[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Pomorski ZPN

1/8 finału - 11-12 lipca
Pierwotnie 15 kwietnia
(Losowanie - 24 października 2019, 12:00 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Wietcisa Skarszewy 0-4 Kaszubia Kościerzyna 11 lipca, 16:00
Tomasz Tuttas 5, 71, 86, Rafał Bujnowski 79
Chojniczanka II Chojnice 0-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 lipca, 11:00
pd. k. 3-1
na stadionie Kolejarza
Grom II Nowy Staw 0-3 Pogoń Lębork
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Radunia Stężyca 2-1 KP Starogard Gdański 12 lipca, 15:00
pd.
Dawid Retlewski 52, Krzysztof Iwanowski 120 - Kacper Łazaj 46
Sokół Zblewo 1-2 Gryf Słupsk 11 lipca, 17:00
Mateusz Wenta 72 - Tomasz Piekarski 56, Bartłomiej Nałęcz 66
w Borzechowie
Lipniczanka Lipnica 1-3 Jaguar Gdańsk 11 lipca, 18:30
Krzysztof Kropidłowski 11 - Szymon Rychłowski 57, Krystian Espersen 66, Maciej Pietruszewski 80
Delta Miłoradz 3-0 Powiśle II Dzierzgoń
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Jantar Ustka 1-2 Bałtyk Gdynia 11 lipca, 17:30
Bartłomiej Oleszczuk 30 (k) - Michał Marczak 3, Adam Gołuński 17

1/4 finału - 18-19 lipca
Pierwotnie 6 maja
(Losowanie - 24 października 2019, 12:00 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Chojniczanka II Chojnice 1-3 Kaszubia Kościerzyna 18 lipca, 11:00
(wo) pd.
Oskar Frygier 118 - Tomasz Tuttas 91, Błażej Troka 105, Łukasz Wróbel 120
na stadionie Kolejarza
Pogoń Lębork 1-5 Radunia Stężyca 18 lipca, 12:00
Przemysław Kostuch 29 - Paweł Wojowski 46, 64, Radosław Stępień 57, Dawid Cempa 61, Jędrzej Zając 80
Jaguar Gdańsk 1-0 Gryf Słupsk 18 lipca, 11:00
Szymon Rychłowski 85
Delta Miłoradz 0-6 Bałtyk Gdynia 18 lipca, 16:00
Sebastian Bartlewski 10, 17 (k), Adam Gołuński 24, 41, Hubert Szczypek 50, Sebastian Dziadkowiec 62

1/2 finału - 25-26 lipca
Pierwotnie 20 maja
(Losowanie - 24 października 2019, 12:00 - siedziba Pomorskiego ZPN)

Kaszubia Kościerzyna 3-0 Radunia Stężyca 25 lipca, 16:00
(wo)
Dawid Cempa 16, Paweł Wojowski 62
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jaguar Gdańsk 4-3 Bałtyk Gdynia 25 lipca, 11:00
Szymon Rychłowski 19, 55, 77, 88 - Adam Gołuński 39, Michał Marczak 45, Sebastian Bartlewski 82

Finał - 5 sierpnia
Pierwotnie 3 czerwca

Kaszubia Kościerzyna 0-1 Jaguar Gdańsk 5 sierpnia, 17:00
Łukasz Wróbel 72 (s)
w Brusach

Puchar Polski 2020/2021

Puchar Polski 2019/2020 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN - Malbork)
Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas