[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Pomorski ZPN - Słupsk

I runda - 21 sierpnia
Magic Niezabyszewo, Słupia Kobylnica, Stal Jezierzyce, Wybrzeże Objazda, ZS Damnica - wolny los

Kolegium Sędziów Słupsk 4-3 KS Zaleskie 28 sierpnia, 18:00
GKS Kołczygłowy 2-8 Kaszubia II Studzienice 21 sierpnia, 18:00
Dawid Bartków 32, Oskar Leik 86 - Damian Jakubek 16, 21, 58, 79, 80, Tomasz Zaborowski 26, Klaudiusz Szultka 70, Patryk Lorbiecki 90
Bizon Wolinia 2-5 Zenit Redkowice 21 sierpnia, 18:00
Granit Kończewo 8-4 Słupia Charnowo 21 sierpnia, 18:00
Rafał Sosnowski 17, 83, Patryk Roszak 25, 70, Tomasz Kunicki 56, Cezary Rudnik 60, 62, Marcin Mościbrodzki 87 - Wojciech Bernatek 12, 40, Piotr Szumski 33, Damian Bernatek 76
Błękitni Motarzyno 2-0 Urania Udorpie 21 sierpnia, 18:00
Kamil Komar 5, Szymon Szczur 8
Diament Trzebielino 3-1 Szansa Siemianice 21 sierpnia, 18:00
Piotr Michalak 12, Mateusz Nestor 70, 88 - Anton Makuś 31
Gryf II Słupsk 0-3 Rowokół Smołdzino 21 sierpnia, 18:00
(wo)
Jakub Hołowienko 25, 78, Rafał Wilga 30, 64, Kacper Zalewski 31, 43, Kamil Klimas 69
na boisku 7-0

II runda - 4 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2019, 16:00 - siedziba Podokręgu Słupsk)

Kolegium Sędziów Słupsk 5-1 Rowokół Smołdzino 5 września, 17:00
Kaszubia II Studzienice 4-3 Magic Niezabyszewo 4 września, 17:00
Mateusz Szultka 63, Adrian Trzeciakowski 74, Krystian Kreft 77, Rafał Soldatke 83 - Kamil Jakubek 11, 13, 22
Zenit Redkowice 1-7 ZS Damnica 4 września, 17:00
Błażej Grzenkowicz 84 - Krzysztof Wiśniewski 4, Krzysztof Golański 12, Krzysztof Kozłowski 45, Krystian Wojciechowski 53, 88, Bartosz Jączyński 55, Adam Gwóźdź 65
Granit Kończewo 4-1 Wybrzeże Objazda 4 września, 17:00
Patryk Roszak 7, Grzegorz Kośka 42, Rafał Sosnowski 68, 78 - Patryk Blank 88
Błękitni Motarzyno 1-2 Słupia Kobylnica 4 września, 17:00
Szymon Szczur 23 - Dariusz Kochański 29, 90
Diament Trzebielino 0-4 Stal Jezierzyce 4 września, 17:00
Tomasz Biel 14, Adrian Grzelczyk 30, 86, Michał Dydyna 76 (s)

III runda - 18 września
(Losowanie - 5 września 2019 - siedziba Podokręgu Słupsk)
Do gry przystępują zespoły z klasy okręgowej: Chrobry Charbrowo, Piast Człuchów, Jantaria Pobłocie, Zawisza Borzytuchom, GTS Czarna Dąbrówka, Barton Barcino, Sokół Wyczechy, Kaszubia Studzienice, GKS Pęplino, Sparta Sycewice, Start Miastko, Echo Biesowice, Myśliwiec Tuchomie, MKS Debrzno

Kolegium Sędziów Słupsk 9-9 Chrobry Charbrowo 17 września, 16:00
pd. k. 5-4
Sebastian Hinz 23, Łukasz Dawidowicz 70, 103, Łukasz Jach 78, 79, 80, Hubert Sawicki 86, Jakub Gralak 100, 120 - Olaf Syldatk 8, Karol Kiełtyka 11, Norbert Butowski 27, Marcin Krzyżanowski 65, 73, Damian Gołąbowicz 76, Sebastian Wiśniewski 94, 97, 119
Kaszubia II Studzienice 1-0 Piast Człuchów 18 września, 16:00
Mateusz Hinc 73
ZS Damnica 3-2 Jantaria Pobłocie 18 września, 16:00
Piotr Mieleszczuk 50, Marcin Jurczuk 72, Krzysztof Kozłowski 81 - Karol Wolski 30, Mateusz Klawikowski 66
Granit Kończewo 5-2 Zawisza Borzytuchom 18 września, 16:00
Patryk Roszak 20, 75, Karol Kostrzewa 69, Kamil Redmerski 73, Cezary Rudnik 89 - Jakub Świderski 26, Maciej Stolc 83
Słupia Kobylnica 11-3 GTS Czarna Dąbrówka 18 września, 16:00
Piotr Kwiecień 14, 49, Łukasz Wołczko 30, Paweł Janikiewicz 33, Paweł Zięba 41, Adam Hostyński 53, 60, 62, 71, 79, 82 - Jędrzej Narloch 5, Tomasz Prokopiak 55 (s), Dawid Wdowczyk 90
Stal Jezierzyce 5-1 Barton Barcino 18 września, 16:00
Tomasz Perkowski 11, Andrzej Pakuła 22, Gabriel Słodziński 43, Tomasz Pieruń 45, Oskar Czaiński 85 - Michał Retka 12
Sokół Wyczechy 6-1 Kaszubia Studzienice 18 września, 16:00
Karol Dołgowski 22, 50, 84, Łukasz Kościan 60, Ariel Sobczak 75, 87 - Damian Jakubek 55
GKS Pęplino 1-6 Sparta Sycewice 24 września, 16:30
Piotr Makowiecki 7 - Damian Kopciński 18, 73, Antoni Gulbiński 45, Piotr Bentkowski 74, 87, Łukasz Skierka 88
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) odwołany
Start Miastko 4-2 Echo Biesowice 18 września, 16:00
Bartłomiej Borowicz 43, Przemysław Spalik 72, Krzysztof Bryndal 85, Krzysztof Guzowski 86 - Sebastian Marszałek 4, Rafał Wasilewski 27
Myśliwiec Tuchomie 1-1 MKS Debrzno 18 września, 16:15
pd. k. 3-5
Samuel Wirkus 73 - Maciej Domański 78

IV runda - 2 października
(Losowanie - 19 września 2019, 16:00 - siedziba Podokręgu Słupsk)
Do gry przystępują zespoły z IV ligi: Gryf Słupsk, Jantar Ustka, Lipniczanka Lipnica, Pogoń Lębork oraz spadkowicze z IV ligi: Anioły Garczegorze, Bytovia II Bytów.

Kolegium Sędziów Słupsk 1-12 Jantar Ustka 1 października, 15:30
Stal Jezierzyce 0-6 Sparta Sycewice 2 października, 15:30
Damian Kopciński 35, 45, Piotr Bentkowski 59, 63, Paweł Waleszczyk 71, 74
ZS Damnica 1-6 Pogoń Lębork 2 października, 15:30
Dominik Zagórowski 47 - Gracjan Miszkiewicz 20, 75, Aleksandar Atanacković 45, Łukasz Janowicz 60, Błażej Siłkowski 71, Przemysław Kostuch 77
MKS Debrzno 1-6 Bytovia II Bytów 2 października, 15:30
Sebastian Stalka 54 - Przemysław Leik 3, 58, Hubert Syldatk 52, 78, Krzysztof Zblewski 60, Sebastian Jeżewski 65
Słupia Kobylnica 3-0 Anioły Garczegorze 2 października, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
Kaszubia II Studzienice 1-2 Lipniczanka Lipnica 2 października, 15:30
pd.
Artur Dargas 32 - Gracjan Kuik-Studziński 89, Tomasz Piechowski 113
Start Miastko 4-2 Sokół Wyczechy 2 października, 15:30
Krzysztof Guzowski 58, 65, Krzysztof Bryndal 59, Bartłomiej Borowicz 86 - Jakub Piłat 79, Damian Kojnecki 89
Granit Kończewo 0-11 Gryf Słupsk 2 października, 15:30
Tomasz Piekarski 25, Szymon Mytych 29, Kacper Bednarczyk 51, Przemysław Gradus 56 (s), Joseph Amoah 61, Paweł Szmytkiewicz 65, Damian Mikołajczyk 66, 71, 79, 82, Daniel Piechowski 72

V runda - 16 października
(Losowanie - 3 października 2019, 16:00 - siedziba Podokręgu Słupsk)

Sparta Sycewice 1-4 Jantar Ustka 16 października, 15:00
Rafał Bobrowski 89 - Bartłomiej Oleszczuk 3, 86, Dawid Sadowski 56, Kamil Wójcik 84
Bytovia II Bytów 1-7 Pogoń Lębork 16 października, 15:00
Przemysław Leik 52 - Krzysztof Szymanowski 5 (s), Aleksandar Atanacković 11, Wiktor Miotk 16, Przemysław Kostuch 57, 67, 72, 90
Słupia Kobylnica 1-3 Lipniczanka Lipnica 16 października, 15:00
Adam Hostyński 25 - Kamil Pranczk 40, Artur Rzepiński 88, 90
Start Miastko 1-3 Gryf Słupsk 16 października, 15:00
Bartłomiej Borowicz 33 - Bartłomiej Nałęcz 1, Kacper Jendruch 21, Joseph Amoah 48

Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN - Malbork)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas