[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czuwaj Przemyśl 30 79 25 4 1 80-15 11 3 1 39-8 14 1 0 41-7
2.  MKS Kańczuga 30 69 22 3 5 85-26 14 0 1 53-10 8 3 4 32-16
3.  Syrenka Roźwienica 29 61 18 7 4 63-26 9 4 2 37-13 9 3 2 26-13
4.  Sokół Sieniawa 30 53 16 5 9 60-37 10 2 3 31-12 6 3 6 29-25
5.  Pogórze Rokietnica 30 50 14 8 8 60-42 8 3 4 39-20 6 5 4 21-22
6.  MKS Radymno 30 48 13 9 8 53-37 8 5 2 34-10 5 4 6 19-27
7.  Piast Tuczempy 30 47 14 5 11 59-46 7 5 3 35-21 7 0 8 24-25
8.  LKS Skołoszów 30 43 12 7 11 37-36 7 3 5 22-23 5 4 6 15-13
9.  Zorza Zarzecze 30 40 13 1 16 53-68 7 1 7 35-28 6 0 9 18-40
10.  Golbalux Wiązownica 30 39 11 6 13 36-38 6 2 7 21-21 5 4 6 15-17
11.  Pogoń-Sokół Lubaczów 30 38 12 2 16 40-53 8 1 6 23-16 4 1 10 17-37
12.  Sanoczanka Święte 30 34 10 4 16 44-67 4 2 9 24-30 6 2 7 20-37
13.  Hetman Laszki 29 27 8 3 18 43-75 3 1 10 17-34 5 2 8 26-41
14.  San Ostrów 30 23 6 5 19 28-65 2 3 10 11-26 4 2 9 17-39
15.  Viking Orły 30 18 5 3 22 21-70 4 1 10 10-31 1 2 12 11-39
16.  Pogórze Dubiecko 30 11 3 2 25 27-88 2 1 12 16-39 1 1 13 11-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czuwaj Przemyśl    0-0 2-0 6-1 1-0 3-4 5-0 0-0 3-1 0-0 1-0 6-0 5-2 2-0 4-0 1-0 
 2 MKS Kańczuga1-5     3-0* 2-1 4-0 4-0 2-1 1-0 2-0 3-1 3-1 5-0 5-0 5-0 7-0 6-1 
 3 Syrenka Roźwienica1-2 2-1     1-1 1-1 1-1 2-1 3-0 3-1 1-1 5-0 2-3 4-0 3-1 7-0 1-0 
 4 Sokół Sieniawa0-2 2-1 1-1     3-0 4-0 1-2 1-0 5-2 1-0 2-0 0-0 3-0 0-2 2-0 6-2 
 5 Pogórze Rokietnica0-2 3-2 0-1 1-1     5-2 0-2 1-1 4-1 2-1 2-3 7-1 6-2 1-0 1-1 6-0 
 6 MKS Radymno0-3 0-0 1-1 2-2 0-0     1-0 0-1 7-0 1-1 6-1 4-0 2-0 6-0 2-0 2-1 
 7 Piast Tuczempy2-2 2-2 1-1 0-3 0-2 3-2     0-0 5-2 0-1 4-0 2-1 2-2 8-1 4-2 2-0 
 8 LKS Skołoszów0-3 1-0 0-3 2-1 0-2 1-1 3-0     0-3 3-2 2-1 0-2 3-3 1-1 2-1 4-0 
 9 Zorza Zarzecze0-3 3-6 1-3 0-4 5-0 1-0 2-4 2-0     3-1 2-3 4-0 3-1 0-2 1-1 8-0 
 10 Golbalux Wiązownica0-1 1-3 1-2 2-0 1-3 0-0 5-0 1-0 1-3     2-1 0-3 2-3 1-1 1-0 3-1 
 11 Pogoń-Sokół Lubaczów0-1 0-2 0-1 3-1 1-1 0-1 1-2 1-0 4-0 2-0     2-0 1-4 4-2 2-1 2-0 
 12 Sanoczanka Święte2-4 0-2 1-2 1-3 2-4 0-1 0-5 1-1 6-1 0-2 2-0     1-2 4-0 2-1 2-2 
 13 Hetman Laszki0-2 1-4 1-3 2-3 2-2 0-5 1-3 0-1 0-1 3-2 1-2     2-1 1-3 3-2 
 14 San Ostrów1-5 1-2 1-3 1-5 0-0 0-1 1-2 0-1 0-1 0-0 0-0 2-4 2-0     1-0 1-2 
 15 Viking Orły0-3 0-5 0-4 2-0 1-1 2-0 1-0 0-5 0-1 0-2 1-2 1-3 0-3 0-2     2-0 
 16 Pogórze Dubiecko0-3 0-2 1-4 1-3 1-4 1-4 1-0 1-3 0-1 1-2 2-3 1-1 2-4 2-4 2-1     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Syrenka Roźwienica 1-1 Pogórze Rokietnica 5 sierpnia, 18:00 (300)
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Golbalux Wiązownica 4 sierpnia, 17:00 (100)
San Ostrów 2-0 Hetman Laszki 15 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 0-3 Czuwaj Przemyśl 5 sierpnia, 17:00 (300)
Sokół Sieniawa 2-0 Viking Orły 5 sierpnia, 16:00 (200)
Zorza Zarzecze 3-6 MKS Kańczuga 5 sierpnia, 15:00 (750)
Sanoczanka Święte 0-5 Piast Tuczempy 5 sierpnia, 17:00 (300)
Pogórze Dubiecko 1-4 MKS Radymno 4 sierpnia, 17:00 (120)

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Pogórze Rokietnica 5-2 MKS Radymno 12 sierpnia, 17:00 (400)
Piast Tuczempy 2-0 Pogórze Dubiecko 12 sierpnia, 17:00 (350)
MKS Kańczuga 5-0 Sanoczanka Święte 11 sierpnia, 17:00 (200)
Viking Orły 0-1 Zorza Zarzecze 12 sierpnia, 16:30 (200)
Czuwaj Przemyśl 6-1 Sokół Sieniawa 12 sierpnia, 11:00 (200)
Hetman Laszki 1-3 LKS Skołoszów 12 sierpnia, 17:00 (150)
Golbalux Wiązownica 1-1 San Ostrów 12 sierpnia, 17:00 (200)
Syrenka Roźwienica 5-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 11 sierpnia, 16:30 (150)

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Pogórze Rokietnica 18 sierpnia, 17:00 (200)
San Ostrów 1-3 Syrenka Roźwienica 19 sierpnia, 17:00 (200)
LKS Skołoszów 3-2 Golbalux Wiązownica 19 sierpnia, 16:00 (250)
Sokół Sieniawa 3-0 Hetman Laszki 19 sierpnia, 16:00 (200)
Zorza Zarzecze 0-3 Czuwaj Przemyśl 19 sierpnia, 16:00 (500)
Sanoczanka Święte 2-1 Viking Orły 19 sierpnia, 16:00 (300)
Pogórze Dubiecko 0-2 MKS Kańczuga 19 sierpnia, 17:00 (250)
MKS Radymno 1-0 Piast Tuczempy 18 sierpnia, 17:00 (400)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pogórze Rokietnica 0-2 Piast Tuczempy 26 sierpnia, 16:30 (400)
MKS Kańczuga 4-0 MKS Radymno 25 sierpnia, 16:30 (350)
Viking Orły 2-0 Pogórze Dubiecko 26 sierpnia, 16:00 (300)
Czuwaj Przemyśl 6-0 Sanoczanka Święte 25 sierpnia, 17:00 (300)
Hetman Laszki 0-1 Zorza Zarzecze 25 sierpnia, 17:00 (100)
Golbalux Wiązownica 2-0 Sokół Sieniawa 25 sierpnia, 17:00 (200)
Syrenka Roźwienica 3-0 LKS Skołoszów 25 sierpnia, 17:00 (100)
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-2 San Ostrów 25 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 5 - 29 sierpnia

San Ostrów 0-0 Pogórze Rokietnica 29 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 29 sierpnia, 17:00
Sokół Sieniawa 1-1 Syrenka Roźwienica 29 sierpnia, 17:00
Zorza Zarzecze 3-1 Golbalux Wiązownica 29 sierpnia, 17:00
Sanoczanka Święte 1-2 Hetman Laszki 29 sierpnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 0-3 Czuwaj Przemyśl 29 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 2-0 Viking Orły 29 sierpnia, 17:00 (400)
Piast Tuczempy 2-2 MKS Kańczuga 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 1-2 września

Pogórze Rokietnica 3-2 MKS Kańczuga 2 września, 16:00 (400)
Viking Orły 1-0 Piast Tuczempy 2 września, 14:00 (900)
Czuwaj Przemyśl 3-4 MKS Radymno 1 września, 17:00 (350)
Hetman Laszki 3-2 Pogórze Dubiecko 2 września, 16:30 (150)
Golbalux Wiązownica 0-3 Sanoczanka Święte 2 września, 16:00 (100)
Syrenka Roźwienica 3-1 Zorza Zarzecze 2 września, 17:00 (300)
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 Sokół Sieniawa 2 września, 16:30 (300)
San Ostrów 0-1 LKS Skołoszów 1 września, 17:00 (100)

Kolejka 7 - 8-9 września

LKS Skołoszów 0-2 Pogórze Rokietnica 9 września, 16:00 (200)
Sokół Sieniawa 0-2 San Ostrów 9 września, 15:00 (100)
Zorza Zarzecze 2-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 9 września, 17:00 (150)
Sanoczanka Święte 1-2 Syrenka Roźwienica 9 września, 17:00 (150)
Pogórze Dubiecko 1-2 Golbalux Wiązownica 9 września, 17:00 (150)
MKS Radymno 2-0 Hetman Laszki 8 września, 17:00 (350)
Piast Tuczempy 2-2 Czuwaj Przemyśl 9 września, 16:30 (350)
MKS Kańczuga 7-0 Viking Orły 8 września, 16:30 (300)

Kolejka 8 - 15-16 września

Pogórze Rokietnica 1-1 Viking Orły 16 września, 16:00 (300)
Czuwaj Przemyśl 0-0 MKS Kańczuga 15 września, 16:30 (300)
Hetman Laszki 0-5 Piast Tuczempy 16 września, 16:00 (200)
Golbalux Wiązownica 0-0 MKS Radymno 16 września, 16:00 (200)
Syrenka Roźwienica 1-0 Pogórze Dubiecko 15 września, 11:00 (50)
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Sanoczanka Święte 16 września, 16:00 (200)
San Ostrów 0-1 Zorza Zarzecze 15 września, 16:00 (100)
LKS Skołoszów 2-1 Sokół Sieniawa 16 września, 15:00 (100)

Kolejka 9 - 22-23 września

Sokół Sieniawa 3-0 Pogórze Rokietnica 23 września, 15:00 (150)
Zorza Zarzecze 2-0 LKS Skołoszów 23 września, 15:00 (300)
Sanoczanka Święte 4-0 San Ostrów 23 września, 15:30 (150)
Pogórze Dubiecko 2-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 22 września, 16:00 (100)
MKS Radymno 1-1 Syrenka Roźwienica 22 września, 16:00 (450)
Piast Tuczempy 0-1 Golbalux Wiązownica 22 września, 15:30 (200)
MKS Kańczuga 5-0 Hetman Laszki 22 września, 16:00 (200)
Viking Orły 0-3 Czuwaj Przemyśl 23 września, 15:00 (600)

Kolejka 10 - 29-30 września

Pogórze Rokietnica 0-2 Czuwaj Przemyśl 30 września, 15:30
Hetman Laszki 1-3 Viking Orły 30 września, 16:00 (150)
Golbalux Wiązownica 1-3 MKS Kańczuga 29 września, 15:00
Syrenka Roźwienica 2-1 Piast Tuczempy 30 września, 16:00 (200)
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 MKS Radymno 29 września, 16:00 (200)
San Ostrów 1-2 Pogórze Dubiecko 30 września, 16:00 (100)
LKS Skołoszów 0-2 Sanoczanka Święte 29 września, 15:00 (300)
Sokół Sieniawa 5-2 Zorza Zarzecze 30 września, 15:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Zorza Zarzecze 5-0 Pogórze Rokietnica 7 października, 15:00 (250)
Sanoczanka Święte 1-3 Sokół Sieniawa 7 października, 14:00 (150)
Pogórze Dubiecko 1-3 LKS Skołoszów 7 października, 15:30 (200)
MKS Radymno 6-0 San Ostrów 6 października, 15:00 (350)
Piast Tuczempy 4-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 6 października, 15:00 (200)
MKS Kańczuga 3-0 Syrenka Roźwienica
(wo)
w pierwotnym terminie (6 października, 15:00) nie odbył się, zawodnicy gości przedstawili zwolnienia lekarskie
Viking Orły 0-2 Golbalux Wiązownica 7 października, 15:00 (250)
Czuwaj Przemyśl 5-2 Hetman Laszki 7 października, 15:00 (150)

Kolejka 12 - 13-14 października

Pogórze Rokietnica 6-2 Hetman Laszki 14 października, 15:00 (250)
Golbalux Wiązownica 0-1 Czuwaj Przemyśl 14 października, 14:00 (300)
Syrenka Roźwienica 7-0 Viking Orły 13 października, 15:00 (100)
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-2 MKS Kańczuga 13 października, 15:00 (50)
San Ostrów 1-2 Piast Tuczempy 13 października, 15:00 (100)
LKS Skołoszów 1-1 MKS Radymno 14 października, 14:00 (300)
Sokół Sieniawa 6-2 Pogórze Dubiecko 14 października, 14:00 (150)
Zorza Zarzecze 4-0 Sanoczanka Święte 14 października, 15:00 (250)

Kolejka 13 - 20-21 października

Sanoczanka Święte 2-4 Pogórze Rokietnica 21 października, 14:30 (120)
Pogórze Dubiecko 0-1 Zorza Zarzecze 21 października, 14:00 (50)
MKS Radymno 2-2 Sokół Sieniawa 20 października, 15:00 (200)
Piast Tuczempy 0-0 LKS Skołoszów 20 października, 14:00 (200)
MKS Kańczuga 5-0 San Ostrów 20 października, 14:00 (150)
Viking Orły 1-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 października, 15:00 (100)
Czuwaj Przemyśl 2-0 Syrenka Roźwienica 20 października, 14:00 (200)
Hetman Laszki 0-1 Golbalux Wiązownica 21 października, 14:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Pogórze Rokietnica 2-1 Golbalux Wiązownica 28 października, 14:30
Syrenka Roźwienica 4-0 Hetman Laszki 27 października, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Czuwaj Przemyśl 27 października, 15:00
San Ostrów 1-0 Viking Orły 28 października, 14:00
LKS Skołoszów 1-0 MKS Kańczuga 28 października, 14:00
Sokół Sieniawa 1-2 Piast Tuczempy 28 października, 14:00
Zorza Zarzecze 1-0 MKS Radymno 28 października, 14:00
Sanoczanka Święte 2-2 Pogórze Dubiecko 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pogórze Dubiecko 1-4 Pogórze Rokietnica 4 listopada, 13:00 (150)
MKS Radymno 4-0 Sanoczanka Święte 4 listopada, 14:00 (400)
Piast Tuczempy 5-2 Zorza Zarzecze 3 listopada, 11:00 (200)
MKS Kańczuga 2-1 Sokół Sieniawa 3 listopada, 13:00 (200)
Viking Orły 0-5 LKS Skołoszów 4 listopada, 14:00 (250)
Czuwaj Przemyśl 2-0 San Ostrów 3 listopada, 13:00 (350)
Hetman Laszki 3-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 4 listopada, 13:00 (100)
Golbalux Wiązownica 1-2 Syrenka Roźwienica 4 listopada, 14:00 (100)

Kolejka 16 - 29-30 marca

Pogórze Rokietnica 0-1 Syrenka Roźwienica 30 marca, 14:00
Golbalux Wiązownica 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 marca, 15:00
Hetman Laszki 2-1 San Ostrów 30 marca, 15:00
Czuwaj Przemyśl 0-0 LKS Skołoszów 30 marca, 14:00 (400)
Viking Orły 2-0 Sokół Sieniawa 30 marca, 14:00
MKS Kańczuga 2-0 Zorza Zarzecze 29 marca, 15:00 (450)
Piast Tuczempy 2-1 Sanoczanka Święte 29 marca, 13:00 (200)
MKS Radymno 2-1 Pogórze Dubiecko 29 marca, 16:00 (250)

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

MKS Radymno 0-0 Pogórze Rokietnica 5 kwietnia, 17:00 (200)
Pogórze Dubiecko 1-0 Piast Tuczempy 6 kwietnia, 12:00 (100)
Sanoczanka Święte 0-2 MKS Kańczuga 6 kwietnia, 14:30 (150)
Zorza Zarzecze 1-1 Viking Orły 6 kwietnia, 14:00 (200)
Sokół Sieniawa 0-2 Czuwaj Przemyśl 6 kwietnia, 13:00 (450)
LKS Skołoszów 3-3 Hetman Laszki 6 kwietnia, 15:00 (250)
San Ostrów 0-0 Golbalux Wiązownica 6 kwietnia, 15:00 (200)
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Syrenka Roźwienica 6 kwietnia, 15:00 (100)

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Pogórze Rokietnica 2-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 kwietnia, 15:00 (300)
Syrenka Roźwienica 3-1 San Ostrów 13 kwietnia, 16:00 (150)
Golbalux Wiązownica 1-0 LKS Skołoszów 13 kwietnia, 16:30 (300)
Hetman Laszki 1-3 Sokół Sieniawa 13 kwietnia, 16:00 (200)
Czuwaj Przemyśl 3-1 Zorza Zarzecze 12 kwietnia, 15:00 (900)
Viking Orły 1-3 Sanoczanka Święte 13 kwietnia, 14:00 (200)
MKS Kańczuga 6-1 Pogórze Dubiecko 12 kwietnia, 16:00 (250)
Piast Tuczempy 3-2 MKS Radymno 13 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Piast Tuczempy 0-2 Pogórze Rokietnica 7 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 16:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Radymno 0-0 MKS Kańczuga 19 kwietnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 2-1 Viking Orły 19 kwietnia, 16:00
Sanoczanka Święte 2-4 Czuwaj Przemyśl 20 kwietnia, 15:00
Zorza Zarzecze 3-1 Hetman Laszki 20 kwietnia, 15:00
Sokół Sieniawa 1-0 Golbalux Wiązownica 20 kwietnia, 15:00
LKS Skołoszów 0-3 Syrenka Roźwienica 20 kwietnia, 16:00
San Ostrów 0-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Pogórze Rokietnica 1-0 San Ostrów 27 kwietnia, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-0 LKS Skołoszów 26 kwietnia, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-1 Sokół Sieniawa 26 kwietnia, 11:00
Golbalux Wiązownica 1-3 Zorza Zarzecze 27 kwietnia, 15:00
Hetman Laszki 1-2 Sanoczanka Święte 27 kwietnia, 16:00
Czuwaj Przemyśl 1-0 Pogórze Dubiecko 26 kwietnia, 16:30
Viking Orły 2-0 MKS Radymno 27 kwietnia, 14:00
MKS Kańczuga 2-1 Piast Tuczempy 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia

MKS Kańczuga 4-0 Pogórze Rokietnica 30 kwietnia, 17:00
Piast Tuczempy 4-2 Viking Orły 30 kwietnia, 17:00
MKS Radymno 0-3 Czuwaj Przemyśl 7 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 2-4 Hetman Laszki 30 kwietnia, 16:30
Sanoczanka Święte 0-2 Golbalux Wiązownica 30 kwietnia, 17:00
Zorza Zarzecze 1-3 Syrenka Roźwienica 30 kwietnia, 17:00
Sokół Sieniawa 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 kwietnia, 17:00
LKS Skołoszów 1-1 San Ostrów 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Pogórze Rokietnica 1-1 LKS Skołoszów 4 maja, 16:00
San Ostrów 1-5 Sokół Sieniawa 4 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-0 Zorza Zarzecze 3 maja, 17:00
Syrenka Roźwienica 2-3 Sanoczanka Święte 4 maja, 17:00
Golbalux Wiązownica 3-1 Pogórze Dubiecko 4 maja, 17:00
Hetman Laszki 2-2 MKS Radymno 4 maja, 16:00
Czuwaj Przemyśl 5-0 Piast Tuczempy 3 maja, 16:00
Viking Orły 0-5 MKS Kańczuga 4 maja, 14:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Viking Orły 1-1 Pogórze Rokietnica 11 maja, 17:00
MKS Kańczuga 1-5 Czuwaj Przemyśl 10 maja, 17:00
Piast Tuczempy 2-2 Hetman Laszki 11 maja, 16:00
MKS Radymno 1-1 Golbalux Wiązownica 10 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 1-4 Syrenka Roźwienica 10 maja, 17:00
Sanoczanka Święte 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 11 maja, 16:00
Zorza Zarzecze 0-2 San Ostrów 11 maja, 15:00
Sokół Sieniawa 1-0 LKS Skołoszów 11 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Pogórze Rokietnica 1-1 Sokół Sieniawa 18 maja, 16:00
LKS Skołoszów 0-3 Zorza Zarzecze 18 maja, 17:00
San Ostrów 2-4 Sanoczanka Święte 18 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Pogórze Dubiecko 17 maja, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-1 MKS Radymno 17 maja, 11:00
Golbalux Wiązownica 5-0 Piast Tuczempy 18 maja, 15:00
Hetman Laszki 1-4 MKS Kańczuga 18 maja, 17:00
Czuwaj Przemyśl 4-0 Viking Orły 17 maja, 14:00

Kolejka 25 - 21 maja

Czuwaj Przemyśl 1-0 Pogórze Rokietnica 21 maja, 17:00
Viking Orły 0-3 Hetman Laszki 21 maja, 17:00
MKS Kańczuga 3-1 Golbalux Wiązownica 21 maja, 17:00
Piast Tuczempy 1-1 Syrenka Roźwienica 21 maja, 17:00
MKS Radymno 6-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 2-4 San Ostrów 21 maja, 17:00
Sanoczanka Święte 1-1 LKS Skołoszów 21 maja, 17:00
Zorza Zarzecze 0-4 Sokół Sieniawa 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pogórze Rokietnica 4-1 Zorza Zarzecze 25 maja, 16:00
Sokół Sieniawa 0-0 Sanoczanka Święte 25 maja, 16:00
LKS Skołoszów 4-0 Pogórze Dubiecko 25 maja, 17:00
San Ostrów 0-1 MKS Radymno 25 maja, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Piast Tuczempy 24 maja, 17:00
Syrenka Roźwienica 2-1 MKS Kańczuga 25 maja, 18:00
Golbalux Wiązownica 1-0 Viking Orły 25 maja, 17:00
Hetman Laszki 0-2 Czuwaj Przemyśl 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Hetman Laszki 2-3 Pogórze Rokietnica 1 czerwca, 16:00
Czuwaj Przemyśl 0-0 Golbalux Wiązownica 31 maja, 17:00
Viking Orły 0-4 Syrenka Roźwienica 31 maja, 17:00
MKS Kańczuga 3-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 31 maja, 17:00
Piast Tuczempy 8-1 San Ostrów 1 czerwca, 15:30
MKS Radymno 0-1 LKS Skołoszów 31 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 1-3 Sokół Sieniawa 1 czerwca, 17:00
Sanoczanka Święte 6-1 Zorza Zarzecze 1 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pogórze Rokietnica 7-1 Sanoczanka Święte 8 czerwca, 17:00
Zorza Zarzecze 8-0 Pogórze Dubiecko 8 czerwca, 16:00
Sokół Sieniawa 4-0 MKS Radymno 8 czerwca, 17:00
LKS Skołoszów 3-0 Piast Tuczempy 8 czerwca, 17:00
San Ostrów 1-2 MKS Kańczuga 8 czerwca, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 Viking Orły 7 czerwca, 17:00
Syrenka Roźwienica 1-2 Czuwaj Przemyśl 7 czerwca, 16:00
Golbalux Wiązownica 2-3 Hetman Laszki 8 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Golbalux Wiązownica 1-3 Pogórze Rokietnica 15 czerwca, 16:00
Hetman Laszki - Syrenka Roźwienica 14 czerwca, 17:00
przerwany przy stanie 1-0 z powodu słownej obrazy sędziego
Czuwaj Przemyśl 1-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 14 czerwca, 17:00
Viking Orły 0-2 San Ostrów 15 czerwca, 16:00
MKS Kańczuga 1-0 LKS Skołoszów 14 czerwca, 17:00
Piast Tuczempy 0-3 Sokół Sieniawa 15 czerwca, 16:00
MKS Radymno 7-0 Zorza Zarzecze 14 czerwca, 15:30
Pogórze Dubiecko 1-1 Sanoczanka Święte 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Pogórze Rokietnica 6-0 Pogórze Dubiecko 22 czerwca, 16:00
Sanoczanka Święte 0-1 MKS Radymno 22 czerwca, 16:00
Zorza Zarzecze 2-4 Piast Tuczempy 21 czerwca, 16:00
Sokół Sieniawa 2-1 MKS Kańczuga 21 czerwca, 16:00
LKS Skołoszów 2-1 Viking Orły 18 czerwca, 17:00
San Ostrów 1-5 Czuwaj Przemyśl 22 czerwca, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-4 Hetman Laszki 21 czerwca, 15:00
Syrenka Roźwienica 1-1 Golbalux Wiązownica 22 czerwca, 18:00

IV liga 2007/2008 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Dębica)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Krosno)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Stalowa Wola)

Klasa A 2007/2008 (Jarosław)
Klasa A 2007/2008 (Lubaczów)
Klasa A 2007/2008 (Przemyśl)
Klasa A 2007/2008 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas