[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN

1/8 finału - 7-8 marca
(Losowanie - 30 stycznia 2020, 16:00 - siedziba KPZPN)

Wda Świecie 0-3 Unia Gniewkowo 7 marca, 14:00
(wo)
Radosław Kłosowski 80
na boisku 0-1
Mustang Ostaszewo 3-0 Włocłavia Włocławek 8 marca, 12:15
(wo)
Patryk Piotrowski 59 - Maksym Humeniuk 18, Tomasz Szablewski 29
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / w Toruniu; na boisku przy ul. Przy Skarpie
Pogoń Mogilno 2-2 Pomorzanin Toruń 15 lipca, 18:00
pd. k. 1-3
Wiktor Mrówczyński 47, Kamil Wysocki 109 - Ariel Jastrzembski 61 (k), 120
w pierwotnym terminie (7 marca, 14:00) odwołany / w drugim terminie (25 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia Bydgoszcz 2-6 Unia Janikowo 15 lipca, 18:00
Michał Grzegorek 71, Krystian Born 86 - Patryk Urbański 10, Przemysław Kędziora 25 (k), 28, Miłosz Dziurzyński 59, Tomasz Kowalczuk 77, Dominik Jelonek 78
Chemik Bydgoszcz 2-5 Zawisza Bydgoszcz 7 marca, 12:00
Grzegorz Adamski 17, Franciszek Marzec 71 - Korneliusz Sochań 3, 82, Artur Cielasiński 43, Damian Rysiewski 45 (s), Krzysztof Urtnowski 55 (k)
Lech Rypin 0-3 Sparta Brodnica 8 marca, 14:00
Jakub Kaźmierczak 28, Oskar Brzuszczak 84, 87
Cyklon Kończewice 0-4 Cuiavia Inowrocław 7 marca, 13:00
Dariusz Słupski 27, 36, Mikołaj Ruta 69, Patryk Wiśniewski 79
Kujawiak Kowal 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 marca, 15:00
Rafał Jankowski 10, Hubert Szymczak 34, 38 - Wadym Powołoćkyj 56

1/4 finału - 18-19 lipca
(Losowanie - 30 stycznia 2020, 16:00 - siedziba KPZPN)

Mustang Ostaszewo 0-2 Unia Gniewkowo 18 lipca, 17:00
Radosław Kłosowski 20, Kamil Fajkowski 22
Pomorzanin Toruń 1-1 Unia Janikowo 21 lipca, 18:00
pd. k. 2-4
Adrian Wróblewski 49 - Gracjan Goździk 47
Zawisza Bydgoszcz 3-2 Sparta Brodnica 18 lipca, 17:00
Kamil Żylski 11, 13, 63 - Adam Reise 40 (k), Bartosz Zalewski 60
Kujawiak Kowal 3-4 Cuiavia Inowrocław 19 lipca, 17:00
Rafał Jankowski 23, 40, Hubert Szymczak 43 - Dariusz Słupski 11, Mikołaj Ruta 35 (k), Patryk Wiśniewski 72, Jakub Nowakowski 85

1/2 finału - 25-26 lipca

Unia Gniewkowo 1-6 Unia Janikowo 26 lipca, 15:00
Kamil Fajkowski 23 - Tomasz Kowalczuk 12, Mateusz Rumiński 40, 43, Przemysław Kędziora 61, 72, Miłosz Dziurzyński 75
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Cuiavia Inowrocław 25 lipca, 17:00
Tomasz Żyliński 49, Adrian Brzeziński 57, Kamil Żylski 58, Mateusz Oczkowski 78 - Dawid Jastrzębski 80

Finał - 5 sierpnia

Zawisza Bydgoszcz 3-3 Unia Janikowo 5 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Korneliusz Sochań 45, Adrian Brzeziński 66, Jay Jaskólski 100 - Adam Konieczny 16, 38, Przemysław Kędziora 108
we Włocławku

Puchar Polski 2020/2021

Puchar Polski 2019/2020 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz)
Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas