[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN

I runda - 27 czerwca
Pierwotnie 22 kwietnia
(Losowanie - 29 stycznia 2020, 11:30 - siedziba MZPN)
Do gry przystępują III-ligowcy: Broń Radom, Legia II Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Polonia Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Ursus Warszawa oraz zwycięzcy rozgrywek okręgowych: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Żbik Nasielsk (Ciechanów-Ostrołęka), Delta Słupno, Wisła II Płock (Płock), Oskar Przysucha, Pilica Białobrzegi (Radom), Mazovia Mińsk Mazowiecki, Płomień Dębe Wielkie (Siedlce), Mszczonowianka Mszczonów, Victoria Sulejówek (Warszawa).

Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 Legia II Warszawa 27 czerwca, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście wycofali się z rozgrywek
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Oskar Przysucha 27 czerwca, 12:00
Tomasz Janiszewski 63 (k)
w Małkini Górnej / w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Victoria Sulejówek 3-0 Polonia Warszawa 27 czerwca, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście wycofali się z rozgrywek
Delta Słupno 1-7 Broń Radom 26 czerwca, 18:00 (50)
Maciej Żłobecki 36 - Kamil Czarnecki 27 (k), 72, Przemysław Nogaj 31, Damian Machajek 58, Przemysław Śliwiński 66, Damian Winiarski 71, 89
w Wykowie / w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Wisła II Płock 27 czerwca, 12:00
pd.
Damian Pociech 28, Maciej Nalej 113 - Patryk Leszczyński 90
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Żbik Nasielsk 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 czerwca, 12:00
Kamil Wiśniewski 45, Hubert Michalik 52
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Płomień Dębe Wielkie 2-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 czerwca, 11:00
Daniel Głuchowski 2, Jan Laskowski 68 - Grzegorz Gulczyński 3, Patryk Szymański 26, 45, 63, 64, Jakub Kołaczek 67
w Karczewie / w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pilica Białobrzegi 0-1 Ursus Warszawa 27 czerwca, 16:00
Patryk Kamiński 19 (k)
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

1/4 finału - 4 lipca
Pierwotnie 6 maja
(Losowanie - 29 czerwca 2020 - siedziba MZPN)

Broń Radom 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 lipca, 18:00
Michał Strzałkowski 11
w pierwotnym terminie (4 lipca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego w drużynie gospodarzy
Mszczonowianka Mszczonów 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 lipca, 12:00
pd.
Maciej Nalej 61 - Bartosz Michalik 90, Sebastian Cuch 92
Victoria Sulejówek 2-4 Ursus Warszawa 4 lipca, 12:00
pd.
nieznany 55 (s), Julian Świątek 57 - Mateusz Muszyński 9, Ernest Dzięcioł 90, Oskar Pyrzyna 91, 112
Oskar Przysucha 1-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 lipca, 12:00
pd.
Tomasz Janiszewski 84 (k) - Wojciech Wocial 74, Marcin Kacprowicz 108, Krystian Przyborowski 112, 115

1/2 finału - 11 lipca
Pierwotnie 20 maja
(Losowanie - 29 czerwca 2020 - siedziba MZPN)

Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 lipca, 12:00
Sebastian Cuch 54, Rafał Maciejewski 76
Ursus Warszawa 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 lipca, 17:00
Mateusz Muszyński 23, 53 - Michał Strzałkowski 20
w pierwotnym terminie (11 lipca, 12:00) odwołany

Finał - 18 lipca
Pierwotnie 3 czerwca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Ursus Warszawa 18 lipca, 12:00
pd. k. 6-5
Rafał Maciejewski 30 (k), 53 (k), Michał Drewnowski 74 - Patryk Kamiński 10 (k), 20, Sebastian Szerszeń 69
w Nowym Dworze Mazowieckim

Totolotek Puchar Polski 2020/2021

Puchar Polski 2019/2020 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2019/2020 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Mirax Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas