[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2007/2008, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Jasionka 24 52 16 4 4 65-27 8 3 1 34-12 8 1 3 31-15
2.  Karpaty Klimkówka 24 48 15 3 6 55-33 9 1 2 32-10 6 2 4 23-23
3.  Wisłok Krościenko Wyżne 24 40 12 4 8 42-30 5 1 6 20-16 7 3 2 22-14
4.  JKS Jasionów 24 38 10 8 6 54-31 7 3 2 34-8 3 5 4 20-23
5.  LKS Kombornia 24 36 11 3 10 43-38 5 2 5 22-19 6 1 5 21-19 2 4 1 1 0 6-2
6.  Nafciarz Bóbrka 24 36 10 6 8 52-47 6 3 3 32-21 4 3 5 20-26 2 1 0 1 1 2-6
7.  Błękitni Jasienica Rosielna 24 32 10 2 12 40-47 6 1 5 25-24 4 1 7 15-23
8.  LKS Lubatowa 24 30 8 6 10 36-48 5 2 5 21-23 3 4 5 15-25
9.  Guzikówka Krosno 24 29 8 5 11 28-50 5 4 3 17-16 3 1 8 11-34
10.  Cisy Jabłonica Polska 24 28 8 4 12 49-53 4 2 6 28-29 4 2 6 21-24 2 6 2 0 0 5-2
11.  LKS Golcowa 24 28 8 4 12 50-59 5 3 4 25-23 3 1 8 25-36 2 0 0 0 2 2-5
12.  Błękitni Żeglce 24 24 6 6 12 33-48 2 2 8 16-27 4 4 4 17-21
13.  Victoria Dobieszyn 24 19 6 1 17 30-66 3 1 8 15-28 3 0 9 15-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Huragan Jasionka    4-0 2-2 4-1 1-0 0-2 3-0 1-1 4-0 3-1 4-2 2-2 6-1 
 2 Karpaty Klimkówka2-2     1-3 4-0 5-1 4-1 2-1 4-0 5-0 1-0 2-1 0-1 2-0 
 3 Wisłok Krościenko Wyżne1-0 0-1     1-1 0-1 1-2 0-1 2-3 1-0 4-2 5-1 2-3 3-1 
 4 JKS Jasionów0-2 0-0 0-0     3-1 4-1 5-0 6-0 6-0 0-3* 4-1 0-0 6-0 
 5 LKS Kombornia3-2 0-2 1-1 3-0     4-0 2-1 2-2 0-1 3-5 1-2 0-1 3-2 
 6 Nafciarz Bóbrka2-0 0-3 3-4 0-0 2-2     5-1 2-2 5-1 2-1 6-4 4-1 1-2 
 7 Błękitni Jasienica Rosielna1-3 1-3 1-0 1-2 3-2 3-2     3-1 4-1 2-2 1-4 4-1 1-3 
 8 LKS Lubatowa1-6 0-4 0-1 4-2 1-0 2-4 1-1     2-0 3-0 2-2 2-3 3-0 
 9 Guzikówka Krosno0-2 2-2 1-2 2-2 1-2 0-0 3-2 1-0     2-2 2-1 2-1 1-0 
 10 Cisy Jabłonica Polska2-4 5-3 1-2 0-4 1-2 3-4 0-4 2-2 3-0     3-1 2-2 6-1 
 11 LKS Golcowa0-1 5-1 3-4 2-2 1-5 2-1 1-0 2-1 3-3 1-2     2-2 3-1 
 12 Błękitni Żeglce1-4 3-0* 0-3 1-1 0-2 1-1 1-3 0-1 0-3 1-2 5-3     3-4 
 13 Victoria Dobieszyn2-5 3-4 1-0 1-5 1-3 2-2 0-1 0-2 1-2 2-1 1-3 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.
 
Wisłok Krościenko Wyżne 2-3 Błękitni Żeglce
Nafciarz Bóbrka 6-4 LKS Golcowa
Huragan Jasionka 4-0 Karpaty Klimkówka
Guzikówka Krosno 1-0 Victoria Dobieszyn
LKS Kombornia 2-2 LKS Lubatowa
JKS Jasionów 0-3 Cisy Jabłonica Polska
(wo)
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-1

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
LKS Lubatowa 4-2 JKS Jasionów
Victoria Dobieszyn 1-3 LKS Kombornia
Karpaty Klimkówka 5-0 Guzikówka Krosno
LKS Golcowa 0-1 Huragan Jasionka
Błękitni Żeglce 1-1 Nafciarz Bóbrka
Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 Wisłok Krościenko Wyżne

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Nafciarz Bóbrka 5-1 Błękitni Jasienica Rosielna
Huragan Jasionka 2-2 Błękitni Żeglce
Guzikówka Krosno 2-1 LKS Golcowa
LKS Kombornia 0-2 Karpaty Klimkówka
JKS Jasionów 6-0 Victoria Dobieszyn
Cisy Jabłonica Polska 2-2 LKS Lubatowa

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: LKS Lubatowa.
 
Victoria Dobieszyn 2-1 Cisy Jabłonica Polska
Karpaty Klimkówka 4-0 JKS Jasionów
LKS Golcowa 1-5 LKS Kombornia
Błękitni Żeglce 0-3 Guzikówka Krosno
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Huragan Jasionka
Wisłok Krościenko Wyżne 1-2 Nafciarz Bóbrka

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Nafciarz Bóbrka.
 
Huragan Jasionka 2-2 Wisłok Krościenko Wyżne
Guzikówka Krosno 3-2 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Kombornia 0-1 Błękitni Żeglce
JKS Jasionów 4-1 LKS Golcowa
Cisy Jabłonica Polska 5-3 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatowa 3-0 Victoria Dobieszyn

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: Victoria Dobieszyn.
 
Karpaty Klimkówka 4-0 LKS Lubatowa
LKS Golcowa 1-2 Cisy Jabłonica Polska
Błękitni Żeglce 1-1 JKS Jasionów
Błękitni Jasienica Rosielna 3-2 LKS Kombornia
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 Guzikówka Krosno
Nafciarz Bóbrka 2-0 Huragan Jasionka

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: Huragan Jasionka.
 
Guzikówka Krosno 0-0 Nafciarz Bóbrka
LKS Kombornia 1-1 Wisłok Krościenko Wyżne
JKS Jasionów 5-0 Błękitni Jasienica Rosielna
Cisy Jabłonica Polska 2-2 Błękitni Żeglce
LKS Lubatowa 2-2 LKS Golcowa
Victoria Dobieszyn 3-4 Karpaty Klimkówka

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
LKS Golcowa 3-1 Victoria Dobieszyn
Błękitni Żeglce 0-1 LKS Lubatowa
Błękitni Jasienica Rosielna 2-2 Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Krościenko Wyżne 1-1 JKS Jasionów
Nafciarz Bóbrka 2-2 LKS Kombornia
Huragan Jasionka 4-0 Guzikówka Krosno

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: Guzikówka Krosno.
 
LKS Kombornia 3-2 Huragan Jasionka
JKS Jasionów 4-1 Nafciarz Bóbrka
Cisy Jabłonica Polska 1-2 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Lubatowa 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna
Victoria Dobieszyn 1-0 Błękitni Żeglce
Karpaty Klimkówka 2-1 LKS Golcowa

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: LKS Golcowa.
 
Błękitni Żeglce 3-0 Karpaty Klimkówka
(wo)
na boisku 1-3, udział nieuprawnionego zawodnika
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Victoria Dobieszyn
Wisłok Krościenko Wyżne 2-3 LKS Lubatowa
Nafciarz Bóbrka 2-1 Cisy Jabłonica Polska
Huragan Jasionka 4-1 JKS Jasionów
Guzikówka Krosno 1-2 LKS Kombornia

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: LKS Kombornia.
 
JKS Jasionów 6-0 Guzikówka Krosno
Cisy Jabłonica Polska 2-4 Huragan Jasionka
LKS Lubatowa 2-4 Nafciarz Bóbrka
Victoria Dobieszyn 1-0 Wisłok Krościenko Wyżne
Karpaty Klimkówka 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Golcowa 2-2 Błękitni Żeglce

Kolejka 12 - 21 października

Pauza: Błękitni Żeglce.
 
Błękitni Jasienica Rosielna 1-4 LKS Golcowa
Wisłok Krościenko Wyżne 0-1 Karpaty Klimkówka
Nafciarz Bóbrka 1-2 Victoria Dobieszyn
Huragan Jasionka 1-1 LKS Lubatowa
Guzikówka Krosno 2-2 Cisy Jabłonica Polska
LKS Kombornia 3-0 JKS Jasionów

Kolejka 13 - 28 października

Pauza: JKS Jasionów.
 
Cisy Jabłonica Polska 1-2 LKS Kombornia
LKS Lubatowa 2-0 Guzikówka Krosno
Victoria Dobieszyn 2-5 Huragan Jasionka
Karpaty Klimkówka 4-1 Nafciarz Bóbrka
LKS Golcowa 3-4 Wisłok Krościenko Wyżne
Błękitni Żeglce 1-3 Błękitni Jasienica Rosielna

Kolejka 14 - 30 marca

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.
 
Błękitni Żeglce 0-3 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Golcowa 2-1 Nafciarz Bóbrka
Karpaty Klimkówka 2-2 Huragan Jasionka
Victoria Dobieszyn 1-2 Guzikówka Krosno
LKS Lubatowa 1-0 LKS Kombornia
Cisy Jabłonica Polska 0-4 JKS Jasionów

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
JKS Jasionów 6-0 LKS Lubatowa
LKS Kombornia 3-2 Victoria Dobieszyn
Guzikówka Krosno 2-2 Karpaty Klimkówka
Huragan Jasionka 4-2 LKS Golcowa
Nafciarz Bóbrka 4-1 Błękitni Żeglce
Wisłok Krościenko Wyżne 0-1 Błękitni Jasienica Rosielna

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Pauza: Wisłok Krościenko Wyżne.
 
Błękitni Jasienica Rosielna 3-2 Nafciarz Bóbrka
Błękitni Żeglce 1-4 Huragan Jasionka
LKS Golcowa 3-3 Guzikówka Krosno
Karpaty Klimkówka 5-1 LKS Kombornia
Victoria Dobieszyn 1-5 JKS Jasionów
LKS Lubatowa 3-0 Cisy Jabłonica Polska

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Pauza: LKS Lubatowa.
 
Cisy Jabłonica Polska 6-1 Victoria Dobieszyn
JKS Jasionów 0-0 Karpaty Klimkówka
LKS Kombornia 1-2 LKS Golcowa
Guzikówka Krosno 2-1 Błękitni Żeglce
Huragan Jasionka 3-0 Błękitni Jasienica Rosielna
Nafciarz Bóbrka 3-4 Wisłok Krościenko Wyżne

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Pauza: Nafciarz Bóbrka.
 
Wisłok Krościenko Wyżne 1-0 Huragan Jasionka
Błękitni Jasienica Rosielna 4-1 Guzikówka Krosno
Błękitni Żeglce 0-2 LKS Kombornia
LKS Golcowa 2-2 JKS Jasionów
Karpaty Klimkówka 1-0 Cisy Jabłonica Polska
Victoria Dobieszyn 0-2 LKS Lubatowa

Kolejka 19 - 4 maja

Pauza: Victoria Dobieszyn.
 
LKS Lubatowa 0-4 Karpaty Klimkówka
Cisy Jabłonica Polska 3-1 LKS Golcowa
JKS Jasionów 0-0 Błękitni Żeglce
LKS Kombornia 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna
Guzikówka Krosno 1-2 Wisłok Krościenko Wyżne
Huragan Jasionka 0-2 Nafciarz Bóbrka

Kolejka 20 - 11 maja

Pauza: Huragan Jasionka.
 
Nafciarz Bóbrka 5-1 Guzikówka Krosno
Wisłok Krościenko Wyżne 0-1 LKS Kombornia
Błękitni Jasienica Rosielna 1-2 JKS Jasionów
Błękitni Żeglce 1-2 Cisy Jabłonica Polska
LKS Golcowa 2-1 LKS Lubatowa
Karpaty Klimkówka 2-0 Victoria Dobieszyn

Kolejka 21 - 18 maja

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
Victoria Dobieszyn 1-3 LKS Golcowa
LKS Lubatowa 2-3 Błękitni Żeglce
Cisy Jabłonica Polska 0-4 Błękitni Jasienica Rosielna
JKS Jasionów 0-0 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Kombornia 4-0 Nafciarz Bóbrka
Guzikówka Krosno 0-2 Huragan Jasionka

Kolejka 22 - 25 maja

Pauza: Guzikówka Krosno.
 
Huragan Jasionka 1-0 LKS Kombornia
Nafciarz Bóbrka 0-0 JKS Jasionów 22 maja
Wisłok Krościenko Wyżne 4-2 Cisy Jabłonica Polska
Błękitni Jasienica Rosielna 3-1 LKS Lubatowa
Błękitni Żeglce 3-4 Victoria Dobieszyn
LKS Golcowa 5-1 Karpaty Klimkówka

Kolejka 23 - 1 czerwca

Pauza: LKS Golcowa.
 
Karpaty Klimkówka 0-1 Błękitni Żeglce
Victoria Dobieszyn 0-1 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Lubatowa 0-1 Wisłok Krościenko Wyżne
Cisy Jabłonica Polska 3-4 Nafciarz Bóbrka
JKS Jasionów 0-2 Huragan Jasionka
LKS Kombornia 0-1 Guzikówka Krosno

Kolejka 24 - 8 czerwca

Pauza: LKS Kombornia.
 
Guzikówka Krosno 2-2 JKS Jasionów
Huragan Jasionka 3-1 Cisy Jabłonica Polska
Nafciarz Bóbrka 2-2 LKS Lubatowa
Wisłok Krościenko Wyżne 3-1 Victoria Dobieszyn
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Karpaty Klimkówka
Błękitni Żeglce 5-3 LKS Golcowa

Kolejka 25 - 15 czerwca

Pauza: Błękitni Żeglce.
 
LKS Golcowa 1-0 Błękitni Jasienica Rosielna
Karpaty Klimkówka 1-3 Wisłok Krościenko Wyżne
Victoria Dobieszyn 2-2 Nafciarz Bóbrka
LKS Lubatowa 1-6 Huragan Jasionka
Cisy Jabłonica Polska 3-0 Guzikówka Krosno
JKS Jasionów 3-1 LKS Kombornia

REKLAMA

Kolejka 26 - 22 czerwca

Pauza: JKS Jasionów.
 
LKS Kombornia 3-5 Cisy Jabłonica Polska
Guzikówka Krosno 1-0 LKS Lubatowa
Huragan Jasionka 6-1 Victoria Dobieszyn
Nafciarz Bóbrka 0-3 Karpaty Klimkówka
Wisłok Krościenko Wyżne 5-1 LKS Golcowa
Błękitni Jasienica Rosielna 4-1 Błękitni Żeglce

Klasa A 2007/2008 (Krosno I)
Klasa A 2007/2008 (Krosno II)

Klasa B 2007/2008 (Krosno I)
Klasa B 2007/2008 (Krosno III)

Klasa C 2007/2008 (Krosno I)
Klasa C 2007/2008 (Krosno II)
Klasa C 2007/2008 (Krosno III)
Klasa C 2007/2008 (Krosno IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas