[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Płock

Runda wstępna - 10-11 sierpnia
Kasztelan Sierpc, Mazur Gostynin, Orzeł Goleszyn, Skra Drobin, Świt Staroźreby, Wisła II Płock - wolny los

Zryw Bielsk 4-5 Delta Słupno 10 sierpnia, 15:00
Wisła Główina-Sobowo 0-1 Zorza Szczawin Kościelny 10 sierpnia, 17:30
Amator Maszewo 2-3 Stoczniowiec Płock 10 sierpnia, 11:00
Radosław Wiśniewski ?, Tomasz Sudomir ? - Patryk Gałamaga ?, Kacper Orłowski ?, Paweł Nowak ?
Huragan Bodzanów 0-3 Skrwa Łukomie 10 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
ULKS Ciółkowo 2-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 10 sierpnia, 17:30
Wisła Nowy Duninów 2-2 Błyskawica Lucień 10 sierpnia, 17:30
k. 4-2
Wicher Cieszewo 3-2 Stegny Wyszogród 10 sierpnia, 17:30
Błękitni Gąbin 6-0 Unia Iłów 9 sierpnia, 18:30
Zjednoczeni Bulkowo 0-7 Unia Czermno 10 sierpnia, 17:30
Orkan Sochaczew 7-1 Pogoń Słupia 10 sierpnia, 17:30

1/8 finału - 21 sierpnia

Skrwa Łukomie 3-0 Mazur Gostynin 21 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Błękitni Gąbin 1-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 21 sierpnia, 17:30
Kamil Woliński 37
Orkan Sochaczew 1-2 Świt Staroźreby 21 sierpnia, 17:30
Cezary Czarnecki 40 - Damian Kołeczek 60, Filip Januszczak 75
Wicher Cieszewo 0-8 Wisła II Płock 21 sierpnia, 17:30
Kamil Dąbrowski 1, Patryk Szczepański 29, 40, Filip Potrawiak 41, Oliwer Osmański 65, Jakub Perlak 86, Adrian Tokarski 90 (k), Kamil Krupiński 90
Stoczniowiec Płock 2-3 Kasztelan Sierpc 21 sierpnia, 19:15
Patryk Gałamaga 11, Przemysław Kowalczyk 51 - Kamil Nowicki 7, 64, Jakub Kustra 68
Wisła Nowy Duninów 2-6 Skra Drobin 21 sierpnia, 17:30
Rafał Rękawiecki 36, Paweł Rękawiecki 64 - Marcin Kowalski 20, 45, Kamil Domeradzki 45, 63, 68, Paweł Dziekański 88
Zorza Szczawin Kościelny 3-5 Delta Słupno 21 sierpnia, 18:00
Mateusz Matusiak 8, 68, Jarosław Durka 89 - Krystian Majchrzak 42, 50, Jakub Woliński 48, Łukasz Trzciński 63, Krzysztof Machowski 77
Unia Czermno 0-3 Orzeł Goleszyn 21 sierpnia, 17:30
(wo)
nie odbył się

1/4 finału - 4 września

Skrwa Łukomie 1-1 Błękitni Gąbin 4 września, 17:00
k. 4-3
Mariusz Beksa 64 - Kajetan Jeznach 80 (k)
Świt Staroźreby 1-2 Wisła II Płock 4 września, 17:00
Rafał Trakul 76 - Mateusz Ziarko 3 (s), Patryk Leszczyński 38
Skra Drobin 1-2 Kasztelan Sierpc 4 września, 17:00
Marcin Kowalski ? - Kamil Nowicki 30, Jakub Kustra 88
Delta Słupno 2-1 Orzeł Goleszyn 4 września, 17:00
Krystian Majchrzak 13, Jakub Woliński 86 - nieznany ?

1/2 finału - 25 września

Skrwa Łukomie 1-5 Wisła II Płock 24 września, 16:00
Kamil Bonisławski 62 - Kuba Zieliński 11, 20, Patryk Leszczyński 19, Kamil Dąbrowski 77, Oliwer Osmański 88
Kasztelan Sierpc 1-1 Delta Słupno 25 września, 16:30
k. 3-4
Kamil Nowicki 43 - Damian Szczytniewski 56

Finał - 16 października

Delta Słupno 1-2 Wisła II Płock 16 października, 15:30
Damian Szczytniewski 38 (k) - Oliwer Osmański 70, 84
w Wykowie

Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Mirax Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas