[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

I runda - 10-11 sierpnia
(Losowanie - 14 lipca 2019 - siedziba MZPN)
OIRP Warszawa - wolny los

Czajnik Akustyczny Warszawa 1-8 Bataty Warszawa 10 sierpnia, 11:00 (100)
Przemysław Zając 33 - Łukasz Piasecki 23, Michał Sierant 34, Piotr Gwóźdź 38, Mariusz Ilnicki 57, 74, 77, 87, Wojciech Kryl 82
na stadionie PKS-u Radość
Klub Dżentelmenów Warszawa 7-7 Rebels Warszawa 11 sierpnia, 15:00
k. 6-7
Jakub Popławski II 11, Łukasz Krysa 31, 85, Rusłan Janiw 51, 66, Bartosz Ziembiński 65, Dariusz Adamski 77 - Jakub Polański 5, Maciej Kiełpsz 9, 14, 28, 70 (k), 87 (k), Michał Stolarski 43
na stadionie PKS-u Radość
Zabreszcz FC i Przyjaciele Warszawa 5-0 FC Janusze Warszawa 10 sierpnia, 17:00
Adrian Tracz 14, Grzegorz Malec 51, Jakub Popławski I 61, 70, Bartłomiej Tartanus 84
na stadionie PKS-u Radość
Murawa Gejming Warszawa 4-1 Wybrzeże Klatki Schodowej Warszawa 11 sierpnia, 11:00
Tomasz Dziawer 12, 82, Sylwester Wielgat 36, Artur Sobolewski 39 - Artur Adamiec 41
na stadionie PKS-u Radość
FC Wavle Warszawa 0-7 Valcom Otwock 11 sierpnia, 13:00
Mateusz Brożek 28, Kazimierz Grotte 30, Adrian Winierek 50, 78, Marcin Zieliński 68, Michał Trzaskowski 73, 90
na stadionie PKS-u Radość
Stado Szakali Warszawa 8-2 Przepiórki Włochy (Warszawa) 11 sierpnia, 17:00
na stadionie PKS-u Radość
Zespół Niespokojnych Nóg Warszawa 13-0 WKS Wóó Fajters Warszawa 10 sierpnia, 13:00 (100)
Wojciech Janowski 23, 39, 55, 59, 69, 84, Radosław Woźniak 30, Paweł Murawski 40, 45, 75, 85, 87, 89
na stadionie PKS-u Radość
Kartofliska.pl Warszawa 7-3 Bar Ulubiona ETV Warszawa 10 sierpnia, 15:00 (350)
Radosław Rzeźnikiewicz 22, Jakub Olkiewicz 29, Paweł Krupiński 54, 68, Krzysztof Czerwonka 72 (k), Paweł Socha 76, Łukasz Śledziecki 85 - Korneliusz Górniak 5, 33, 47
na stadionie PKS-u Radość
WS Warszawa 2-6 Futboliga.pl Zielonka 11 sierpnia, 19:00
w Zielonce; WS gospodarzem
Promil Warszawa 2-3 Pohybel Warszawa 10 sierpnia, 17:00
w Ołtarzewie
PKO Sport Warszawa 10-3 FC Nowowiejscy Nowa Wieś 10 sierpnia, 17:00
w Nowej Wsi; PKO Sport gospodarzem
NLH Zielonka 13-1 Narew 93 Warszawa 11 sierpnia, 16:00 (55)
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ? - Adam Mierzejewski 45
w Kobyłce
SWPS Warszawa 1-4 Devka Warszawa 10 sierpnia, 15:00
na stadionie Escoli Varsovii
Młoda Ochota Warszawa 2-4 Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 11 sierpnia, 19:00
nieznany ?, ? - Mateusz Bednarczyk ?, Bartłomiej Dawidek ?, Mikołaj Kruk ?, Maksymilian Chudzik ?
w Nowym Dworze Mazowieckim

II runda - 14 sierpnia
(Losowanie - 14 lipca 2019 - siedziba MZPN)
Błękitni Korytów - wolny los

Kartofliska.pl Warszawa 0-2 Victoria Warszawa 15 sierpnia, 17:00 (90)
Piotr Kucza 52 (s), Karol Lewicki 67 (k)
w Wiskitkach
Futboliga.pl Zielonka 7-2 GKP Targówek (Warszawa) 14 sierpnia, 20:15
Damian Nowaczuk 6, 81, Mateusz Marcinkiewicz 22, 67, 89, Mateusz Kowalczyk 42, Rafał Błoński 62 - Damian Talarek 44, 76
w Zielonce
Zespół Niespokojnych Nóg Warszawa 1-10 SF Wilanów (Warszawa) 18 sierpnia, 18:00
na bocznym boisku Drukarza
Stado Szakali Warszawa 2-9 Victoria Zerzeń (Warszawa) 14 sierpnia, 20:00
nieznany ?, ? - Łukasz Szostek ?, ?, Patryk Nowakowski ?, ?, Łukasz Koszyniuk ?, ?, Maciej Bochenek ?, ?, Adam Maksymiuk ?
w Józefowie
Valcom Otwock 1-6 Sarmata Warszawa 14 sierpnia, 20:30
Kazimierz Grotte 65 - Kamil Tarapacz ?, Abdulkareem Hussein ?, Krzysztof Sobolewski ?, Bartosz Osiński ?, Grzegorz Walisiak ?, Łukasz Siemaszko ?
NLH Zielonka 1-4 Talent Warszawa 14 sierpnia, 20:00
Łukasz Brutkowski 76 - Bartłomiej Dutkiewicz 8, Piotr Rosiński 45, Tomasz Świerczewski 72, 90
w Kobyłce
Pohybel Warszawa 0-8 City Wilanów (Warszawa) 14 sierpnia, 17:00
Marcin Wiśniewski ?, ?, ?, Michał Leszczyński ?, ?, ?, Dariusz Wółkiewicz ?, ?
na stadionie MBOPN
Rebels Warszawa 1-5 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 14 sierpnia, 18:00
Jan Ławcewicz ? - Nikodem Michniewicz ?, Daniel Rogoziński ?, Michał Stykowski ?, Boubacar Baby ?, ?
na stadionie OSiR Targówek
Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 2-6 Zły Warszawa 15 sierpnia, 17:30
Mikołaj Kruk ?, ? - Dariusz Mogielnicki ?, Filip Pelc ?, Pedro Silveira Valledor ?, ?, Nguyễn Đức Tâm ?, ?
w Nowym Dworze Mazowieckim
Bataty Warszawa 2-7 Inter Warszawa 19 sierpnia, 20:30 (30)
Mariusz Ilnicki 49, Michał Sierant 80 (k) - Michał Warowny 21, 32, Piotr Bujalski 50, Michał Niedzielko 51, Krzysztof Kawałowski 61, Adam Pawłowski 70, Piotr Obrośliński 84
na bocznym boisku Drukarza
Zabreszcz FC i Przyjaciele Warszawa 1-8 MKS Polonia Warszawa 14 sierpnia, 17:30
Adrian Tracz 86 - Krzysztof Putowski 9, Oskar Waszkiewicz 19, 27, Stanisław Dźwigała 26, 45, Jakub Śliwkowski 60, Kacper Kacprzycki 74, Sebastian Ignacak 79
na stadionie PKS-u Radość
Murawa Gejming Warszawa 2-2 Coco Jambo Warszawa 14 sierpnia, 18:00
k. 4-5
na stadionie Świtu
PKO Sport Warszawa 4-4 Coco Jambo II Warszawa 13 sierpnia, 20:00
k. 3-4
na stadionie DOSiR
Devka Warszawa 0-6 Legion Warszawa 14 sierpnia, 17:30
Jakub Kalinowski 29, 31, Rafał Szwalbe 70 (s), Michał Kochanowski 76, Mikołaj Sitarek 79, Sebastian Kondeja 87
na stadionie BOS
OIRP Warszawa 3-3 Piorun Warszawa 14 sierpnia, 20:00
k. 6-5
Marcin Łukaszewicz ?, Marcin Kluś ?, Rafał Malinowski ? (k) - Mateusz Wojdyna ?, Piotr Kacprowicz ?, Arkadiusz Woźny ?
w Ząbkach
Kamionek Warszawa 3-6 SKP Korona Warszawa 13 sierpnia, 20:30 (40)
Pawieł Pawłowskij 1, 55, Damian Mika 73 - Adrian Karasiewicz 45, Adam Janeczek 48 (s), Mateusz Kasprzak 52, Tomasz Domański 59, 85, Konrad Kolasa 82
na stadionie MBOPN
Hutnik II Warszawa 3-1 UKS Siekierki (Warszawa) 14 sierpnia, 18:00
Mateusz Soliwoda 4, 75, 90 - Tadeusz Epsztein 55
na stadionie MBOPN
KTS Weszło Warszawa 11-2 Bednarska Warszawa 14 sierpnia, 17:30
Daniel Ciechański ?, ?, ?, ?, Damian Sawicki ?, ?, Bartosz Januszewski ?, ?, Gerard Boruń ?, Merveille Fundambu ?, nieznany ? (s) - Wojciech Świstowski ?, ?
na stadionie Marymontu
Wisła Zakroczym 0-3 Rządza Załubice
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Dąb II Wieliszew 3-2 Orły Zielonka 14 sierpnia, 20:00
Oskar Sinkiewicz 18, 52, Marcin Janicki 85 - Cezary Żaboklicki 19, Mateusz Godlewski 33
Mazur II Radzymin 3-0 KS Wesoła (Warszawa) 14 sierpnia, 17:30
(wo)
Piotr Augustyniak ? - Piotr Wołowicz ?, ?, ?, ?, Michał Alberski ?, Rafał Sosnowski ?, ?
w Załubicach / na boisku 1-7
Korona Jadów 0-7 WKS Rząśnik 14 sierpnia, 17:30
Łukasz Piątek ?, ?, ?, Grzegorz Abramczyk ?, Patryk Śleszyński ?, ?, ?
PKS Radość (Warszawa) 6-0 CKS Celestynów 13 sierpnia, 18:30
Mateusz Trąbiński 23, 27, Filip Musiał 48, 53, Krzysztof Romaszko 74, Piotr Trzaskowski 90 (k)
Sokół Kołbiel 3-1 Orzeł Parysów 15 sierpnia, 17:30
Dawid Całka 44 (k), Kacper Matosek 76, Damian Nowak 90 - Andrzej Kielak ?
Wisła Maciejowice 3-0 Bór Regut 14 sierpnia, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KS Glinianka 1-2 Amur Wilga 15 sierpnia, 17:00
Adam Kubajek ? - Damian Gontarz ?, Daniel Kosobudzki ?
Start Otwock 0-1 Advit Wiązowna 15 sierpnia, 17:00
Maciej Klepczyński 13
w Wiązownie
UKS Borzęcin 0-5 Naprzód Stare Babice 14 sierpnia, 18:30
Wiktor Łysenko ?, ?, ?, Daniel Umański ?, Filip Pamięta ?
Milan II Milanówek 1-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 14 sierpnia, 17:30
Paweł Szewczak ? - Arkadiusz Olejnik ?, ?
GKS Podolszyn 4-0 Walka Kosów 14 sierpnia, 18:00
Łukasz Szwedo ?, ?, Przemysław Strzelczyk ?, Dawid Pawlak ?
w Kosowie
BUKS Pruszków 1-1 UKS Tarczyn 14 sierpnia, 17:30
k. 2-4
Kacper Kaszuba ? - Mikołaj Święcicki 25
na stadionie MOS
Grom Prace Małe 0-11 Anprel Nowa Wieś 13 sierpnia, 20:00
Eryk Kozik 5, Kamil Dąbrowski 14, 18, 31, 38, 69, Adam Pietruczuk 20, Piotr Szurgot 21, 53, Wiktor Kozłowski 49, Cezary Janiszewski 74
w Nowej Wsi
MKS II Piaseczno 2-3 Korona Góra Kalwaria 13 sierpnia, 18:00
Adrian Szewczyk 6, Wiktor Niemiec 86 - Konrad Dombek 7, Karol Guziński 9, Damian Folwarski 15
Relax Radziwiłłów 1-0 UKS Łady 18 sierpnia, 13:00
Michał Kośmider ?
Józefowianka Józefów 3-0 Tur Jaktorów 14 sierpnia, 18:00
Damian Dymkowski ?, Patryk Kościanek ?, nieznany ? (k)
w Jaktorowie
KS Blizne 5-1 LKS Osuchów 13 sierpnia, 18:00
Michał Ignacak ?, ?, Cezary Gołębiewski ?, ?, Grzegorz Jurgielewicz ? - Damian Samoraj ?
w Zielonkach
FC Płochocin 0-15 Orzeł Baniocha 14 sierpnia, 17:30
Piotr Grzelka ?, ?, ?, ?, ?, ?, Dominik Bartnik ?, ?, ?, Michał Płatek ?, Krystian Kaczorek ?, Konrad Staszewski ?, Mariusz Rosa ?, Marek Zych ? (k), Kamil Majorek ?

III runda - 21 sierpnia
(Losowanie - 14 lipca 2019 - siedziba MZPN)

Futboliga.pl Zielonka 5-1 Victoria Warszawa 20 sierpnia, 20:15
Wojciech Kulesza 10, Adrian Raczkowski 50, 73, Mateusz Marcinkiewicz 57, Mariusz Kowalczyk 64 - Krzysztof Gutkowski 40
SF Wilanów (Warszawa) 2-5 Victoria Zerzeń (Warszawa) 24 sierpnia, 10:00
nieznany ?, ? - Łukasz Szostek 13, 15, 28, 68, Patryk Nowakowski 45
Talent Warszawa 0-3 Sarmata Warszawa 21 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
City Wilanów (Warszawa) 9-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 21 sierpnia, 18:00
na stadionie OSiR Targówek
Inter Warszawa 1-2 Zły Warszawa 21 sierpnia, 20:45
Adrian Dadas 21 - Jakub Socha 1, Phạm Minh Đức 90
na bocznym boisku Drukarza
MKS Polonia Warszawa 4-2 Coco Jambo Warszawa 22 sierpnia, 20:00
Mateusz Sieciechowicz 20, Maciej Jastrzębski 50, Jakub Śliwkowski 63, Adrian Nowak 89 - Łukasz Rybacki ?, Adam Boratyński ?
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Coco Jambo II Warszawa 6-4 Legion Warszawa 25 sierpnia, 19:00
nieznany 19, 27, 32, 42, 55, 83 - Daniel Godłoza 62, Tymoteusz Barwiński 65, 90, Mikołaj Sitarek 70
OIRP Warszawa 1-5 SKP Korona Warszawa 21 sierpnia, 20:00
w Ząbkach
Hutnik II Warszawa 2-4 KTS Weszło Warszawa 21 sierpnia, 17:30
nieznany 23 (k), 80 - Damian Sawicki 8, Merveille Fundambu 63, Daniel Ciechański 65, 77
na stadionie Marymontu
Dąb II Wieliszew 2-3 Rządza Załubice 21 sierpnia, 17:30
Mateusz Mróz ?, Kamil Bułka ? - nieznany ?, ?, ?
Mazur II Radzymin 1-6 WKS Rząśnik 21 sierpnia, 17:30
nieznany ? - Marcin Kowalczyk ?, ?, Łukasz Piątek ?, ?, Paweł Osowiecki ?, Michał Piotrowski ?
w Rząśniku; Mazur II gospodarzem
Sokół Kołbiel 4-5 PKS Radość (Warszawa) 20 sierpnia, 18:00
Paweł Budyta 5, Kacper Matosek 35, 38, 51 - Mateusz Trąbiński 12, 21, Filip Musiał 50, 80, Łukasz Prus 82 (s)
Wisła Maciejowice 2-1 Amur Wilga 21 sierpnia, 17:30
Advit Wiązowna 3-0 Naprzód Stare Babice 21 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
GKS Podolszyn 5-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 21 sierpnia, 17:30
Łukasz Szwedo ?, ?, Daniel Laskus ?, Jakub Gut ?, Przemysław Strzelczyk ? - Arkadiusz Olejnik ?
w Raszynie
UKS Tarczyn 4-2 Anprel Nowa Wieś 22 sierpnia, 20:00
Jakub Paszkiewicz 23, Mariusz Kulczycki 65 (k), Mateusz Tumiński 80, 90 - nieznany ?, ?
w Nowej Wsi; Tarczyn gospodarzem
Relax Radziwiłłów 1-7 Korona Góra Kalwaria 21 sierpnia, 17:30
Damian Sapiński ? - Adrian Antosz 16 (k), Konrad Dombek 28, 57, Karol Guziński 30, Piotr Pamrów 43, Krystian Dudzicki 70, Tomasz Folwarski 88
w Bartnikach
KS Blizne 4-4 Józefowianka Józefów 21 sierpnia, 18:00
k. 3-1
w Płochocinie
Orzeł Baniocha 3-0 Błękitni Korytów 21 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

IV runda - 4 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2019, 12:00 - siedziba MZPN)
Do gry dołączają zespoły ligi okręgowej: Agape Białołęka, AP Marcovia Marki, Błonianka II Błonie, Bug Wyszków, Dąb Wieliszew, Escola Varsovia Warszawa, GLKS Nadarzyn, Grom Warszawa, KS Teresin, Laura Chylice, Legionovia II Legionowo, LKS Chlebnia, Mazur II Karczew, Mazur Radzymin, Milan Milanówek, Okęcie Warszawa, Olimpia Warszawa, Perła Złotokłos, Piast Piastów, Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, Polonia II Warszawa, Przyszłość Włochy, Ryś Laski, SEMP Ursynów, Sokół Serock, Sparta Jazgarzew, Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, Ursus II Warszawa, Victoria II Sulejówek, Wicher Kobyłka, Wisła Dziecinów i Wisła Jabłonna.
Przed losowaniem z rozgrywek wycofały się: AP Marcovia Marki, GLKS Nadarzyn i Przyszłość Włochy.

Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-8 Victoria II Sulejówek 4 września, 17:30
nieznany 9, 21, 65, 68, 83 (k) - nieznany 2, 27 (s), 45 (k), 52, 73, 74, 81, 90
SKP Korona Warszawa 2-4 Bug Wyszków 4 września, 20:00
Jakub Sejbuk 5 (s), Tomasz Domański 71 - Marcin Rosiński 8, Łukasz Damętko 33, Łukasz Łada 39, Mateusz Maciak 79
na stadionie MBOPN
Futboliga.pl Zielonka 2-3 Legionovia II Legionowo 4 września, 20:15
Damian Nowaczuk 29, Kamil Melcher 48 - Grzegorz Sejdak 3, 26, Miłosz Żbikowski 89
MKS Polonia Warszawa 2-1 Agape Białołęka (Warszawa) 4 września, 20:30
Jan Mater ?, Adrian Nowak ? - Daniel Ziółkowski ?
na bocznym boisku Polonii
Sarmata Warszawa 1-1 Olimpia Warszawa 4 września, 20:00
k. 2-4
Adrian Klejter 34 - Łukasz Kaczmarczyk 22
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Rządza Załubice 1-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 września, 16:30
Paweł Marchlewski 60 - Bartosz Fabryc ?, Patryk Kokoszczyński ?, Mateusz Drejka ?
Coco Jambo II Warszawa 0-0 Błonianka II Błonie 3 września, 20:15
k. 2-4
na stadionie DOSiR
KS Blizne 5-1 Mazur Radzymin 3 września, 20:00
Grzegorz Jurgielewicz ?, ?, Michał Ignacak ?, Kacper Krzak ?, Maciej Olędzki ? - Saheed Adeshina ?
w Zielonkach
Wicher Kobyłka 1-5 Escola Varsovia Warszawa 4 września, 16:30
Marcin Mańko 52 (k) - Adrian Sobierajski 20, Damian Sędzikowski 68, Piotr Wrzeszcz 79, Jan Bąk 86 (k), Michał Paradowski 90
Ryś Laski 1-6 Wisła Jabłonna 4 września, 17:30
Igor Zieliński 37 - Łukasz Karczmarczyk 20, Paweł Madej 33, 59, 77, Mateusz Niedźwiecki 86, 90
WKS Rząśnik 0-0 Sokół Serock 4 września, 17:30
k. 1-2
Dąb Wieliszew 0-3 Polonia II Warszawa 4 września, 17:00
Mateusz Walczak 23, 34, Piotr Śledziewski 30
Korona Góra Kalwaria 5-2 Grom Warszawa 4 września, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ? - Łukasz Janik ?, Konstantyn Ślęzak ?
GKS Podolszyn 1-1 Sparta Jazgarzew 4 września, 20:00
k. 8-7
nieznany 43 - Jakub Tworek 17
w Raszynie
PKS Radość (Warszawa) 1-2 Okęcie Warszawa 3 września, 17:15
Aboubacar Cone 81 (s) - Artur Bartosiński 49, Adrian Wiercioch 90 (k)
City Wilanów (Warszawa) 1-2 Piast Piastów 3 września, 17:30
Dawid Skup 69 - Jacek Kowalski 21, 27
w Piastowie; City gospodarzem
KTS Weszło Warszawa 4-3 Laura Chylice 4 września, 17:00
Daniel Ciechański 9, Merveille Fundambu 34, Michał Madej 35, 45 - Mateusz Kwiatkowski 28, Jacek Wąsik 47, 68
na stadionie Marymontu
Zły Warszawa 1-5 Milan Milanówek 4 września, 20:30
Maciej Gierasimiuk 41 (k) - Radosław Jankiewicz 22, 37, 52, Rafał Polakowski 48, Maciej Kozdrój 86
na stadionie DOSiR
Advit Wiązowna 3-1 Mazur II Karczew 3 września, 17:30
Stanisław Pietrowskij 5, Bartłomiej Wesołowski 19, Piotr Bąk 42 - Kacper Choim 82
Wisła Maciejowice 5-3 Wisła Dziecinów 4 września, 17:00
Adrian Misiak 13, Paweł Krogulec 16, 80, Piotr Gajownik 17 (s), Mateusz Pracz 90 - Piotr Gajownik 39, Kamil Woźniak 46, Mateusz Bobis 73
LKS Chlebnia 0-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
KS Teresin 4-0 Ursus II Warszawa 4 września, 18:30
Patryk Szewczyk ?, Aleksander Stańczyk ?, ?, Mikołaj Staniak ?
UKS Tarczyn 1-0 Perła Złotokłos 4 września, 17:00
Mariusz Kulczycki 75
w Głoskowie
Orzeł Baniocha 3-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 4 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

V runda - 11 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2019, 12:00 - siedziba MZPN)

Victoria II Sulejówek 3-6 Bug Wyszków 11 września, 16:30
Aleksander Krystosik 28, Sebastian Rak 48, Michał Bodziony 68 - Łukasz Kamiński 13, 45, 81, Łukasz Łada 39, Mateusz Maciak 65, Marek Rytlewski 86
MKS Polonia Warszawa 3-3 Legionovia II Legionowo 11 września, 18:00
k. 1-4
nieznany ?, ?, ? - Piotr Szymański 3, 55 (k), Patryk Sawicki 12
na bocznym boisku Polonii
Olimpia Warszawa 0-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
KS Blizne 0-3 Błonianka II Błonie 10 września, 20:00
Bartłomiej Wojtasik 45, Oskar Oracki 57, Kacper Sroka 85
w Zielonkach-Parceli
Escola Varsovia Warszawa 3-0 Wisła Jabłonna 19 września, 20:15
(wo)
w pierwotnym terminie (11 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie w Ząbkach / goście wycofali się z rozgrywek
Sokół Serock 3-2 Polonia II Warszawa 11 września, 19:30
Artur Rawa 32, Sylwester Szambelan 51, Patryk Kalinowski 66 - nieznany 80 (k), 90
GKS Podolszyn 2-3 Korona Góra Kalwaria 11 września, 16:30
nieznany ?, ? - Adrian Antosz ?, Jakub Wiśniewski ?, Karol Książek ?
w Górze Kalwarii; Podolszyn gospodarzem
Okęcie Warszawa 6-3 Piast Piastów 11 września, 16:30
Rafał Gajowniczek 12, 58, Jakub Sosnowski 50, Adrian Wiercioch 68, Eryk Murawski 69, Artur Bartosiński 74 - nieznany 16, 25, 27
KTS Weszło Warszawa 2-2 Milan Milanówek 11 września, 16:30
k. 4-5
Michał Madej 49 (k), Merveille Fundambu 61 - Radosław Jankiewicz 18 (k), 67
na stadionie Marymontu
Advit Wiązowna 3-0 Wisła Maciejowice 11 września, 16:30
(wo)
w Gliniance / goście wycofali się z rozgrywek
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-2 KS Teresin 12 września, 16:00
Radoslaw Grefkowicz 48, Grzegorz Węsek 55
UKS Tarczyn 0-2 Orzeł Baniocha 11 września, 20:15
Piotr Grzelka 43, Marek Zych 78 (k)
w Głoskowie

1/16 finału - 25 września
(Losowanie - 16 września 2019, 12:00 - siedziba MZPN)
Do gry dołączają IV-ligowcy: Błonianka Błonie, Drukarz Warszawa, Huragan Wołomin, Hutnik Warszawa, Józefovia Józefów, KS Łomianki, KS Raszyn, Mazur Karczew, MKS Piaseczno, Mszczonowianka Mszczonów, Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Unia Warszawa, Victoria Sulejówek, Wilga Garwolin, Ząbkovia Ząbki, Znicz II Pruszków, Żyrardowianka Żyrardów.
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - wolny los

Milan Milanówek 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 25 września, 16:00
k. 2-4
Krzysztof Urbanek 21 - Kamil Hernik 51
Advit Wiązowna 2-2 Legionovia II Legionowo 25 września, 16:00
k. 3-4
nieznany ?, ? - Grzegorz Sejdak 10, Maciej Sobota 21
MKS Piaseczno 1-1 Mazur Karczew 25 września, 16:00
k. 4-3
Aleksander Wiśniewski 40 - Daniel Zembol 55
Sokół Serock 4-6 Huragan Wołomin 25 września, 18:30
Krystian Szambelan 40, Patryk Kalinowski 44, Sylwester Szambelan 66, Adrian Koza 83 (k) - Bartłomiej Balcer 4, Maciej Ołowski 17, Mikołaj Tokaj 24, Daniel Dylewski 57, Marcin Figiel 68, Kamil Żmuda 70
Wilga Garwolin 7-4 KS Raszyn 25 września, 16:00
Przemysław Sobieszek ?, ?, Piotr Talar ?, ?, Kacper Zalewski ?, Karol Zawadka ?, Poul Boroski ? - Michał Kędroń ?, Jakub Pamintasu ?, ?, Paweł Pyra ? (s)
Znicz II Pruszków 1-2 Błonianka Błonie 25 września, 16:00
Hubert Handzlik 57 - Michał Kępka 45, Tomasz Sieński 69
Ząbkovia Ząbki 2-0 Hutnik Warszawa 25 września, 18:30
nieznany 34, Bartosz Osoliński 86 (k)
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Victoria Sulejówek 25 września, 19:30
Rafał Dębski ?, Julian Świątek ?, Mateusz Leleno ?
Błonianka II Błonie 0-6 Józefovia Józefów 25 września, 16:00
Robert Rokicki 5, Marcin Makulec 51, 52, 90, Maciej Żaczek 73, Mariusz Boniec 84
Orzeł Baniocha 2-2 Bug Wyszków 25 września, 16:00
k. 3-4
Dominik Bartnik 1, Konrad Staszewski 26 - Jakub Rejnuś 29, Przemysław Wojtkowski 36
Korona Góra Kalwaria 1-1 Unia Warszawa 25 września, 16:00
k. 3-5
Marcin Rosłonek 90 - Batuhan Budak ?
Żyrardowianka Żyrardów 3-3 KS Łomianki 25 września, 16:00
k. 4-2
Jakub Skibiński ?, Damian Rakoczy ?, Maciej Dudkiewicz ? - Michał Kielak ?, Kacper Jadacki ?, Hubert Czady ?
KS Teresin 3-3 Drukarz Warszawa 25 września, 16:00
k. 3-4
Kamil Bartosiewicz 30, 90, Patryk Szewczyk 33 - Krzysztof Langowski 2, Kamil Świerczek 5, Sebastian Maśniak 40
Okęcie Warszawa 2-3 Escola Varsovia Warszawa 25 września, 16:00
Jakub Sosnowski 47, Mateusz Łuczyk 60 - Filip Karkowski 57, Piotr Wrzeszcz 70, Damian Sędzikowski 80

1/8 finału - 2 października
(Losowanie - 16 września 2019, 12:00 - siedziba MZPN)
Escola Varsovia Warszawa - wolny los

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-4 Mszczonowianka Mszczonów 2 października, 15:30
Krzysztof Flis 58 - Michał Janik 35, 40, 90, Ignacy Ogłoziński 90
Legionovia II Legionowo 0-2 MKS Piaseczno 2 października, 19:30
Aleksander Wiśniewski 61, Patryk Dąbkowski 79
Huragan Wołomin 5-0 Wilga Garwolin 2 października, 15:30
Maciej Ołowski 6, Daniel Dylewski 25, 36, Marcin Figiel 33, Dominik Oldak 51
Błonianka Błonie 3-1 Ząbkovia Ząbki 2 października, 15:30
Dawid Jarczak 59, Sebastian Czapa 75, Mariusz Zalewski 90 - Eryk Agnyziak 47
Victoria Sulejówek 5-1 Józefovia Józefów 2 października, 19:00
Kacper Jarosz 34, 42, 87, Mateusz Wysokiński 38, Bartłomiej Szulim 72 - Filip Prochowski 60
Bug Wyszków 5-1 Unia Warszawa 2 października, 19:30
Łukasz Kamiński 14, Jakub Rejnuś 29, Przemysław Nasiadka 67, Łukasz Kowalczyk 77, Przemysław Wojtkowski 85 - Mateusz Górski 47
Żyrardowianka Żyrardów 0-4 Drukarz Warszawa 2 października, 15:30
Kamil Świerczek 15, Mariusz Chmielewski 28, Bartosz Świniarski 47, Przemysław Boreczek 86 (k)

1/4 finału - 16 października
(Losowanie - 7 października 2019, 12:00 - siedziba MZPN)

Bug Wyszków 3-3 Drukarz Warszawa 16 października, 19:30
k. 4-5
Mateusz Maciak 25, 72 (k), Łukasz Damętko 89 - Przemysław Boreczek 27, 46, Filip Dębek 29
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Huragan Wołomin
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Escola Varsovia Warszawa 5-5 Błonianka Błonie 16 października, 15:00
k. 3-4
Filip Karkowski 7, Edgar Jończyk 19, Damian Sędzikowski 30, 52, Jan Bąk 32 - Krzysztof Szynke 17 (s), Sebastian Czapa 53, 59, Rafał Włodarczyk 71, Michał Kępka 73
Victoria Sulejówek 5-0 MKS Piaseczno 16 października, 19:00
Kacper Jarosz 39, Bartłomiej Szulim 45, Rafał Dębski 63, Marcin Grunt 78 (s), Wiktor Nozderka 81

1/2 finału - 23 listopada
(Losowanie - 28 października 2019, 12:00 - siedziba MZPN)

Drukarz Warszawa 2-5 Mszczonowianka Mszczonów 23 listopada, 13:00
nieznany 66, 76 (k) - Damian Pociech 2, 88, Mateusz Gliński 43 (k), Piotr Cudny 50, 55
na stadionie MBOPN
Victoria Sulejówek 3-1 Błonianka Błonie 23 listopada, 12:00
Stanisław Ławcewicz-Musialik 30, Julian Świątek 35, Kacper Jarosz 46 - Dawid Brewczyński 90

Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Mirax Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2019/2020 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas