[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2007/2008, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Izolator Boguchwała 34 80 25 5 4 64-24 14 1 2 41-12 11 4 2 23-12
2.  Unia Nowa Sarzyna 34 67 20 7 7 60-27 10 3 4 36-13 10 4 3 24-14
3.  Orzeł Przeworsk 34 66 20 6 8 47-24 13 1 3 31-8 7 5 5 16-16
4.  Stal Mielec 34 62 18 8 8 53-39 12 3 2 36-13 6 5 6 17-26 2 4 1 1 0 2-0
5.  Krośnianka-Karpaty Krosno 34 62 17 11 6 62-36 10 6 1 33-12 7 5 5 29-24 2 1 0 1 1 0-2
6.  Siarka Tarnobrzeg 34 61 19 4 11 49-24 8 2 7 26-11 11 2 4 23-13
7.  Stal Sanok 34 59 16 11 7 66-37 9 6 2 34-13 7 5 5 32-24
8.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 34 49 14 7 13 50-37 5 5 7 22-19 9 2 6 28-18
9.  Igloopol Dębica 34 48 13 9 12 35-34 6 6 5 14-11 7 3 7 21-23 2 4 1 1 0 1-0
10.  Polonia Przemyśl 34 48 13 9 12 39-33 7 5 5 17-11 6 4 7 22-22 2 1 0 1 1 0-1
11.  Rzemieślnik Pilzno 34 42 12 6 16 39-42 6 1 10 21-24 6 5 6 18-18
12.  Pogoń Leżajsk 34 39 9 12 13 32-34 6 7 4 21-16 3 5 9 11-18
13.  Zryw Dzikowiec 34 38 12 2 20 42-61 7 0 10 24-24 5 2 10 18-37
14.  Lechia Sędziszów Małopolski 34 34 10 4 20 43-83 6 2 9 26-38 4 2 11 17-45
15.  Żurawianka Żurawica 34 31 7 10 17 30-50 5 6 6 23-21 2 4 11 7-29
16.  JKS 1909 Jarosław 34 23 7 2 25 27-70 4 1 12 15-32 3 1 13 12-38
17.  Korona Rzeszów 34 19 5 4 25 34-78 4 2 11 18-35 1 2 14 16-43
18.  Galicja Cisna 34 29 8 5 21 23-62 3 4 10 13-31 5 1 11 10-31
Zwycięzca ligi zagra w barażu o awans do nowej II ligi ze zwycięzcą innej grupy IV ligi.
Galicja Cisna jesienią rozgrywała swoje mecze w Lesku, zaś po rundzie jesiennej wycofała się z rozgrywek.
Zespoły z miejsc 6-16 zagrają w nowej IV lidze.
Zespół z miejsca 17. zagra w lidze okręgowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Izolator Boguchwała    3-0 2-0 3-1 3-2 2-1 3-0 4-0 4-0 1-0 1-4 2-0 5-2 1-2 0-0 3-0 1-0 3-0* 
 2 Unia Nowa Sarzyna1-2     3-0 1-1 0-0 1-2 1-0 0-3 2-0 4-2 0-0 4-0 7-0 8-2 1-0 2-0 1-0 0-1 
 3 Orzeł Przeworsk1-0 0-1     4-0 0-1 1-0 0-4 2-1 2-1 2-0 3-0 0-0 2-0 3-0 3-0 1-0 4-0 3-0* 
 4 Stal Mielec3-1 1-1 0-1     2-0 2-0 2-2 3-1 2-1 0-1 2-0 3-2 2-0 3-1 3-0 2-2 3-0 3-0* 
 5 Krośnianka-Karpaty Krosno2-2 1-1 0-0 0-0     0-0 4-2 1-0 1-1 2-1 1-0 1-0 1-3 4-1 5-0 4-0 3-1 3-0* 
 6 Siarka Tarnobrzeg0-0 0-1 1-2 4-1 5-2     0-1 0-1 0-1 1-0 0-1 0-0 0-1 5-0 2-0 4-0 3-0 1-0 
 7 Stal Sanok2-2 0-1 2-0 1-1 0-3* 2-0     0-0 3-0 2-2 1-1 1-0 4-1 7-0 2-2 3-0 1-0 3-0* 
 8 Kolbuszowianka Kolbuszowa1-2 1-1 0-0 0-0 2-3 0-1 2-1     2-3 1-2 0-0 1-3 0-0 3-0 2-1 4-0 3-1 0-1 
 9 Igloopol Dębica0-1 0-1 0-2 1-1 2-1 0-1 0-0 1-0     0-0 0-0 2-1 0-1 1-0 3-1 3-0* 1-1 0-0 
 10 Polonia Przemyśl0-1 2-0 0-0 3-0 0-0 0-1 2-1 1-1 0-1     0-2 0-0 2-0 1-1 2-1 2-1 2-0 0-1 
 11 Rzemieślnik Pilzno1-2 0-1 1-3 0-1 1-1 0-1 1-2 2-3 1-3 0-3     1-0 3-1 1-3 4-0 1-0 1-0 3-0* 
 12 Pogoń Leżajsk1-3 2-2 0-0 1-2 1-1 0-1 1-1 0-2 0-0 0-0 3-2     1-0 3-1 0-0 3-0 2-1 3-0* 
 13 Zryw Dzikowiec0-1 1-2 2-1 1-2 1-2 1-3 1-2 0-1 1-0 6-2 2-1 1-4     1-0 1-0 0-1 5-0 0-2 
 14 Lechia Sędziszów Małopolski0-1 0-3 0-1 2-5 1-3 1-3 3-6 2-1 1-1 0-4 2-1 1-0 6-2     1-0 3-1 1-1 2-5 
 15 Żurawianka Żurawica0-1 2-1 1-3 0-1 2-2 1-2 2-2 0-1 2-0 0-0 0-1 0-0 2-2 1-1     3-1 4-3 3-0* 
 16 JKS 1909 Jarosław0-1 0-2 0-0 2-0 1-3 0-2 0-3* 2-4 0-2 1-2 2-3 1-0 0-1 2-0 0-1     3-8 1-0 
 17 Korona Rzeszów0-3 1-3 3-0 0-1 1-4 2-2 1-4 0-6 2-4 2-0 0-0 0-1 2-1 1-2 0-1 0-3     3-0* 
 18 Galicja Cisna0-0 0-3* 1-3 3-0 2-1 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-0 0-3* 0-3* 0-0 0-3* 5-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Żurawianka Żurawica 0-0 Polonia Przemyśl 12 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:00; widzów: 1000; bramka: Wilawer 23) mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 0-1 z powodu burd kibiców; powtórzony bez udziału publiczności
Korona Rzeszów 0-3 Izolator Boguchwała 11 sierpnia, 17:00 (350)
Płonka 3, Domin 62, Szczepański 75
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Igloopol Dębica 11 sierpnia, 17:00 (450)
T.Nowak 90 - Socha 83
Krośnianka-Karpaty Krosno 4-2 Stal Sanok 5 września, 17:00 (2000)
D.Ruszała 14, P.Ruszała 63, 90, Czaja 90 - Zajdel 36, Kosiba 52
przełożony na wniosek policji
Unia Nowa Sarzyna 1-2 Siarka Tarnobrzeg 11 sierpnia, 17:00 (350)
Juda 36 - Pacuła 80, Krzemiński 89
Stal Mielec 0-1 Orzeł Przeworsk 11 sierpnia, 17:00 (400)
Lasek 27 (k)
JKS 1909 Jarosław 1-0 Galicja Cisna 11 sierpnia, 17:00 (400)
Zajchowski 19
Rzemieślnik Pilzno 2-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 12 sierpnia, 17:00 (200)
W.Mędrek I 49, Hajec 75 - Abramowicz 13, Leśniowski 36, 75
Zryw Dzikowiec 1-4 Pogoń Leżajsk 8 sierpnia, 18:00 (400)
Dziedzic 78 - Dejnaka 42, Bujniak 49, Danielak 75 (k), Orzech 89

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pogoń Leżajsk 0-0 Żurawianka Żurawica 15 sierpnia, 17:00 (300)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Zryw Dzikowiec 15 sierpnia, 18:00 (900)
Galicja Cisna 1-2 Rzemieślnik Pilzno 15 sierpnia, 17:00 (150)
Zych 40 - W.Mędrek I 20, Podlasek 26
Orzeł Przeworsk 1-0 JKS 1909 Jarosław 15 sierpnia, 17:00 (1700)
Lasek 58 (k)
Siarka Tarnobrzeg 4-1 Stal Mielec 5 września, 17:00
Kabata 22, Stąporski 51, 83, Kozłowski 55 (k) - Maj 52 (s)
przełożony na wniosek policji
Stal Sanok 0-1 Unia Nowa Sarzyna 15 sierpnia, 17:00 (300)
Bednarz 25
Igloopol Dębica 2-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 15 sierpnia, 17:00 (500)
Łanucha 41, Baran 59 - D.Ruszała 36
Izolator Boguchwała 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 15 sierpnia, 11:00 (500)
Idzik 9 (s) - Duduś 12, Szeliga 81
Polonia Przemyśl 2-0 Korona Rzeszów 15 sierpnia, 17:00
Załoga 7, Gwóźdź 69
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Żurawianka Żurawica 4-3 Korona Rzeszów 19 sierpnia, 17:00
Gierczak 18, 26, Duński 32, 71 - Chwałka 23, Brudek 74, Nycz 90
mecz bez udziału publiczności
Lechia Sędziszów Małopolski 0-4 Polonia Przemyśl 18 sierpnia, 17:00 (300)
Gwóźdź 21, Załoga 31, Wilawer 34, Albingier 60
Krośnianka-Karpaty Krosno 2-2 Izolator Boguchwała 19 sierpnia, 11:00 (700)
Śliwiński 20, Czaja 75 - Płonka 14, Walat 46
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Igloopol Dębica 19 sierpnia, 17:00 (600)
Radawiec 31, 40
Stal Mielec 2-2 Stal Sanok 18 sierpnia, 17:00 (250)
Popielarz 75, Korab 85 - Janeczko 8, Kosiba 87
JKS 1909 Jarosław 0-2 Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia, 17:00 (500)
Guściora 15, Pacuła 34
Rzemieślnik Pilzno 1-3 Orzeł Przeworsk 19 sierpnia, 17:00 (300)
W.Mędrek I 65 - Lasek 17 (k), Boratyn 28, 74
Zryw Dzikowiec 0-2 Galicja Cisna 19 sierpnia, 17:00 (500)
Buczek 21, Zych 86
Pogoń Leżajsk 0-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 19 sierpnia, 17:00 (300)
Krystel 39 (k), Szalony 71 (k)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Żurawianka Żurawica 26 sierpnia, 17:00 (700)
Szalony 18, Abramowicz 68 - Duński 28
Galicja Cisna 0-0 Pogoń Leżajsk 25 sierpnia, 11:00 (70)
Orzeł Przeworsk 2-0 Zryw Dzikowiec 26 sierpnia, 17:00 (800)
Misiło 78, Kocur 90
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Rzemieślnik Pilzno 25 sierpnia, 17:30 (450)
Mitek 54
Stal Sanok 3-0 JKS 1909 Jarosław 24 sierpnia, 17:00 (600)
Kosiba 41, 65, Janeczko 52
Igloopol Dębica 1-1 Stal Mielec 25 sierpnia, 17:00 (500)
Łanucha 57 - Ryguła 84
Izolator Boguchwała 3-0 Unia Nowa Sarzyna 26 sierpnia, 11:00 (400)
Płonka 8, Walat 44, Kawa 85
Polonia Przemyśl 0-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 19 września
przełożony na wniosek policji
Korona Rzeszów 1-2 Lechia Sędziszów Małopolski 25 sierpnia, 17:00 (200)
Wróbel 59 - Klamut 13, Magdoń 25

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Żurawianka Żurawica 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 29 sierpnia, 17:00
Duński 15 - Klamut 23
mecz bez udziału publiczności
Krośnianka-Karpaty Krosno 3-1 Korona Rzeszów 29 sierpnia, 17:00 (500)
Zarzyka 40, Balasa 61, Czaja 77 - Wisz 88
Unia Nowa Sarzyna 4-2 Polonia Przemyśl 29 sierpnia, 16:00 (600)
Juda 4, 7, 58, Bednarz 39 - Jabłoński 47, Albingier 55
Stal Mielec 3-1 Izolator Boguchwała 29 sierpnia, 17:00 (150)
Kędzior 45, 51, Getinger 90 - Walat 62
JKS 1909 Jarosław 0-2 Igloopol Dębica 29 sierpnia, 17:00 (500)
Pisarek 24, Socha 65
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Stal Sanok 29 sierpnia, 17:00 (300)
Stalec 43 - Zajdel 8, Borowczyk 26
Zryw Dzikowiec 1-3 Siarka Tarnobrzeg 29 sierpnia, 17:00 (200)
Piotr Serafin 56 - Szczytyński 75, 78, Krzemiński 86
Pogoń Leżajsk 0-0 Orzeł Przeworsk 29 sierpnia, 17:00 (200)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-1 Galicja Cisna 29 sierpnia, 17:00 (400)
Łukaczyński 68

Kolejka 6 - 1-2 września

Galicja Cisna 0-0 Żurawianka Żurawica 1 września, 11:00 (60)
Orzeł Przeworsk 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 września, 11:00 (500)
Boratyn 34, 63 - Szalony 88 (k)
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Pogoń Leżajsk 1 września, 17:00 (250)
Stal Sanok 4-1 Zryw Dzikowiec 1 września, 16:00 (400)
Sumara 33, 40, Burkiet 80, Chudziak 90 - Piotr Serafin 66
Igloopol Dębica 0-0 Rzemieślnik Pilzno 1 września, 17:00 (200)
Izolator Boguchwała 3-0 JKS 1909 Jarosław 2 września, 11:00 (400)
Walat 29, 53, 69
Polonia Przemyśl 3-0 Stal Mielec 1 września, 17:00
Kot 2, 28, Hajduk 8
mecz bez udziału publiczności
Korona Rzeszów 1-3 Unia Nowa Sarzyna 1 września, 17:00 (100)
Nycz 52 - Bednarz 32, 85, Sroka 90
Lechia Sędziszów Małopolski 1-3 Krośnianka-Karpaty Krosno 2 września, 17:00 (300)
Klamut 22 - Balasa 23, 75, Zarzyka 44

Kolejka 7 - 8-9 września

Żurawianka Żurawica 2-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 8 września, 16:00
Duński 63, Misiąg 73 - Ginalski 28, 41
mecz bez udziału publiczności
Unia Nowa Sarzyna 8-2 Lechia Sędziszów Małopolski 9 września, 16:00 (200)
Juda 7, 17, 90, Bednarz 26, 31, Wtorek 57, Gap 65, Sroka 76 - Bogacz 44, Szeliga 82
Stal Mielec 3-0 Korona Rzeszów 8 września, 16:00 (200)
Korab 18, 65, Getinger 75
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Izolator Boguchwała 9 września, 17:00 (200)
W.Mędrek I 45 - Cupryś 2, Płonka 36
Zryw Dzikowiec 1-0 Igloopol Dębica 9 września, 17:00 (100)
Bździkot 32
Pogoń Leżajsk 1-1 Stal Sanok 9 września, 17:00 (200)
Gosa 78 - Nikody 58
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-1 Siarka Tarnobrzeg 8 września, 17:00 (250)
Szczytyński 75
Galicja Cisna 1-3 Orzeł Przeworsk 8 września, 11:00 (200)
Buczek 90 - Wojtas 50, Boratyn 71, Persowski 87
Polonia Przemyśl 2-1 JKS 1909 Jarosław 8 września, 16:30
Gwóźdź 1, Hajduk 70 - Zajchowski 32
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 8 - 12 września

Orzeł Przeworsk 3-0 Żurawianka Żurawica 12 września, 16:00 (350)
Wojtas 31, 49, Boratyn 89
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Galicja Cisna 12 września, 16:00 (300)
Stępień 62
Stal Sanok 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 12 września, 15:30 (100)
Igloopol Dębica 2-1 Pogoń Leżajsk 12 września, 15:30 (200)
Macnar 25, Baran 47 - Gosa 50
Izolator Boguchwała 5-2 Zryw Dzikowiec 12 września, 16:00 (100)
Walat 9, 69, Burak 23, Płonka 36, 38 - Skupiński 53, Piotr Serafin 59
Polonia Przemyśl 0-2 Rzemieślnik Pilzno 12 września, 16:30 (100)
W.Mędrek I 47, Podlasek 60
Korona Rzeszów 0-3 JKS 1909 Jarosław 12 września, 16:30 (250)
Zajchowski 26, Perczyk 35, Żelazny 37
Lechia Sędziszów Małopolski 2-5 Stal Mielec 12 września, 16:00 (150)
Duduś 49, Szeliga 73 - Korab 75, 82, Ryguła 85, 90, Wójtowicz 90
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-1 Unia Nowa Sarzyna 12 września, 16:00 (400)
Zarzyka 38 - Juda 45

Kolejka 9 - 15-16 września

Żurawianka Żurawica 2-1 Unia Nowa Sarzyna 15 września, 16:00 (200)
Biega 42, Tyrawski 69 - Juda 16
Stal Mielec 2-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 15 września, 16:00 (250)
Getinger 22, Korab 50
JKS 1909 Jarosław 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 15 września, 17:00 (500)
Hołub 14, Saramak 90
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Korona Rzeszów 16 września, 17:00 (300)
Hajec 65
Zryw Dzikowiec 6-2 Polonia Przemyśl 16 września, 12:30 (200)
K.Nowak 15, Piotr Serafin 19, 45, 62, Zalewski 68, Bździkot 89 - Wilawer 30, Hajduk 90
Pogoń Leżajsk 1-3 Izolator Boguchwała 16 września, 16:00 (150)
Kaszowski 17 - Płonka 15, Walat 23, 76
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-3 Igloopol Dębica 16 września, 17:00 (400)
Szalony 19, 62 (k) - Socha 30, Pisarek 41, Janasiewicz 90
Galicja Cisna 1-1 Stal Sanok 15 września, 11:00 (250)
G.Kubas 61 - Kosiba 14
Orzeł Przeworsk 1-0 Siarka Tarnobrzeg 16 września, 16:00 (1500)
Pietrasiewicz 65

Kolejka 10 - 22-23 września

Siarka Tarnobrzeg 2-0 Żurawianka Żurawica 21 września, 16:00 (250)
Kozłowski 17, Hynowski 27
Stal Sanok 2-0 Orzeł Przeworsk 22 września, 15:00 (600)
Nikody 74, Borowczyk 81
Igloopol Dębica 0-0 Galicja Cisna 21 września, 17:00 (100)
Izolator Boguchwała 4-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 23 września, 11:00 (350)
Płonka 52, Kawa 73, Szczepański 90, Kuter 90
Polonia Przemyśl 0-0 Pogoń Leżajsk 22 września, 11:00 (200)
Korona Rzeszów 2-1 Zryw Dzikowiec 22 września, 17:00 (150)
Piecha 37, Wisz 83 - Piotr Serafin 15
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Rzemieślnik Pilzno 22 września, 11:00 (100)
Bogacz 58, 80 - Hajec 1
Krośnianka-Karpaty Krosno 4-0 JKS 1909 Jarosław 23 września, 11:00 (800)
Płoucha 8, D.Ruszała 32, Zarzyka 80, P.Ruszała 86
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Stal Mielec 22 września, 11:00 (150)
Juda 47 - Ryguła 2

Kolejka 11 - 29-30 września

Żurawianka Żurawica 0-1 Stal Mielec 29 września, 16:00 (300)
Fryc 61
JKS 1909 Jarosław 0-2 Unia Nowa Sarzyna 29 września, 13:00 (250)
Juda 44, Wtorek 69
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 30 września, 16:00 (300)
Nowak 36 - Płoucha 60
Zryw Dzikowiec 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski 30 września, 12:30 (300)
Babicz 25 (s)
Pogoń Leżajsk 2-1 Korona Rzeszów 30 września, 16:00 (200)
Kowalczyk 15, Orzech 88 - Wróbel 60
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Polonia Przemyśl 29 września, 11:00 (300)
Szalony 11 (k) - Telesz 72 (s), Padiasek 76
Galicja Cisna 0-0 Izolator Boguchwała 29 września, 11:00 (100)
Orzeł Przeworsk 2-1 Igloopol Dębica 30 września, 16:00 (800)
Sierżęga 10 (k), Persowski 79 - Łanucha 65
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Stal Sanok 29 września, 16:00 (350)
Chudziński 43

Kolejka 12 - 6-7 października

Stal Sanok 2-2 Żurawianka Żurawica 6 października, 14:00 (300)
Janeczko 67, Węgrzyn 88 (k) - Biega 4, Tyrawski 42
Igloopol Dębica 0-1 Siarka Tarnobrzeg 6 października, 16:00 (500)
Krzemiński 74
Izolator Boguchwała 2-0 Orzeł Przeworsk 7 października, 11:00 (550)
Walat 17, Płonka 46
Polonia Przemyśl 0-1 Galicja Cisna 6 października, 15:00 (250)
G.Kubas 27
Korona Rzeszów 0-6 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 października, 16:00 (80)
Leśniowski 50, Szalony 59 (k), 64, 81 (k), 86, Lenart 71
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Pogoń Leżajsk 6 października, 11:00 (100)
Idzik 14
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-3 Zryw Dzikowiec 6 października, 16:00 (400)
Czaja 85 - Paweł Serafin 7, Piotr Serafin 13, Dziedzic 50
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Rzemieślnik Pilzno 6 października, 11:00 (150)
Stal Mielec 2-2 JKS 1909 Jarosław 6 października, 15:00 (300)
Sekuła 19, Korab 89 - Borowiej 3, Hołub 89

Kolejka 13 - 13-14 października

Żurawianka Żurawica 3-1 JKS 1909 Jarosław 13 października, 15:00 (300)
Domina 44, Olech 52, Duński 64 - Hołub 12
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Stal Mielec 14 października, 15:00 (100)
Popielarz 77
Zryw Dzikowiec 1-2 Unia Nowa Sarzyna 14 października, 12:30 (300)
Piotr Serafin 36 - Juda 13, Marut 45 (s)
Pogoń Leżajsk 1-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 14 października, 15:00 (300)
Gosa 85 - Zarzyka 20
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 14 października, 15:00 (500)
Frankiewicz 17, Śledź 44, Szalony 58
Galicja Cisna 5-0 Korona Rzeszów 13 października, 11:00 (30)
Ożóg 3, Łukaczyński 43, Buczek 57, Gonet 73, 83
Orzeł Przeworsk 2-0 Polonia Przemyśl 14 października, 15:00 (800)
Boratyn 27, Sierżęga 58
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Izolator Boguchwała 13 października, 15:00 (200)
Stal Sanok 3-0 Igloopol Dębica 13 października, 11:00 (200)
Kosiba 22, Pańko 57, 62

Kolejka 14 - 20-21 października

Igloopol Dębica 3-1 Żurawianka Żurawica 20 października, 15:00 (250)
Pisarek 19, 31, Baran 41 - Tyrawski 72
Izolator Boguchwała 3-0 Stal Sanok 20 października, 11:00 (250)
Płonka 22, Kuter 48, Walat 65
Polonia Przemyśl 0-1 Siarka Tarnobrzeg 20 października, 14:55 (200)
Gielarek 62
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 55-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Korona Rzeszów 3-0 Orzeł Przeworsk 20 października, 15:00 (200)
Brudek 34, 64 (k), Wróbel 83
Lechia Sędziszów Małopolski 2-5 Galicja Cisna 20 października, 15:00 (100)
Bogacz 63 (k), 85 (k) - Łukaczyński 13, 35, Jurczak 57, Popowicz 86, G.Kubas 90
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 20 października, 15:00 (400)
Zarzyka 25
Unia Nowa Sarzyna 4-0 Pogoń Leżajsk 23 października, 15:00 (700)
Mierzwa 47, Bednarz 69, 72, 82
Stal Mielec 2-0 Zryw Dzikowiec 20 października, 15:00 (250)
Korab 39, 89
JKS 1909 Jarosław 2-3 Rzemieślnik Pilzno 20 października, 15:00 (200)
Gmiterek 81, 85 - Mitek 30, Gąsior 33, Podlasek 40

Kolejka 15 - 27-28 października

Żurawianka Żurawica 0-1 Rzemieślnik Pilzno 27 października, 14:00 (200)
Bąk 28 (s)
Zryw Dzikowiec 0-1 JKS 1909 Jarosław 28 października, 13:30 (200)
Syty 80
Pogoń Leżajsk 1-2 Stal Mielec 28 października, 14:00 (200)
Dejnaka 35 - Jędryka 45, Korab 90
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Unia Nowa Sarzyna 28 października, 11:00 (150)
Śledź 9 - Gaca 71
Galicja Cisna 2-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 27 października, 11:00 (200)
Łukaczyński 42, Buczek 85 - Fydrych 37
Orzeł Przeworsk 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 28 października, 14:00 (600)
Baran 10, Boratyn 83, Sierżęga 85 (k)
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Korona Rzeszów 27 października, 15:00 (300)
Pacuła 61, Kabata 79, Szczytyński 90
Stal Sanok 2-2 Polonia Przemyśl 27 października, 11:00 (250)
Węgrzyn 39 (k), Zajdel 81 - Załoga 60, Albingier 89
Igloopol Dębica 0-1 Izolator Boguchwała 27 października, 15:00 (200)
Iwanowski 43 (k)

Kolejka 16 - 3-4 listopada

Polonia Przemyśl 0-1 Igloopol Dębica 4 listopada, 11:00 (150)
Baran 52
Korona Rzeszów 1-4 Stal Sanok 3 listopada, 13:00 (70)
Wróbel 55 - Pańko 10, Borowczyk 33, Kuzicki 52, Kosiba 81
Lechia Sędziszów Małopolski 1-3 Siarka Tarnobrzeg 3 listopada, 14:00 (300)
Doroba 19 - Krzemiński 27, Pacuła 46, Stępień 65
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-0 Orzeł Przeworsk 3 listopada, 13:00 (1000)
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Galicja Cisna 4 listopada, 13:00 (400)
Kusiak 70
Stal Mielec 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 listopada, 14:00 (650)
Ryguła 15, Fryc 56, Sekuła 64 - Pancerz 78
JKS 1909 Jarosław 1-0 Pogoń Leżajsk 3 listopada, 14:00 (500)
Gmiterek 84
Rzemieślnik Pilzno 3-1 Zryw Dzikowiec 4 listopada, 13:00 (100)
Gąsior 51, Mikulski 62 (k), 79 (k) - Dziedzic 37
Żurawianka Żurawica 0-1 Izolator Boguchwała 3 listopada, 14:00 (150)
Szczepański 77

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Pogoń Leżajsk 3-2 Rzemieślnik Pilzno 11 listopada, 14:00 (100)
Danielak 11, 84, Bujniak 89 - Mikulski 16, Gąsior 88
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-0 JKS 1909 Jarosław 11 listopada, 11:00 (250)
Frankiewicz 28, Śledź 44, Rymanowski 54, Lenart 83
Galicja Cisna 3-0 Stal Mielec 10 listopada, 11:00 (50)
Telka 24, G.Kubas 60, Łukaczyński 80
Orzeł Przeworsk 0-1 Unia Nowa Sarzyna 11 listopada, 14:00 (900)
Wtorek 65
Siarka Tarnobrzeg 5-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 10 listopada, 14:00 (350)
Pacuła 23, 34, Krzemiński 33, 46, Kozłowski 83 (k) - Hynowski 5 (s), Bożek 56
Stal Sanok 7-0 Lechia Sędziszów Małopolski 10 listopada, 13:00 (200)
Borowczyk 25, 37, Janeczko 28, Nikody 45, 75, Kosiba 62, Kuzicki 85
Igloopol Dębica 1-1 Korona Rzeszów 10 listopada, 11:00 (30)
Macnar 55 - Kubasiewicz 26
Izolator Boguchwała 1-0 Polonia Przemyśl 11 listopada, 11:00 (200)
Płonka 19
Zryw Dzikowiec 1-0 Żurawianka Żurawica 11 listopada, 13:30 (200)
Dziedzic 85

Kolejka 18 - 15-16 marca

Polonia Przemyśl 2-1 Żurawianka Żurawica 16 marca, 11:00 (400)
Chlastawa 90, Jabłoński 90 - Gierczak 45
Izolator Boguchwała 1-0 Korona Rzeszów 16 marca, 11:00 (400)
Cupryś 71
Igloopol Dębica 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski 16 marca, 15:00 (300)
M.Kubas 80
Stal Sanok 0-3 Krośnianka-Karpaty Krosno 15 marca, 15:30 (1500)
(wo)
Kosiba 82 - Buczek 68
na boisku 1-1 - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Unia Nowa Sarzyna 15 marca, 15:00 (550)
Bednarz 2 (k)
Orzeł Przeworsk 4-0 Stal Mielec 16 marca, 14:00 (1000)
Łuczyk 17, Boratyn 62, 70, Pietrasiewicz 83
Galicja Cisna 0-3 JKS 1909 Jarosław
(wo)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Rzemieślnik Pilzno 16 marca, 15:00 (300)
Pogoń Leżajsk 1-0 Zryw Dzikowiec 16 marca, 15:00 (200)
Dejnaka 24

Kolejka 19 - 22 marca

Żurawianka Żurawica 0-0 Pogoń Leżajsk 22 marca, 13:00 (300)
Zryw Dzikowiec 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 22 marca, 12:00 (500)
Śledź 74
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Galicja Cisna
(wo)
JKS 1909 Jarosław 0-0 Orzeł Przeworsk 19 marca, 15:00
mecz bez udziału publiczności
Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg 22 marca, 15:00 (850)
Sekuła 44, Skiba 90
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Stal Sanok 19 marca, 15:30
Mierzwa 36
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-1 Igloopol Dębica 22 marca, 15:00 (1000)
Bogacz 44 - Janasiewicz 64
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Izolator Boguchwała 22 marca, 14:00 (350)
Kuter 86
Korona Rzeszów 2-0 Polonia Przemyśl 22 marca, 15:00 (200)
Solarz 43, Wiącek 64

Kolejka 20 - 29-30 marca

Korona Rzeszów 0-1 Żurawianka Żurawica 29 marca, 15:00 (200)
Rudnicki 46
Polonia Przemyśl 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 29 marca, 14:00 (300)
Chlastawa 34 - Woźniak 3
Izolator Boguchwała 3-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 30 marca, 15:00 (500)
Kuter 26, 90, Płonka 72 - Jurczak 28, Przybyła 50
Igloopol Dębica 0-1 Unia Nowa Sarzyna 30 marca, 15:00 (300)
Mierzwa 49
Stal Sanok 1-1 Stal Mielec 29 marca, 16:00 (350)
Sumara 76 - Sekuła 40
Siarka Tarnobrzeg 4-0 JKS 1909 Jarosław 29 marca, 15:00 (300)
Stąporski 22, Hynowski 60, Gielarek 71, Szymański 78
w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik; utrzymano wynik z boiska
Orzeł Przeworsk 3-0 Rzemieślnik Pilzno 30 marca, 15:00 (900)
Mikulski 80 (s), Wojtas 83, Boratyn 90
Galicja Cisna 0-3 Zryw Dzikowiec
(wo)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-3 Pogoń Leżajsk 30 marca, 16:00 (550)
Padiasek 31 (s) - Dejnaka 43, 75, Warzocha 88

Kolejka 21 - 2 kwietnia

Żurawianka Żurawica 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 kwietnia, 16:00 (300)
Cieśla 76
Pogoń Leżajsk 3-0 Galicja Cisna
(wo)
Zryw Dzikowiec 2-1 Orzeł Przeworsk 2 kwietnia, 16:00 (150)
Dziedzic 68, Klecha 85 - Pietrasiewicz 15
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Siarka Tarnobrzeg 2 kwietnia, 15:00 (150)
Szymański 88
JKS 1909 Jarosław 0-3 Stal Sanok 2 kwietnia, 17:00
(wo)
Perczyk 4 - Pańko 45, 86, Węgrzyn 75 (k)
mecz bez udziału publiczności / na boisku 1-3 / w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stal Mielec 2-1 Igloopol Dębica 2 kwietnia, 16:00 (450)
Ryguła 64, Czopko 84 - Kucharski 85
Unia Nowa Sarzyna 1-2 Izolator Boguchwała 2 kwietnia, 15:30 (400)
Mierzwa 20 - Walat 21, Płonka 45
Krośnianka-Karpaty Krosno 2-1 Polonia Przemyśl 2 kwietnia, 16:00 (900)
Bogacz 33, Czaja 40 - Chlastawa 15
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Korona Rzeszów 2 kwietnia, 15:00 (100)
Rachwał 13 - Solarz 86 (k)

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Żurawianka Żurawica 5 kwietnia, 16:00 (100)
Klamut 28
Korona Rzeszów 1-4 Krośnianka-Karpaty Krosno 5 kwietnia, 16:00 (100)
Smężeń 81 - Bogacz 10, 44, Zych 43, Przybyła 89
Polonia Przemyśl 2-0 Unia Nowa Sarzyna 5 kwietnia, 14:00 (200)
Załoga 32, G.Kubas 79
Izolator Boguchwała 3-1 Stal Mielec 6 kwietnia, 11:00 (400)
Walat 45, Kuter 79, Szczepański 89 - Fryc 49
Igloopol Dębica 3-0 JKS 1909 Jarosław 5 kwietnia, 15:00 (300)
(wo)
Pisarek 57 - Perczyk 20
na boisku 1-1 / w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stal Sanok 1-1 Rzemieślnik Pilzno 5 kwietnia, 16:00 (300)
Kuzicki 90 - Hajec 45
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Zryw Dzikowiec 5 kwietnia, 16:00 (300)
Skupiński 90 (k)
Orzeł Przeworsk 0-0 Pogoń Leżajsk 6 kwietnia, 15:00 (900)
Galicja Cisna 0-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa
(wo)

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Żurawianka Żurawica 3-0 Galicja Cisna
(wo)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Orzeł Przeworsk 13 kwietnia, 16:00 (250)
Pogoń Leżajsk 0-1 Siarka Tarnobrzeg 13 kwietnia, 17:00 (350)
Stąporski 75
Zryw Dzikowiec 1-2 Stal Sanok 13 kwietnia, 12:30 (300)
Piotr Serafin 65 - Nikody 25, Węgrzyn 85
Rzemieślnik Pilzno 1-3 Igloopol Dębica 13 kwietnia, 15:00 (300)
Podlasek 55 - Chmiel 20, P.Micek 45, Janasiewicz 63
JKS 1909 Jarosław 0-1 Izolator Boguchwała 12 kwietnia, 17:00 (300)
Rusin 66
Stal Mielec 0-1 Polonia Przemyśl 12 kwietnia, 16:00 (700)
Załoga 8 (k)
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Korona Rzeszów 12 kwietnia, 16:00 (300)
Bednarz 38 (k)
Krośnianka-Karpaty Krosno 4-1 Lechia Sędziszów Małopolski 12 kwietnia, 16:00 (600)
D.Ruszała 33, Przybyła 42, Buczek 53, 85 - Szeliga 35

Kolejka 24 - 16 kwietnia

JKS 1909 Jarosław 1-2 Polonia Przemyśl 16 kwietnia, 17:00 (1200)
Żelazny 83 - Chlastawa 22, Gwóźdź 56
Krośnianka-Karpaty Krosno 5-0 Żurawianka Żurawica 16 kwietnia, 16:00 (600)
Bogacz 20, Przybyła 31, 74, Fydrych 44, Włodarski 63
Lechia Sędziszów Małopolski 0-3 Unia Nowa Sarzyna 16 kwietnia, 16:00
Bednarz 10, Brusik 29, Juda 89
Korona Rzeszów 0-1 Stal Mielec 16 kwietnia, 16:30 (100)
Sedlaczek 88
Izolator Boguchwała 1-4 Rzemieślnik Pilzno 16 kwietnia, 16:00
Rusin 89 - Lorek 66, Iwański 70, Gąsior 75, W.Mędrek I 89
Igloopol Dębica 0-1 Zryw Dzikowiec 16 kwietnia, 16:00
Paweł Serafin 17
Stal Sanok 1-0 Pogoń Leżajsk 16 kwietnia, 16:00
Borowczyk 63
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 16 kwietnia, 16:00 (150)
R.Micek 51
Orzeł Przeworsk 3-0 Galicja Cisna
(wo)

Kolejka 25 - 19-20 kwietnia

Żurawianka Żurawica 1-3 Orzeł Przeworsk 19 kwietnia, 16:00 (200)
M.Bąk 75 - Boratyn 9, Skupień 33, Padiasek 79
Galicja Cisna 0-3 Siarka Tarnobrzeg
(wo)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Stal Sanok 20 kwietnia, 17:00 (400)
Pruś 67 (k), Sumara 85 (s) - Nikody 43
Pogoń Leżajsk 0-0 Igloopol Dębica 19 kwietnia, 17:00 (200)
Zryw Dzikowiec 0-1 Izolator Boguchwała 20 kwietnia, 13:00
Walat 5
Rzemieślnik Pilzno 0-3 Polonia Przemyśl 20 kwietnia, 16:00 (100)
G.Kubas 11, Hajduk 15, Quaye 51
JKS 1909 Jarosław 3-8 Korona Rzeszów 19 kwietnia, 17:00 (350)
P.Kubas 2, Hołub 19, Perczyk 81 - Walas 10 (k), Chwasta 18, 45, Szałankiewicz 33, 56, Solarz 60, Kawa 82, Smężeń 84
Stal Mielec 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 19 kwietnia, 16:00 (600)
Pruchnik 6, Furdak 75 (s), Sedlaczek 87 - Szeliga 72
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 20 kwietnia, 17:00 (300)

Kolejka 26 - 26-27 kwietnia

Unia Nowa Sarzyna 1-0 Żurawianka Żurawica 27 kwietnia, 16:00 (400)
Radawiec 43
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-0 Stal Mielec 26 kwietnia, 17:00 (1300)
Lechia Sędziszów Małopolski 3-1 JKS 1909 Jarosław 26 kwietnia, 16:00 (250)
Omiotek 6, Furdak 46, Szeliga 83 - Pakiet 83
Korona Rzeszów 0-0 Rzemieślnik Pilzno 26 kwietnia, 16:00 (150)
Polonia Przemyśl 2-0 Zryw Dzikowiec 26 kwietnia, 15:00 (200)
Hajduk 43, Quaye 71
Izolator Boguchwała 2-0 Pogoń Leżajsk 26 kwietnia, 15:00 (250)
Płonka 9, 24
Igloopol Dębica 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 26 kwietnia, 16:00 (300)
Łapa 90
Stal Sanok 3-0 Galicja Cisna
(wo)
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Orzeł Przeworsk 26 kwietnia, 17:00 (500)
Stąporski 63 - Skupień 59, Wojtas 75

Kolejka 27 - 30 kwietnia

Żurawianka Żurawica 1-2 Siarka Tarnobrzeg 30 kwietnia, 17:00 (150)
Jakubowski 18 - Gielarek 14, Staporski 34
Orzeł Przeworsk 0-4 Stal Sanok 30 kwietnia, 16:00 (600)
Węgrzyn 49 (k), Pańko 55, 62, Burkiet 60
Galicja Cisna 0-3 Igloopol Dębica
(wo)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Izolator Boguchwała 30 kwietnia, 17:00 (300)
Szalony 44 - Karwat 21, Walat 60
Pogoń Leżajsk 0-0 Polonia Przemyśl 30 kwietnia, 17:00 (100)
Zryw Dzikowiec 5-0 Korona Rzeszów 30 kwietnia, 17:00 (150)
Piotr Serafin 24, 38, 42, 50, Dziedzic 34
Rzemieślnik Pilzno 1-3 Lechia Sędziszów Małopolski 30 kwietnia, 16:00 (100)
Nowak 79 - Szeliga 34, 67, Fitoł 60
JKS 1909 Jarosław 1-3 Krośnianka-Karpaty Krosno 30 kwietnia, 16:00 (500)
Żelazny 80 - Czaja 40, 65, Buczek 70
Stal Mielec 1-1 Unia Nowa Sarzyna 30 kwietnia, 17:00 (300)
Juda 30 (s) - Juda 4

Kolejka 28 - 3-4 maja

Stal Mielec 3-0 Żurawianka Żurawica 3 maja, 17:00 (300)
Korab 62, 86, Sedlaczek 82
Unia Nowa Sarzyna 2-0 JKS 1909 Jarosław 4 maja, 16:00 (400)
Gaca 57 (k), Radawiec 76
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-0 Rzemieślnik Pilzno 3 maja, 17:00 (700)
Czaja 76
Lechia Sędziszów Małopolski 6-2 Zryw Dzikowiec 3 maja, 17:00 (400)
Fitoł 4, Idzik 30, 57, 69, Doroba 76, Pazdan 87 - Dziedzic 14, Piotr Serafin 26
Korona Rzeszów 0-1 Pogoń Leżajsk 3 maja, 17:00 (150)
Gosa 89 (k)
Polonia Przemyśl 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 maja, 13:00 (200)
Quaye 39 - Szalony 34
Izolator Boguchwała 3-0 Galicja Cisna
(wo)
Igloopol Dębica 0-2 Orzeł Przeworsk 4 maja, 17:00 (300)
Boratyn 44, 76
Stal Sanok 2-0 Siarka Tarnobrzeg 3 maja, 17:00 (600)
Borowczyk 45, Węgrzyn 63 (k)

Kolejka 29 - 10-11 maja

Żurawianka Żurawica 2-2 Stal Sanok 10 maja, 17:00 (200)
Gierczak 82, Tyrawski 84 - Pańko 11, Kuzicki 90
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Igloopol Dębica 10 maja, 17:00 (500)
Pisarek 48
Orzeł Przeworsk 1-0 Izolator Boguchwała 11 maja, 17:00 (900)
Padiasek 85
Galicja Cisna 0-3 Polonia Przemyśl
(wo)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 Korona Rzeszów 11 maja, 17:00 (200)
Micek 18, Szalony 36, Cieśla 41 - Pęgiel 35 (s)
Pogoń Leżajsk 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 11 maja, 17:00 (200)
Szmuc 12, 58, Warzocha 49 - Szeliga 33
Zryw Dzikowiec 1-2 Krośnianka-Karpaty Krosno 11 maja, 13:00 (200)
Piotr Serafin 27 - Gąsiorek 82, Zych 84
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Unia Nowa Sarzyna 11 maja, 17:00 (100)
Radawiec 58
JKS 1909 Jarosław 2-0 Stal Mielec 10 maja, 17:00 (500)
P.Kubas 38, Pakiet 78

Kolejka 30 - 17-18 maja

JKS 1909 Jarosław 0-1 Żurawianka Żurawica 17 maja, 17:00 (400)
Ł.Bąk 52
Stal Mielec 2-0 Rzemieślnik Pilzno 17 maja, 17:00 (150)
Sekuła 48, Ryniewicz 89
Unia Nowa Sarzyna 7-0 Zryw Dzikowiec 17 maja, 17:00 (300)
Mierzwa 7, Bednarz 17, 34, 54, Telka 46, Gap 48, 90
Krośnianka-Karpaty Krosno 1-0 Pogoń Leżajsk 17 maja, 17:00 (900)
Włodarski 35
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 17 maja, 17:00 (250)
Pazdan 54, Szeliga 67 - Abramowicz 25
Korona Rzeszów 3-0 Galicja Cisna
(wo)
Polonia Przemyśl 0-0 Orzeł Przeworsk 17 maja, 11:00 (500)
Izolator Boguchwała 2-1 Siarka Tarnobrzeg 18 maja, 11:00 (300)
Walat 11, 66 - Guściora 90
Igloopol Dębica 0-0 Stal Sanok 17 maja, 17:00 (300)

Kolejka 31 - 21 maja

Żurawianka Żurawica 2-0 Igloopol Dębica 21 maja, 17:20 (200)
Duński 40 (k), Rudnicki 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Stal Sanok 2-2 Izolator Boguchwała 21 maja, 17:00 (300)
Nikody 54, Węgrzyn 83 - Walat 62, 68
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Polonia Przemyśl 21 maja, 17:00 (350)
Stąporski 21
Orzeł Przeworsk 4-0 Korona Rzeszów 21 maja, 17:00 (500)
Boratyn 6, 30, Wojtas 12, Pietrasiewicz 78
Galicja Cisna 0-3 Lechia Sędziszów Małopolski
(wo)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-3 Krośnianka-Karpaty Krosno 21 maja, 17:00 (200)
Leśniowski 17, Szalony 84 - Czaja 46, 60 (k), D.Ruszała 65
Pogoń Leżajsk 2-2 Unia Nowa Sarzyna 21 maja, 17:00 (400)
Warzocha 34, Kaszowski 90 - Bednarz 8, Gap 51
Zryw Dzikowiec 1-2 Stal Mielec 21 maja, 17:00 (300)
Bździk 17 - Fryc 69, Jędryka 75
Rzemieślnik Pilzno 1-0 JKS 1909 Jarosław 21 maja, 17:00 (100)
W.Mędrek I 35

Kolejka 32 - 24-25 maja

Rzemieślnik Pilzno 4-0 Żurawianka Żurawica 25 maja, 17:00 (100)
Lersiak 40, Wójcik 55, 70, Iwański 85
JKS 1909 Jarosław 0-1 Zryw Dzikowiec 24 maja, 17:00 (300)
Bździkot 24
Stal Mielec 3-2 Pogoń Leżajsk 24 maja, 17:00 (500)
Rado 49, Pruchnik 51, Korab 57 - Dejnaka 43, Kaszowski 81
Unia Nowa Sarzyna 0-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 25 maja, 14:00 (300)
Szalony 37, Leśniowski 78, 90
Krośnianka-Karpaty Krosno 3-0 Galicja Cisna
(wo)
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Orzeł Przeworsk 24 maja, 17:00 (200)
Boratyn 53
Korona Rzeszów 2-2 Siarka Tarnobrzeg 24 maja, 17:00 (150)
Brudek 54, Solarz 80 - Kozłowski 70, Lis 71
Polonia Przemyśl 2-1 Stal Sanok 24 maja, 17:00 (400)
Hajduk 69, Załoga 90 - Pańko 79
Izolator Boguchwała 4-0 Igloopol Dębica 25 maja, 11:00 (200)
Kuter 54, Płonka 56, Cupryś 85, Walat 89

Kolejka 33 - 31 maja

Izolator Boguchwała 0-0 Żurawianka Żurawica 31 maja, 17:00 (150)
Igloopol Dębica 0-0 Polonia Przemyśl 31 maja, 17:00 (100)
Stal Sanok 1-0 Korona Rzeszów 31 maja, 17:00 (200)
Nikody 36 (k)
Siarka Tarnobrzeg 5-0 Lechia Sędziszów Małopolski 31 maja, 17:00 (400)
Stąporski 8, 55, Kabata 16, Gielarek 34, Pietrucha 57
Orzeł Przeworsk 0-1 Krośnianka-Karpaty Krosno 31 maja, 17:00 (900)
Buczek 4
Galicja Cisna 0-3 Unia Nowa Sarzyna
(wo)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Stal Mielec 31 maja, 17:00 (1100)
Pogoń Leżajsk 3-0 JKS 1909 Jarosław 31 maja, 17:00 (350)
Szmuc 61, 72 (k), Kaszowski 85
Zryw Dzikowiec 2-1 Rzemieślnik Pilzno 31 maja, 17:00 (100)
Piotr Serafin 37, Dziedzic 88 - Mikulski 39 (k)

Kolejka 34 - 7 czerwca

Żurawianka Żurawica 2-2 Zryw Dzikowiec 7 czerwca, 17:00 (300)
Kowalik 57, Gierczak 87 - Piotr Serafin 41, 72 (k)
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Pogoń Leżajsk 7 czerwca, 17:00 (80)
W.Mędrek I 88
JKS 1909 Jarosław 2-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 czerwca, 17:00 (100)
Perczyk 53, P.Kubas 90 - Szalony 48, 65, M.Serafin 70, Pruś 89
Stal Mielec 3-0 Galicja Cisna
(wo)
Unia Nowa Sarzyna 3-0 Orzeł Przeworsk 7 czerwca, 17:00 (450)
Bednarz 2, 9, 15
Krośnianka-Karpaty Krosno 0-0 Siarka Tarnobrzeg 7 czerwca, 17:00 (2000)
Lechia Sędziszów Małopolski 3-6 Stal Sanok 7 czerwca, 17:00 (100)
Szeliga 34, 76, 86 - Zajdel 9, Pańko 22, 32, 71, Kosiba 60, Rajtar 83
Korona Rzeszów 2-4 Igloopol Dębica 7 czerwca, 17:00 (100)
Solarz 25, Smężeń 52 - Janasiewicz 5, 80, Machnik 42, P.Micek 77 (k)
Polonia Przemyśl 0-1 Izolator Boguchwała 7 czerwca, 17:00 (80)
Płonka 27

Baraże o awans do II ligi

III liga 2007/2008 (4)

IV liga 2007/2008 (lubelska)
IV liga 2007/2008 (małopolska)
IV liga 2007/2008 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Dębica)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Krosno)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Stalowa Wola)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas