[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Przeworsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Grzęska 26 54 16 6 4 68-30 9 3 1 42-13 7 3 3 26-17 2 6 2 0 0 6-2
2.  Huragan Gniewczyna 26 54 16 6 4 76-36 9 2 2 37-18 7 4 2 39-18 2 0 0 0 2 2-6
3.  Piast Nowosielce 26 52 17 1 8 63-42 8 0 5 31-24 9 1 3 32-18
4.  Gacovia Gać 26 41 12 5 9 44-42 6 2 5 21-23 6 3 4 23-19 2 4 1 1 0 5-3
5.  Wisłok Świętoniowa 26 41 12 5 9 46-42 6 4 3 18-15 6 1 6 28-27 2 1 0 1 1 3-5
6.  Żuraw Żurawiczki 26 33 9 6 11 43-49 7 1 5 22-18 2 5 6 21-31
7.  Wisełka Siennów 26 32 9 5 12 39-53 5 4 4 21-17 4 1 8 18-36 6 13 4 1 1 10-5
8.  Promyk Urzejowice 26 32 9 5 12 50-57 6 2 5 28-27 3 3 7 22-30 6 10 3 1 2 15-10
9.  LKS Kisielów 26 32 9 5 12 49-54 6 3 4 29-24 3 2 8 20-30 6 7 2 1 3 13-15
10.  Wisłoczanka Tryńcza 26 32 9 5 12 35-52 5 3 5 17-21 4 2 7 18-31 6 4 1 1 4 9-17
11.  San Gorzyce 26 31 10 1 15 35-52 6 1 6 20-27 4 0 9 15-25
12.  Cresovia Krzeczowice 26 30 8 6 12 44-51 6 4 3 30-24 2 2 9 14-27 2 6 2 0 0 6-1
13.  Gorliczanka Gorliczyna 26 30 9 3 14 29-44 6 1 6 14-20 3 2 8 15-24 2 0 0 0 2 1-6
14.  Start Mirocin 26 21 6 3 17 49-66 3 1 9 30-39 3 2 8 19-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błękitni Grzęska    3-1 2-1 2-0 2-4 2-2 8-0 4-0 6-0 2-2 4-1 4-0 2-1 1-1 
 2 Huragan Gniewczyna1-3     4-1 3-1 2-0 6-3 2-2 3-1 4-1 3-1 3-0 1-1 4-2 1-2 
 3 Piast Nowosielce0-4 0-2     3-4 0-4 1-2 2-1 4-2 5-1 5-0 2-1 4-2 3-0 2-1 
 4 Gacovia Gać1-0 1-2 2-4     2-2 2-1 1-0 1-2 1-0 2-2 2-4 3-1 1-0 2-5 
 5 Wisłok Świętoniowa1-1 4-2 1-3 1-3     1-1 2-0 1-1 0-0 0-1 2-1 1-0 2-1 2-1 
 6 Żuraw Żurawiczki1-3 2-2 0-1 0-2 3-0     2-0 3-4 3-1 3-2 1-0 1-0 0-2 3-1 
 7 Wisełka Siennów5-2 0-0 1-2 2-2 2-4 3-2     2-0 0-0 1-2 1-2 0-0 2-1 2-0 
 8 Promyk Urzejowice1-1 2-2 0-5 0-3* 2-4 4-1 0-2     4-2 5-2 2-0 4-1 2-4 2-0 
 9 LKS Kisielów1-1 2-2 2-3 3-1 3-0 2-4 2-3 1-5     3-2 4-1 2-1 3-0 1-1 
 10 Wisłoczanka Tryńcza2-4 0-3 2-1 0-0 3-2 2-0 1-2 1-1 1-5     0-1 1-0 1-1 3-1 
 11 San Gorzyce1-0 0-7 0-3* 0-2 0-3 1-1 3-2 5-4 2-1 1-2     4-1 0-1 3-0* 
 12 Cresovia Krzeczowice0-2 1-4 3-3 0-0 6-1 3-3 5-3 0-0 1-5 3-0 1-0     3-1 4-2 
 13 Gorliczanka Gorliczyna0-1 1-4 1-2 2-1 1-0 0-0 1-3 1-0 2-1 3-1 1-0 0-3     1-4 
 14 Start Mirocin3-4 2-8 0-3 3-4 1-4 4-1 7-0 4-2 1-3 0-1 2-4 2-4 1-1     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Żuraw Żurawiczki 1-0 San Gorzyce
Błękitni Grzęska 4-0 Promyk Urzejowice
Wisłoczanka Tryńcza 0-0 Gacovia Gać
LKS Kisielów 2-3 Piast Nowosielce
Cresovia Krzeczowice 5-3 Wisełka Siennów
Huragan Gniewczyna 4-2 Gorliczanka Gorliczyna
Start Mirocin 1-4 Wisłok Świętoniowa

Kolejka 2 - 19 sierpnia

San Gorzyce 0-3 Wisłok Świętoniowa
Gorliczanka Gorliczyna 1-4 Start Mirocin
Wisełka Siennów 0-0 Huragan Gniewczyna
Piast Nowosielce 4-2 Cresovia Krzeczowice
Gacovia Gać 1-0 LKS Kisielów
Promyk Urzejowice 5-2 Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki 1-3 Błękitni Grzęska

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Błękitni Grzęska 4-1 San Gorzyce
Wisłoczanka Tryńcza 2-0 Żuraw Żurawiczki
LKS Kisielów 1-5 Promyk Urzejowice
Cresovia Krzeczowice 0-0 Gacovia Gać
Huragan Gniewczyna 4-1 Piast Nowosielce
Start Mirocin 7-0 Wisełka Siennów
Wisłok Świętoniowa 2-1 Gorliczanka Gorliczyna

Kolejka 4 - 2 września

San Gorzyce 0-1 Gorliczanka Gorliczyna
Wisełka Siennów 2-4 Wisłok Świętoniowa
Piast Nowosielce 2-1 Start Mirocin
Gacovia Gać 1-2 Huragan Gniewczyna
Promyk Urzejowice 4-1 Cresovia Krzeczowice
Żuraw Żurawiczki 3-1 LKS Kisielów
Błękitni Grzęska 2-2 Wisłoczanka Tryńcza

Kolejka 5 - 9 września

Wisłoczanka Tryńcza 0-1 San Gorzyce
LKS Kisielów 1-1 Błękitni Grzęska
Cresovia Krzeczowice 3-3 Żuraw Żurawiczki
Huragan Gniewczyna 3-1 Promyk Urzejowice
Start Mirocin 3-4 Gacovia Gać
Wisłok Świętoniowa 1-3 Piast Nowosielce
Gorliczanka Gorliczyna 1-3 Wisełka Siennów

Kolejka 6 - 16 września

San Gorzyce 3-2 Wisełka Siennów
Piast Nowosielce 3-0 Gorliczanka Gorliczyna
Gacovia Gać 2-2 Wisłok Świętoniowa
Promyk Urzejowice 2-0 Start Mirocin
Żuraw Żurawiczki 2-2 Huragan Gniewczyna
Błękitni Grzęska 4-0 Cresovia Krzeczowice
Wisłoczanka Tryńcza 1-5 LKS Kisielów

Kolejka 7 - 23 września

LKS Kisielów 4-1 San Gorzyce
Cresovia Krzeczowice 3-0 Wisłoczanka Tryńcza
Huragan Gniewczyna 1-3 Błękitni Grzęska
Start Mirocin 4-1 Żuraw Żurawiczki
Wisłok Świętoniowa 1-1 Promyk Urzejowice
Gorliczanka Gorliczyna 2-1 Gacovia Gać
Wisełka Siennów 1-2 Piast Nowosielce

Kolejka 8 - 30 września

San Gorzyce 0-3 Piast Nowosielce
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-2
Gacovia Gać 1-0 Wisełka Siennów
Promyk Urzejowice 2-4 Gorliczanka Gorliczyna
Żuraw Żurawiczki 3-0 Wisłok Świętoniowa
Błękitni Grzęska 1-1 Start Mirocin
Wisłoczanka Tryńcza 0-3 Huragan Gniewczyna
LKS Kisielów 2-1 Cresovia Krzeczowice

Kolejka 9 - 7 października

Cresovia Krzeczowice 1-0 San Gorzyce
Huragan Gniewczyna 4-1 LKS Kisielów
Start Mirocin 0-1 Wisłoczanka Tryńcza
Wisłok Świętoniowa 1-1 Błękitni Grzęska
Gorliczanka Gorliczyna 0-0 Żuraw Żurawiczki
Wisełka Siennów 2-0 Promyk Urzejowice
Piast Nowosielce 3-4 Gacovia Gać

Kolejka 10 - 14 października

San Gorzyce 0-2 Gacovia Gać
Promyk Urzejowice 0-5 Piast Nowosielce
Żuraw Żurawiczki 2-0 Wisełka Siennów
Błękitni Grzęska 2-1 Gorliczanka Gorliczyna
Wisłoczanka Tryńcza 3-2 Wisłok Świętoniowa
LKS Kisielów 1-1 Start Mirocin
Cresovia Krzeczowice 1-4 Huragan Gniewczyna

Kolejka 11 - 21 października

Huragan Gniewczyna 3-0 San Gorzyce
Start Mirocin 2-4 Cresovia Krzeczowice
Wisłok Świętoniowa 0-0 LKS Kisielów
Gorliczanka Gorliczyna 3-1 Wisłoczanka Tryńcza
Wisełka Siennów 5-2 Błękitni Grzęska
Piast Nowosielce 1-2 Żuraw Żurawiczki
Gacovia Gać 1-2 Promyk Urzejowice

Kolejka 12 - 28 października

San Gorzyce 5-4 Promyk Urzejowice
Żuraw Żurawiczki 0-2 Gacovia Gać
Błękitni Grzęska 2-1 Piast Nowosielce
Wisłoczanka Tryńcza 1-2 Wisełka Siennów
LKS Kisielów 3-0 Gorliczanka Gorliczyna
Cresovia Krzeczowice 6-1 Wisłok Świętoniowa
Huragan Gniewczyna 1-2 Start Mirocin

Kolejka 13 - 4 listopada

Start Mirocin 2-4 San Gorzyce
Wisłok Świętoniowa 4-2 Huragan Gniewczyna
Gorliczanka Gorliczyna 0-3 Cresovia Krzeczowice
Wisełka Siennów 0-0 LKS Kisielów
Piast Nowosielce 5-0 Wisłoczanka Tryńcza
Gacovia Gać 1-0 Błękitni Grzęska
Promyk Urzejowice 4-1 Żuraw Żurawiczki

Kolejka 14 - 30 marca

San Gorzyce 1-1 Żuraw Żurawiczki
Promyk Urzejowice 1-1 Błękitni Grzęska
Gacovia Gać 2-2 Wisłoczanka Tryńcza
Piast Nowosielce 5-1 LKS Kisielów
Wisełka Siennów 0-0 Cresovia Krzeczowice
Gorliczanka Gorliczyna 1-4 Huragan Gniewczyna
Wisłok Świętoniowa 2-1 Start Mirocin

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Wisłok Świętoniowa 2-1 San Gorzyce
Start Mirocin 1-1 Gorliczanka Gorliczyna
Huragan Gniewczyna 2-2 Wisełka Siennów
Cresovia Krzeczowice 3-3 Piast Nowosielce
LKS Kisielów 3-1 Gacovia Gać
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Promyk Urzejowice
Błękitni Grzęska 2-2 Żuraw Żurawiczki

Kolejka 16 - 13 kwietnia

San Gorzyce 1-0 Błękitni Grzęska
Żuraw Żurawiczki 3-2 Wisłoczanka Tryńcza
Promyk Urzejowice 4-2 LKS Kisielów
Gacovia Gać 3-1 Cresovia Krzeczowice
Piast Nowosielce 0-2 Huragan Gniewczyna
Wisełka Siennów 2-0 Start Mirocin
Gorliczanka Gorliczyna 1-0 Wisłok Świętoniowa 1 maja
w pierwotnym terminie (13 kwietnia) mecz się nie odbył z powodu braku sędziów

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Gorliczanka Gorliczyna 1-0 San Gorzyce
Wisłok Świętoniowa 2-0 Wisełka Siennów
Start Mirocin 0-3 Piast Nowosielce
Huragan Gniewczyna 3-1 Gacovia Gać
Cresovia Krzeczowice 0-0 Promyk Urzejowice
LKS Kisielów 2-4 Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza 2-4 Błękitni Grzęska

Kolejka 18 - 27 kwietnia

San Gorzyce 1-2 Wisłoczanka Tryńcza
Błękitni Grzęska 6-0 LKS Kisielów
Żuraw Żurawiczki 1-0 Cresovia Krzeczowice
Promyk Urzejowice 2-2 Huragan Gniewczyna
Gacovia Gać 2-5 Start Mirocin
Piast Nowosielce 0-4 Wisłok Świętoniowa
Wisełka Siennów 2-1 Gorliczanka Gorliczyna

Kolejka 19 - 4 maja

Wisełka Siennów 1-2 San Gorzyce
Gorliczanka Gorliczyna 1-2 Piast Nowosielce
Wisłok Świętoniowa 1-3 Gacovia Gać
Start Mirocin 4-2 Promyk Urzejowice
Huragan Gniewczyna 6-3 Żuraw Żurawiczki
Cresovia Krzeczowice 0-2 Błękitni Grzęska
LKS Kisielów 3-2 Wisłoczanka Tryńcza

Kolejka 20 - 11 maja

San Gorzyce 2-1 LKS Kisielów
Wisłoczanka Tryńcza 1-0 Cresovia Krzeczowice
Błękitni Grzęska 3-1 Huragan Gniewczyna
Żuraw Żurawiczki 3-1 Start Mirocin
Promyk Urzejowice 2-4 Wisłok Świętoniowa
Gacovia Gać 1-0 Gorliczanka Gorliczyna
Piast Nowosielce 2-1 Wisełka Siennów

Kolejka 21 - 18 maja

Piast Nowosielce 2-1 San Gorzyce
Wisełka Siennów 2-2 Gacovia Gać
Gorliczanka Gorliczyna 1-0 Promyk Urzejowice
Wisłok Świętoniowa 1-1 Żuraw Żurawiczki
Start Mirocin 3-4 Błękitni Grzęska
Huragan Gniewczyna 3-1 Wisłoczanka Tryńcza
Cresovia Krzeczowice 1-5 LKS Kisielów

Kolejka 22 - 25 maja

San Gorzyce 4-1 Cresovia Krzeczowice
LKS Kisielów 2-2 Huragan Gniewczyna
Wisłoczanka Tryńcza 3-1 Start Mirocin
Błękitni Grzęska 2-4 Wisłok Świętoniowa
Żuraw Żurawiczki 0-2 Gorliczanka Gorliczyna
Promyk Urzejowice 0-2 Wisełka Siennów
Gacovia Gać 2-4 Piast Nowosielce

Kolejka 23 - 1 czerwca

Gacovia Gać 2-4 San Gorzyce
Piast Nowosielce 4-2 Promyk Urzejowice
Wisełka Siennów 3-2 Żuraw Żurawiczki
Gorliczanka Gorliczyna 0-1 Błękitni Grzęska
Wisłok Świętoniowa 0-1 Wisłoczanka Tryńcza
Start Mirocin 1-3 LKS Kisielów
Huragan Gniewczyna 1-1 Cresovia Krzeczowice

Kolejka 24 - 8 czerwca

San Gorzyce 0-7 Huragan Gniewczyna
Cresovia Krzeczowice 4-2 Start Mirocin
LKS Kisielów 3-0 Wisłok Świętoniowa
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Gorliczanka Gorliczyna
Błękitni Grzęska 8-0 Wisełka Siennów
Żuraw Żurawiczki 0-1 Piast Nowosielce
Promyk Urzejowice 0-3 Gacovia Gać
(wo)

Kolejka 25 - 15 czerwca

Promyk Urzejowice 2-0 San Gorzyce
Gacovia Gać 2-1 Żuraw Żurawiczki
Piast Nowosielce 0-4 Błękitni Grzęska
Wisełka Siennów 1-2 Wisłoczanka Tryńcza
Gorliczanka Gorliczyna 2-1 LKS Kisielów
Wisłok Świętoniowa 1-0 Cresovia Krzeczowice
Start Mirocin 2-8 Huragan Gniewczyna

Kolejka 26 - 22 czerwca

San Gorzyce 3-0 Start Mirocin
(wo)
Start nie przyjechał na mecz
Huragan Gniewczyna 2-0 Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice 3-1 Gorliczanka Gorliczyna
LKS Kisielów 2-3 Wisełka Siennów
Wisłoczanka Tryńcza 2-1 Piast Nowosielce
Błękitni Grzęska 2-0 Gacovia Gać
Żuraw Żurawiczki 3-4 Promyk Urzejowice

Klasa okręgowa 2007/2008 (Jarosław)

Klasa A 2007/2008 (Jarosław)
Klasa A 2007/2008 (Lubaczów)
Klasa A 2007/2008 (Przemyśl)

Klasa B 2007/2008 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas