[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2007/2008, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Partyzant Targowiska 26 67 21 4 1 88-20 10 3 0 46-8 11 1 1 42-12
2.  Orzeł Pustyny 26 61 19 4 3 75-21 11 1 1 39-6 8 3 2 36-15
3.  Iwonka Iwonicz 26 56 18 2 6 73-36 10 2 1 36-10 8 0 5 37-26
4.  Orzeł Bażanówka 26 45 13 6 7 53-38 7 4 2 29-18 6 2 5 24-20
5.  LKS Długie 26 44 14 2 10 48-47 9 1 3 27-17 5 1 7 21-30
6.  LKS Pisarowce 26 43 12 7 7 61-48 7 3 3 40-24 5 4 4 21-24
7.  LKS Izdebki 26 32 10 2 14 42-45 6 1 6 27-24 4 1 8 15-21 2 3 1 0 1 3-2
8.  Piast Miejsce Piastowe 26 32 10 2 14 46-44 7 0 6 26-17 3 2 8 20-27 2 3 1 0 1 2-3
9.  LKS Haczów 26 31 9 4 13 27-40 6 2 5 16-15 3 2 8 11-25
10.  Iskra Przysietnica 26 29 8 5 13 42-50 5 2 6 23-23 3 3 7 19-27
11.  Szarotka Nowosielce 26 27 7 6 13 30-47 3 2 8 13-22 4 4 5 17-25
12.  Płomień Zmiennica 26 24 7 3 16 37-63 3 3 7 20-24 4 0 9 17-39 2 3 1 0 1 4-3
13.  Gabry Łukowe 26 24 8 0 18 28-90 4 0 9 17-46 4 0 9 11-44 2 3 1 0 1 3-4
14.  Osława Zagórz 26 7 2 1 23 18-79 1 0 12 10-45 1 1 11 8-34
Osława Zagórz wycofała się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Partyzant Targowiska    1-0 3-2 2-2 2-2 5-0 3-0 7-0 1-0 4-1 1-1 7-0 7-0 3-0* 
 2 Orzeł Pustyny1-2     5-0 8-0 3-2 2-0 4-2 0-0 2-0 4-0 1-0 3-0 3-0* 3-0* 
 3 Iwonka Iwonicz0-1 4-4     0-0 5-2 3-0 2-0 1-0 3-0 3-2 5-0 4-1 3-0 3-0* 
 4 Orzeł Bażanówka3-3 0-5 1-2     1-0 2-2 1-0 3-1 6-1 3-1 1-1 3-0* 4-1 1-1 
 5 LKS Długie0-3 2-1 0-3 0-3     2-2 1-0 3-1 3-1 2-0 3-2 3-1 5-0 3-0 
 6 LKS Pisarowce1-5 1-1 2-3 0-2 3-0     5-2 3-2 1-1 2-2 6-0 4-2 8-2 4-2 
 7 LKS Izdebki2-4 1-4 4-2 1-0 1-2 4-5     3-1 0-2 1-1 4-0 1-2 2-0 3-1 
 8 Piast Miejsce Piastowe0-2 1-4 1-3 1-0 4-0 1-2 1-0     4-0 3-0* 0-2 1-2 6-2 3-0* 
 9 LKS Haczów2-1 0-1 0-3 1-3 2-0 2-2 1-2 1-0     2-0 1-1 2-1 0-1 2-0 
 10 Iskra Przysietnica2-4 1-4 0-5 2-0 0-2 2-2 1-1 3-2 3-1     0-1 0-1 6-0 3-0* 
 11 Szarotka Nowosielce0-2 1-1 0-1 3-1 2-3 1-0 0-3 1-5 0-1 0-0     4-1 0-1 1-3 
 12 Płomień Zmiennica1-3 1-4 5-3 1-3 4-1 0-1 1-2 0-0 1-1 1-3 2-2     0-1 3-0* 
 13 Gabry Łukowe0-6 1-4 4-3 1-7 3-4 0-2 1-0 1-6 1-0 0-5 1-4 2-4     2-1 
 14 Osława Zagórz0-6 1-3 1-7 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 2-4 0-3* 5-2 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12 sierpnia

LKS Długie 3-1 Piast Miejsce Piastowe
Orzeł Bażanówka 4-1 Gabry Łukowe
Płomień Zmiennica 1-4 Orzeł Pustyny
LKS Izdebki 4-0 Szarotka Nowosielce
Osława Zagórz 0-6 Partyzant Targowiska
Iskra Przysietnica 2-2 LKS Pisarowce
LKS Haczów 0-3 Iwonka Iwonicz

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Iwonka Iwonicz 5-2 LKS Długie
LKS Pisarowce 1-1 LKS Haczów
Partyzant Targowiska 4-1 Iskra Przysietnica
Szarotka Nowosielce 1-3 Osława Zagórz
Orzeł Pustyny 4-2 LKS Izdebki
Gabry Łukowe 2-4 Płomień Zmiennica
Piast Miejsce Piastowe 1-0 Orzeł Bażanówka

Kolejka 3 - 19 sierpnia

LKS Długie 0-3 Orzeł Bażanówka
Płomień Zmiennica 0-0 Piast Miejsce Piastowe
LKS Izdebki 2-0 Gabry Łukowe
Osława Zagórz 1-3 Orzeł Pustyny
Iskra Przysietnica 0-1 Szarotka Nowosielce
LKS Haczów 2-1 Partyzant Targowiska
Iwonka Iwonicz 3-0 LKS Pisarowce

Kolejka 4 - 26 sierpnia

LKS Pisarowce 3-0 LKS Długie
Partyzant Targowiska 3-2 Iwonka Iwonicz
Szarotka Nowosielce 0-1 LKS Haczów
Orzeł Pustyny 4-0 Iskra Przysietnica 5 września
w związku ze śmiercią wiceprezesa gospodarzy w pierwotnym terminie nie odbył się
Gabry Łukowe 2-1 Osława Zagórz
Piast Miejsce Piastowe 1-0 LKS Izdebki
Orzeł Bażanówka 3-0 Płomień Zmiennica
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 5 - 2 września

LKS Długie 3-1 Płomień Zmiennica
LKS Izdebki 1-0 Orzeł Bażanówka
Osława Zagórz 1-2 Piast Miejsce Piastowe
Iskra Przysietnica 6-0 Gabry Łukowe
LKS Haczów 0-1 Orzeł Pustyny
Iwonka Iwonicz 5-0 Szarotka Nowosielce
LKS Pisarowce 1-5 Partyzant Targowiska

Kolejka 6 - 9 września

Partyzant Targowiska 2-2 LKS Długie
Szarotka Nowosielce 1-0 LKS Pisarowce
Orzeł Pustyny 5-0 Iwonka Iwonicz
Gabry Łukowe 1-0 LKS Haczów
Piast Miejsce Piastowe 3-0 Iskra Przysietnica
(wo)
na boisku 1-1, brak młodzieżowca w składzie Iskry
Orzeł Bażanówka 1-1 Osława Zagórz
Płomień Zmiennica 1-2 LKS Izdebki

Kolejka 7 - 16 września

LKS Długie 1-0 LKS Izdebki
Osława Zagórz 5-2 Płomień Zmiennica
Iskra Przysietnica 2-0 Orzeł Bażanówka
LKS Haczów 1-0 Piast Miejsce Piastowe
Iwonka Iwonicz 3-0 Gabry Łukowe
LKS Pisarowce 1-1 Orzeł Pustyny
Partyzant Targowiska 1-1 Szarotka Nowosielce

Kolejka 8 - 23 września

Szarotka Nowosielce 2-3 LKS Długie
Orzeł Pustyny 1-2 Partyzant Targowiska
Gabry Łukowe 0-2 LKS Pisarowce
Piast Miejsce Piastowe 1-3 Iwonka Iwonicz
Orzeł Bażanówka 6-1 LKS Haczów
Płomień Zmiennica 1-3 Iskra Przysietnica
LKS Izdebki 3-1 Osława Zagórz

Kolejka 9 - 30 września

LKS Długie 3-0 Osława Zagórz
Iskra Przysietnica 1-1 LKS Izdebki
LKS Haczów 2-1 Płomień Zmiennica
Iwonka Iwonicz 0-0 Orzeł Bażanówka
LKS Pisarowce 3-2 Piast Miejsce Piastowe
Partyzant Targowiska 7-0 Gabry Łukowe
Szarotka Nowosielce 1-1 Orzeł Pustyny

Kolejka 10 - 7 października

Orzeł Pustyny 3-2 LKS Długie
Gabry Łukowe 1-4 Szarotka Nowosielce
Piast Miejsce Piastowe 0-2 Partyzant Targowiska
Orzeł Bażanówka 2-2 LKS Pisarowce
Płomień Zmiennica 5-3 Iwonka Iwonicz
LKS Izdebki 0-2 LKS Haczów
Osława Zagórz 2-4 Iskra Przysietnica

Kolejka 11 - 14 października

LKS Długie 2-0 Iskra Przysietnica
LKS Haczów 2-0 Osława Zagórz
Iwonka Iwonicz 2-0 LKS Izdebki
LKS Pisarowce 4-2 Płomień Zmiennica
Partyzant Targowiska 2-2 Orzeł Bażanówka
Szarotka Nowosielce 1-5 Piast Miejsce Piastowe
Orzeł Pustyny 3-0 Gabry Łukowe
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 12 - 21 października

Piast Miejsce Piastowe 1-4 Orzeł Pustyny
Orzeł Bażanówka 1-1 Szarotka Nowosielce
Płomień Zmiennica 1-3 Partyzant Targowiska
LKS Izdebki 4-5 LKS Pisarowce 4 listopada
w pierwotnym terminie (21 października) w związku z wyjazdem gości na Słowację
Osława Zagórz 1-7 Iwonka Iwonicz
Iskra Przysietnica 3-1 LKS Haczów
LKS Długie 5-0 Gabry Łukowe

Kolejka 13 - 28 października

Iwonka Iwonicz 3-2 Iskra Przysietnica
LKS Pisarowce 4-2 Osława Zagórz
Partyzant Targowiska 3-0 LKS Izdebki
Szarotka Nowosielce 4-1 Płomień Zmiennica
Orzeł Pustyny 8-0 Orzeł Bażanówka
Gabry Łukowe 1-6 Piast Miejsce Piastowe
LKS Haczów 2-0 LKS Długie

Kolejka 14 - 30 marca

Piast Miejsce Piastowe 4-0 LKS Długie
Gabry Łukowe 1-7 Orzeł Bażanówka
Orzeł Pustyny 3-0 Płomień Zmiennica
Szarotka Nowosielce 0-3 LKS Izdebki
Partyzant Targowiska 3-0 Osława Zagórz
(wo)
LKS Pisarowce 2-2 Iskra Przysietnica
Iwonka Iwonicz 3-0 LKS Haczów

Kolejka 15 - 6 kwietnia

LKS Długie 0-3 Iwonka Iwonicz
LKS Haczów 2-2 LKS Pisarowce
Iskra Przysietnica 2-4 Partyzant Targowiska
Osława Zagórz 0-3 Szarotka Nowosielce
(wo)
LKS Izdebki 1-4 Orzeł Pustyny
Płomień Zmiennica 0-1 Gabry Łukowe
Orzeł Bażanówka 3-1 Piast Miejsce Piastowe

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Orzeł Bażanówka 1-0 LKS Długie
Piast Miejsce Piastowe 1-2 Płomień Zmiennica
Gabry Łukowe 1-0 LKS Izdebki
Orzeł Pustyny 3-0 Osława Zagórz
(wo)
Szarotka Nowosielce 0-0 Iskra Przysietnica
Partyzant Targowiska 1-0 LKS Haczów
LKS Pisarowce 2-3 Iwonka Iwonicz

Kolejka 17 - 20 kwietnia

LKS Długie 2-2 LKS Pisarowce
Iwonka Iwonicz 0-1 Partyzant Targowiska
LKS Haczów 1-1 Szarotka Nowosielce
Iskra Przysietnica 1-4 Orzeł Pustyny
Osława Zagórz 0-3 Gabry Łukowe
(wo)
LKS Izdebki 3-1 Piast Miejsce Piastowe
Płomień Zmiennica 1-3 Orzeł Bażanówka

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Płomień Zmiennica 4-1 LKS Długie
Orzeł Bażanówka 1-0 LKS Izdebki
Piast Miejsce Piastowe 3-0 Osława Zagórz
(wo)
Gabry Łukowe 0-5 Iskra Przysietnica
Orzeł Pustyny 2-0 LKS Haczów
Szarotka Nowosielce 0-1 Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska 5-0 LKS Pisarowce

Kolejka 19 - 4 maja

LKS Długie 0-3 Partyzant Targowiska
LKS Pisarowce 6-0 Szarotka Nowosielce
Iwonka Iwonicz 4-4 Orzeł Pustyny
LKS Haczów 0-1 Gabry Łukowe
Iskra Przysietnica 3-2 Piast Miejsce Piastowe
Osława Zagórz 0-3 Orzeł Bażanówka
(wo)
LKS Izdebki 1-2 Płomień Zmiennica

Kolejka 20 - 11 maja

LKS Izdebki 1-2 LKS Długie
Płomień Zmiennica 3-0 Osława Zagórz
(wo)
Orzeł Bażanówka 3-1 Iskra Przysietnica
Piast Miejsce Piastowe 4-0 LKS Haczów
Gabry Łukowe 4-3 Iwonka Iwonicz
Orzeł Pustyny 2-0 LKS Pisarowce
Szarotka Nowosielce 0-2 Partyzant Targowiska

Kolejka 21 - 18 maja

LKS Długie 3-2 Szarotka Nowosielce
Partyzant Targowiska 1-0 Orzeł Pustyny
LKS Pisarowce 8-2 Gabry Łukowe
Iwonka Iwonicz 1-0 Piast Miejsce Piastowe
LKS Haczów 1-3 Orzeł Bażanówka
Iskra Przysietnica 0-1 Płomień Zmiennica
Osława Zagórz 0-3 LKS Izdebki
(wo)

Kolejka 22 - 25 maja

Osława Zagórz 0-3 LKS Długie
(wo)
LKS Izdebki 1-1 Iskra Przysietnica
Płomień Zmiennica 1-1 LKS Haczów
Orzeł Bażanówka 1-2 Iwonka Iwonicz
Piast Miejsce Piastowe 1-2 LKS Pisarowce
Gabry Łukowe 0-6 Partyzant Targowiska
Orzeł Pustyny 1-0 Szarotka Nowosielce

Kolejka 23 - 1 czerwca

LKS Długie 2-1 Orzeł Pustyny
Szarotka Nowosielce 0-1 Gabry Łukowe
Partyzant Targowiska 7-0 Piast Miejsce Piastowe
LKS Pisarowce 0-2 Orzeł Bażanówka
Iwonka Iwonicz 4-1 Płomień Zmiennica
LKS Haczów 1-2 LKS Izdebki
Iskra Przysietnica 3-0 Osława Zagórz
(wo)

Kolejka 24 - 8 czerwca

Iskra Przysietnica 0-2 LKS Długie
Osława Zagórz 0-3 LKS Haczów
(wo)
LKS Izdebki 4-2 Iwonka Iwonicz
Płomień Zmiennica 0-1 LKS Pisarowce
Orzeł Bażanówka 3-3 Partyzant Targowiska
Piast Miejsce Piastowe 0-2 Szarotka Nowosielce
Gabry Łukowe 1-4 Orzeł Pustyny

Kolejka 25 - 15 czerwca

Gabry Łukowe 3-4 LKS Długie
Orzeł Pustyny 0-0 Piast Miejsce Piastowe
Szarotka Nowosielce 3-1 Orzeł Bażanówka
Partyzant Targowiska 7-0 Płomień Zmiennica
LKS Pisarowce 5-2 LKS Izdebki
Iwonka Iwonicz 3-0 Osława Zagórz
(wo)
LKS Haczów 2-0 Iskra Przysietnica

REKLAMA

Kolejka 26 - 22 czerwca

LKS Długie 3-1 LKS Haczów
Iskra Przysietnica 0-5 Iwonka Iwonicz
Osława Zagórz 0-3 LKS Pisarowce
(wo)
LKS Izdebki 2-4 Partyzant Targowiska
Płomień Zmiennica 2-2 Szarotka Nowosielce
Orzeł Bażanówka 0-5 Orzeł Pustyny
Piast Miejsce Piastowe 6-2 Gabry Łukowe

Klasa okręgowa 2007/2008 (Krosno)

Klasa A 2007/2008 (Krosno II)

Klasa B 2007/2008 (Krosno I)
Klasa B 2007/2008 (Krosno II)
Klasa B 2007/2008 (Krosno III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas