[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2007/2008, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Sieniawa 20 48 15 3 2 62-22 10 0 0 40-6 5 3 2 22-16
2.  Krokus Ropienka 20 46 14 4 2 41-12 7 2 1 20-5 7 2 1 21-7
3.  Bumar Rudenka 20 42 13 3 4 66-27 7 2 1 41-11 6 1 3 25-16
4.  Drzewiarz Rzepedź 20 40 13 1 6 63-30 8 0 2 37-11 5 1 4 26-19
5.  Jawornik Czarna 20 32 10 2 8 53-48 8 1 1 31-16 2 1 7 22-32
6.  Pionier Średnia Wieś 20 25 8 1 11 41-43 5 0 5 23-21 3 1 6 18-22
7.  Pogórze Srogów Górny 20 23 6 5 9 42-52 4 3 3 25-20 2 2 6 17-32 2 3 1 0 1 6-6
8.  LKS Czaszyn 20 23 7 2 11 41-68 4 2 4 25-28 3 0 7 16-40 2 3 1 0 1 6-6
9.  ULKS Czerteż 20 22 7 1 12 37-51 3 0 7 16-25 4 1 5 21-26
10.  Juventus Poraż 20 15 4 3 13 31-57 3 2 5 19-27 1 1 8 12-30
11.  Grom Sanoczek 20 1 0 1 19 24-91 0 1 9 12-42 0 0 10 12-49
Grodzisko Hoczew wycofało się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Wisłok Sieniawa    2-1 5-1 3-0 1-0 4-1 3-1 4-0 5-1 6-0 7-1 
 2 Krokus Ropienka0-0     0-1 4-0 2-1 1-0 1-1 2-1 5-0 1-0 4-1 
 3 Bumar Rudenka6-1 0-0     2-3 3-3 4-0 5-1 11-0 2-0 5-3 3-0* 
 4 Drzewiarz Rzepedź2-3 0-1 2-1     2-1 3-2 8-1 5-0 5-1 3-1 7-0 
 5 Jawornik Czarna2-1 1-1 0-3* 3-2     5-3 3-0 7-3 3-1 2-1 5-1 
 6 Pionier Średnia Wieś1-5 1-3 3-2 1-0 6-0     0-1 3-5 0-2 2-0 6-3 
 7 Pogórze Srogów Górny2-2 0-1 1-5 3-3 4-2 2-2     4-0 0-3* 6-1 3-1 
 8 LKS Czaszyn1-1 0-4 0-3 0-4 3-4 1-0 6-2     4-4 4-3 6-3 
 9 ULKS Czerteż0-2 0-2 2-4 1-4 4-3 0-2 3-2 2-3     0-2 4-1 
 10 Juventus Poraż1-3 1-2 2-2 0-7 6-3 0-2 3-3 2-1 0-3     4-1 
 11 Grom Sanoczek1-4 2-6 1-3 2-3 1-5 2-6 0-5* 0-3 2-6 1-1     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: Juventus Poraż.
 
Wisłok Sieniawa 7-1 Grom Sanoczek
Drzewiarz Rzepedź 5-0 LKS Czaszyn
Jawornik Czarna 3-0 Pogórze Srogów Górny
Krokus Ropienka 1-0 Pionier Średnia Wieś
Bumar Rudenka 2-0 ULKS Czerteż

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Drzewiarz Rzepedź.
 
ULKS Czerteż 0-2 Wisłok Sieniawa
Pionier Średnia Wieś 3-2 Bumar Rudenka
Pogórze Srogów Górny 0-1 Krokus Ropienka
LKS Czaszyn 3-4 Jawornik Czarna
Grom Sanoczek 1-1 Juventus Poraż

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Pauza: Jawornik Czarna.
 
Wisłok Sieniawa 6-0 Juventus Poraż
Drzewiarz Rzepedź 7-0 Grom Sanoczek
Krokus Ropienka 2-1 LKS Czaszyn
Bumar Rudenka 5-1 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 0-2 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Pionier Średnia Wieś 1-5 Wisłok Sieniawa
Pogórze Srogów Górny 0-3 ULKS Czerteż
(wo)
na boisku 1-0, udział nieuprawnionego zawodnika
LKS Czaszyn 0-3 Bumar Rudenka
Grom Sanoczek 1-5 Jawornik Czarna
Juventus Poraż 0-7 Drzewiarz Rzepedź

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Bumar Rudenka.
 
Wisłok Sieniawa 3-0 Drzewiarz Rzepedź
Jawornik Czarna 2-1 Juventus Poraż
Krokus Ropienka 4-1 Grom Sanoczek
ULKS Czerteż 2-3 LKS Czaszyn
Pionier Średnia Wieś 0-1 Pogórze Srogów Górny

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: ULKS Czerteż.
 
Pogórze Srogów Górny 2-2 Wisłok Sieniawa
LKS Czaszyn 1-0 Pionier Średnia Wieś
Grom Sanoczek 1-3 Bumar Rudenka
Juventus Poraż 1-2 Krokus Ropienka
Drzewiarz Rzepedź 2-1 Jawornik Czarna

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
Wisłok Sieniawa 1-0 Jawornik Czarna
Krokus Ropienka 4-0 Drzewiarz Rzepedź
Bumar Rudenka 5-3 Juventus Poraż
ULKS Czerteż 4-1 Grom Sanoczek
Pogórze Srogów Górny 4-0 LKS Czaszyn

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
LKS Czaszyn 1-1 Wisłok Sieniawa
Grom Sanoczek 2-6 Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż 0-3 ULKS Czerteż
Drzewiarz Rzepedź 2-1 Bumar Rudenka
Jawornik Czarna 1-1 Krokus Ropienka

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: LKS Czaszyn.
 
Wisłok Sieniawa 2-1 Krokus Ropienka
Bumar Rudenka 3-3 Jawornik Czarna
ULKS Czerteż 1-4 Drzewiarz Rzepedź
Pionier Średnia Wieś 2-0 Juventus Poraż
Pogórze Srogów Górny 3-1 Grom Sanoczek

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
Grom Sanoczek 0-3 LKS Czaszyn
Juventus Poraż 3-3 Pogórze Srogów Górny
Drzewiarz Rzepedź 3-2 Pionier Średnia Wieś
Jawornik Czarna 3-1 ULKS Czerteż
Krokus Ropienka 0-1 Bumar Rudenka

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Grom Sanoczek.
 
ULKS Czerteż 0-2 Krokus Ropienka
Pionier Średnia Wieś 6-0 Jawornik Czarna
Pogórze Srogów Górny 3-3 Drzewiarz Rzepedź
LKS Czaszyn 4-3 Juventus Poraż
Bumar Rudenka 6-1 Wisłok Sieniawa

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Pauza: Juventus Poraż.
 
Grom Sanoczek 1-4 Wisłok Sieniawa
LKS Czaszyn 0-4 Drzewiarz Rzepedź
Pogórze Srogów Górny 4-2 Jawornik Czarna
Pionier Średnia Wieś 1-3 Krokus Ropienka
ULKS Czerteż 2-4 Bumar Rudenka

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Pauza: Drzewiarz Rzepedź.
 
Wisłok Sieniawa 5-1 ULKS Czerteż
Bumar Rudenka 4-0 Pionier Średnia Wieś
Krokus Ropienka 1-1 Pogórze Srogów Górny
Jawornik Czarna 7-3 LKS Czaszyn
Juventus Poraż 4-1 Grom Sanoczek

Kolejka 14 - 20 kwietnia

Pauza: Jawornik Czarna.
 
Juventus Poraż 1-3 Wisłok Sieniawa
Grom Sanoczek 2-3 Drzewiarz Rzepedź
LKS Czaszyn 0-4 Krokus Ropienka
Pogórze Srogów Górny 1-5 Bumar Rudenka
Pionier Średnia Wieś 0-2 ULKS Czerteż

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Wisłok Sieniawa 4-1 Pionier Średnia Wieś
ULKS Czerteż 3-2 Pogórze Srogów Górny
Bumar Rudenka 11-0 LKS Czaszyn
Jawornik Czarna 5-1 Grom Sanoczek
Drzewiarz Rzepedź 3-1 Juventus Poraż

Kolejka 16 - 4 maja

Pauza: Bumar Rudenka.
 
Drzewiarz Rzepedź 2-3 Wisłok Sieniawa
Juventus Poraż 6-3 Jawornik Czarna
Grom Sanoczek 2-6 Krokus Ropienka
LKS Czaszyn 4-4 ULKS Czerteż
Pogórze Srogów Górny 2-2 Pionier Średnia Wieś

Kolejka 17 - 11 maja

Pauza: ULKS Czerteż.
 
Wisłok Sieniawa 3-1 Pogórze Srogów Górny
Pionier Średnia Wieś 3-5 LKS Czaszyn 1 maja
Bumar Rudenka 3-0 Grom Sanoczek
(wo)
goście nie przyjechali
Krokus Ropienka 1-0 Juventus Poraż
Jawornik Czarna 3-2 Drzewiarz Rzepedź

Kolejka 18 - 18 maja

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
Jawornik Czarna 2-1 Wisłok Sieniawa
Drzewiarz Rzepedź 0-1 Krokus Ropienka
Juventus Poraż 2-2 Bumar Rudenka
Grom Sanoczek 2-6 ULKS Czerteż
LKS Czaszyn 6-2 Pogórze Srogów Górny

Kolejka 19 - 25 maja

Pauza: Pogórze Srogów Górny.
 
Wisłok Sieniawa 4-0 LKS Czaszyn
Pionier Średnia Wieś 6-3 Grom Sanoczek
ULKS Czerteż 0-2 Juventus Poraż
Bumar Rudenka 2-3 Drzewiarz Rzepedź
Krokus Ropienka 2-1 Jawornik Czarna

Kolejka 20 - 1 czerwca

Pauza: LKS Czaszyn.
 
Krokus Ropienka 0-0 Wisłok Sieniawa
Jawornik Czarna 0-3 Bumar Rudenka
(wo)
w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Drzewiarz Rzepedź 5-1 ULKS Czerteż
Juventus Poraż 0-2 Pionier Średnia Wieś
Grom Sanoczek 0-5 Pogórze Srogów Górny
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 1-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 21 - 8 czerwca

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
LKS Czaszyn 6-3 Grom Sanoczek
Pogórze Srogów Górny 6-1 Juventus Poraż
Pionier Średnia Wieś 1-0 Drzewiarz Rzepedź
ULKS Czerteż 4-3 Jawornik Czarna
Bumar Rudenka 0-0 Krokus Ropienka

Kolejka 22 - 15 czerwca

Pauza: Grom Sanoczek.
 
Wisłok Sieniawa 5-1 Bumar Rudenka
Krokus Ropienka 5-0 ULKS Czerteż
Jawornik Czarna 5-3 Pionier Średnia Wieś
Drzewiarz Rzepedź 8-1 Pogórze Srogów Górny
Juventus Poraż 2-1 LKS Czaszyn

Klasa B 2007/2008 (Krosno I)
Klasa B 2007/2008 (Krosno II)
Klasa B 2007/2008 (Krosno III)

Klasa C 2007/2008 (Krosno II)
Klasa C 2007/2008 (Krosno III)
Klasa C 2007/2008 (Krosno IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas