusowo 5-0 Orzeł Granowo

Kolejka 22 - 15 czerwca

Spójnia Strykowo 1-2 1.FC Lusowo
Orzeł Granowo 6-1 Kłos Gałowo
Stella Luboń 3-0 Rożnovia Rożnowo
(wo)
Tęcza Skrzynki 4-1 Warta Obrzycko
Rokita Rokietnica 0-2 LZS Wronczyn
Świt Piotrowo 0-2 Wielkopolska Komorniki

Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2007/2008 (Poznań (zachód))

Klasa A 2007/2008 (Poznań I)
Klasa A 2007/2008 (Poznań III)

Klasa B 2007/2008 (Poznań I)
Klasa B 2007/2008 (Poznań II)
Klasa B 2007/2008 (Poznań III)
Klasa B 2007/2008 (Poznań IV)
Klasa B 2007/2008 (Poznań V)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas