[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 14 sierpnia
Sparta Paczków, Stal Brzeg, Rodło Opole, Polonia Głubczyce, Start Jełowa, MKS Gogolin - wolny los

LZS Walce 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 14 sierpnia, 18:00
pd. k. 4-5
Mateusz Barton 119 - Jakub Kowalski 113
Piast Strzelce Opolskie 2-0 Swornica Czarnowąsy 14 sierpnia, 18:00
Mateusz Weiss 74, Arkadiusz Majewski 90
LZS Kuniów 1-4 OKS Olesno 14 sierpnia, 18:00
Maciej Jana 43 - Wojciech Hober 57, Szymon Setlak 58, Mateusz Jeziorowski 60, Kamil Jasina 67
LZS Gronowice 0-3 Start Namysłów 14 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Hetman Byczyna 3-1 LZS Rudniki 14 sierpnia, 18:00
Patryk Kaczmarzyk 40, 90, Dawid Szymała 84 - Tomasz Kubat 27
Śląsk Łubniany 1-5 Małapanew Ozimek 14 sierpnia, 18:00
Kamil Salatycki 61 - Karol Wanat 16, Patryk Wojtasik 56, 78, Kacper Kamiński 86, Krystian Gawlik 90
LZS Bodzanów 0-3 Orzeł Źlinice 14 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LZS Racławiczki 1-5 MKS Kluczbork 14 sierpnia, 18:00
Wojciech Dzięcioł 19 - Bartosz Włodarczyk 6, Kamil Jurasik 53, Jakub Ryś 65, Patryk Palat 80, Norbert Jaszczak 84
LZS Przywory 2-3 Skalnik Gracze 14 sierpnia, 18:00
pd.
Mateusz Okos 6, Daniel Stupak 83 - Radosław Parada 82, Dawid Dulski 90, Grzegorz Maryszczak 112
Włókniarz Kietrz 1-2 LZS Skorogoszcz 14 sierpnia, 18:00
pd.
Mateusz Wiertelak 5 - Damian Paczek 20, Kamil Tramsz 113
Górnik Januszkowice 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 14 sierpnia, 18:00
pd.
Tomasz Komor 96
KS Twardawa 0-2 Ruch Zdzieszowice 14 sierpnia, 18:00
Michał Sypek 30, 40
Naprzód Jemielnica 1-3 Agroplon Głuszyna 14 sierpnia, 18:00
pd.
Piotr Niewiem 7 - Radosław Mikulski 1, 100, Michał Kędzior 112
Pogoń Prudnik 0-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 sierpnia, 18:00
Mikołaj Ciukaj 78, Jakub Cymerman 86
LZS Chrząstowice 0-1 Unia Kolonowskie 14 sierpnia, 18:00
Jakub Włoch 87
LZS Stary Ujazd 2-0 KS Krasiejów 14 sierpnia, 18:00
Denis Janik 21, 23
Victoria Chróścice 4-3 GKS Głuchołazy 14 sierpnia, 18:00
Pawło Kowal 52, 63, Paweł Perz 54, Wojciech Ścisło 88 - Bartosz Sikora 25, 28, Michał Matyjas 75
Racławia Racławice Śląskie 1-4 Porawie Większyce 14 sierpnia, 18:00
Dawid Woźnikowski 49 - Kewin Ociepka 40, Michał Koc 47, 59, Sławomir Kierdal 83
Start Bogdanowice 2-5 Unia Krapkowice 14 sierpnia, 18:00
Radosław Rubczyński 44, Maciej Krawiec 82 - Przemysław Jakwert 11, Piotr Trinczek 17, Winston Luis 18, Łukasz Bawoł 68, 90
LZS Mechnice 3-2 LZS Piotrówka 14 sierpnia, 18:00
Dennis Greinert 65, Jura Komonczak 73, Szymon Pietras 81 - Dawid Bryłka 55, Dzikamai Gwaze 77
Rudatom Kępa 0-3 Polonia Nysa 14 sierpnia, 18:00
Ble Dro narcisse 61, Kacper Duda 75, 88
Victoria Dobrzyń 4-1 Żubry Smarchowice Śląskie 14 sierpnia, 18:00
Marcin Bajsarowicz 10, Marcin Dwojak 39, 68, Konrad Jankowski 67 - Paweł Doniec 54
UKS Karnków 2-5 MKS Wołczyn 14 sierpnia, 18:00
Dawid Witos 2 (s), Grzegorz Rogotowicz 65 - Damian Woźny 9, 20, 60, 80, Tomasz Litner 55
Sokół Niemodlin 0-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 14 sierpnia, 18:00
Tomasz Knopik 42, Paweł Paradowski 50 (s)
Silesius Kotórz Mały 0-4 LZS Starowice Dolne 14 sierpnia, 18:00
Kacper Pawlus 73, Grzegorz Stencel 75, Mateusz Poważny 76, 85
Fortuna Głogówek 1-2 Victoria Cisek 14 sierpnia, 18:00
Rafał Dudek 45 - Rafał Piszczalla 27, 78

1/16 finału - 21 sierpnia

Unia Kolonowskie 0-3 LZS Starowice Dolne 21 sierpnia, 17:30
Bruno Gos 66, 86, Leszek Nowosielski 72
Małapanew Ozimek 2-3 Stal Brzeg 21 sierpnia, 17:30
Patryk Sowiński 12, Kacper Kamiński 72 - Dominik Wejerowski 33, Krzysztof Staśkiewicz 50, Dominik Kuboń 62
Victoria Chróścice 1-4 Rodło Opole 21 sierpnia, 17:30
Pawło Kowal 72 - Paweł Boczarski 8, 80, Michał Zboch 47, Andrzej Chaba 73
LZS Mechnice 0-3 MKS Gogolin 21 sierpnia, 17:30
Sebastian Wacław 57, 70, 90
Skalnik Gracze 1-4 MKS Kluczbork 21 sierpnia, 17:30
pd.
Grzegorz Maryszczak 64 - Patryk Palat 90, Adrian Kowalski 106, Bartosz Włodarczyk 110, 112
Piast Strzelce Opolskie 1-4 Polonia Nysa 21 sierpnia, 17:30
Mateusz Weiss 11 - Kacper Duda 29, Maciej Pisula 59, 89, Marcin Ściański 69
Olimpia Lewin Brzeski 0-1 OKS Olesno 21 sierpnia, 17:30
Kevin Ficek 90
Polonia Głubczyce 1-2 Ruch Zdzieszowice 21 sierpnia, 17:30
Piotr Leszczyński 17 - Łukasz Damrat 33, Dawid Kiliński 77
Start Jełowa 5-1 Victoria Cisek 21 sierpnia, 17:30
Aleksander Szmer 13, Mariusz Stępień 29, Igor Babańskij 47, Remigiusz Lachowicz 69, Norbert Poznański 90 - Mateusz Bieniasz 66
Victoria Dobrzyń 1-3 Orzeł Źlinice 21 sierpnia, 17:30
Paweł Drankowski 57 - Jakub Malinowski 16, Andrij Durda 70, 87
Sparta Paczków 1-3 Agroplon Głuszyna 21 sierpnia, 17:30
Szymon Markowski 80 - Michał Kędzior 28, Dawid Szafarczyk 63 (s), Tomasz Penkala 70 (s)
Hetman Byczyna 1-3 Start Namysłów 21 sierpnia, 17:30
Patryk Kaczmarzyk 85 - Łukasz Biczysko 61, 83, Maciej Świerczyński 67
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-3 MKS Wołczyn 21 sierpnia, 17:30
Krzysztof Reichert 4 - Mateusz Pilak 52, Damian Woźny 66, Tomasz Kożuchowski 83
Porawie Większyce 2-3 LZS Skorogoszcz 20 sierpnia, 17:30
Sławomir Kierdal 33, Andrzej Wąsik 90 - Piotr Maślankiewicz 31, 70, 74
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:30) odwołany
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 21 sierpnia, 17:30
Błażej Romanowski 89 - Andrzej Malik 67, Patryk Paczulla 71, Łukasz Szerlowski 90
LZS Stary Ujazd 0-5 Unia Krapkowice 21 sierpnia, 17:30
Sylwester Szymański 24, Jarosław Wośko 59, 74, 79, Andreas Kaczmarek 77

1/8 finału - 4 września

Unia Krapkowice 2-4 Stal Brzeg 3 września, 17:00
Rafał Niespodziński 63, Łukasz Bawoł 76 - Krzysztof Staśkiewicz 4, 46, Tomasz Gajda 57, Mateusz Dychus 90
OKS Olesno 0-5 MKS Kluczbork 4 września, 17:00
Kamil Jurasik 45, 50, 84, Mateusz Kolbusz 50, Kamil Nykiel 65
w Kluczborku; OKS gospodarzem
Start Namysłów 1-2 Agroplon Głuszyna 4 września, 17:00
pd.
Kamil Błach 89 - Radosław Mikulski 31 (k), Damian Czech 111
LZS Skorogoszcz 2-4 LZS Starowice Dolne 4 września, 17:00
Krzysztof Kachel 14, Jarosław Witkowski 36 - Konrad Kumor 23, Mateusz Poważny 44, Kacper Pawlus 76, Grzegorz Stencel 88
MKS Gogolin 0-7 Polonia Nysa 4 września, 17:00
Maciej Pisula 7, 90, Kacper Duda 18, 66, 78, Krzysztof Kulak 40, Nurudeen Marcelo Oladoja 75
Rodło Opole 0-7 Ruch Zdzieszowice 4 września, 17:00
Denis Sotor 7, 35, 54, Daniel Nowak 43, Marcin Niemczyk 53, 78, 80
MKS Wołczyn 2-3 Orzeł Źlinice 4 września, 17:00
pd.
Tomasz Kożuchowski 25, Tomasz Litner 53 - Tomasz Schichta 47, 110, Marcin Dworak 52
Start Jełowa 0-6 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 września, 17:00
Patryk Paczulla 2, 29, 35, 68, Andrzej Malik 23, Patryk Kowalczyk 30

1/4 finału - 29 lutego-1 marca

1/2 finału - 22 kwietnia

Finał - 20 maja

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas