[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk

I runda - 21 sierpnia
Unia 1922 Tczew - wolny los

Centrum Pelplin 2-5 WKS Lignowy Szlacheckie 21 sierpnia, 18:00
Szpak Skórcz 2-5 MKP Szlachta 21 sierpnia, 17:30
Chojniczanka III Chojnice 4-1 Brda Rytel 21 sierpnia, 15:00
Olimpia Czersk 1-4 Unia Klawkowo 21 sierpnia, 17:00
Hanza Lider Lniska 4-1 Cartusia II Kartuzy 21 sierpnia, 19:00
Gryf Goręczyno 6-2 Słupia Sulęczyno 21 sierpnia, 18:00
Orzeł Gołubie 0-3 Huragan Nowe Polaszki 20 sierpnia, 18:30
(wo)
przerwany w dogrywce przy stanie 1-1 z powodu zapadających ciemności
Olimpic Gdańsk 6-2 Morena Gdańsk 21 sierpnia, 16:45
KP Gdynia 0-6 Osiczanka II Osice 21 sierpnia, 20:30
Grzegorz Gliszczyński ?, ?, ?, Bartosz Kłos ?, Mateusz Sawicki ?, Bartosz Koszykowski ?
GTS Juszkowo 1-6 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 21 sierpnia, 20:00
w Rusocinie
Wisła Steblewo 1-2 GTS Rokitnica 21 sierpnia, 18:00
Kolegium Sędziów Gdańsk 1-6 GKS Żukowo 21 sierpnia, 17:30
Marynarka Wojenna RP Gdynia 4-2 UKS Klukowo 20 sierpnia, 20:30
GCE Gdańsk 0-3 Santos Gdańsk
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sztorm II Kosakowo 1-16 Celtic Reda 21 sierpnia, 18:00
Nörda Karwia 7-8 Sztorm III Kosakowo 21 sierpnia, 18:00
Kaszuby Połchowo 3-1 Sokół Strzelno 21 sierpnia, 17:30
Huragan Smolno 4-0 GKS Linia 21 sierpnia, 18:00
NL6 Gdynia 12-1 Amator II Kiełpino 21 sierpnia, 18:00

II runda - 4 września

Chojniczanka III Chojnice 2-1 Unia Klawkowo 4 września, 17:00
pd.
Mateusz Remiszka 22, Adrian Kosmala 103 - Mateusz Kozłowski 58 (k)
MKP Szlachta 4-7 Kolejarz Chojnice 4 września, 17:00
Bogdan Czaja 61, Adrian Loryński 81, 85, Tomasz Krzemiński 89 - Jakub Jędrzejewski 49, Tomasz Lewandowski 50 (s), Tobiasz Sawa 64, Jakub Kozłowski 69, 74, Szymon Czekierda 72, Maciej Rekowski 77
Kaszuby Połchowo 0-1 Klif Chłapowo 4 września, 17:00
Dawid Adrian 87
Sokół Bożepole Wielkie 3-3 LZS Bojano 4 września, 17:30
pd. k. 6-5
Adam Styn 31, Szymon Wydrowski 73, Grzegorz Waszkiniel 120 - Kamil Krawczak 33, Wiktor Sikora 90, Grzegorz Sikorski 92 (k)
Huragan Smolno 0-1 Start Mrzezino 4 września, 17:00
Marcin Bastubba 74 (k)
Sztorm III Kosakowo 3-3 Celtic Reda 4 września, 17:00
pd. k. 3-5
Dorian Nikelski 22, Jakub Kurdziel 53, Marek Stefanowski 89 - Mateusz Chmura 25, Mateusz Białk 56, 64
Wicher Wierzchucino 2-8 GOSRiT II Luzino 4 września, 17:00
Marek Jank 56, Tomasz Wrzeszczyński 80 - Mateusz Rhode 8 (k), 11, 63 (k), Marcin Kędziora 44, Karol Mirowski 58, Daniel Formela 65, Łukasz Michałek 73, 75
Hanza Lider Lniska 3-1 LKP Nowa Karczma 4 września, 20:00
Gustaw Ohler 7, Jakub Zaborowski 12, Szymon Hołowienko 86 - Dariusz Bobrowski 31
Orzeł Straszyn 1-2 Amator Kiełpino 4 września, 17:30
Piotr Patyna 80 - Karol Kosek 16, Dawid Lamk 23
GKS Żukowo 2-8 KS Mściszewice 4 września, 17:00
Huragan Nowe Polaszki 3-3 Santana Wielki Klincz 4 września, 17:00
pd. k. 2-3
Bartosz Szyc 13, Mateusz Jelonek 61, Dawid Jaszewski 110 - Mariusz Główczewski 23, Mateusz Kozikowski 68, Rafał Topka 100
Gryf Goręczyno 0-3 Radunia II Stężyca 4 września, 17:00
Jakub Kafarski 65, Damian Gębiś 71, Karol Akerman 85
Olimpic Gdańsk 2-3 Potok Kamionka Sopot 4 września, 20:00
Krzysztof Gumiński 14, Mikołaj Hofman 17 - Filip Śliżewski 7, Szymon Szyca 33, Maksymilian Tuźnik 79
NL6 Gdynia 22-0 Unia 1922 Tczew 4 września, 17:45
Grzegorz Niciński 4, 6, 45, 90, Łukasz Król 9, Mateusz Szerechan 21, 31, 75, 85, Rafał Murawski 29, Mariusz Bieszke 34, 57, 86, Tomasz Lisowski 38, 72, Michał Kajak 41, 48, 66, 70, 73, Arkadiusz Lajewski 61, Krzysztof Ziemak 80
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 3-0 Santos Gdańsk 4 września, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Ogniwo Sopot 6-2 Polonia Gdańsk 4 września, 17:30
Patryk Pomaski 10, Przemyslaw Wielguszewski 37, 67, Damian Szwed 40, Damian Hebda 70, Oliwier Bławat 87 - Eryk Białk 14, Paweł Jakubiak 29 (s)
Marynarka Wojenna RP Gdynia 1-4 WKS Lignowy Szlacheckie 4 września, 20:30
GTS Rokitnica 0-4 Portowiec Gdańsk 4 września, 17:30
Krystian Imiński 18, Dawid Wilichowski 41, Łukasz Lejman 49, Krzysztof Puto 54
Osiczanka II Osice 1-6 Gedania II Gdańsk 4 września, 17:45
Dominik Malanowski 73 - Karol Styś 6, 19, 33, 36, 79, 90

III runda - 18 września
Bałtyk II Gdynia - wolny los

Start Mrzezino 2-3 Sztorm Kosakowo 18 września, 16:30
Marek Pieper 37, Adrian Cherek 48 - Jacek Pieprzyk 29, 44, 90
Gedania II Gdańsk 8-0 Wisła Tczew 18 września, 16:45
Karol Styś 24, Bartosz Zalewski 32, Przemysław Żukowski 47, 74, 87, Mateusz Michalewski 63, Paweł Pianka 79, Maurycy Niemczyk 83
Kolejarz Chojnice 1-9 Potok Pszczółki 18 września, 16:30
Tobiasz Sawa 78 - Jakub Aneszko 36, 55, 72, 79, Paweł Zemke 45, Jakub Filipek 56, Dominik Kukowski 59, 61, Kuba Piotrowski 83
Chojniczanka III Chojnice 3-6 Gwiazda Karsin 18 września, 15:00
Mateusz Kerszk 55 (s), Daniel Czerwiński 74, Szymon Galikowski 77 - Patryk Drewek 16, 73, Marek Steinborn 57, 81, 86, Mateusz Kerszk 89
Okland Szprudowo 0-9 Chojniczanka II Chojnice 18 września, 16:30
Michał Kalitta 2, 4, 54, Stanisław Wędzelewski 30, Oskar Frygier 40, 46, 52, Artur Szwoch 72, Dominik Lemańczyk 78
Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) 0-3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 września, 16:00
(wo)
Jakub Roda 72, 91, Klaudiusz Filas 93, Nikodem Kozłowski 115, 116 - Juan Cruz 42, Sebastian Wildman 101
w Leźnie / na boisku 5-2 pd.
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 4-2 GKS Kolbudy 18 września, 16:30
Sebastian Gleske 51, 76, Michał Morgiel 85, Maciej Leske 90 - Kacper Dubanowski 22, 30
Sokół Bożepole Wielkie 0-7 MKS Władysławowo 18 września, 16:30
Michał Skwiercz 43, 46, 76, 80, Przemysław Srok 57, Błażej Bonk 83, Arkadiusz Proena 89
NL6 Gdynia 1-2 Wietcisa Skarszewy 18 września, 16:30
Zenit Łęczyce 2-1 GKS Kowale 18 września, 17:00
Dariusz Dulek 6, Patrycjusz Gaffke 33 - Mateusz Bujak 85
Sokół Zblewo 3-1 Cartusia Kartuzy 18 września, 16:00
pd.
Damian Kugiel 30, Kamil Gronkowski 92, Mateusz Wenta 120 - Paweł Rypel 42
Orzeł Trąbki Wielkie 1-2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 września, 16:30
Jakub Pelowski 27 - Krystian Espersen 75, Krzysztof Garczewski 90
Victoria Kaliska 3-1 GLKS Różyny 18 września, 16:30
Piotr Drzewicki 24, 50, 86 - Mariusz Książek 11
Tęcza Brusy 1-2 GKS Przodkowo 18 września, 16:00
Seweryn Mientki 36 - Kacper Jaskólski 47, Seweryn Wroński 75
GTS Mokry Dwór 2-1 Sporting Leźno 18 września, 17:00
Dominik Ciołek 9, Marcin Rendzio 84 - Piotr Krasowski 39
Celtic Reda 0-8 Kaszubia Kościerzyna 18 września, 16:00
Karol Januszewski 18, 90, Tomasz Tuttas 23, 44, 58, Kacper Krauze 48, Artur Zelewski 62 (s), Paweł Budziwojski 80
Klif Chłapowo 0-8 Orkan Rumia 18 września, 16:30
Dawid Kowalski 17, 39, 84, Karol Byra 35, Jakub Krefft 50, Piotr Kolera 58, Mateusz Fahl 77, Mateusz Szczygielski 80
Orzeł Subkowy 1-0 Wierzyca Pelplin 18 września, 16:00
Wojciech Szoska 2
Santana Wielki Klincz 3-0 Orlęta Reda 18 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Radunia II Stężyca 1-0 Gedania Gdańsk 18 września, 17:00
pd.
Tomasz Garski 98
KS Mściszewice 0-7 Stolem Gniewino 18 września, 16:30
Mateusz Dampc 1, Paweł Sobczyński 28, Kewin Sidor 56 (s), Maciej Wardziński 71, Kamil Patelczyk 77, 78, Maciej Szymański 88
GOSRiT II Luzino 0-5 Lechia II Gdańsk 18 września, 17:00
Adrian Petk 35, Piotr Gryszkiewicz 37, 55, 64, Sebastian Rugowski 86
Amator Kiełpino 0-6 Arka II Gdynia 18 września, 17:00
Jakub Wilczyński 29, 69, 71, Mateusz Zbiranek 52, Kornel Przyborowski 74, Kasper Własny 80
Hanza Lider Lniska 0-10 GOSRiT Luzino 18 września, 19:00
Ogniwo Sopot 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 18 września, 17:00
Damian Hebda 65, Adrian Dałek 84 - Bartosz Lewandowski 80
Potok Kamionka Sopot 3-3 AP Sopot 18 września, 16:00
pd. k. 4-3
Maksymilian Tuźnik 50, Serhij Berbat 52, Szymon Szyca 97 - Ołeksandr Jurczak 25, Maciej Osłowski 80, Marcin Sternik 95
na stadionie Ogniwa
WKS Lignowy Szlacheckie 2-1 Wda Lipusz 18 września, 16:00
Kamil Cyganowski 13, Mateusz Szołtun 82 - Tobiasz Stanka 53
Portowiec Gdańsk 2-3 Meteor Pinczyn 19 września, 19:30
Dawid Wilichowski 67, 77 - Patryk Barłożewski 4, 5, Dawid Suchewicz 21

IV runda - 2 października
Do gry dołączają III-ligowcy: Radunia Stężyca, Bałtyk Gdynia, KP Starogard Gdański.

Chojniczanka II Chojnice 8-1 Orzeł Subkowy 2 października, 15:00
Michał Kalitta 11, 64, 75, 81, Stanisław Wędzelewski 20, Marcin Rajch 21, Oskar Frygier 31, Daniel Czerwiński 76 - Wojciech Szoska 54
Sztorm Kosakowo 0-4 Lechia II Gdańsk 2 października, 16:30
Piotr Gryszkiewicz 16, Mateusz Borcuch 51, Sebastian Rugowski 63, Kacper Urbański 70
WKS Lignowy Szlacheckie 1-3 Radunia Stężyca 2 października, 15:00
Jacek Ciosek 88 - Artur Formela 30, Dawid Cempa 35, 48
Orkan Rumia 1-7 Bałtyk Gdynia 2 października, 16:15
Jakub Wróblewski 78 - Michał Efir 27, 35, Sebastian Murawski 40, Mateusz Piasecki 72, Mateusz Gułajski 75, 82, Tomasz Zając 84
Santana Wielki Klincz 4-3 GTS Mokry Dwór 2 października, 16:00
Łukasz Regliński 60, Mariusz Główczewski 72, 84, Tomasz Czyżewski 87 - Dominik Ciołek 63, Filip Świercz 80, Michał Grześkowiak 82
Potok Kamionka Sopot 2-3 Meteor Pinczyn 2 października, 15:00
Bartosz Dembowski 23, Sebastian Sienkiewicz 48 - Władysław Nawrocki 17, Jakub Gnatowski 28, Dawid Suchewicz 52
Gwiazda Karsin 0-3 Kaszubia Kościerzyna 2 października, 16:30
(wo)
Paweł Arndt 53 - Szymon Rychłowski 63, 81
w pierwotnym terminie (9 października, 16:00) odwołany / przerwany przy stanie 1-2
MKS Władysławowo 1-6 Arka II Gdynia 2 października, 16:00
Michał Więcek 8 - Fabian Urbański 2, Kacper Magdziński 65, Kacper Wiśniewski 72, 88, Dawid Szałecki 81, Kacper Książkiewicz 90
Wietcisa Skarszewy 2-0 Bałtyk II Gdynia 2 października, 15:30
Karol Formella 23 (s), Bartłomiej Trzoska 35
Radunia II Stężyca 0-4 KP Starogard Gdański 2 października, 17:00
Konrad Rudnicki 21, 34, Paweł Kowalczyk 74, 77
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-3 Potok Pszczółki 2 października, 15:45
Tomasz Kwiatkowski 73, Łukasz Kaszubowski 87 - Dominik Kukowski 12, 36, Tomasz Jaruszek 49
Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 0-10 Stolem Gniewino 2 października, 16:00
Mateusz Madziąg 4, 64, Maciej Wardziński 42, Mateusz Dampc 58, Kamil Patelczyk 66, 84, 86, Waldemar Wenta 71, Paweł Sobczyński 79, Adrian Bukowski 89
Gedania II Gdańsk 4-1 GKS Przodkowo 2 października, 15:00
Bartosz Zalewski 35, 52, 61, Przemysław Żukowski 46 - Marcin Karniluk 45
Ogniwo Sopot 0-5 Sokół Zblewo 2 października, 16:00
Mateusz Wenta 22, Damian Kugiel 53, 55, Krzysztof Rzepa 71, Patryk Wysiecki 87
Zenit Łęczyce 4-0 Victoria Kaliska 2 października, 16:00
Patrycjusz Gaffke 24, 68, Michał Kobiela 63, Oskar Formela 74
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0 GOSRiT Luzino 1 października, 15:00
(wo)
Paweł Rzepnikowski 46 - Krystian Opłatkowski 42, 100
na boisku 1-2 pd.

V runda - 16 października

Wietcisa Skarszewy 2-1 Stolem Gniewino 16 października, 15:00
Bartłomiej Trzoska 38, 85 - Mateusz Wachowiak 62
Zenit Łęczyce 1-2 Radunia Stężyca 16 października, 15:00
Lucjan Wijatkowski 56 - Łukasz Strus 7, Jakub Bojas 17
Santana Wielki Klincz 0-5 Bałtyk Gdynia 16 października, 15:00
Michał Efir 2, 16, Oskar Bohm 19, Michał Renusz 43, Tomasz Zając 85
Sokół Zblewo 3-0 Potok Pszczółki 16 października, 15:00
Patryk Kusio 56, Patryk Wysiecki 76, Kacper Siora 87
Meteor Pinczyn 0-5 Chojniczanka II Chojnice 16 października, 15:00
Artur Szwoch 3, Michał Kalitta 12, 36, Stanisław Wędzelewski 20, Michał Sacharuk 25
Gedania II Gdańsk 0-3 KP Starogard Gdański 16 października, 15:00
Łukasz Kowalczyk 42, Paweł Kowalczyk 60, Patryk Szczepański 82
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0 Arka II Gdynia 16 października, 17:30
Klaudiusz Filas 19
na Narodowym Stadionie Rugby
Kaszubia Kościerzyna 3-2 Lechia II Gdańsk 16 października, 15:00
Karol Januszewski 22, Szymon Rychłowski 27, Radosław Krysiński 87 - Adrian Petk 30 (k), Sebastian Rugowski 81

Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN - Malbork)
Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN - Słupsk)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas