[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Małkowice 26 65 21 2 3 84-28 11 0 2 42-15 10 2 1 42-13
2.  Granica Stubno 26 62 20 2 4 77-23 11 0 2 46-12 9 2 2 31-11
3.  ULKS Hermanowice 26 49 15 4 7 53-29 7 2 4 26-13 8 2 3 27-16
4.  Bizon Medyka 26 44 14 2 10 43-31 9 1 3 22-11 5 1 7 21-20
5.  Leśnik Bircza 26 39 11 6 9 57-37 6 3 4 29-18 5 3 5 28-19 2 6 2 0 0 5-1
6.  Czarni Bolestraszyce 26 39 12 3 11 53-43 5 2 6 23-22 7 1 5 30-21 2 0 0 0 2 1-5
7.  LKS Nakło 26 38 11 5 10 42-47 6 2 5 26-26 5 3 5 16-21
8.  Wiar Krówniki 26 37 11 4 11 45-54 7 1 5 27-24 4 3 6 18-30
9.  Wiar Huwniki 26 36 11 3 12 46-35 6 1 6 24-16 5 2 6 22-19
10.  PKS UNUM Babice 26 32 8 8 10 49-68 5 5 3 32-33 3 3 7 17-35
11.  Grom Wyszatyce 26 31 9 4 13 38-57 5 3 5 21-22 4 1 8 17-35
12.  Korona Trójczyce 26 24 7 3 16 31-60 3 2 8 16-27 4 1 8 15-33
13.  Fort Jaksmanice 26 16 5 1 20 42-78 4 1 8 21-30 1 0 12 21-48
14.  Cresovia Kalników 26 8 1 5 20 25-95 1 3 9 13-48 0 2 11 12-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pogoń Małkowice    1-3 0-4 2-0 4-3 3-0 3-1 2-0 4-0 3-0* 5-2 5-0 7-2 3-0 
 2 Granica Stubno1-4     4-0 4-0 2-1 1-3 3-0 4-0 2-1 8-2 7-0 2-0 3-1 5-0 
 3 ULKS Hermanowice1-1 0-0     0-2 2-1 1-2 2-3 3-0 1-0 0-1 3-2 4-0 6-1 3-0 
 4 Bizon Medyka0-3 1-0 2-1     2-0 1-4 2-0 0-1 2-1 0-0 4-0 1-0 5-1 2-0 
 5 Leśnik Bircza1-2 4-2 1-2 2-3     2-1 3-0 2-0 2-2 1-1 6-0 1-2 4-3 0-0 
 6 Czarni Bolestraszyce0-3 0-1 2-0 2-1 0-3     1-1 7-1 2-5 1-2 0-0 3-4 2-1 3-0 
 7 LKS Nakło0-1 0-4 2-5 2-2 3-3 3-0     1-2 1-0 6-3 1-4 2-1 1-0 4-1 
 8 Wiar Krówniki1-1 1-2 0-1 0-2 2-1 0-5 2-3     3-2 4-2 2-1 5-1 4-1 3-2 
 9 Wiar Huwniki3-0 2-4 2-4 1-0 0-1 1-3 0-1 0-0     1-0 2-0 1-2 5-1 6-0 
 10 PKS UNUM Babice2-5 0-6 1-5 3-2 3-3 3-2 1-1 1-1 1-1     3-0 2-2 7-2 5-3 
 11 Grom Wyszatyce1-5 1-1 0-1 2-1 1-1 4-1 1-0 0-2 1-3 5-2     1-2 1-0 3-3 
 12 Korona Trójczyce1-4 0-3 0-0 1-4 0-4 2-2 1-2 2-0 0-2 0-1 0-1     3-2 6-2 
 13 Fort Jaksmanice2-5 0-2 1-3 1-0 0-2 0-2 1-3 5-5 0-2 3-0 1-5 3-0*     4-1 
 14 Cresovia Kalników0-8 1-3 1-1 0-4 0-5 0-5 1-1 3-6 0-3* 3-3 1-2 3-1 0-6     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Korona Trójczyce 1-4 Bizon Medyka 22 sierpnia, 18:00
przełożony
Czarni Bolestraszyce 2-1 Fort Jaksmanice
Pogoń Małkowice 0-4 ULKS Hermanowice
Leśnik Bircza 1-1 PKS UNUM Babice
Wiar Huwniki 2-4 Granica Stubno
Grom Wyszatyce 3-3 Cresovia Kalników
LKS Nakło 1-2 Wiar Krówniki

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Bizon Medyka 0-1 Wiar Krówniki
Cresovia Kalników 1-1 LKS Nakło
Granica Stubno 7-0 Grom Wyszatyce
PKS UNUM Babice 1-1 Wiar Huwniki
ULKS Hermanowice 2-1 Leśnik Bircza
Fort Jaksmanice 2-5 Pogoń Małkowice
Korona Trójczyce 2-2 Czarni Bolestraszyce

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Czarni Bolestraszyce 2-1 Bizon Medyka
Pogoń Małkowice 5-0 Korona Trójczyce
Leśnik Bircza 4-3 Fort Jaksmanice
Wiar Huwniki 2-4 ULKS Hermanowice
Grom Wyszatyce 5-2 PKS UNUM Babice
LKS Nakło 0-4 Granica Stubno
Wiar Krówniki 3-2 Cresovia Kalników

Kolejka 4 - 2 września

Bizon Medyka 2-0 Cresovia Kalników
Granica Stubno 4-0 Wiar Krówniki
PKS UNUM Babice 1-1 LKS Nakło
ULKS Hermanowice 3-2 Grom Wyszatyce
Fort Jaksmanice 0-2 Wiar Huwniki
Korona Trójczyce 0-4 Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce 0-3 Pogoń Małkowice

Kolejka 5 - 9 września

Pogoń Małkowice 2-0 Bizon Medyka
Leśnik Bircza 2-1 Czarni Bolestraszyce
Wiar Huwniki 1-2 Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce 1-0 Fort Jaksmanice
LKS Nakło 2-5 ULKS Hermanowice
Wiar Krówniki 4-2 PKS UNUM Babice
Cresovia Kalników 1-3 Granica Stubno

Kolejka 6 - 16 września

Bizon Medyka 1-0 Granica Stubno
PKS UNUM Babice 5-3 Cresovia Kalników
ULKS Hermanowice 3-0 Wiar Krówniki
Fort Jaksmanice 1-3 LKS Nakło
Korona Trójczyce 0-1 Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce 2-5 Wiar Huwniki
Pogoń Małkowice 4-3 Leśnik Bircza

Kolejka 7 - 23 września

Leśnik Bircza 2-3 Bizon Medyka
Wiar Huwniki 3-0 Pogoń Małkowice
Grom Wyszatyce 4-1 Czarni Bolestraszyce
LKS Nakło 2-1 Korona Trójczyce
Wiar Krówniki 4-1 Fort Jaksmanice
Cresovia Kalników 1-1 ULKS Hermanowice
Granica Stubno 8-2 PKS UNUM Babice

Kolejka 8 - 30 września

Bizon Medyka 0-0 PKS UNUM Babice
ULKS Hermanowice 0-0 Granica Stubno
Fort Jaksmanice 4-1 Cresovia Kalników
Korona Trójczyce 2-0 Wiar Krówniki
Czarni Bolestraszyce 1-1 LKS Nakło
Pogoń Małkowice 5-2 Grom Wyszatyce
Leśnik Bircza 2-2 Wiar Huwniki

Kolejka 9 - 7 października

Wiar Huwniki 1-0 Bizon Medyka
Grom Wyszatyce 1-1 Leśnik Bircza
LKS Nakło 0-1 Pogoń Małkowice
Wiar Krówniki 0-5 Czarni Bolestraszyce
Cresovia Kalników 3-1 Korona Trójczyce
Granica Stubno 3-1 Fort Jaksmanice
PKS UNUM Babice 1-5 ULKS Hermanowice

Kolejka 10 - 14 października

Bizon Medyka 2-1 ULKS Hermanowice
Fort Jaksmanice 3-0 PKS UNUM Babice
Korona Trójczyce 0-3 Granica Stubno
Czarni Bolestraszyce 3-0 Cresovia Kalników
Pogoń Małkowice 2-0 Wiar Krówniki
Leśnik Bircza 3-0 LKS Nakło
Wiar Huwniki 2-0 Grom Wyszatyce

Kolejka 11 - 21 października

Grom Wyszatyce 2-1 Bizon Medyka
LKS Nakło 1-0 Wiar Huwniki
Wiar Krówniki 2-1 Leśnik Bircza
Cresovia Kalników 0-8 Pogoń Małkowice
Granica Stubno 1-3 Czarni Bolestraszyce
PKS UNUM Babice 2-2 Korona Trójczyce
ULKS Hermanowice 6-1 Fort Jaksmanice

Kolejka 12 - 28 października

Bizon Medyka 5-1 Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce 0-0 ULKS Hermanowice
Czarni Bolestraszyce 1-2 PKS UNUM Babice
Pogoń Małkowice 1-3 Granica Stubno
Leśnik Bircza 0-0 Cresovia Kalników
Wiar Huwniki 0-0 Wiar Krówniki
Grom Wyszatyce 1-0 LKS Nakło

Kolejka 13 - 4 listopada

LKS Nakło 2-2 Bizon Medyka
Wiar Krówniki 2-1 Grom Wyszatyce
Cresovia Kalników 0-3 Wiar Huwniki
(wo)
nie doszedł do skutku, brak drużyny gospodarzy
Granica Stubno 2-1 Leśnik Bircza
PKS UNUM Babice 2-5 Pogoń Małkowice
ULKS Hermanowice 1-2 Czarni Bolestraszyce
Fort Jaksmanice 3-0 Korona Trójczyce
(wo)
przerwany w 25. minucie przy stanie 0-0

Kolejka 14 - 30 marca

Bizon Medyka 1-0 Korona Trójczyce
Fort Jaksmanice 0-2 Czarni Bolestraszyce
ULKS Hermanowice 1-1 Pogoń Małkowice
PKS UNUM Babice 3-3 Leśnik Bircza
Granica Stubno 2-1 Wiar Huwniki
Cresovia Kalników 1-2 Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki 2-3 LKS Nakło

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Wiar Krówniki 0-2 Bizon Medyka
LKS Nakło 4-1 Cresovia Kalników
Grom Wyszatyce 1-1 Granica Stubno
Wiar Huwniki 1-0 PKS UNUM Babice
Leśnik Bircza 1-2 ULKS Hermanowice
Pogoń Małkowice 7-2 Fort Jaksmanice
Czarni Bolestraszyce 3-4 Korona Trójczyce

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Bizon Medyka 1-4 Czarni Bolestraszyce
Korona Trójczyce 1-4 Pogoń Małkowice
Fort Jaksmanice 0-2 Leśnik Bircza
ULKS Hermanowice 1-0 Wiar Huwniki
PKS UNUM Babice 3-0 Grom Wyszatyce
Granica Stubno 3-0 LKS Nakło
Cresovia Kalników 3-6 Wiar Krówniki

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Cresovia Kalników 0-4 Bizon Medyka
Wiar Krówniki 1-2 Granica Stubno
LKS Nakło 6-3 PKS UNUM Babice
Grom Wyszatyce 0-1 ULKS Hermanowice
Wiar Huwniki 5-1 Fort Jaksmanice
Leśnik Bircza 1-2 Korona Trójczyce
Pogoń Małkowice 3-0 Czarni Bolestraszyce

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Bizon Medyka 0-3 Pogoń Małkowice
Czarni Bolestraszyce 0-3 Leśnik Bircza
Korona Trójczyce 0-2 Wiar Huwniki
Fort Jaksmanice 1-5 Grom Wyszatyce
ULKS Hermanowice 2-3 LKS Nakło
PKS UNUM Babice 1-1 Wiar Krówniki
Granica Stubno 5-0 Cresovia Kalników

Kolejka 19 - 4 maja

Granica Stubno 4-0 Bizon Medyka
Cresovia Kalników 3-3 PKS UNUM Babice
Wiar Krówniki 0-1 ULKS Hermanowice
LKS Nakło 1-0 Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce 1-2 Korona Trójczyce
Wiar Huwniki 1-3 Czarni Bolestraszyce
Leśnik Bircza 1-2 Pogoń Małkowice

Kolejka 20 - 11 maja

Bizon Medyka 2-0 Leśnik Bircza
Pogoń Małkowice 4-0 Wiar Huwniki
Czarni Bolestraszyce 0-0 Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce 1-2 LKS Nakło
Fort Jaksmanice 5-5 Wiar Krówniki
ULKS Hermanowice 3-0 Cresovia Kalników
PKS UNUM Babice 0-6 Granica Stubno 14 maja

Kolejka 21 - 18 maja

PKS UNUM Babice 3-2 Bizon Medyka
Granica Stubno 4-0 ULKS Hermanowice
Cresovia Kalników 0-6 Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki 5-1 Korona Trójczyce
LKS Nakło 3-0 Czarni Bolestraszyce
Grom Wyszatyce 1-5 Pogoń Małkowice
Wiar Huwniki 0-1 Leśnik Bircza

Kolejka 22 - 25 maja

Bizon Medyka 2-1 Wiar Huwniki
Leśnik Bircza 6-0 Grom Wyszatyce
Pogoń Małkowice 3-1 LKS Nakło
Czarni Bolestraszyce 7-1 Wiar Krówniki
Korona Trójczyce 6-2 Cresovia Kalników
Fort Jaksmanice 0-2 Granica Stubno
ULKS Hermanowice 0-1 PKS UNUM Babice
przerwany przy stanie 0-1

Kolejka 23 - 1 czerwca

ULKS Hermanowice 0-2 Bizon Medyka
PKS UNUM Babice 7-2 Fort Jaksmanice
Granica Stubno 2-0 Korona Trójczyce
Cresovia Kalników 0-5 Czarni Bolestraszyce
Wiar Krówniki 1-1 Pogoń Małkowice
LKS Nakło 3-3 Leśnik Bircza
Grom Wyszatyce 1-3 Wiar Huwniki

Kolejka 24 - 8 czerwca

Bizon Medyka 4-0 Grom Wyszatyce
Wiar Huwniki 0-1 LKS Nakło
Leśnik Bircza 2-0 Wiar Krówniki
Pogoń Małkowice 3-0 Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce 0-1 Granica Stubno
Korona Trójczyce 0-1 PKS UNUM Babice
Fort Jaksmanice 1-3 ULKS Hermanowice

Kolejka 25 - 15 czerwca

Fort Jaksmanice 1-0 Bizon Medyka
ULKS Hermanowice 4-0 Korona Trójczyce
PKS UNUM Babice 3-2 Czarni Bolestraszyce
Granica Stubno 1-4 Pogoń Małkowice
Cresovia Kalników 0-5 Leśnik Bircza
Wiar Krówniki 3-2 Wiar Huwniki
LKS Nakło 1-4 Grom Wyszatyce

Kolejka 26 - 22 czerwca

Bizon Medyka 2-0 LKS Nakło
Grom Wyszatyce 0-2 Wiar Krówniki
Wiar Huwniki 6-0 Cresovia Kalników
Leśnik Bircza 4-2 Granica Stubno
Pogoń Małkowice 3-0 PKS UNUM Babice
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Czarni Bolestraszyce 2-0 ULKS Hermanowice
Korona Trójczyce 3-2 Fort Jaksmanice

Klasa okręgowa 2007/2008 (Jarosław)

Klasa A 2007/2008 (Jarosław)
Klasa A 2007/2008 (Lubaczów)
Klasa A 2007/2008 (Przeworsk)

Klasa B 2007/2008 (Przemyśl I)
Klasa B 2007/2008 (Przemyśl II)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas