[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2007/2008, grupa: 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczna 32 68 23 5 4 78-26 12 3 1 52-10 11 2 3 26-16
2.  Hetman Zamość 32 61 17 10 5 43-20 10 3 3 24-9 7 7 2 19-11
3.  Kolejarz Stróże 32 56 16 8 8 44-31 7 6 3 22-15 9 2 5 22-16
4.  Przebój Wolbrom 32 53 15 8 9 41-39 8 5 3 22-12 7 3 6 19-27 2 3 1 0 1 4-1
5.  Okocimski KS Brzesko 32 53 15 8 9 41-37 10 4 2 27-11 5 4 7 14-26 2 3 1 0 1 1-4
6.  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 32 51 16 9 7 46-25 9 5 2 29-11 7 4 5 17-14
7.  Górnik Wieliczka 32 49 13 10 9 31-25 4 5 7 10-19 9 5 2 21-6
8.  Sandecja Nowy Sącz 32 45 11 12 9 29-25 6 5 5 18-13 5 7 4 11-12
9.  Resovia 32 43 12 7 13 34-39 8 5 3 22-14 4 2 10 12-25
10.  Stal Rzeszów 32 40 10 10 12 28-34 8 4 4 19-12 2 6 8 9-22
11.  Orlęta Radzyń Podlaski 32 39 9 12 11 30-38 6 5 5 17-17 3 7 6 13-21
12.  Wisłoka Dębica 32 36 9 9 14 46-50 6 2 8 25-22 3 7 6 21-28
13.  Naprzód Jędrzejów 32 35 9 8 15 34-45 4 5 7 14-18 5 3 8 20-27
14.  Hutnik Kraków 32 30 8 6 18 32-46 6 1 9 20-18 2 5 9 12-28
15.  Wierna Małogoszcz 32 28 5 13 14 19-37 4 8 4 12-15 1 5 10 7-22
16.  Łada Biłgoraj 32 23 6 5 21 26-61 3 4 9 13-26 3 1 12 13-35
17.  Avia Świdnik 32 21 5 6 21 27-51 2 3 11 14-27 3 3 10 13-24
Zwycięzca ligi uzyska awans do nowej I ligi.
Zespoły z miejsc 2-8 uzyskają awans do nowej II ligi.
Zespoły z miejsc 9-17 zagrają w nowej III lidze.
Górnik Łęczna i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zostały ukarane sześcioma punktami karnymi za udział w korupcji.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Górnik Łęczna    1-1 1-2 10-0 7-0 0-0 2-0 0-0 2-0 3-0 5-1 5-2 5-2 3-0 1-0 4-2 3-0 
 2 Hetman Zamość2-1     1-0 1-2 0-1 1-0 0-1 1-1 1-0 1-1 3-0 5-0 3-1 1-0 1-1 1-0 2-0 
 3 Kolejarz Stróże3-2 1-0     1-1 1-1 2-2 0-0 1-0 0-1 1-0 2-1 1-1 0-2 5-1 1-1 1-2 2-0 
 4 Przebój Wolbrom5-2 0-0 1-2     4-0 0-1 0-0 0-1 2-1 1-1 1-1 2-1 1-0 1-0 1-1 2-1 1-0 
 5 Okocimski KS Brzesko0-1 1-1 1-2 1-0     2-0 1-1 4-3 4-0 1-0 0-0 1-1 4-1 2-1 1-0 3-0 1-0 
 6 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0-1 0-0 1-0 2-0 2-0     3-1 3-0 2-0 2-0 1-1 2-2 1-1 3-0 0-0 4-1 3-4 
 7 Górnik Wieliczka0-2 1-1 0-2 1-3 0-0 0-2     0-0 1-0 0-0 0-1 0-3 1-0 2-1 2-1 1-2 1-1 
 8 Sandecja Nowy Sącz0-0 1-2 1-1 2-0 1-2 1-0 0-1     3-2 0-1 1-0 1-1 1-1 2-0 3-0 0-1 1-1 
 9 Resovia1-2 0-0 1-2 3-2 1-0 1-1 0-1 0-0     1-1 2-1 1-0 3-0 2-2 1-0 2-0 3-2 
 10 Stal Rzeszów0-1 0-1 0-0 2-1 2-2 0-2 0-1 2-0 1-0     0-0 3-1 3-2 1-1 2-0 1-0 2-0 
 11 Orlęta Radzyń Podlaski2-2 1-1 2-1 0-2 1-0 0-2 0-0 0-0 1-0 0-1     1-4 0-2 1-1 3-0 3-0 2-1 
 12 Wisłoka Dębica0-1 4-1 1-2 1-1 2-3 1-3 0-2 0-1 2-2 2-0 0-3     3-0* 1-2 2-0 5-1 1-0 
 13 Naprzód Jędrzejów1-3 0-2 0-1 1-2 1-1 4-1 0-5 0-0 0-1 1-1 0-0 2-0     2-0 0-0 2-0 0-1 
 14 Hutnik Kraków1-2 1-2 2-1 0-1 1-2 2-0 0-1 0-2 1-2 4-0 3-0* 0-0 1-2     2-0 2-1 0-2 
 15 Wierna Małogoszcz1-2 0-2 2-1 1-1 1-0 0-1 0-3 0-0 0-0 2-1 1-1 0-0 0-0 1-1     1-1 2-1 
 16 Łada Biłgoraj0-2 0-3* 1-3 0-1 1-0 0-2 0-4 0-1 5-1 2-1 1-1 1-1 0-2 1-1 1-3     0-0 
 17 Avia Świdnik0-2 0-2 1-2 1-2 1-2 0-0 0-0 1-2 0-2 1-1 1-2 3-4 1-4 0-1 1-0 3-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: Hutnik Kraków.
 
Wierna Małogoszcz 1-2 Górnik Łęczna 11 sierpnia, 17:00 (500)
Kubicki 30 - Szymanek 43, 60
Avia Świdnik 0-0 Górnik Wieliczka 11 sierpnia, 17:00 (500)
Łada Biłgoraj 0-1 Sandecja Nowy Sącz 12 sierpnia, 16:00 (1700)
Orzechowski 33
Resovia 0-0 Hetman Zamość 11 sierpnia, 17:00 (1500)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-4 Wisłoka Dębica 12 sierpnia, 17:00 (700)
Pacholarz 63 - Zołotar 35, 64, Kalita 37, Mateusz Wolański 67 (k)
Przebój Wolbrom 1-1 Stal Rzeszów 11 sierpnia, 17:00 (1200)
Rak 52 - Reiman 56
Naprzód Jędrzejów 0-1 Kolejarz Stróże 12 sierpnia, 17:00 (2500)
Szymczyk 60
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Okocimski KS Brzesko 11 sierpnia, 19:00 (2800)
Bednarczyk 39 (s), Woropajew 48

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Przebój Wolbrom.
 
Górnik Łęczna 7-0 Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 18:00 (2000)
Szymanek 15, 19, 41, Kępa 58, Niżnik 67, K.Wójcik 75, Głowacki 84
Kolejarz Stróże 2-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 sierpnia, 18:00 (500)
A.Basta 26, Księżyc 76 - Pawłowski 65, Kanarski 85
Stal Rzeszów 3-2 Naprzód Jędrzejów 15 sierpnia, 17:00 (800)
Kloc 27 (k), Reiman 42, D.Wolański 68 - Myśliwy 45, Gajda 73
Wisłoka Dębica 1-2 Hutnik Kraków 10 października, 15:00 (900)
Zołotar 29 - Wasilewski 1, 90
Hetman Zamość 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia, 17:00 (1800)
Kiéma 21, 51, Łuczywek 35
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Resovia 15 sierpnia, 17:00 (2000)
Gryźlak 15 (k), 47 (k), Nieć 70 - Hajduk 38, 81
Górnik Wieliczka 1-2 Łada Biłgoraj 15 sierpnia, 17:00 (300)
Lipecki 35 (k) - Skrzypek 70 (k), Zarczuk 85
Wierna Małogoszcz 2-1 Avia Świdnik 15 sierpnia, 17:00 (300)
Kubicki 27, Gołąbek 90 - Maciejewski 34

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: Naprzód Jędrzejów.
 
Avia Świdnik 0-2 Górnik Łęczna 19 sierpnia, 17:00 (1000)
Szymanek 45, Niżnik 85 (k)
Łada Biłgoraj 1-3 Wierna Małogoszcz 19 sierpnia, 16:00 (2000)
Skrzypek 85 (k) - Lniany 12 (k), Paździor 38, Kowalski 75
Resovia 0-1 Górnik Wieliczka 18 sierpnia, 17:00 (800)
Lipecki 42
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Sandecja Nowy Sącz 19 sierpnia, 17:00 (1000)
Hutnik Kraków 1-2 Hetman Zamość 18 sierpnia, 17:00 (550)
Jarosz 6 - Osuch 20, Wachowicz 39
Przebój Wolbrom 2-1 Wisłoka Dębica 18 sierpnia, 17:00 (1500)
Siedlarz 59, D.Mielec 85 - Mateusz Wolański 69
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Stal Rzeszów 19 sierpnia, 19:00 (3000)
R.Wójcik 20, Sobczyński 29
Okocimski KS Brzesko 1-2 Kolejarz Stróże 19 sierpnia, 17:30 (500)
Karwat 25 - Prokop 27, Stefanik 52

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Górnik Łęczna 1-2 Kolejarz Stróże 25 sierpnia, 17:30 (1800)
Gmitrzuk 63 - Prokop 34 (k), Dudziński 84
Stal Rzeszów 2-2 Okocimski KS Brzesko 25 sierpnia, 17:00 (600)
Kloc 31 (k), D.Wolański 73 - R.Policht 12, Bednarczyk 39
Wisłoka Dębica 3-0 Naprzód Jędrzejów 25 sierpnia, 17:00 (700)
(wo)
Myśliwy 41
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Hetman Zamość 1-2 Przebój Wolbrom 25 sierpnia, 17:00 (2000)
Onyekachi 9 - Rak 8, 13 (k)
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Hutnik Kraków 25 sierpnia, 17:00 (2700)
Szczepanik 44, Gryźlak 86 (k)
Górnik Wieliczka 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 24 sierpnia, 17:00 (250)
Chyła 30 (k)
Wierna Małogoszcz 0-0 Resovia 25 sierpnia, 17:00 (400)
Avia Świdnik 3-1 Łada Biłgoraj 25 sierpnia, 13:00 (300)
Kubiak 11, Rusiecki 14, Gralewski 44 - Sawczuk 36

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: Okocimski KS Brzesko.
 
Łada Biłgoraj 0-2 Górnik Łęczna 2 września, 16:00 (1800)
Niżnik 35, Nazaruk 41
Resovia 3-2 Avia Świdnik 1 września, 17:00 (750)
Hajduk 12, Jakubowski 71, Biliński 86 - Pranagal 61, 70
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Wierna Małogoszcz 2 września, 17:00 (900)
Kowalski 28 (s), Chyła 75 (k), M.Piotrowicz 90 (k)
Hutnik Kraków 0-1 Górnik Wieliczka 1 września, 17:00 (400)
Lipecki 18
Przebój Wolbrom 0-1 Sandecja Nowy Sącz 1 września, 16:00 (1500)
Zachariasz 39
Naprzód Jędrzejów 0-2 Hetman Zamość 2 września, 17:00 (500)
Wachowicz 32, Cieciura 90
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Wisłoka Dębica 1 września, 18:00 (2800)
Pawłowski 44, Kanarski 64 - Mateusz Wolański 57 (k), Konrad 84
Kolejarz Stróże 1-0 Stal Rzeszów 2 września, 17:00 (600)
Dudziński 72

Kolejka 6 - 5 września

Pauza: Kolejarz Stróże.
 
Górnik Łęczna 3-0 Stal Rzeszów 5 września, 17:00 (1500)
Niżnik 45, Kośmicki 81, Wagner 90
Wisłoka Dębica 2-3 Okocimski KS Brzesko 5 września, 17:00 (400)
Kalita 37, Zołotar 41 - R.Policht 43, 62, Bednarczyk 86
Hetman Zamość 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 września, 17:00 (1000)
Onyekachi 14
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Naprzód Jędrzejów 5 września, 17:00 (700)
Ostalczyk 78 - Myśliwy 33
Górnik Wieliczka 1-3 Przebój Wolbrom 5 września, 17:00 (200)
Lipecki 62 - Twardawa 22, Rak 57, Tomasik 64
Wierna Małogoszcz 1-1 Hutnik Kraków 5 września, 17:00 (150)
Bień 87 - Pasionek 78 (k)
Avia Świdnik 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 5 września, 17:00 (300)
Pranagal 27 - Panek 34, Pacholarz 35
Łada Biłgoraj 5-1 Resovia 5 września, 17:00 (450)
Farotimi 17, W.Białek 44, 87, Skrzypek 73 (k), Muszyński 82 - Walaszczyk 79 (k)

Kolejka 7 - 8-9 września

Pauza: Stal Rzeszów.
 
Resovia 1-2 Górnik Łęczna 8 września, 17:00 (1200)
Jakubowski 86 - Wagner 74, Kępa 83
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Łada Biłgoraj 9 września, 16:00 (900)
Panek 48, 64, Chyła 75
Hutnik Kraków 0-2 Avia Świdnik 8 września, 16:00 (300)
Orzędowski 77, Gralewski 80
Przebój Wolbrom 1-1 Wierna Małogoszcz 12 września, 17:00 (800)
Świder 75 - Piwowarczyk 54
Naprzód Jędrzejów 0-5 Górnik Wieliczka 9 września, 16:00 (1000)
Leśniowski 38, 48, Gruszka 71, 90, Skiba 75
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Sandecja Nowy Sącz 8 września, 18:00 (2000)
R.Wójcik 42, Frańczak 70, Pawłowski 86
Okocimski KS Brzesko 1-1 Hetman Zamość 9 września, 17:00 (500)
Metz 45 - Osuch 63
Kolejarz Stróże 1-1 Wisłoka Dębica 9 września, 17:00 (500)
A.Basta 5 - Zołotar 84

Kolejka 8 - 15-16 września

Pauza: Górnik Łęczna.
 
Wisłoka Dębica 2-0 Stal Rzeszów 15 września, 16:00 (1800)
Zołotar 7, Smaś 69
Hetman Zamość 1-0 Kolejarz Stróże 15 września, 17:00 (2500)
Cieciura 68
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Okocimski KS Brzesko 15 września, 17:00 (1400)
Ostalczyk 45 - Matras 27, D.Policht 35
Górnik Wieliczka 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 września, 16:00 (250)
Kardas 62, R.Wójcik 70
Wierna Małogoszcz 0-0 Naprzód Jędrzejów 15 września, 16:00 (600)
Avia Świdnik 1-2 Przebój Wolbrom 15 września, 13:00 (300)
Rusiecki 14 - N.Górski 53, 59
Łada Biłgoraj 1-1 Hutnik Kraków 16 września, 15:00 (700)
Zarczuk 17 - Wasilewski 71
Resovia 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 15 września, 16:00 (800)
Biliński 71, 72 - M.Piotrowicz 56

Kolejka 9 - 19 września

Pauza: Wisłoka Dębica.
 
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Górnik Łęczna 19 września, 16:00 (1100)
Pacholarz 5, 50 - Szymanek 56, 64
Hutnik Kraków 1-2 Resovia 19 września, 16:00 (550)
Wasilewski 31 - Hajduk 53, 66
Przebój Wolbrom 2-1 Łada Biłgoraj 19 września, 15:30 (900)
N.Górski 52, D.Mielec 70 - Zarczuk 38
Naprzód Jędrzejów 0-1 Avia Świdnik 19 września, 16:00 (500)
Pranagal 45
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Wierna Małogoszcz 19 września, 17:00 (1800)
Okocimski KS Brzesko 1-1 Górnik Wieliczka 19 września, 16:00 (300)
R.Policht 40 - Ogar 56 (s)
Kolejarz Stróże 1-0 Sandecja Nowy Sącz 19 września, 16:45 (900)
Dudziński 54
Stal Rzeszów 0-1 Hetman Zamość 19 września, 16:00 (400)
Polniak 49

Kolejka 10 - 22-23 września

Pauza: Hetman Zamość.
 
Górnik Łęczna 5-2 Wisłoka Dębica 22 września, 16:00 (1500)
Dudek 24, Szymanek 65, 78, 90, 90 - Zołotar 26, Jędrusiak 35
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Stal Rzeszów 22 września, 15:00 (1000)
Quaye 45
Górnik Wieliczka 0-2 Kolejarz Stróże 23 września, 12:00 (400)
Bałuszyński 59, Haftkowski 89
Wierna Małogoszcz 1-0 Okocimski KS Brzesko 22 września, 15:00 (200)
Bień 88 (k)
Avia Świdnik 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22 września, 13:00 (600)
Łada Biłgoraj 0-2 Naprzód Jędrzejów 23 września, 15:00 (1000)
Osiński 26 (k), Laskowski 80
Resovia 3-2 Przebój Wolbrom 22 września, 16:00 (1000)
Biliński 10, Hajduk 17, Jakubowski 43 - Rak 53, 76 (k)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Hutnik Kraków 23 września, 15:00 (900)
M.Piotrowicz 88 - Jarosz 26

Kolejka 11 - 29-30 września

Pauza: Sandecja Nowy Sącz.
 
Hutnik Kraków 1-2 Górnik Łęczna 29 września, 15:00 (450)
Wasilewski 13 - Nazaruk 22, Niżnik 51
Przebój Wolbrom 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 30 września, 15:00 (800)
Rak 21 (k) - Chyła 15
Naprzód Jędrzejów 0-1 Resovia 30 września, 15:00 (800)
Grabowski 86
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4-1 Łada Biłgoraj 29 września, 18:00 (1500)
Kanarski 28, Frańczak 29, 58, Pietrzak 90 - Zarczuk 90
Okocimski KS Brzesko 1-0 Avia Świdnik 29 września, 15:00 (400)
R.Policht 7
Kolejarz Stróże 1-1 Wierna Małogoszcz 30 września, 15:00 (600)
Wieczorek 76 - Gołąbek 45
Stal Rzeszów 0-1 Górnik Wieliczka 29 września, 15:00 (400)
Sendorek 85
Wisłoka Dębica 4-1 Hetman Zamość 29 września, 15:00 (900)
Mateusz Wolański 45, 50, Mariusz Wolański 49, Smaś 90 - Wachowicz 36

Kolejka 12 - 6-7 października

Pauza: Górnik Wieliczka.
 
Górnik Łęczna 1-1 Hetman Zamość 6 października, 15:30 (3300)
Nazaruk 80 - Onyekachi 67
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Wisłoka Dębica 6 października, 14:00 (600)
Kandyfer 8 - Mateusz Wolański 29
Wierna Małogoszcz 2-1 Stal Rzeszów 6 października, 15:00 (200)
Mateusz Kleszcz 35, 75 - Szymański 37
Avia Świdnik 1-2 Kolejarz Stróże 7 października, 15:00 (300)
Pranagal 43 - Księżyc 41, 81
Łada Biłgoraj 1-0 Okocimski KS Brzesko 7 października, 14:00 (700)
A.Sadowski 36
Resovia 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 października, 15:00 (1200)
Biliński 81 - Żelazowski 80
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Naprzód Jędrzejów 7 października, 15:00 (900)
Gajda 70, Laskowski 90
Hutnik Kraków 0-1 Przebój Wolbrom 6 października, 14:30 (700)
Rak 52

Kolejka 13 - 13-14 października

Pauza: Wierna Małogoszcz.
 
Przebój Wolbrom 5-2 Górnik Łęczna 13 października, 14:00 (1000)
N.Górski 5, 60, 76, Szewczyk 8, Siedlarz 42 - Buśkiewicz 30, 55
Naprzód Jędrzejów 2-0 Hutnik Kraków 14 października, 15:00 (900)
Francuz 12, Myśliwy 68
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 13 października, 17:00 (1500)
Pawłowski 19 - M.Piotrowicz 76
Okocimski KS Brzesko 4-0 Resovia 13 października, 14:30 (400)
P.Piotrowicz 3, Karwat 9, D.Policht 82, Baruch 90
Kolejarz Stróże 1-2 Łada Biłgoraj 14 października, 15:00 (400)
Drąg 15 - Zarczuk 46, 53
Stal Rzeszów 2-0 Avia Świdnik 13 października, 15:00 (200)
Quaye 21, Szymański 40
Wisłoka Dębica 0-2 Górnik Wieliczka 13 października, 14:00 (800)
Lipecki 6 (k), Skiba 25
Hetman Zamość 1-1 Sandecja Nowy Sącz 13 października, 15:00 (2000)
Wachowicz 36 (k) - Łukasik 56

Kolejka 14 - 20-21 października

Pauza: Avia Świdnik.
 
Górnik Łęczna 0-0 Sandecja Nowy Sącz 20 października, 15:00 (1500)
Górnik Wieliczka 1-1 Hetman Zamość 19 października, 15:00 (150)
Pastuszka 8 (s) - Osuch 45
Wierna Małogoszcz 0-0 Wisłoka Dębica 20 października, 14:00 (100)
Łada Biłgoraj 2-1 Stal Rzeszów 20 października, 14:00 (1000)
W.Białek 66 (k), Zarczuk 75 - Reiman 48
Resovia 1-2 Kolejarz Stróże 20 października, 15:00 (900)
Hajduk 38 - Stefanik 54, D.Basta 86
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Okocimski KS Brzesko 20 października, 14:00 (600)
Chyła 70
Hutnik Kraków 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 października, 14:00 (300)
Jarosz 64, Wasilewski 80
Przebój Wolbrom 1-0 Naprzód Jędrzejów 20 października, 14:00 (900)
Sobota 80

Kolejka 15 - 27-28 października

Pauza: Łada Biłgoraj.
 
Naprzód Jędrzejów 1-3 Górnik Łęczna 28 października, 14:00 (700)
Styczeń 43 - Nazaruk 5, Kępa 12, Ziółkowski 75 (s)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Przebój Wolbrom 26 października, 17:45 (1000)
Żelazowski 55, Stachurski 88
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu awarii samochodu sędziów
Okocimski KS Brzesko 2-1 Hutnik Kraków 27 października, 14:00 (450)
Matras 18, Karwat 50 - Jarosz 52
Kolejarz Stróże 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 28 października, 14:00 (500)
Prokop 8, Dudziński 48 - Pacholarz 1
Stal Rzeszów 1-0 Resovia 28 października, 11:00 (7000)
Jędryas 18
Wisłoka Dębica 1-0 Avia Świdnik 27 października, 13:00 (400)
Mateusz Wolański 29
Hetman Zamość 1-1 Wierna Małogoszcz 28 października, 13:00 (2000)
Łuczywek 86 - Mateusz Kleszcz 49
lub bramka dla Hetmana Margola
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Górnik Wieliczka 27 października, 13:00 (600)
Kisiel 68

Kolejka 16 - 3-4 listopada

Pauza: Resovia.
 
Górnik Łęczna 2-0 Górnik Wieliczka 3 listopada, 14:00 (1600)
Raczkiewicz 6, Michalak 73
Wierna Małogoszcz 0-0 Sandecja Nowy Sącz 3 listopada, 13:00 (200)
Avia Świdnik 0-2 Hetman Zamość 3 listopada, 13:00 (500)
Onyekachi 16, 54
Łada Biłgoraj 1-1 Wisłoka Dębica 4 listopada, 13:00 (800)
W.Białek 90 - Mateusz Wolański 71
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Rzeszów 4 listopada, 13:00 (700)
Szymański 81
Hutnik Kraków 2-1 Kolejarz Stróże 3 listopada, 11:00 (300)
Wasilewski 11, Kajda 22 - Kiczyński 72
Przebój Wolbrom 4-0 Okocimski KS Brzesko 3 listopada, 13:00 (1000)
Rak 16 (k), 52, 78, N.Górski 29
Naprzód Jędrzejów 4-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 listopada, 13:00 (1000)
Myśliwy 8, 64, Gajda 60, Fryc 90 - Kanarski 38

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Górnik Łęczna 10 listopada, 17:00 (1000)
Kwapisz 45 (s)
Okocimski KS Brzesko 4-1 Naprzód Jędrzejów 10 listopada, 13:30 (300)
Matras 38, P.Piotrowicz 60, 90, Ulas 63 - Ziółkowski 8
Kolejarz Stróże 1-1 Przebój Wolbrom 11 listopada, 13:00 (700)
Prokop 4 (k) - Świder 38
Stal Rzeszów 1-1 Hutnik Kraków 10 listopada, 14:00 (400)
Majda 87 - Wasilewski 45
Wisłoka Dębica 2-2 Resovia 10 listopada, 13:00 (1200)
Królikowski 17, Mateusz Wolański 30 - Jędrusiak 21 (s), Walaszczyk 90 (k)
Hetman Zamość 1-0 Łada Biłgoraj 11 listopada, 13:00 (4000)
Łuczywek 54
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Avia Świdnik 10 listopada, 13:00 (550)
Nieć 63 - Pranagal 42
Górnik Wieliczka 2-1 Wierna Małogoszcz 10 listopada, 12:00 (190)
Wojcieszyński 15, Kubik 45 - Mateusz Kleszcz 61

Kolejka 18 - 15-16 marca

Pauza: Hutnik Kraków.
 
Górnik Łęczna 1-0 Wierna Małogoszcz 15 marca, 14:00 (1800)
Niżnik 83 (k)
Górnik Wieliczka 1-1 Avia Świdnik 16 marca, 14:30 (230)
Kisiel 59 - W.Białek 51
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Łada Biłgoraj 15 marca, 14:00 (1300)
A.Sadowski 13
Hetman Zamość 1-0 Resovia 16 marca, 13:00 (2800)
W.Wolański 9
Wisłoka Dębica 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 15 marca, 15:00 (600)
Pacholarz 68, 78, Panek 90
Stal Rzeszów 2-1 Przebój Wolbrom 15 marca, 15:00 (400)
Szymański 35, Majda 42 - N.Górski 56
Kolejarz Stróże 0-2 Naprzód Jędrzejów 16 marca, 14:00 (200)
Myśliwy 79, Fryc 83
Okocimski KS Brzesko 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 marca, 15:00 (800)
Szczoczarz 27, 32

Kolejka 19 - 19-22 marca

Pauza: Przebój Wolbrom.
 
Okocimski KS Brzesko 0-1 Górnik Łęczna 22 marca, 15:00 (1100)
Niżnik 64 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Kolejarz Stróże 20 marca, 17:00 (1000)
Szymoniak 21
Naprzód Jędrzejów 1-1 Stal Rzeszów 22 marca, 12:00 (600)
Bała 71 (k) - Duda 10 (k)
Hutnik Kraków 0-0 Wisłoka Dębica 19 marca, 15:00 (1000)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Hetman Zamość 22 marca, 12:00 (1100)
Chyła 45 (k) - Osuch 27
Resovia 0-0 Sandecja Nowy Sącz 22 marca, 12:00 (1400)
Łada Biłgoraj 0-4 Górnik Wieliczka 22 marca, 14:00 (900)
Gruszka 31, Kisiel 45, Wtorek 62, Ł.Górski 90
Avia Świdnik 1-0 Wierna Małogoszcz 22 marca, 14:00 (600)
Chmielnicki 88

Kolejka 20 - 29-30 marca

Pauza: Naprzód Jędrzejów.
 
Górnik Łęczna 3-0 Avia Świdnik 29 marca, 15:00 (3500)
Niżnik 31 (k), Kępa 87, Nazaruk 90
Wierna Małogoszcz 1-1 Łada Biłgoraj 29 marca, 15:00 (250)
Piwowarczyk 70 - A.Sadowski 50
Górnik Wieliczka 1-0 Resovia 29 marca, 12:00 (250)
Skiba 75
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 29 marca, 13:00 (900)
Grębowski 88
Hetman Zamość 1-0 Hutnik Kraków 30 marca, 13:00 (2800)
Nakoulma 18
Wisłoka Dębica 1-1 Przebój Wolbrom 29 marca, 15:00 (500)
Królikowski 70 - Rak 12
Stal Rzeszów 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 marca, 11:00 (1000)
Iheanacho 69, Kanarski 90
Kolejarz Stróże 1-1 Okocimski KS Brzesko 30 marca, 15:00 (700)
D.Basta 38 - Gryboś 4

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia

Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Kolejarz Stróże 3-2 Górnik Łęczna 6 kwietnia, 15:00 (800)
Stefanik 24, 89, Dudziński 75 - Piesio 33, Szymanek 65
Okocimski KS Brzesko 1-0 Stal Rzeszów 6 kwietnia, 16:00 (700)
Ogar 33
Naprzód Jędrzejów 2-0 Wisłoka Dębica 6 kwietnia, 16:00 (700)
Bała 7, Samburski 43
Przebój Wolbrom 0-0 Hetman Zamość 5 kwietnia, 15:00 (1500)
Hutnik Kraków 0-2 Sandecja Nowy Sącz 5 kwietnia, 16:00 (1000)
Jeżewski 32, Piosik 53
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Górnik Wieliczka 6 kwietnia, 15:00 (700)
Resovia 1-0 Wierna Małogoszcz 5 kwietnia, 16:00 (700)
Piątkowski 31
Łada Biłgoraj 0-0 Avia Świdnik 6 kwietnia, 16:00 (1800)

Kolejka 22 - 12-13 kwietnia

Pauza: Okocimski KS Brzesko.
 
Górnik Łęczna 4-2 Łada Biłgoraj 12 kwietnia, 16:30 (1900)
Szymanek 13, Nikitović 58, Buśkiewicz 69, Niżnik 90 - Chomicz 67, Popajewski 75
Avia Świdnik 0-2 Resovia 12 kwietnia, 15:00 (300)
Rozborski 9, P.Mazurkiewicz 51
Wierna Małogoszcz 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 12 kwietnia, 16:00 (200)
Szewc 48 (s) - Bień 90 (s)
Górnik Wieliczka 2-1 Hutnik Kraków 11 kwietnia, 16:00 (450)
Skiba 69, Ł.Nowak 82 - Kajda 28
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Przebój Wolbrom 12 kwietnia, 15:00 (1000)
Jurczyk 62 (s), Kandyfer 79
Hetman Zamość 3-1 Naprzód Jędrzejów 12 kwietnia, 15:00 (2500)
Mihałewśkyj 55, W.Wolański 72, Nakoulma 90 - Myśliwy 69
Wisłoka Dębica 1-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 kwietnia, 16:00 (700)
D.Kantor 6 - Iheanacho 52, 57, Matuszczyk 74
Stal Rzeszów 0-0 Kolejarz Stróże 12 kwietnia, 16:00 (300)

Kolejka 23 - 16 kwietnia

Pauza: Kolejarz Stróże.
 
Stal Rzeszów 0-1 Górnik Łęczna 16 kwietnia, 16:30 (300)
Szymanek 68
Okocimski KS Brzesko 1-1 Wisłoka Dębica 16 kwietnia, 17:00 (500)
P.Piotrowicz 60 - Król 17
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Hetman Zamość 16 kwietnia, 17:00 (2500)
Naprzód Jędrzejów 0-0 Sandecja Nowy Sącz 16 kwietnia, 16:30 (600)
Przebój Wolbrom 0-0 Górnik Wieliczka 16 kwietnia, 16:00 (750)
Hutnik Kraków 2-0 Wierna Małogoszcz 16 kwietnia, 16:00 (250)
Kaczor 7, Jarosz 35
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Avia Świdnik 16 kwietnia, 16:00 (800)
Butryn 43, Osiak 64 - Pranagal 77
Resovia 2-0 Łada Biłgoraj 16 kwietnia, 16:00 (500)
Kusiak 20, J.Białek 75

Kolejka 24 - 19-20 kwietnia

Pauza: Stal Rzeszów.
 
Górnik Łęczna 2-0 Resovia 20 kwietnia, 16:30 (1800)
Szymanek 57, Nazaruk 90
Łada Biłgoraj 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 20 kwietnia, 16:00 (1200)
Fulara 79 - Panek 23
Avia Świdnik 0-1 Hutnik Kraków 20 kwietnia, 16:00 (400)
Wasilewski 2
Wierna Małogoszcz 1-1 Przebój Wolbrom 19 kwietnia, 16:00 (200)
Lniany 3 - Piotrowski 53 (s)
Górnik Wieliczka 1-0 Naprzód Jędrzejów 19 kwietnia, 12:00 (250)
Suchan 85
Sandecja Nowy Sącz 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 kwietnia, 16:00 (1500)
Bania 33 (k)
Hetman Zamość 0-1 Okocimski KS Brzesko 20 kwietnia, 16:00 (2200)
Szczoczarz 67
Wisłoka Dębica 1-2 Kolejarz Stróże 20 kwietnia, 16:00 (600)
Królikowski 34 - Dudziński 18, Prokop 62 (k)

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Pauza: Górnik Łęczna.
 
Stal Rzeszów 3-1 Wisłoka Dębica 26 kwietnia, 17:00 (1500)
Chukwuemeka 39, D.Wolański 42, 79 - D.Kantor 13
Kolejarz Stróże 1-0 Hetman Zamość 27 kwietnia, 16:00 (700)
Chlipała 8
Okocimski KS Brzesko 4-3 Sandecja Nowy Sącz 26 kwietnia, 17:00 (1200)
P.Piotrowicz 27, Matras 38, Szczoczarz 53, Karwat 60 - Jeżewski 23, Bania 28, Orzechowski 45
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Górnik Wieliczka 25 kwietnia, 18:00 (2000)
Kardas 9, Stachurski 21, Frańczak 48 - Kubik 2 (k)
Naprzód Jędrzejów 0-0 Wierna Małogoszcz 27 kwietnia, 16:30 (1500)
Przebój Wolbrom 1-0 Avia Świdnik 26 kwietnia, 16:00 (900)
Rak 44
Hutnik Kraków 2-1 Łada Biłgoraj 26 kwietnia, 16:00 (450)
Wasilewski 32, 47 - A.Sadowski 44
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Resovia 27 kwietnia, 16:00 (900)
Chyła 60

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Wisłoka Dębica.
 
Górnik Łęczna 5-1 Orlęta Radzyń Podlaski 30 kwietnia, 17:00 (1500)
Szymanek 18, 20, Buśkiewicz 28, Nazaruk 69, Michalak 86 - Neścior 13
Resovia 2-2 Hutnik Kraków 1 maja, 17:00 (800)
P.Mazurkiewicz 1, Piątkowski 49 - Wasilewski 42 (k), Świątek 87
Łada Biłgoraj 0-1 Przebój Wolbrom 1 maja, 17:00 (600)
Tomasik 55
Avia Świdnik 1-4 Naprzód Jędrzejów 30 kwietnia, 15:30 (200)
Pranagal 47 - Gajda 11, Myśliwy 43, Samburski 45, 48
od 46. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Artur Śliwa (Kraków)
Wierna Małogoszcz 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 kwietnia, 17:00 (300)
Kanarski 7
Górnik Wieliczka 0-0 Okocimski KS Brzesko 30 kwietnia, 17:00 (400)
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Kolejarz Stróże 30 kwietnia, 17:00 (2400)
Jeżewski 32 - Chlipała 60
Hetman Zamość 1-1 Stal Rzeszów 1 maja, 16:00 (2500)
M.Piotrowicz 6 - Udoudo 61

Kolejka 27 - 3-4 maja

Pauza: Hetman Zamość.
 
Wisłoka Dębica 0-1 Górnik Łęczna 3 maja, 17:00 (700)
Nazaruk 70
Stal Rzeszów 2-0 Sandecja Nowy Sącz 4 maja, 11:00 (350)
Udoudo 2, Szymański 74
Kolejarz Stróże 0-0 Górnik Wieliczka 3 maja, 17:00 (400)
żółtą kartką ukarany został również Łukasz Paluch - rezerwowy bramkarz Górnika
Okocimski KS Brzesko 1-0 Wierna Małogoszcz 4 maja, 17:00 (500)
Karwat 48
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-4 Avia Świdnik 3 maja, 17:00 (1500)
Pietrzak 10, Iheanacho 67, Kanarski 69 - Maciej Kleszcz 39 (k), W.Białek 44, 76, Chmielnicki 86
Naprzód Jędrzejów 2-0 Łada Biłgoraj 4 maja, 17:00 (800)
Myśliwy 40, Samburski 50
Przebój Wolbrom 2-1 Resovia 4 maja, 16:15 (800)
Rak 7, 42 (k) - J.Białek 65
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Hutnik Kraków 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 4 maja, 17:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na mecz

Kolejka 28 - 10-11 maja

Pauza: Sandecja Nowy Sącz.
 
Górnik Łęczna 3-0 Hutnik Kraków 10 maja, 17:00 (2200)
Kępa 24, Niżnik 31, Buśkiewicz 75
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Przebój Wolbrom 11 maja, 17:00 (800)
Rak 16 (k), N.Górski 36
Resovia 3-0 Naprzód Jędrzejów 10 maja, 17:00 (700)
Walaszczyk 38 (k), Baran 58, P.Mazurkiewicz 77
Łada Biłgoraj 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 maja, 17:00 (600)
Iheanacho 28, Żelazowski 90
Avia Świdnik 1-2 Okocimski KS Brzesko 10 maja, 17:00 (220)
W.Białek 58 - Szczoczarz 21, 90
Wierna Małogoszcz 2-1 Kolejarz Stróże 10 maja, 17:00 (200)
Mateusz Kleszcz 13, Lniany 59 - Prokop 76
Górnik Wieliczka 0-0 Stal Rzeszów 9 maja, 17:00 (350)
Hetman Zamość 5-0 Wisłoka Dębica 11 maja, 16:00 (2500)
Sękowski 20, Nakoulma 29, 69, 79, Jaworski 84

Kolejka 29 - 17-18 maja

Pauza: Górnik Wieliczka.
 
Hetman Zamość 2-1 Górnik Łęczna 18 maja, 17:00 (5500)
Piotrowicz 45, Nakoulma 50 - Niżnik 35
Wisłoka Dębica 0-1 Sandecja Nowy Sącz 16 maja, 17:00 (600)
Jeżewski 56
w 32. minucie mecz został przerwany na 5 minut z powodu awantur wywołanych przez kibiców
Stal Rzeszów 2-0 Wierna Małogoszcz 17 maja, 17:00 (600)
Udoudo 9, Majda 24
Kolejarz Stróże 2-0 Avia Świdnik 18 maja, 17:00 (500)
Prokop 46 (k), Księżyc 55
Okocimski KS Brzesko 3-0 Łada Biłgoraj 17 maja, 17:00 (650)
Gryboś 41, Sawczuk 50 (s), Gnyla 73
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Resovia 17 maja, 17:00 (2500)
Pietrzak 58, Kardas 65
Naprzód Jędrzejów 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 18 maja, 17:00 (600)
Przebój Wolbrom 1-0 Hutnik Kraków 17 maja, 16:00 (1100)
Rak 35

Kolejka 30 - 21 maja

Pauza: Wierna Małogoszcz.
 
Górnik Łęczna 10-0 Przebój Wolbrom 21 maja, 17:00 (1500)
Michalak 3, 45, S.Mazurkiewicz 23, Niżnik 30, 59, 88, Grzegorzewski 36, Surdykowski 70, 79, Bugała 81
Hutnik Kraków 1-2 Naprzód Jędrzejów 21 maja, 17:00 (300)
Wasilewski 48 (k) - Gajda 7, Myśliwy 18
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 21 maja, 17:00 (500)
Pietrzak 55, Iheanacho 65
Resovia 1-0 Okocimski KS Brzesko 21 maja, 17:00 (500)
Danielak 59
Łada Biłgoraj 1-3 Kolejarz Stróże 21 maja, 17:00 (450)
Popajewski 2 - Chlipała 8, 28, Dudziński 89
Avia Świdnik 1-1 Stal Rzeszów 21 maja, 15:30 (150)
W.Białek 50 (k) - Niemczyk 62
Górnik Wieliczka 0-3 Wisłoka Dębica 21 maja, 17:00 (250)
Kalita 21, 54, 80
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Hetman Zamość 21 maja, 17:00 (1000)
Sękowski 19 (s) - Polniak 45, Kiéma 58

Kolejka 31 - 24-25 maja

Pauza: Avia Świdnik.
 
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Górnik Łęczna 26 maja, 17:00 (1000)
zmiana terminu ze względu na odbywający się 24 maja na stadionie Sandecji mecz U-21 Polska-Słowacja
Hetman Zamość 0-1 Górnik Wieliczka 25 maja, 17:00 (2500)
Kisiel 31
Wisłoka Dębica 2-0 Wierna Małogoszcz 25 maja, 17:00 (500)
Królikowski 63, D.Kantor 89
Stal Rzeszów 1-0 Łada Biłgoraj 24 maja, 17:00 (500)
Reiman 53
Kolejarz Stróże 0-1 Resovia 25 maja, 17:00 (500)
Piątkowski 42
Okocimski KS Brzesko 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 25 maja, 17:00 (700)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Hutnik Kraków 24 maja, 17:00 (2500)
Kardas 60, Iheanacho 65, Dziewulski 81
Naprzód Jędrzejów 1-2 Przebój Wolbrom 25 maja, 17:00 (1000)
Styczeń 87 - A.Mielec 12, N.Górski 40

Kolejka 32 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Łada Biłgoraj.
 
Górnik Łęczna 5-2 Naprzód Jędrzejów 31 maja, 17:30 (2500)
Surdykowski 2, Niżnik 24, Szymanek 35, 39, Sołdecki 53 - Myśliwy 28, Fryc 75
Przebój Wolbrom 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31 maja, 17:00 (600)
Iheanacho 60
Hutnik Kraków 1-2 Okocimski KS Brzesko 31 maja, 17:00 (400)
Świątek 85 - Gnyla 37, Gryboś 50
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Kolejarz Stróże 1 czerwca, 17:00 (500)
Szewc 45, Panek 67 - Stefanik 66
Resovia 1-1 Stal Rzeszów 31 maja, 17:00 (4500)
Kozubek 20 - Udoudo 52
Avia Świdnik 3-4 Wisłoka Dębica 31 maja, 17:00 (300)
Rusiecki 22, 76, W.Białek 50 - Mateusz Wolański 11, Królikowski 15, 82, T.Barycza 80
Wierna Małogoszcz 0-2 Hetman Zamość 31 maja, 17:00 (150)
Polniak 41, 65
Górnik Wieliczka 0-0 Sandecja Nowy Sącz 30 maja, 17:30 (450)

Kolejka 33 - 7 czerwca

Pauza: Resovia.
 
Górnik Wieliczka 0-2 Górnik Łęczna 7 czerwca, 17:00 (250)
Michalak 60, Surdykowski 90
Sandecja Nowy Sącz 3-0 Wierna Małogoszcz 7 czerwca, 17:00 (800)
Zawiślan 33, Szufryn 38, Damasiewicz 85
Hetman Zamość 2-0 Avia Świdnik 7 czerwca, 17:00 (2000)
W.Wolański 33, Nakoulma 65
Wisłoka Dębica 5-1 Łada Biłgoraj 7 czerwca, 17:00 (350)
Mateusz Wolański 12 (k), Bielatowicz 22, Królikowski 31, D.Kantor 54, 85 - Zarczuk 9
Stal Rzeszów 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 7 czerwca, 17:00 (500)
Kolejarz Stróże 5-1 Hutnik Kraków 7 czerwca, 17:00 (300)
Chlipała 4, 27, Drąg 8, Stefanik 35, Dudziński 75 - Czajka 25
Okocimski KS Brzesko 1-0 Przebój Wolbrom 7 czerwca, 17:00 (450)
Bednarczyk 45
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Naprzód Jędrzejów 7 czerwca, 17:00 (2500)
Kanarski 45 - Styczeń 57

REKLAMA

Kolejka 34 - 15 czerwca

Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 
Górnik Łęczna 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 czerwca, 17:00 (2000)
Naprzód Jędrzejów 1-1 Okocimski KS Brzesko 15 czerwca, 17:00 (350)
Banaszek 90 (k) - Kobylski 57
od 90. minuty w bramce Okocimskiego stał Sławomir Matras
Przebój Wolbrom 1-2 Kolejarz Stróże 15 czerwca, 17:00 (1000)
Gajek 15 - Dudziński 32, Chlipała 47
Hutnik Kraków 4-0 Stal Rzeszów 15 czerwca, 17:00 (500)
Świątek 27, 43, Jarosz 62, Wasilewski 85
Resovia 1-0 Wisłoka Dębica 15 czerwca, 17:00 (600)
Piątkowski 90
Łada Biłgoraj 0-3 Hetman Zamość
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Avia Świdnik 1-2 Sandecja Nowy Sącz 15 czerwca, 17:00 (500)
Maciej Kleszcz 27 - Gryźlak 51, Zawiślan 71
Wierna Małogoszcz 0-3 Górnik Wieliczka 15 czerwca, 17:00 (150)
Kisiel 6, Skiba 48, Suchan 85

Baraże o awans do II ligi

II liga 2007/2008

III liga 2007/2008 (1)
III liga 2007/2008 (2)
III liga 2007/2008 (3)

IV liga 2007/2008 (lubelska)
IV liga 2007/2008 (małopolska)
IV liga 2007/2008 (podkarpacka)
IV liga 2007/2008 (świętokrzyska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas