[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rafineria/Czarni Jasło 30 78 24 6 0 78-11 13 2 0 52-6 11 4 0 26-5
2.  Cosmos Nowotaniec 30 57 16 9 5 70-45 9 5 1 44-22 7 4 4 26-23
3.  Leśnik Baligród 30 54 17 3 10 62-42 9 2 4 30-19 8 1 6 32-23
4.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 53 15 8 7 53-33 7 5 3 25-14 8 3 4 28-19
5.  Start Rymanów 30 46 14 4 12 48-40 7 2 6 17-15 7 2 6 31-25
6.  Przełom Besko 30 44 13 5 12 49-42 9 4 2 32-13 4 1 10 17-29
7.  Sanovia Lesko 30 42 12 6 12 49-54 7 4 4 28-22 5 2 8 21-32 2 3 1 0 1 5-4
8.  Szarotka Uherce 30 42 12 6 12 40-42 8 1 6 23-16 4 5 6 17-26 2 3 1 0 1 4-5
9.  Nafta Jedlicze 30 36 10 6 14 34-39 7 1 7 20-14 3 5 7 14-25
10.  Wisłoka Nowy Żmigród 30 35 9 8 13 44-45 3 5 7 24-28 6 3 6 20-17
11.  Zamczysko Odrzykoń 30 33 9 6 15 31-52 4 2 9 18-31 5 4 6 13-21
12.  Górnik Strachocina 30 32 9 5 16 28-40 4 1 10 12-21 5 4 6 16-19 2 4 1 1 0 3-0
13.  Zgoda Zarszyn 30 32 9 5 16 33-60 6 4 5 19-22 3 1 11 14-38 2 1 0 1 1 0-3
14.  Ostoja Kołaczyce 30 31 9 4 17 39-60 7 2 6 23-15 2 2 11 16-45
15.  Brzozovia Brzozów 30 30 8 6 16 36-55 4 4 7 21-25 4 2 9 15-30
16.  Stal II Sanok 30 29 8 5 17 29-63 3 2 10 16-36 5 3 7 13-27
Stal II Sanok wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Rafineria/Czarni Jasło    1-1 2-1 5-1 2-1 4-2 5-0 2-0 4-0 0-0 5-0 4-0 3-0* 5-0 7-0 3-0* 
 2 Cosmos Nowotaniec2-2     2-5 0-0 4-2 5-3 6-3 1-1 1-1 3-2 3-1 0-0 5-0 7-2 2-0 3-0* 
 3 Leśnik Baligród0-3 3-2     2-4 3-3 2-1 2-0 5-0 1-0 1-2 0-1 1-1 3-1 2-1 2-0 3-0* 
 4 Bieszczady Ustrzyki Dolne0-0 1-1 2-1     0-3 3-1 1-0 2-2 4-0 1-1 0-0 1-2 4-2 3-0 3-0 0-1 
 5 Start Rymanów0-1 0-1 2-1 0-2     1-0 2-2 1-0 5-2 0-2 2-0 1-0 0-1 1-1 2-0 0-2 
 6 Przełom Besko0-0 0-1 0-2 3-0 4-1     5-0 2-2 1-1 3-2 1-0 2-0 1-0 5-0 3-2 2-2 
 7 Sanovia Lesko1-2 2-1 0-3 1-1 3-2 4-0     3-1 1-1 2-1 1-1 2-1 2-2 5-2 0-1 1-3 
 8 Szarotka Uherce0-1 1-2 3-1 0-1 0-2 2-1 3-2     3-1 0-1 0-1 3-1 1-0 4-2 0-0 3-0* 
 9 Nafta Jedlicze0-2 1-2 4-0 2-0 3-2 2-1 0-0 0-1     1-0 0-1 0-2 5-1 0-1 2-0 0-1 
 10 Wisłoka Nowy Żmigród0-1 4-4 0-3 2-3 2-2 0-1 0-2 2-4 0-2     5-2 1-1 4-0 1-1 1-0 2-2 
 11 Zamczysko Odrzykoń0-0 3-2 2-6 0-4 1-3 0-1 1-4 1-2 2-0 3-2     1-2 0-1 2-0 1-3 1-1 
 12 Górnik Strachocina0-2 2-1 0-1 0-1 0-2 0-1 3-0 0-3* 0-0 1-2 0-2     3-0 2-1 1-4 0-1 
 13 Zgoda Zarszyn0-1 1-2 2-2 0-7 0-1 1-0 3-2 3-1 1-1 2-1 0-0 0-0     2-1 1-3 3-0* 
 14 Ostoja Kołaczyce1-3 1-2 3-1 1-1 1-3 3-0* 0-1 0-0 0-1 0-1 4-1 1-0 1-0     4-1 3-0* 
 15 Brzozovia Brzozów0-3 2-3 1-4 3-0 2-1 2-2 1-2 0-0 2-1 0-0 0-0 2-3 1-3 2-3     3-0* 
 16 Stal II Sanok1-5 1-1 0-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 5-3 4-1 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Start Rymanów 1-1 Ostoja Kołaczyce 11 sierpnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Stal II Sanok 5 września, 17:00
Rafineria/Czarni Jasło 4-0 Nafta Jedlicze 5 września, 17:00
Zamczysko Odrzykoń 1-3 Brzozovia Brzozów 12 sierpnia, 11:00
Szarotka Uherce 3-1 Górnik Strachocina 12 sierpnia, 16:00
Wisłoka Nowy Żmigród 4-0 Zgoda Zarszyn 11 sierpnia, 11:00
Cosmos Nowotaniec 5-3 Przełom Besko 12 sierpnia, 11:00
Sanovia Lesko 0-3 Leśnik Baligród 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Leśnik Baligród 3-3 Start Rymanów 15 sierpnia, 16:00
Przełom Besko 5-0 Sanovia Lesko 15 sierpnia, 16:00
Zgoda Zarszyn 1-2 Cosmos Nowotaniec 15 sierpnia, 16:00
Górnik Strachocina 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród 15 sierpnia, 16:00
Brzozovia Brzozów 0-0 Szarotka Uherce 15 sierpnia, 16:00
Nafta Jedlicze 0-1 Zamczysko Odrzykoń 15 sierpnia, 16:00
Stal II Sanok 1-5 Rafineria/Czarni Jasło 15 sierpnia, 11:00
Ostoja Kołaczyce 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Start Rymanów 0-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 19 sierpnia, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 5-0 Ostoja Kołaczyce 18 sierpnia, 16:00
Zamczysko Odrzykoń 1-1 Stal II Sanok 19 sierpnia, 11:00
Szarotka Uherce 3-1 Nafta Jedlicze 19 sierpnia, 16:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-0 Brzozovia Brzozów 19 sierpnia, 16:00
Cosmos Nowotaniec 0-0 Górnik Strachocina 19 sierpnia, 16:00
Sanovia Lesko 2-2 Zgoda Zarszyn 19 sierpnia, 16:00
Leśnik Baligród 2-1 Przełom Besko 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Przełom Besko 4-1 Start Rymanów 26 sierpnia, 16:00
Zgoda Zarszyn 2-2 Leśnik Baligród 26 sierpnia, 16:00
Górnik Strachocina 3-0 Sanovia Lesko 26 sierpnia
Brzozovia Brzozów 2-3 Cosmos Nowotaniec 26 sierpnia, 16:00
Nafta Jedlicze 1-0 Wisłoka Nowy Żmigród 26 sierpnia, 16:00
Stal II Sanok 4-0 Szarotka Uherce 26 sierpnia, 11:00
Ostoja Kołaczyce 4-1 Zamczysko Odrzykoń 26 sierpnia, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 2 września

Start Rymanów 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 2 września, 16:00
Zamczysko Odrzykoń 0-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 września, 11:00
Szarotka Uherce 4-2 Ostoja Kołaczyce 2 września, 16:00
Wisłoka Nowy Żmigród 2-2 Stal II Sanok 2 września, 16:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 Nafta Jedlicze 2 września, 16:00
Sanovia Lesko 0-1 Brzozovia Brzozów 2 września, 16:00
Leśnik Baligród 1-1 Górnik Strachocina 2 września, 16:00
Przełom Besko 1-0 Zgoda Zarszyn 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Zgoda Zarszyn 0-1 Start Rymanów 9 września, 16:00
Górnik Strachocina 0-1 Przełom Besko 9 września, 16:00
Brzozovia Brzozów 1-4 Leśnik Baligród 9 września, 16:00
Nafta Jedlicze 0-0 Sanovia Lesko 9 września, 16:00
Stal II Sanok 1-1 Cosmos Nowotaniec 9 września, 11:00
Ostoja Kołaczyce 0-1 Wisłoka Nowy Żmigród 9 września, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2 Szarotka Uherce 9 września, 16:00
Rafineria/Czarni Jasło 5-0 Zamczysko Odrzykoń 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 16 września

Start Rymanów 2-0 Zamczysko Odrzykoń 16 września, 11:00
Szarotka Uherce 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 16 września, 16:00
Wisłoka Nowy Żmigród 2-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 16 września, 16:00
Cosmos Nowotaniec 7-2 Ostoja Kołaczyce 16 września, 16:00
Sanovia Lesko 1-3 Stal II Sanok 16 września, 16:00
Leśnik Baligród 1-0 Nafta Jedlicze 16 września, 16:00
Przełom Besko 3-2 Brzozovia Brzozów 16 września, 16:00
Zgoda Zarszyn 0-0 Górnik Strachocina 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Górnik Strachocina 0-2 Start Rymanów 22 września, 15:00
Brzozovia Brzozów 1-3 Zgoda Zarszyn 23 września, 15:00
Nafta Jedlicze 2-1 Przełom Besko 23 września, 15:00
Stal II Sanok 0-1 Leśnik Baligród 23 września, 11:00
Ostoja Kołaczyce 0-1 Sanovia Lesko 22 września, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Cosmos Nowotaniec 23 września, 15:00
Rafineria/Czarni Jasło 0-0 Wisłoka Nowy Żmigród 22 września, 15:00
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Szarotka Uherce 23 września, 11:00

Kolejka 9 - 30 września

Start Rymanów 1-0 Szarotka Uherce 30 września, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 5-2 Zamczysko Odrzykoń 30 września, 15:00
Cosmos Nowotaniec 2-2 Rafineria/Czarni Jasło 30 września, 15:00
Sanovia Lesko 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 września, 15:00
Leśnik Baligród 2-1 Ostoja Kołaczyce 30 września, 15:00
Przełom Besko 2-2 Stal II Sanok 30 września, 15:00
Zgoda Zarszyn 1-1 Nafta Jedlicze 30 września, 15:00
Górnik Strachocina 1-4 Brzozovia Brzozów 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Brzozovia Brzozów 2-1 Start Rymanów 7 października, 15:00
Nafta Jedlicze 0-2 Górnik Strachocina 7 października, 15:00
Stal II Sanok 5-3 Zgoda Zarszyn 7 października, 11:00
Ostoja Kołaczyce 3-0 Przełom Besko 7 października, 15:00
(wo)
w 85. minucie przy stanie 1-0 zawodnicy gości zeszli z boiska po tym, jak został uderzony ich rezerwowy bramkarz
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Leśnik Baligród 7 października, 15:00
Rafineria/Czarni Jasło 5-0 Sanovia Lesko 6 października, 15:00
Zamczysko Odrzykoń 3-2 Cosmos Nowotaniec 7 października, 11:00
Szarotka Uherce 0-1 Wisłoka Nowy Żmigród 26 września, 15:00
rozegrano awansem

Kolejka 11 - 14 października

Start Rymanów 0-2 Wisłoka Nowy Żmigród 14 października, 14:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 Szarotka Uherce 14 października, 14:00
Sanovia Lesko 1-1 Zamczysko Odrzykoń 14 października, 14:00
Leśnik Baligród 0-3 Rafineria/Czarni Jasło 14 października, 14:00
Przełom Besko 3-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 14 października, 14:00
Zgoda Zarszyn 2-1 Ostoja Kołaczyce 14 października, 14:00
Górnik Strachocina 0-1 Stal II Sanok 14 października, 14:00
Brzozovia Brzozów 2-1 Nafta Jedlicze 14 października, 14:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Nafta Jedlicze 3-2 Start Rymanów 21 października, 14:00
Stal II Sanok 1-1 Brzozovia Brzozów 21 października, 11:00
Ostoja Kołaczyce 1-0 Górnik Strachocina 21 października, 14:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-2 Zgoda Zarszyn 21 października, 14:00
Rafineria/Czarni Jasło 4-2 Przełom Besko 20 października, 14:00
Zamczysko Odrzykoń 2-6 Leśnik Baligród 21 października, 11:00
Szarotka Uherce 3-2 Sanovia Lesko 21 października, 14:00
Wisłoka Nowy Żmigród 4-4 Cosmos Nowotaniec 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 28 października

Start Rymanów 0-1 Cosmos Nowotaniec 28 października, 14:00
Sanovia Lesko 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 28 października, 14:00
Leśnik Baligród 5-0 Szarotka Uherce 28 października, 14:00
Przełom Besko 1-0 Zamczysko Odrzykoń 28 października, 14:00
Zgoda Zarszyn 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 28 października, 14:00
Górnik Strachocina 0-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 października, 14:00
Brzozovia Brzozów 2-3 Ostoja Kołaczyce 28 października, 14:00
Nafta Jedlicze 0-1 Stal II Sanok 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Ostoja Kołaczyce 0-1 Nafta Jedlicze 4 listopada, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Brzozovia Brzozów 4 listopada, 12:00
Rafineria/Czarni Jasło 4-0 Górnik Strachocina 3 listopada, 12:00
Zamczysko Odrzykoń 0-1 Zgoda Zarszyn 4 listopada, 11:00
Szarotka Uherce 2-1 Przełom Besko 4 listopada, 12:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-3 Leśnik Baligród 4 listopada, 12:00
Cosmos Nowotaniec 6-3 Sanovia Lesko 4 listopada, 12:00
Start Rymanów 0-2 Stal II Sanok 4 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Leśnik Baligród 3-2 Cosmos Nowotaniec 10 listopada, 13:00
Przełom Besko 3-2 Wisłoka Nowy Żmigród 11 listopada, 12:00
Zgoda Zarszyn 3-1 Szarotka Uherce 11 listopada, 12:00
Górnik Strachocina 0-2 Zamczysko Odrzykoń 11 listopada, 12:00
Brzozovia Brzozów 0-3 Rafineria/Czarni Jasło 11 listopada, 12:00
Nafta Jedlicze 2-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 listopada, 12:00
Stal II Sanok 4-1 Ostoja Kołaczyce 11 listopada, 11:00
Sanovia Lesko 3-2 Start Rymanów 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 30 marca

Ostoja Kołaczyce 1-3 Start Rymanów 30 marca, 16:30
w Brzostku
Stal II Sanok 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne
(wo)
Nafta Jedlicze 0-2 Rafineria/Czarni Jasło 15 kwietnia, 17:00
Brzozovia Brzozów 0-0 Zamczysko Odrzykoń 30 marca, 11:00
Górnik Strachocina 0-3 Szarotka Uherce 30 marca, 16:30
(wo)
na boisku 0-1, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Zgoda Zarszyn 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 30 marca, 16:30
Przełom Besko 0-1 Cosmos Nowotaniec 30 marca, 16:30
Leśnik Baligród 2-0 Sanovia Lesko 30 marca, 16:30

Kolejka 17 - 6 kwietnia

Start Rymanów 2-1 Leśnik Baligród 6 kwietnia, 11:00
Sanovia Lesko 4-0 Przełom Besko 6 kwietnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 5-0 Zgoda Zarszyn 6 kwietnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 Górnik Strachocina 6 kwietnia, 11:00
Szarotka Uherce 0-0 Brzozovia Brzozów 6 kwietnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 2-0 Nafta Jedlicze 6 kwietnia, 16:30
Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Stal II Sanok
(wo)
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Ostoja Kołaczyce 6 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-3 Start Rymanów 13 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-3 Rafineria/Czarni Jasło 13 kwietnia, 16:00
w Jaśle; Ostoja gospodarzem
Stal II Sanok 0-3 Zamczysko Odrzykoń
(wo)
Nafta Jedlicze 0-1 Szarotka Uherce 13 kwietnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 0-0 Wisłoka Nowy Żmigród 13 kwietnia, 11:00
Górnik Strachocina 2-1 Cosmos Nowotaniec 13 kwietnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 3-2 Sanovia Lesko 13 kwietnia, 16:30
Przełom Besko 0-2 Leśnik Baligród 13 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Start Rymanów 1-0 Przełom Besko 20 kwietnia, 11:00
Leśnik Baligród 3-1 Zgoda Zarszyn 20 kwietnia, 16:30
Sanovia Lesko 2-1 Górnik Strachocina 20 kwietnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 2-0 Brzozovia Brzozów 20 kwietnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Nafta Jedlicze 20 kwietnia, 11:00
Szarotka Uherce 3-0 Stal II Sanok
(wo)
Zamczysko Odrzykoń 2-0 Ostoja Kołaczyce 20 kwietnia, 11:00
Rafineria/Czarni Jasło 5-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 19 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Rafineria/Czarni Jasło 2-1 Start Rymanów 26 kwietnia, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Zamczysko Odrzykoń 27 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 0-0 Szarotka Uherce 27 kwietnia, 16:30
Stal II Sanok 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród
(wo)
Nafta Jedlicze 1-2 Cosmos Nowotaniec 27 kwietnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 1-2 Sanovia Lesko 27 kwietnia, 11:00
Górnik Strachocina 0-1 Leśnik Baligród 27 kwietnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-0 Przełom Besko 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 1 maja

Start Rymanów 0-1 Zgoda Zarszyn 1 maja, 11:00
Przełom Besko 2-0 Górnik Strachocina 1 maja, 16:30
Leśnik Baligród 2-0 Brzozovia Brzozów 1 maja, 16:30
Sanovia Lesko 1-1 Nafta Jedlicze 1 maja, 16:30
Cosmos Nowotaniec 3-0 Stal II Sanok 1 maja, 16:30
(wo)
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 Ostoja Kołaczyce 1 maja, 11:00
Szarotka Uherce 0-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 maja, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 1 maja, 11:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Zamczysko Odrzykoń 1-3 Start Rymanów 4 maja, 11:00
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Szarotka Uherce 7 maja, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1 Wisłoka Nowy Żmigród 4 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-2 Cosmos Nowotaniec 4 maja, 16:30
Stal II Sanok 0-3 Sanovia Lesko
(wo)
Nafta Jedlicze 4-0 Leśnik Baligród 4 maja, 16:30
Brzozovia Brzozów 2-2 Przełom Besko 4 maja, 11:00
Górnik Strachocina 3-0 Zgoda Zarszyn 4 maja, 16:30

Kolejka 23 - 10-11 maja

Start Rymanów 1-0 Górnik Strachocina 10 maja, 17:00
Zgoda Zarszyn 1-3 Brzozovia Brzozów 11 maja, 16:30
Przełom Besko 1-1 Nafta Jedlicze 11 maja, 16:30
Leśnik Baligród 3-0 Stal II Sanok
(wo)
Sanovia Lesko 5-2 Ostoja Kołaczyce 11 maja, 16:30
Cosmos Nowotaniec 0-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 maja, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 11 maja, 11:00
Szarotka Uherce 0-1 Zamczysko Odrzykoń 11 maja, 16:30

Kolejka 24 - 17-18 maja

Szarotka Uherce 0-2 Start Rymanów 18 maja, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 3-2 Wisłoka Nowy Żmigród 18 maja, 11:00
Rafineria/Czarni Jasło 1-1 Cosmos Nowotaniec 17 maja, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-0 Sanovia Lesko 18 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 3-1 Leśnik Baligród 18 maja, 16:30
Stal II Sanok 0-3 Przełom Besko
(wo)
Nafta Jedlicze 5-1 Zgoda Zarszyn 18 maja, 16:30
Brzozovia Brzozów 2-3 Górnik Strachocina 18 maja, 11:00

Kolejka 25 - 22 maja

Start Rymanów 2-0 Brzozovia Brzozów 22 maja, 14:00
Górnik Strachocina 0-0 Nafta Jedlicze 22 maja, 16:30
Zgoda Zarszyn 3-0 Stal II Sanok
(wo)
Przełom Besko 5-0 Ostoja Kołaczyce 22 maja, 16:30
Leśnik Baligród 2-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 22 maja, 16:30
Sanovia Lesko 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 22 maja, 16:30
Cosmos Nowotaniec 3-1 Zamczysko Odrzykoń 22 maja, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 2-4 Szarotka Uherce 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Wisłoka Nowy Żmigród 2-2 Start Rymanów 25 maja, 11:00
Szarotka Uherce 1-2 Cosmos Nowotaniec 25 maja, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-4 Sanovia Lesko 25 maja, 11:00
Rafineria/Czarni Jasło 2-1 Leśnik Baligród 24 maja, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-1 Przełom Besko 25 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-0 Zgoda Zarszyn 25 maja, 16:30
Stal II Sanok 0-3 Górnik Strachocina
(wo)
Nafta Jedlicze 2-0 Brzozovia Brzozów 25 maja, 16:30

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Start Rymanów 5-2 Nafta Jedlicze 1 czerwca, 11:00
Brzozovia Brzozów 3-0 Stal II Sanok
(wo)
Górnik Strachocina 2-1 Ostoja Kołaczyce 1 czerwca, 16:30
Zgoda Zarszyn 0-7 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 czerwca, 16:30
Przełom Besko 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 1 czerwca, 16:30
Leśnik Baligród 0-1 Zamczysko Odrzykoń 1 czerwca, 16:30
Sanovia Lesko 3-1 Szarotka Uherce 1 czerwca, 16:30
Cosmos Nowotaniec 3-2 Wisłoka Nowy Żmigród 1 czerwca, 16:30

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Cosmos Nowotaniec 4-2 Start Rymanów 8 czerwca, 15:30
Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Sanovia Lesko 8 czerwca, 11:00
Szarotka Uherce 3-1 Leśnik Baligród 8 czerwca, 15:30
Zamczysko Odrzykoń 0-1 Przełom Besko 8 czerwca, 11:00
Rafineria/Czarni Jasło 3-0 Zgoda Zarszyn 7 czerwca, 16:30
(wo)
drużyna gości nie przystąpiła do meczu
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-2 Górnik Strachocina 8 czerwca, 15:30
Ostoja Kołaczyce 4-1 Brzozovia Brzozów 8 czerwca, 15:30
Stal II Sanok 0-3 Nafta Jedlicze
(wo)

Kolejka 29 - 15 czerwca

Stal II Sanok 0-3 Start Rymanów
(wo)
Nafta Jedlicze 0-1 Ostoja Kołaczyce 15 czerwca, 16:30
Brzozovia Brzozów 3-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 15 czerwca, 11:00
Górnik Strachocina 0-2 Rafineria/Czarni Jasło 15 czerwca, 16:30
Zgoda Zarszyn 0-0 Zamczysko Odrzykoń 15 czerwca, 16:30
Przełom Besko 2-2 Szarotka Uherce 15 czerwca, 16:30
Leśnik Baligród 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród 15 czerwca, 11:30
Sanovia Lesko 2-1 Cosmos Nowotaniec 15 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Start Rymanów 2-2 Sanovia Lesko 22 czerwca, 16:30
Cosmos Nowotaniec 2-5 Leśnik Baligród 21 czerwca, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 Przełom Besko 22 czerwca, 11:00
Szarotka Uherce 1-0 Zgoda Zarszyn 22 czerwca, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Górnik Strachocina 22 czerwca, 11:00
Rafineria/Czarni Jasło 7-0 Brzozovia Brzozów 22 czerwca, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 Nafta Jedlicze 22 czerwca, 11:00
Ostoja Kołaczyce 3-0 Stal II Sanok
(wo)

IV liga 2007/2008 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Dębica)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Stalowa Wola)

Klasa A 2007/2008 (Krosno I)
Klasa A 2007/2008 (Krosno II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas