[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jasiołka Szebnie 26 54 17 3 6 67-34 7 3 3 28-15 10 0 3 39-19
2.  Nafta Chorkówka 26 51 15 6 5 61-39 10 1 2 37-20 5 5 3 24-19
3.  Sparta Draganowa 26 47 14 5 7 50-37 8 2 3 31-18 6 3 4 19-19
4.  Zorza Łęki Dukielskie 26 41 12 5 9 49-41 8 1 4 27-15 4 4 5 22-26
5.  Tempo Nienaszów 26 40 12 4 10 56-46 7 2 4 37-27 5 2 6 19-19
6.  Sparta Osobnica 26 39 11 6 9 53-52 7 3 3 27-21 4 3 6 26-31 2 4 1 1 0 5-4
7.  Orzeł Bieździedza 26 39 11 6 9 56-42 7 1 5 37-23 4 5 4 19-19 2 1 0 1 1 4-5
8.  Dębowczanka Dębowiec 26 38 11 5 10 51-62 6 4 3 28-22 5 1 7 23-40
9.  Polonia Kopytowa 26 37 10 7 9 52-51 5 4 4 28-24 5 3 5 24-27
10.  Liwocz Brzyska 26 35 11 2 13 65-62 7 1 5 38-29 4 1 8 27-33
11.  Orzeł Faliszówka 26 34 9 7 10 64-52 6 4 3 35-19 3 3 7 29-33
12.  Wisłoka Niegłowice 26 22 5 7 14 39-63 4 5 4 25-23 1 2 10 14-40
13.  LKS Warzyce 26 19 5 4 17 35-75 4 2 7 22-32 1 2 10 13-43
14.  Iwełka Iwla 26 15 4 3 19 44-86 2 2 9 21-33 2 1 10 23-53
Orzeł Faliszówka rozgrywa mecze na boisku w Leśniówce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jasiołka Szebnie    1-0 3-1 1-1 1-0 2-1 1-1 3-1 5-1 0-2 1-1 0-2 1-4 9-0 
 2 Nafta Chorkówka2-4     1-3 2-1 3-0* 5-2 3-2 4-0 1-1 3-2 4-2 2-1 4-0 3-2 
 3 Sparta Draganowa1-2 3-4     2-1 1-0 1-1 2-1 0-2 3-1 2-1 3-3 4-0* 5-1 4-1 
 4 Zorza Łęki Dukielskie3-2 0-0 0-2     3-1 4-0 1-2 0-1 3-2 1-3 4-1 1-0 4-0 3-1 
 5 Tempo Nienaszów0-4 1-2 1-1 4-0     4-3 3-2 6-3 1-2 3-2 3-4 1-1 3-1 7-2 
 6 Sparta Osobnica2-1 1-1 2-1 1-1 1-2     2-2 3-0 3-1 3-2 2-6 2-1 4-1 1-2 
 7 Orzeł Bieździedza3-5 1-1 1-3 3-0 0-2 2-3     2-1 3-4 4-2 3-1 4-0 6-1 5-0 
 8 Dębowczanka Dębowiec2-5 2-2 5-1 2-3 0-0 2-5 0-0     2-0 3-1 2-0 3-3 1-0 4-2 
 9 Polonia Kopytowa3-2 3-0 1-1 0-1 5-1 1-1 1-2 2-2     6-5 1-4 3-0 2-2 0-3* 
 10 Liwocz Brzyska0-5 1-1 2-3 2-4 1-4 6-2 2-1 10-0 1-2     1-0 4-1 2-1 6-5 
 11 Orzeł Faliszówka1-3 3-2 0-1 1-1 1-1 0-2 1-1 5-2 1-1 6-2     5-2 6-0 5-1 
 12 Wisłoka Niegłowice1-2 0-3* 3-1 1-1 2-1 3-1 0-0 2-3 3-3 0-1 3-3     3-0 4-4 
 13 LKS Warzyce0-2 1-5 0-0 4-3 1-3 0-4 2-3 2-5 0-2 2-2 2-1 6-2     2-0 
 14 Iwełka Iwla1-2 2-3 0-1 3-5 0-4 1-1 1-2 1-3 1-4 0-2 4-3 5-1 2-2     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Polonia Kopytowa 3-0 Nafta Chorkówka
Sparta Draganowa 2-1 Liwocz Brzyska
Jasiołka Szebnie 9-0 Iwełka Iwla
Orzeł Faliszówka 5-2 Wisłoka Niegłowice
Sparta Osobnica 3-0 Dębowczanka Dębowiec
LKS Warzyce 4-3 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza 0-2 Tempo Nienaszów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tempo Nienaszów 1-2 Polonia Kopytowa
Zorza Łęki Dukielskie 1-2 Orzeł Bieździedza
Dębowczanka Dębowiec 1-0 LKS Warzyce
Wisłoka Niegłowice 3-1 Sparta Osobnica
Iwełka Iwla 4-3 Orzeł Faliszówka
Liwocz Brzyska 0-5 Jasiołka Szebnie
Nafta Chorkówka 1-3 Sparta Draganowa

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Polonia Kopytowa 1-1 Sparta Draganowa
Jasiołka Szebnie 1-0 Nafta Chorkówka
Orzeł Faliszówka 6-2 Liwocz Brzyska
Sparta Osobnica 1-2 Iwełka Iwla
LKS Warzyce 6-2 Wisłoka Niegłowice
Orzeł Bieździedza 2-1 Dębowczanka Dębowiec
Tempo Nienaszów 4-0 Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Zorza Łęki Dukielskie 3-2 Polonia Kopytowa
Dębowczanka Dębowiec 0-0 Tempo Nienaszów
Wisłoka Niegłowice 0-0 Orzeł Bieździedza
Iwełka Iwla 2-2 LKS Warzyce
Liwocz Brzyska 6-2 Sparta Osobnica
Nafta Chorkówka 4-2 Orzeł Faliszówka
Sparta Draganowa 1-2 Jasiołka Szebnie

Kolejka 5 - 2 września

Polonia Kopytowa 3-2 Jasiołka Szebnie
Orzeł Faliszówka 0-1 Sparta Draganowa
Sparta Osobnica 1-1 Nafta Chorkówka
LKS Warzyce 2-2 Liwocz Brzyska
Orzeł Bieździedza 5-0 Iwełka Iwla
Tempo Nienaszów 1-1 Wisłoka Niegłowice
Zorza Łęki Dukielskie 0-1 Dębowczanka Dębowiec

Kolejka 6 - 9 września

Dębowczanka Dębowiec 2-0 Polonia Kopytowa
Wisłoka Niegłowice 1-1 Zorza Łęki Dukielskie
Iwełka Iwla 0-4 Tempo Nienaszów
Liwocz Brzyska 2-1 Orzeł Bieździedza
Nafta Chorkówka 4-0 LKS Warzyce
Sparta Draganowa 1-1 Sparta Osobnica 19 września
w pierwotnym terminie nie odbył się ze względu na zły stan boiska
Jasiołka Szebnie 1-1 Orzeł Faliszówka

Kolejka 7 - 16 września

Polonia Kopytowa 1-4 Orzeł Faliszówka
Sparta Osobnica 2-1 Jasiołka Szebnie
LKS Warzyce 0-0 Sparta Draganowa
Orzeł Bieździedza 1-1 Nafta Chorkówka
Tempo Nienaszów 3-2 Liwocz Brzyska
Zorza Łęki Dukielskie 3-1 Iwełka Iwla
Dębowczanka Dębowiec 3-3 Wisłoka Niegłowice

Kolejka 8 - 23 września

Wisłoka Niegłowice 3-3 Polonia Kopytowa
Iwełka Iwla 1-3 Dębowczanka Dębowiec
Liwocz Brzyska 2-4 Zorza Łęki Dukielskie
Nafta Chorkówka 3-0 Tempo Nienaszów
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 3-0 z powodu naruszenia nietykalnosci cielesnej sedziego
Sparta Draganowa 2-1 Orzeł Bieździedza
Jasiołka Szebnie 1-4 LKS Warzyce
Orzeł Faliszówka 0-2 Sparta Osobnica

Kolejka 9 - 30 września

Polonia Kopytowa 1-1 Sparta Osobnica
LKS Warzyce 2-1 Orzeł Faliszówka
Orzeł Bieździedza 3-5 Jasiołka Szebnie
Tempo Nienaszów 1-1 Sparta Draganowa
Zorza Łęki Dukielskie 0-0 Nafta Chorkówka
Dębowczanka Dębowiec 3-1 Liwocz Brzyska
Wisłoka Niegłowice 4-4 Iwełka Iwla

Kolejka 10 - 7 października

Iwełka Iwla 1-4 Polonia Kopytowa
Liwocz Brzyska 4-1 Wisłoka Niegłowice
Nafta Chorkówka 4-0 Dębowczanka Dębowiec
Sparta Draganowa 2-1 Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Szebnie 1-0 Tempo Nienaszów
Orzeł Faliszówka 1-1 Orzeł Bieździedza
Sparta Osobnica 4-1 LKS Warzyce

Kolejka 11 - 14 października

Polonia Kopytowa 2-2 LKS Warzyce
Orzeł Bieździedza 2-3 Sparta Osobnica
Tempo Nienaszów 3-4 Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie 3-2 Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec 5-1 Sparta Draganowa
Wisłoka Niegłowice 0-3 Nafta Chorkówka
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 1-2 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego
Iwełka Iwla 0-2 Liwocz Brzyska

Kolejka 12 - 21 października

Nafta Chorkówka 3-2 Iwełka Iwla
Sparta Draganowa 4-0 Wisłoka Niegłowice
(wo)
na boisku 4-5, udział nieuprawnionego zawodnika
Jasiołka Szebnie 3-1 Dębowczanka Dębowiec
Orzeł Faliszówka 1-1 Zorza Łęki Dukielskie
Sparta Osobnica 1-2 Tempo Nienaszów
LKS Warzyce 2-3 Orzeł Bieździedza
Polonia Kopytowa 6-5 Liwocz Brzyska

Kolejka 13 - 28 października

Tempo Nienaszów 3-1 LKS Warzyce
Zorza Łęki Dukielskie 4-0 Sparta Osobnica
Dębowczanka Dębowiec 2-0 Orzeł Faliszówka
Wisłoka Niegłowice 1-2 Jasiołka Szebnie
Iwełka Iwla 0-1 Sparta Draganowa
Liwocz Brzyska 1-1 Nafta Chorkówka
Orzeł Bieździedza 3-4 Polonia Kopytowa

Kolejka 14 - 30 marca

Nafta Chorkówka 1-1 Polonia Kopytowa
Liwocz Brzyska 2-3 Sparta Draganowa
Iwełka Iwla 1-2 Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice 3-3 Orzeł Faliszówka
Dębowczanka Dębowiec 2-5 Sparta Osobnica
Zorza Łęki Dukielskie 4-0 LKS Warzyce
Tempo Nienaszów 3-2 Orzeł Bieździedza

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Polonia Kopytowa 5-1 Tempo Nienaszów
Orzeł Bieździedza 3-0 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Warzyce 2-5 Dębowczanka Dębowiec
Sparta Osobnica 2-1 Wisłoka Niegłowice
Orzeł Faliszówka 5-1 Iwełka Iwla
Jasiołka Szebnie 0-2 Liwocz Brzyska
Sparta Draganowa 3-4 Nafta Chorkówka

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Sparta Draganowa 3-1 Polonia Kopytowa
Nafta Chorkówka 2-4 Jasiołka Szebnie
Liwocz Brzyska 1-0 Orzeł Faliszówka
Iwełka Iwla 1-1 Sparta Osobnica
Wisłoka Niegłowice 3-0 LKS Warzyce
Dębowczanka Dębowiec 0-0 Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie 3-1 Tempo Nienaszów

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Polonia Kopytowa 0-1 Zorza Łęki Dukielskie
Tempo Nienaszów 6-3 Dębowczanka Dębowiec
Orzeł Bieździedza 4-0 Wisłoka Niegłowice
LKS Warzyce 2-0 Iwełka Iwla
Sparta Osobnica 3-2 Liwocz Brzyska
Orzeł Faliszówka 3-2 Nafta Chorkówka
Jasiołka Szebnie 3-1 Sparta Draganowa

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Jasiołka Szebnie 5-1 Polonia Kopytowa
Sparta Draganowa 3-3 Orzeł Faliszówka
Nafta Chorkówka 5-2 Sparta Osobnica
Liwocz Brzyska 2-1 LKS Warzyce
Iwełka Iwla 1-2 Orzeł Bieździedza
Wisłoka Niegłowice 2-1 Tempo Nienaszów
Dębowczanka Dębowiec 2-3 Zorza Łęki Dukielskie

Kolejka 19 - 4 maja

Polonia Kopytowa 2-2 Dębowczanka Dębowiec
Zorza Łęki Dukielskie 1-0 Wisłoka Niegłowice
Tempo Nienaszów 7-2 Iwełka Iwla
Orzeł Bieździedza 4-2 Liwocz Brzyska
LKS Warzyce 1-5 Nafta Chorkówka
Sparta Osobnica 2-1 Sparta Draganowa
Orzeł Faliszówka 1-3 Jasiołka Szebnie

Kolejka 20 - 11 maja

Orzeł Faliszówka 1-1 Polonia Kopytowa
Jasiołka Szebnie 2-1 Sparta Osobnica
Sparta Draganowa 5-1 LKS Warzyce
Nafta Chorkówka 3-2 Orzeł Bieździedza
Liwocz Brzyska 1-4 Tempo Nienaszów
Iwełka Iwla 3-5 Zorza Łęki Dukielskie
Wisłoka Niegłowice 2-3 Dębowczanka Dębowiec

Kolejka 21 - 18 maja

Polonia Kopytowa 3-0 Wisłoka Niegłowice
Dębowczanka Dębowiec 4-2 Iwełka Iwla
Zorza Łęki Dukielskie 1-3 Liwocz Brzyska
Tempo Nienaszów 1-2 Nafta Chorkówka
Orzeł Bieździedza 1-3 Sparta Draganowa
LKS Warzyce 0-2 Jasiołka Szebnie
Sparta Osobnica 2-6 Orzeł Faliszówka

Kolejka 22 - 25 maja

Sparta Osobnica 3-1 Polonia Kopytowa
Orzeł Faliszówka 6-0 LKS Warzyce
Jasiołka Szebnie 1-1 Orzeł Bieździedza
Sparta Draganowa 1-0 Tempo Nienaszów
Nafta Chorkówka 2-1 Zorza Łęki Dukielskie
Liwocz Brzyska 10-0 Dębowczanka Dębowiec
Iwełka Iwla 5-1 Wisłoka Niegłowice

Kolejka 23 - 1 czerwca

Polonia Kopytowa 0-3 Iwełka Iwla
(wo)
w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Wisłoka Niegłowice 0-1 Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec 2-2 Nafta Chorkówka
Zorza Łęki Dukielskie 0-2 Sparta Draganowa
Tempo Nienaszów 0-4 Jasiołka Szebnie
Orzeł Bieździedza 3-1 Orzeł Faliszówka
LKS Warzyce 0-4 Sparta Osobnica

Kolejka 24 - 8 czerwca

LKS Warzyce 0-2 Polonia Kopytowa
Sparta Osobnica 2-2 Orzeł Bieździedza
Orzeł Faliszówka 1-1 Tempo Nienaszów
Jasiołka Szebnie 1-1 Zorza Łęki Dukielskie
Sparta Draganowa 0-2 Dębowczanka Dębowiec
Nafta Chorkówka 2-1 Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska 6-5 Iwełka Iwla

Kolejka 25 - 15 czerwca

Liwocz Brzyska 1-2 Polonia Kopytowa
Iwełka Iwla 2-3 Nafta Chorkówka
Wisłoka Niegłowice 3-1 Sparta Draganowa
Dębowczanka Dębowiec 2-5 Jasiołka Szebnie
Zorza Łęki Dukielskie 4-1 Orzeł Faliszówka
Tempo Nienaszów 4-3 Sparta Osobnica
Orzeł Bieździedza 6-1 LKS Warzyce

Kolejka 26 - 22 czerwca

Polonia Kopytowa 1-2 Orzeł Bieździedza
LKS Warzyce 1-3 Tempo Nienaszów
Sparta Osobnica 1-1 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka 5-2 Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Szebnie 0-2 Wisłoka Niegłowice
Sparta Draganowa 4-1 Iwełka Iwla
Nafta Chorkówka 3-2 Liwocz Brzyska

Klasa A 2007/2008 (Krosno I)
Klasa A 2007/2008 (Krosno II)

Klasa B 2007/2008 (Krosno I)
Klasa B 2007/2008 (Krosno II)

Klasa C 2007/2008 (Krosno I)
Klasa C 2007/2008 (Krosno II)
Klasa C 2007/2008 (Krosno III)
Klasa C 2007/2008 (Krosno IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas